Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 88497 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #80 : 28 Srpanj, 2007, 22:49:00 »
hahahaaaaaaa  :laughing7: :laughing7:....koji lol...
Inace po propisu kad murjak na motoru vozi pored tebe(ti si također na motoru) i upozorava te da stanes,ako ne stanes nakon treceg puta ima te pravo sutnut nogom... :laughing7: tj oborit sa motora

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #81 : 29 Srpanj, 2007, 00:18:24 »
Smiješna je cijela policija!Mamu im ja hebem!kad sam se sa njima prepiro nema koju kaznu nisam dobio!Al najjača mi bila:"vrijeđanje službene osobe"A ja sam mu samo reko:"Nemoj mi se unosit u Facu!"Ako naletiš na glupana nema ti pomoći...
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #82 : 29 Srpanj, 2007, 04:29:14 »
ma boli me kabal,imam takve veze da on moze pisati stagod oce...a sad kad dobijem vozacku za auto,ako me budu prcali za voznju poslje 23h s time da imam 2 god vozackog iskustva,procu 10 puta pored njih pa nek pise 10 kazni ako oce...stvarno takvih supaka nema nigdje osim u RH
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline djile

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: peugeot-viva city
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #83 : 01 Kolovoz, 2007, 14:17:03 »
ljudi kod nas u travniku sve normalno sa policajcima i puste te.. a ima glupih policajaca..jednom im pobegnem i oni me lbg uhvate sta cu bjezat po magistrali :toothy12: i pitaju ime prezime ja im oboe slazem..i sad mi pricamo nesto on me opet pita kako se zovem i a se zaj**** i kazem pravo ime iii stas budala nije ni skuzio nikad mi od toga prijava kuci nije dosla sto je very good :headbang:

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #84 : 04 Kolovoz, 2007, 23:39:34 »
ma djeca ja sam da ova policija postane milicija pa da djeca tajkuna i radnika imaju ista prava i dužnosti ,a policija je uvjek u pravu.......lijepo je zajebavti i a kad ti opale trisku onda se pozivate na zakon.. majmun tata mu kupi BMW i motor i sad je on bog ubije poštenu djecu i svi se čude...radite sranja onda se čudite kako se ponašaju prema Vama... U moje vrijeme zajebavanje policajca i omalovažavanje istog imao je trajne posljedice...isto tako ako si uredan niko te nije zajebava od iste

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #85 : 06 Kolovoz, 2007, 20:46:51 »
zato fino naturpijat 70ccm (high-end) ili sp-172 tuned, pa nek vijaju ako oce  :toothy10: :toothy10:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #86 : 07 Kolovoz, 2007, 00:10:08 »
kod nas još uvek nema propisa o kaznama za van serijske scootere, to što vi pričate vođenje na tehničke i to...Samo za kacigu kenjaju opasno, ima jedan u gradu pandur na bmw-u koji je lud, video sam ga da juri neke par puta...već mi je napisao jednu kaznu za kacigu (3000 din-40 eur) i nisam je ni platio... :icon_biggrin: niti ću
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #87 : 09 Kolovoz, 2007, 16:46:34 »
kod nas još uvek nema propisa o kaznama za van serijske scootere, to što vi pričate vođenje na tehničke i to...Samo za kacigu kenjaju opasno, ima jedan u gradu pandur na bmw-u koji je lud, video sam ga da juri neke par puta...već mi je napisao jednu kaznu za kacigu (3000 din-40 eur) i nisam je ni platio... :icon_biggrin: niti ću

e da je tako kod nas,mislim bilo je prije par godina,doc ce i kod vas ovakav zakon :toothy3:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #88 : 24 Kolovoz, 2007, 12:58:30 »
ja sam prije godinu dana polozio...i sad imam A1 kategoriju...
al dok jos nisam ima vozacku jednom me zaustavio...
isli ja i frend do skole na neku utakmicu gledat...i tamo ih nikad nema(mislim na pandure na motoru)...i idemo mi glavnom...kad odjednom vidim ja njega (pandura) kako stoji i ceka da se sa sporedne ukljuci u ovu glavnu na kojoj sam ja...
problem je bio sto bas taj put...nekih 6mj. nakon sto sam kupio motor nisam PO PRVI PUT  nosio kacigu...
i nakon 100m je bila skola...i ja se parkiram...sidemo ja i frend sa motora...kad on dode sa motorom do nas...i pocene...

"molim prometnu i vozacku ako imas"...lalala...blablabla...itd...prometnu mu dam...al vozacku nisam jos imal...pa je poceo srati...a frend se trese...pandur ga pita..."sta je tebi"...a ovaj...(fora je sto inace muca)...mu poce..."mmmmmmmmaaaaaa...nnnnnnnnniisssssssssttttaaaa"...ja sam skoro puka od smjeha...al frend supak se izvuka jer je odseta u tom mnostu likova sto su se okupili...(jer je bilo ispred skole :toothy9:)pa nije dobio kaznu za voznju bez kacige...

ja sam ljepo dobia poziv na sud...i tamo me naravno pustila...jer sam do tad vec bio polozio...

ah...

a i nedavno me zaustavio...al nisam ja vozio...nege jedan drugi lik...vizio moj motor...bez kacige...a ja bio suvozac...i ko da sam ima osjecaj ja stavim kacigu...i dode on do nas...(pandur na motoru naravno!!!!)i da nam znak da se zaustavimo...i stane on...i poceo opet ko i onaj sto je mene zaustavio...al mene nije bilo briga...kad je meni sve bilo u redu...haha :laughing7: i kad mu je napisa zuti papiric...onda smo poceli pricati...i pricali smo 15min...bilo je fora...pandur ima R1 doma...i bas je otkacen...

to dokazuje da ima pokvarenih...kao onaj koj je mene zaustavio bez vozacke(nije stvar u kazni nego u njegovom nastupu i stavu o nama mladim skuterasima)
i kao ovaj koj je zaustavio ovog lika a ja sam bio suvozac(bia je uljudan, napisa je kaznu, al je ljepo sve objasnio...nije se pravio pametan...rekao je da razumije mlade...i da im ne zamjera, ali da inzistira da nosimo kacige...i da je to jedini razlog zasto on osobno zaustavlja...kaze da i kad vidi da je neko mlad i misli da nema vozacku al vidi da nosi kacigu da ga nezaustavlja...takve pandure jako cijenim i volio bi da ih ima vise...) :icon_thumright: :frajer:

S.W.A.T. over and out :hello:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #89 : 24 Kolovoz, 2007, 13:09:51 »
..lol.. jel to kad je tebe i Tadina zaustavio ispred škole ;D ,ti voziš onog crveno sivog sf-a,jel tako??

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #90 : 27 Kolovoz, 2007, 23:08:22 »
E danas me zaustavi murijak i ja mu sve dam osim vozačke jer ju nemam.Dakle uzeo prometnu i moju osobnu i piše neka sranja u svoju bilježnicu:Motor nije bio moj,Dakle:Hoću ja dobit poziv za sud ako nisam dobio kaznu?Ako hoću jer dobivam samo ja poziv ili i onaj čiji je motor?On mi je samo reko da će mi doći poštom,i jer ja moram ići na sud ako platim kaznu?Al kako da je platim kad nemam kaznu?I ak neko zna kolka je kazna samo za upravljanje bez vozačke.Vidim da su neki imali iskustava s tim pa da mi kažu iz prve ruke.
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #91 : 28 Kolovoz, 2007, 08:39:59 »
dobit češ uplatnicu za kaznu + sudski trošak
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #92 : 11 Rujan, 2007, 10:18:27 »
E danas me zaustavi murijak i ja mu sve dam osim vozačke jer ju nemam.Dakle uzeo prometnu i moju osobnu i piše neka sranja u svoju bilježnicu:Motor nije bio moj,Dakle:Hoću ja dobit poziv za sud ako nisam dobio kaznu?Ako hoću jer dobivam samo ja poziv ili i onaj čiji je motor?On mi je samo reko da će mi doći poštom,i jer ja moram ići na sud ako platim kaznu?Al kako da je platim kad nemam kaznu?I ak neko zna kolka je kazna samo za upravljanje bez vozačke.Vidim da su neki imali iskustava s tim pa da mi kažu iz prve ruke.
Dobit će poziv na sud ili kaznu i osoba čiji je skuter, jer ona ne smije davati vozilo osobi koja nema položen vozački ispit.
Who's looking for punishment ??

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #93 : 14 Rujan, 2007, 23:14:15 »
Zaustavim se i uljudno razgovaram, bez povisˇenih tonova i bez bilo kakvih napada na policajce, sˇto mi na kraju najcˇesˇc´e donese plus.

ja isto tako... nastojim biti poput debilnog djeteta, kada sam nesto "kriv" i obicno upali. primjertio sam da policajci vole preuzeti "roditeljsku" ulogu i na kraju se od represivnih otaca pretvaraju u zvocave majcice... istina, mladji znaju biti i autisticni! Na svaki nacin, zbunjenost, cudjenje i blebetanje najbolje pali...

 :icon_thumright:  :laughing7: a kaj se mladih tice najbolje je sutit i otic do onog starijeg gospona koji sjedi u autu  :icon_thumright:  :laughing3:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #94 : 07 Studeni, 2007, 16:38:44 »
Da vas pitan nešto u vezi onih opomena...
Još neman 18 i nemogu mi pisat nikakve kazne, samo prijave nekakve, opomene, štajaznan. To valjda dođe doma i moran sa starcima otić na policiju potpisat to.
Koliko tih prijava uopće dođe doma? U raspodnu od zadnja 2 miseca iman ih dosta...taman da je i tilo nije moglo još stić...oće li stić uopće?
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #95 : 07 Studeni, 2007, 22:02:03 »
Ulovili me nakon sta sam kupio motor 1 tjedan, znaci prije nekih par tjedana, ja izlazio iz jednosmjerne, motor je imao oko 600 km napravljeno i sad meni zvoni mob, vadim ja to, javim se preko razglasa, evo ti murjak ide po glavnoj cesti i skrene lijevo u drugu ulicu i pogleda me, ja probljedio brzo mob u djep a on stane i pokaze mi rukom da dodem, ja se brzo okrnem, da vidim dali se mogu okrenut pa da mu nekako sturnem, bio na beverlyu, ja gledam iza napred iza naprijed, a on u mene, krenem lagano naprijed prema njemu, i gledam kuda bi, ali imam blokadu, ulovit ce me pa ce srat ovo ono, i ja jebes ti sve dodem ja do njega, i on mene, sta je neda ti se natjeravat samnom, ja nemu, budala reko, jos kad bi mi i iso nesto mozda i bi, ali u zayebanciji, a u sebi mrtav ozbiljan, i sad on mene pita prometnu, vozacku, i nes mi gleda prednji kraj zbog dioda, a vozacke nemam, a on poceo tamo smijat se ko lud, i sad on mene pita osobnu, dam ja to njemu, a nikako se izvuc, ja poceo pucat patke da idem na vozacki, a jos se nisam ni bio upiso, i nes muljam, da sam samo uzeo djir, da mi doma neznaju, da imam blokade i da sam iso do frenda pokazat, i on meni da kontakt na mom motoru i vidi tamo ima napravljeno ja mislim bilo je 640 km, i pita, ovo si ti vozio, ja iz topa ne ne, to stari vozio, neda on meni, ali ne popusta, i dode jadna skica, poznanik, i kaze murjak meni kao nes, ako ti je prvvi prekrsaj nista neces dobit, a poznanik, pred murjakom, daj ajde samo seru, tako i meni zbog auta, pa imam zabranu 2 godine, i kaze pred murjakom, sta si budalo stao, da sam ja bio sa svojim apnom, brzo u sumu, pa neka on zamnom, murjak gleda wtf, reko mi je dobiit ces cestitku doma, sada guraj motor pred menom, da te ne vidim, ae bok, ja pali pilu i proso gore, i taman jos dvojica u suprotnom smjeru na gileri i jos jednom bez kaciga, vozackih, jedan nije ni regisitrio, i njih ne ulovi

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #96 : 07 Studeni, 2007, 23:20:38 »
hehe...kad si vec spomeno diode moram i ja postati  ;D

idemo ja i blacknaranča dir juce...
i idemo gradom, vozamo se, nigdi policije...a ja imam diode naprid ka sta ja na slici od zoki_NRG jer imam sf2 pa u ona dva fara prazna sam stavio...plave...i doli ispod isto...3 jedna iza druge i super izgleda po mraku...i na prekidac su...

i tako mi idemo...kad odjednom ide nama pandur na onoj velikoj hondi nama ususret al nemos ti skuziti po mraku u prometu...i kad je dosa na 20m od nas skuzi on nas i mi njega...on uspori i ja skuzim da se pocea okretati za nama...i ja brzo po prekidacima...ugasim i jedna i druga...i nastavim ja dalje...a blacknaranča skrene na jedno parkiraliste (nasuprot lipotice(za zadrane)) i tamo se (kako sam posli vidia sakrio) a pandur nastavi zamnom...i nista...ja vozim i zaustavim se (tj popnem se na trotuar na jednoj autobusnoj stanici) i zaustavim se...i on do mene...skida kacigu i govori..." di je drugi"...ja ga gledam..."a neznam, valjda skrenija negdi"...a on meni..."ajde govori ili cu ti pisati sve sta mogu"...a ja..."a pisite, sta cu vam ja...ja neznam"...a on "kako se zove"...a ja "pa sad...znate da vam nemogu reci"...a on "aj ga zovi"...(a blacknaranča nema mob...zacudo stvarno)...i ja njemu "a nema mob...to stvarno"...a on "aj govori vise il ti sve pisem"...(a ja imam vozacku :o ) a ja njemu " a cujte...pistite...ja vam imam vozacku, registraciju, kacigu...a sad ako nadete nesto vi pisite"...a on meni..."je je imas..." a ja pocea vaditi...a govori on "aj aj dobro...al reci mu da poskida ona plava svjetla ili cu mu ih ja poskidati i ice na izvanredni tehnicki"...a ja usebi umirem od smjeha...i govorim " ocu ocu...nema beda"...i on stavi kacigu...okrene se i krene natrag i stane na semafor...usput dode i drugi pandur na motoru i stane iza njega...a ja lipo iza njih...haha...i nabijam gas... :toothy12: i krenu oni...ja zanjima...oni (postujuci zakon o ogranicenju od 50km/h) odjere na motorima loveci jedan drugog sa nekih 120km/h na ravnici...ja malo usporim da vidim da su se udaljili i skrenem na parking kod ovoga...a ovaj se trese (al imate razumjevanja...ipak je to bio njegov skoro prvi kontakt sa nasim dragim plavim andelima) i sve mu velim...


uglavnom...najsmjesnija stvar...osim sta se ovaj sreckovic uspia sakriti je to da je "pametni" pandur mojih 5 lipih plavih neonki pripisao njemu...a on jadan ni kriv ni duzan....

BUAHAHAHAHA :toothy9: :toothy12: :icon_biggrin: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing3: :laughing3: :laughing11: :laughing7:

hahahahahaha...

uglavnom...bija mi je fora razgovor... :laughing7: :headbang: :hello:
« Zadnja izmjena: 07 Studeni, 2007, 23:25:29 S.W.A.T. »
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #97 : 07 Studeni, 2007, 23:33:20 »
E već po ure ja čitam ove nezgode sa policajcima...

Sada slušajte ovo:
U mome kvartu (Novi Bokanjac za Zadrane) sidim na motoru sa nekolicinom prijatelja... I dođe meni jedan od tih prijatelja da počmem paliti gume. I ja budaletina upalio motor, a kaciga mi u ruci i prednja kočnica i daj gas... Digla se prašina pošto je blizu bio pjesak i ja lipo okrenem pogled i vidim ŠKODU OCTAVIU a na krovu rotacijska svitla ali ugašena... Ja kada sam ih vidija samo po gasu u malu mračnu uličicu moga sam im pobiči ali ko zna kakve bi probleme tada imao, samo sam parkirao sa strane i skinuo se sa motora... Došli oni polako prakirali ispred mene i izašli iz auta. Ja njima dobra večer bla bla, nemoj ti molim vas pisati ništa jer se samo ovdi po kvartu vozikam, zna mi mater i zna mi čača... I kada sam reka da mi se čača preziva Šoša malo je prominija ton i nastavija pričati samnom da kako se ja zovem i tako... Pitao me je samo Prometnu i ja mu je dao... Kaže on: OK ajde vozi taj MOPEDIĆ doma i samo polako... Ja mu se lipo zahvalim dam čoviku ruku (čvrsto mu je stisnem) upalim mali mopedić haha i krenem svirnem im i odem na igralište malo gledati turnir... Ja idem doma oni prolaze, samo sam im svirnuo a oni pozravili i to je to...

Ali samo da znate da sam se cili tresa kada sam priča sa njima sve do onog trenutka kada sam im reka ime moga čače... siguro je znao moga čalu pa me pustio.....

Eto to je to za sada... Najbliži susret
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #98 : 07 Studeni, 2007, 23:40:49 »
prvi susret mi je bia kad san in pobiga...ne frendovon runneru san napravia cajku okrenia se njima isprid nosa...uletia u dvoriste od zgrade i parkira ga sastrane,jednom sam pritica iza sukosana neki đip u okuki i taman pandur sa plaze izlazi...sva srica nisu zamnom isli...zaustavili su me kad san isa sa plaze sve lipo sa njima prica i tako to...sve san ima osin vozacke i nisan dobia ni papiric ni kaznu ni poziv za sud...posli toga san upisa A.Š.  :laughing7:
...........1...........8...........7...........

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #99 : 07 Studeni, 2007, 23:59:49 »
haha S.W.A.T.     a ima san srece jer neman vozacku i blokade neman a sigurno bi nas slali na izvanredni tehnicki jer da ustanovi tko ima diode :D

samo kako nije skuzia di sam ja nesta?    ???