Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 88533 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #100 : 08 Studeni, 2007, 13:47:47 »
a cujes...nebi nas slali jer ako bi nas obadvoje uvatija...i pita ko ima diode...a mi nebi rekli...i da onda kaze ajde idemo na izvanredni tehnicki...ja bi reka...jer nema smisla da stradas radi mene...i to se zove postenje...jer nebi bilo fer da neko nastrada a da sam ja kriv...a to se ocekuje od svih nas...samo ima ljudi koji su kukavice...pa kad im pandur samo malo priprjeti odma sve izda...al eto...nadam se samo da takvin nema u nasem timu... :dontknow:

a tebe nije skuzia jer je bio mrak...a ti si odma skrenio...a on dok se okreta je mora gledati i paziti na aute iz oba smjera...

al fakat ne kuzim kako nije skuzio...jer nemas di nego tamo...jedino sta kad je mene vidio kako nastavljam mozda nije ni razmislja...a kad se sjetio da ima jos jedan mu je bilo kasno da se vraca jer je mozda mislio da si vec osa ca prema maloj posti...ko zna... :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #101 : 08 Studeni, 2007, 14:01:47 »
Kad si tu kod paljenja guma...prije jedno tjedan dana šta san ja napravia... :laughing7:
Na stinicama kod konzuma vozali se ja i prijatelj, i još je jedan bia tu sa strane dok smo se mi zajebavali...a pripizdina teška tamo na stinicama u onu uru, nema nikog. I uvatija se on ložit gume...aj meni bilo dosadno pa sta i ja iza njega i kontan užgat ću je do daske, sutra stavljan novu. I nakon 20-ak sekundi od ode ća...a ja nisan niti obraća pozornost i nastavija...to bilo nasrid ceste, kaciga oko ruke, ja nagnut put dole kako san motor pritisnija, dolazi auto a ja ga ne jeben 2%...i auto se parkira kraj mene...ja ga i dalje ne jeben 2%...i tako ja ložin sigurno jedno minut dok je on staja kraj mene...već se sve dimi naokolo, ja uživljen...lagano dižen pogled već mi pun k**ra* toga šta stoji i vidin neko bilo auto...dižen još malo pogled vidin i plavo po autu...već mi pa mrak na oči...kraj mene 3 pandura pucaju od smjeha...a ja ono bloka.
Neman vozačku, motor nije registriran, nema ni tablicu, ništa, ni kacigu na glavi nisan ima...počeli oni mene pitat prometnu, ja neman, dajen mu neke papire, račun, stara polica osiguranja...motor nije ni na mene prepisan...pita on mene čiji je motor, kažen ja prijateljev...on meni da ga zoven a ja da neman love na mobitelu i pokazujen mu...pa me pita kako san doša do ovde ako mu već govorin da se nisan nigdi vozia...kažen ja bia motor tu parkiran 20 metara dalje ja samo ključeve užica...kad dolazi i marica sasvim slučajno...unutra još 3-4 pandura...pa onda samo ispituju...kažu trpamo motor u kombi a ti sa njima ideš u postaju...a ja složia facu samo šta se ne rasplačen, pravia se prava pičkica...neke priče ujac lani pa s motora osta invalid, mater kad bi mi čula da san bia na motoru dobila bi slom živaca iovako je u lošem stanju, bolesna, teška situacija doma bla bla...da skratin nakraju niti su mi pisali prijavu, niti zapljenili motor niti su me priveli. Ali brate tih po ure pilanja...ono :laughing7:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #102 : 12 Studeni, 2007, 12:32:37 »
ma ovo su sve djecje sheme

nesmin ja pricat vamo sta se radi jel ce van lockat temu opet  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #103 : 12 Studeni, 2007, 19:57:50 »
Neću ni ja ništa pričat jer će vam opet zaključat temu.

Offline R50X

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #104 : 13 Studeni, 2007, 00:00:20 »
Nedavno sam sestru (ona bez kacige) vozio na skutu, dodem do raskrizja (10 metara od raskrizja je policijska stanica ;D) i posto sam na sporednoj cesti ja stojim i cekam da se ukljucim u promet kad ono sa glavne ceste dolazi štrumf u octaviji sa glavne ceste i stane nasred zebre,spusti prozor i pita me " mislis li da je uredu da se vozi bez kacige " a ja mu odgovorim " mislim da nije uredu ali eto morao sam ..." i tako mi stojimo na zebri zakrcili kompletan promet,on gleda mene ja njega,nitko ni riječi i nakon pola minute kaze mi "vozi"  ;D

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #105 : 13 Studeni, 2007, 17:48:12 »
Nemam nikakvih problema s policijom i nijedamput me jos nisu zaustavili. :icon_thumright:
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #106 : 13 Studeni, 2007, 20:20:33 »
Nemam nikakvih problema s policijom i nijedamput me jos nisu zaustavili. :icon_thumright:

Nikad problema, kakav si ti prema njima takvi su oni prema tebi.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #107 : 13 Studeni, 2007, 23:45:24 »
Nemam nikakvih problema s policijom i nijedamput me jos nisu zaustavili. :icon_thumright:

Nikad problema, kakav si ti prema njima takvi su oni prema tebi.

Nije valjda da i oni meni jebu mater kad god me vide :o :icon_scratch:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #108 : 14 Studeni, 2007, 00:28:30 »
Evo da i ja isprićam svoje iskustvo s  policijom.

Ja i prijatelj (motor od prijatelja SR 70 ) idemo u Junglee na koncert O. Karleuše koji je bija prije biće misec i po.
Pošto smo bez kaciga odlućujemo se da ćemo ići priko (splitske) rive a ne priko tunela (marjanskog).
I sada dolazimo do parkinga do tu je još dopušteno prilaz motorima. Prijatelj se pripa i kaže da on dalje neće voziti
i tu ja preuzimam volan i krećem. Vozim po rivi po sredini rive jedno 50 km/h (inaće ne bih nije bilo puno ljudi) i dolazim kod
fontane (kod crkve SV.Frane) kako nisam vidija kornižu preskaćemo to, a već dva pandura nam izišla na put i mašu lizalicama
ja sad razmišljam oću neću stat i stanem. Pandur dolazi pita podatke ja kako nemam osobnu itd... prijatelj daje vozaćku
i sada pandur govori da će njemu napisati neku glupu kaznu, on se usere i reće ka da on nije vozija, nego sam ja
(ja poludim na to i poćmem se svađat s pandurom) i ništa pandur oće me privest u postaju
ali se nekakao dogovaramo da će prijatelj jamčit za mene
i tako on tu piše pun ku kazni ali mi ne daje nikakve dokumente i ništa
I dosad mi još nije stiga poziv za sud!!!!!!!
(i neću se pojaviti kad dođe "ne može nam niko ništa nismo punoljetni")  ;D ;D ;D ;D
 Od tada ne volim te smr policajce  :angry9:
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #109 : 14 Studeni, 2007, 00:36:36 »
a cujes...mislim da se skoro svi slazemo da ima super dobrih i ok policajaca...a ima i onih malo losijih...

al budimo svi fer pa ajmo malo razmisliti kako i panduri imaju osobni privatni zivot...i sad zamisli da ima neke probleme koji nisu uobicajeni...npr. posvada se sa zenom i ode raditi...pa ce ti napisati i najmanji prekrsaj...al i takve triba razumjeti...ipak su ljudi...al brate...ima i onih koji to namjero bez obzira na sve...bilo da su tek poceli pa jos nemaju dovoljno iskustva...bilo da su jednostavno takve osobe...


al mislim da je fakat korektno od njih da kad npr. imas regu i kacigu da te puste...
i ne kuzim zasto ponekad rade tolke probleme oko blokada???

btw???jel ima koj policajac na forumu???ako ima neka se pliz javi...bar na pm da ga pitam ovako neka pitanja koja me zanimaju...ako ne nikom nista... :icon_thumright: :hello:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #110 : 14 Studeni, 2007, 12:26:35 »
ima smeća od ljudi a ima i ok ljudi :jerk:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #111 : 14 Studeni, 2007, 15:58:35 »


i ne kuzim zasto ponekad rade tolke probleme oko blokada???



kod nas uopste ne prave probleme, ni jedan slucaj ne znam da je jos neko imao prob sa tim..
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #112 : 14 Studeni, 2007, 23:41:02 »
ima smeća od ljudi a ima i ok ljudi :jerk:
ziva istina, sad sam tek vidio, reko mi je Oliver da je on vozio iza mene da bi murju zvao, jer je znao da nece platit...da ce me sjebat

Offline srka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
  • ja sam ja i ko mi kaj more
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sr50
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #113 : 02 Prosinac, 2007, 14:36:42 »
a sve ti je to kak mu pristupiš ak mi ti odmah počneš nekaj kenjat kenjat če i on tebi a ak mu sve potvrđuješ sam po sebi pljuješ onda ti neče ništa

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #114 : 04 Prosinac, 2007, 15:09:00 »
a sve ti je to kak mu pristupiš ak mi ti odmah počneš nekaj kenjat kenjat če i on tebi a ak mu sve potvrđuješ sam po sebi pljuješ onda ti neče ništa

Šta, ali ti nemaš svoje JA pa dopuštaš da te pljuje neki smrdljivi debeli pandur koji nema osam razreda osnovne škole
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #115 : 04 Prosinac, 2007, 15:21:43 »
ja prican sam sa sobon dok bizin  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #116 : 04 Prosinac, 2007, 18:27:11 »
ja prican sam sa sobon dok bizin  :toothy9:

O ćemu prićaš dok mu bižiš
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #117 : 04 Prosinac, 2007, 23:20:19 »
a samo razmisljan na glas di cu vozit :) i usput mu spomenen mamu par puta di je bas za menon krenia  :toothy11:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #118 : 04 Prosinac, 2007, 23:40:21 »
i usput mu spomenen mamu par puta di je bas za menon krenia  :toothy11:

to i ja napravim to su SPlićani
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #119 : 13 Prosinac, 2007, 11:38:22 »
i usput mu spomenen mamu par puta di je bas za menon krenia  :toothy11:

to i ja napravim to su SPlićani
:rofll: :rofll: :rofll:
Who's looking for punishment ??