Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kinezi nisu uopće toliko loši!  (Posjeta: 14842 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline yakov

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb,sesvete
  • Moj Skuter: Baotian
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #80 : 20 Rujan, 2009, 11:20:31 »
evo ja imam baotiana već oko godinu dana i prešao sam s njim nešto više od 4000 km, do sad mi je samo pukla km sajla koju sam zamjenio za 50kn i ispraznio se akumulator kojeg sam besplatno napunio. ja sam na toj "lutriji" kod kupovanja skutera dobro prošao jer me još niti jedamputa nije iznevjerio na cesti ili se pokvario
VLAST I POLICIJA- MITO I KORUPCIJA

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Kinezi nisu uopće toliko loši!
« Odgovori #81 : 20 Rujan, 2009, 11:35:33 »
ja imam godinu dana lunarevica, imao je djecjih bolesti tipa praznjenje akumulatora, pa sam ga stalno palio na kurblu, s vremenom se jadna potrosila, stavio od morinija i ide... odrzavam skuter, sredim kakvu sitnicu za koju mislim da bih trebao i to je to... je da ljudi seru kako to ne ide, ne koci i tako, nit ja vozim brzo da meni trebaju jake kocnice recimo, nit imam love za tocit nesto sto trosi... napravio sam 10000km u nesto vise od godinu dana, nikad me nije ostavio na cesti, tj je, jer nisam tocio na vrijeme  :icon_biggrin: nije udoban kao talijan, ne ide kao japanac, ali trosi ko kinez i jeftino mi odrzavanje  :notworthy: suck on that!  :frajer:
Built Not Bought // Preradjujem cilindre