Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 88557 )

0 Članova i 21 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #20 : 18 Travanj, 2007, 08:54:54 »
to ti je njemu za statistiku, da je legitimirao osobe... Nece vam nista doci doma, don't worry.. .
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #21 : 18 Travanj, 2007, 09:02:27 »
ja san za dioničko društvo maksimalno a ovi kreteni ka Mamić,Grgić i ostali nek kupe svoje dupe i sele.
Kako smo se mi rješili Štimca tako tribate i vi Mamića.Nama je osta još grgić :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Rješili se Štimca ???  :frajer:  :laughing6:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #22 : 18 Travanj, 2007, 09:10:18 »
to ti je njemu za statistiku, da je legitimirao osobe... Nece vam nista doci doma, don't worry.. .

Nikad se ne zna... :laughing7:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #23 : 18 Travanj, 2007, 11:43:31 »
to ti je njemu za statistiku, da je legitimirao osobe... Nece vam nista doci doma, don't worry.. .

točno tako...imali ste sreće.... :binkybaby:

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #24 : 24 Travanj, 2007, 19:53:32 »
slusajte ovo ko iz filma

isli se ja i frend spustit do grada

i imali opciju ocemo jednosmjernom 50 metara ili cemo skroz okolo 1,5 kilometar... i isli mi jednosmjernom naravno
i dole tocno iza ugla stoji onaj golf  :icon_biggrin: sa pandurom unutra i on onako jedanput napravi ono sa sirenom i mi stanemo
da se zna frend nema kacigu nema vozacku nema svjetla nemam ni ja kacigu vozi scoot od 125 kubika i iso je po jednosmjernoj
i kaze nam on ajde pratite me (jer smo bili nasred ceste) da vam kaznu obracunam... i on krene ravno po glavnoj i frend ni ljevo ni desno okrene volan i nazad po istoj cesti kojom smo dosli on krene gore... cim je ovaj kreten skuzio okrene se upali svjetla sirenu sve(ko u filmu) i za nama  :glasses9:
mi mu pobjegli pomalo neznam ali bili smo osjetno brzi i tako mi skrenuli na neku sporednu cesticu izvan grada i on bacio scoot u grmlje i mi kacige pod ruke i isli mi do njegove stare koja je radila blizu u jednom moto shopu(mali moto) a usput je tamo bio i motor kupljen i dosli mi dole usli unutra a tamo vec policajac prica sa njegovom starom i golf parkiran vani...  :toothy3: i on nama reko da je zapiso tablicu pa posto je scoot kupljen tamo iso je po broj šasije i slucajno bas naletio na njegovu staru kada mu je stara otisla po neke dokumente ovaj kaze da bi ga sada isamaro ko "vola u kupusu" da mu nije stara tu

i nakon 2 tjedna dolazi kazna od 12000 kn i odgoda polaganja 2 godine  :laughing7:

i tako njemu sve zivo zabranili i u kazni je ono do smrti

iso njemu stari u policiju valjda zna tamo nekog ovo ono i nista proso samo sa upozorenjem

i nakon 2 tjedna ja i frend u gradu i vidi ga policajac i kaze mu sta je pio si a a ovaj nije tu vecer ni guta popio i opali ga 2 puta onako postena samarcina udje u auto i ode ca

HAHAHAHA I TO JE TO ....

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #25 : 25 Travanj, 2007, 10:01:04 »
Dobro je prošao... moglo je biti puuuuno gore.  :angry7:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #26 : 25 Travanj, 2007, 11:41:10 »
Priča s poukom  :laughing7:

Offline Philli

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Stubi?ke underground
  • Moj Skuter: Runner 50 dd
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #27 : 25 Travanj, 2007, 16:22:00 »
cemu šamari?? ??? :dontknow: :)

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #28 : 27 Travanj, 2007, 09:37:11 »
pa koji ste v kreteni.Da je mene ošamario,ja bi skupio ekipu i ubio Boga u njemu.Još se s time hvalite kako ga je ošamario,pa vi niste normalni.Da ste mi malo bliže,ja bi skupija ekipu pa ga umisto vas istuka.
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #29 : 27 Travanj, 2007, 10:05:28 »
pa koji ste v kreteni.Da je mene ošamario,ja bi skupio ekipu i ubio Boga u njemu.Još se s time hvalite kako ga je ošamario,pa vi niste normalni.Da ste mi malo bliže,ja bi skupija ekipu pa ga umisto vas istuka.
Ah Runneru... ti očito nemaš baš živaca za ovakve stvari... čuješ pajkan je poludio i opalio ga, a umjesto da ga prebiješ ima i puno gorih osveta...
A opet na kraju ne bi ništa od toga bilo da se ovaj nije vozio bez vozačke i kacige i bježao policiji...
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #30 : 27 Travanj, 2007, 12:18:35 »
ma nebriga mene razlog,šta to znači ako je on pandur da može svakoga udarit kad oće i kad mu se prohtije bez razloga.
Da je mene tako ošamario u kafiću,ne da bi skupio ekipu posli pa ga istuka,nego on nebi iziša iz kafića,uzeo bi prvu bocu koja bi mi se našla pod rukon i u glavu.Pun je meni kur** njihove represije i njihovih živaca,svako malo me privedu pa će me još i mlatit.Njegovo je da proba
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #31 : 27 Travanj, 2007, 14:07:12 »
pazi sve je to u redu da si ti živčan na budale ali pazi se ako tako nešto uradiš.
kao prvo napad na sl.osobu, ometanje sl.osobe u radu, nanošenje teških tjelesnih ozljeda, pokušaj ubojstva, to če ti biti krivičnjaci da ti mozak stane.
nijedan te svjedok neče spasiti.
a osim toga kad to uradiš neče te maziti plavci več zalenjaci da specijalci ali oni ne maze oni te mlate a kažu da maze  a sve uz izjavu da si davao otpor aktivni pri uhičenju te da si pokušao pobječi.
sranje na kubik.
pazi sa kime se kačiš, jer zakačio se sa jednim zakačio si se sa svima pa čak i onima koji bi ti mogli biti poznanici i sa kojima bi mogo biti na ti.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Philli

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Stubi?ke underground
  • Moj Skuter: Runner 50 dd
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #32 : 27 Travanj, 2007, 14:37:37 »
ima i puno gorih osveta...

... :icon_biggrin:....

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #33 : 28 Travanj, 2007, 12:37:56 »
pazi sve je to u redu da si ti živčan na budale ali pazi se ako tako nešto uradiš.
kao prvo napad na sl.osobu, ometanje sl.osobe u radu, nanošenje teških tjelesnih ozljeda, pokušaj ubojstva, to če ti biti krivičnjaci da ti mozak stane.
nijedan te svjedok neče spasiti.
a osim toga kad to uradiš neče te maziti plavci več zalenjaci da specijalci ali oni ne maze oni te mlate a kažu da maze  a sve uz izjavu da si davao otpor aktivni pri uhičenju te da si pokušao pobječi.
sranje na kubik.
pazi sa kime se kačiš, jer zakačio se sa jednim zakačio si se sa svima pa čak i onima koji bi ti mogli biti poznanici i sa kojima bi mogo biti na ti.
znan ja sve to ali on je njega prid cilin kafićen ošamario.Što se tiče puno gorih osveta šta ćeš napravit,reć ga šefu policije i on će njemu dat otkaz.Oće kur**.Ja bi ga dobro namlatio pa kud puklo da puklo.Uostalon zaboravljate jednu činjenicu,još sam maloljetan.Zato me panduri nakon svakog privođenja malo ispilaju i puste jer in se neda zajebavat s menom.A moj ADRO 3 razmisli o ovon,ja bi mu se osvetio kad tad.Sve je lako kad si mlad :icon_thumright: :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #34 : 28 Travanj, 2007, 20:20:31 »
pazi zato ima unutarnja kontrola,prijaviti ga imaš svjedoke neutralne u kafiču i to ti je to.to ti nesmije radit jer ti nanosi uvredu i omalovažava te.
ali i ja bi to ziher uradio da to meni napraviš i pokušaš od mana napravit budalu.
murjaci ti ipak nisu naivci, mogu te uhvatit da hoče ali sa skuterašima im nije fora za nateravat .
Piaggio X9 250  Black Box

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #35 : 28 Travanj, 2007, 20:40:56 »
slusajte ovo ko iz filma

isli se ja i frend spustit do grada

i imali opciju ocemo jednosmjernom 50 metara ili cemo skroz okolo 1,5 kilometar... i isli mi jednosmjernom naravno
i dole tocno iza ugla stoji onaj golf  :icon_biggrin: sa pandurom unutra i on onako jedanput napravi ono sa sirenom i mi stanemo
da se zna frend nema kacigu nema vozacku nema svjetla nemam ni ja kacigu vozi scoot od 125 kubika i iso je po jednosmjernoj
i kaze nam on ajde pratite me (jer smo bili nasred ceste) da vam kaznu obracunam... i on krene ravno po glavnoj i frend ni ljevo ni desno okrene volan i nazad po istoj cesti kojom smo dosli on krene gore... cim je ovaj kreten skuzio okrene se upali svjetla sirenu sve(ko u filmu) i za nama  :glasses9:
mi mu pobjegli pomalo neznam ali bili smo osjetno brzi i tako mi skrenuli na neku sporednu cesticu izvan grada i on bacio scoot u grmlje i mi kacige pod ruke i isli mi do njegove stare koja je radila blizu u jednom moto shopu(mali moto) a usput je tamo bio i motor kupljen i dosli mi dole usli unutra a tamo vec policajac prica sa njegovom starom i golf parkiran vani...  :toothy3: i on nama reko da je zapiso tablicu pa posto je scoot kupljen tamo iso je po broj šasije i slucajno bas naletio na njegovu staru kada mu je stara otisla po neke dokumente ovaj kaze da bi ga sada isamaro ko "vola u kupusu" da mu nije stara tu

i nakon 2 tjedna dolazi kazna od 12000 kn i odgoda polaganja 2 godine  :laughing7:

i tako njemu sve zivo zabranili i u kazni je ono do smrti

iso njemu stari u policiju valjda zna tamo nekog ovo ono i nista proso samo sa upozorenjem

i nakon 2 tjedna ja i frend u gradu i vidi ga policajac i kaze mu sta je pio si a a ovaj nije tu vecer ni guta popio i opali ga 2 puta onako postena samarcina udje u auto i ode ca

HAHAHAHA I TO JE TO ....
čekaj, ima tu i nekih najasnoća, najprije niste imali kacige, a onda ste bacili motor u grmlje, i uzeli kacige u ruke ??? ???
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #36 : 28 Travanj, 2007, 21:50:23 »
je ti,komp i njegov stari napravili ste budalu od tog policajca, ikj je očekivao da bu mu rekao odi sad da te nevidim i potapšao po ramenu.
ma ne dve v eč triput više obojici da zapamtite da nemožete ljude raditi budalama.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #37 : 29 Travanj, 2007, 22:06:10 »
A.C.A.B
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Adriana

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Sym Jet
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #38 : 02 Svibanj, 2007, 13:56:14 »
do sad me još nisu zaustavljali radi nekih provjera i slično, samo sam jedno jutro prošlog ljeta stala uz policajca na motoru na crvenom semaforu. samo je bacio neku spiku: dobro jutro i slično, i dao savjet da vozim polako i sigurno te mi poželio dobar dan  ;D
Volim svog Syma

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #39 : 02 Svibanj, 2007, 18:27:37 »
Baš vidio prije par dana lika na semaforu stoji i pandura na motoru sa suprotne strane.
Lik (oko 30 god) ima kacigu u ruci a ne na glavi... i ovaj mu samo viknuo da ju stavi i to je bilo to...
Da sam ja tako bio mislim da bi me odmah isključio iz prometa i pisao kaznu... očito su svi mlađi ljudi meta jer misle da svi divljaju  :angry7:
Who's looking for punishment ??