Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 88572 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #40 : 02 Svibanj, 2007, 19:33:00 »
Baš vidio prije par dana lika na semaforu stoji i pandura na motoru sa suprotne strane.
Lik (oko 30 god) ima kacigu u ruci a ne na glavi... i ovaj mu samo viknuo da ju stavi i to je bilo to...
Da sam ja tako bio mislim da bi me odmah isključio iz prometa i pisao kaznu... očito su svi mlađi ljudi meta jer misle da svi divljaju  :angry7:

a kolega prosao kroz crveno na poljudu (T raskrizje.. 2 ujutro.. nigdi pasa)

i kilometar povise ga stopa pandur i ka.. sritan sad ce mulca uvatit..a on kacigu doli.. kad je pandur vidia da ima 40 godina bloka je... i na kraju ga pustia i bas mu je reka.. ja mislia da je neki mulac i tia ga oderat  :toothy3:

sema nemojte to vise radit ovo ono :)


da je mene stopa uzea bi mi i motor lol... al dobro ja nebi sta na te kontrole.. nevolin plosnate lizalice ni slatke ni policijske  :toothy10:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #41 : 02 Svibanj, 2007, 19:37:05 »
E pa o tome ti ja pričam... kad su mene zaustavili bez tablice (čitaj: dva (2) pandura na motorima) dok mi je prvi pisao kaznu drugi gledao cestu i barem su 3-4 ljudi starijih prošli bez kacige - ili još žešće sa kacigom u ruci... i ništa ovaj ko da gleda kroz njih...  :angry7: :sad3:
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #42 : 02 Svibanj, 2007, 19:47:00 »
koliko ti je napisa kaznu sta nemas tablicu na motoru?

to me zanima a niko mi nezna tocno rec...

ja iman vise srice nego pameti s policjotima na motoru... 2 puta mi se dogodilo sta san naletia na njih da zaustavljaju da zaustave nekog tik prije mene a meni nista  :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #43 : 02 Svibanj, 2007, 19:51:21 »
koliko ti je napisa kaznu sta nemas tablicu na motoru?

to me zanima a niko mi nezna tocno rec...

ja iman vise srice nego pameti s policjotima na motoru... 2 puta mi se dogodilo sta san naletia na njih da zaustavljaju da zaustave nekog tik prije mene a meni nista  :toothy12:
Nažalost onda ćeš i dalje ostat u neznanju (i ja sam još uvijek)... nije mi pisao kaznu nego mi je na žutom papiru koji sam prekršaj počinio itd... i rekao mi je da će mi doći poziv na sud.
Rekao sam mu da taman idem na tehnički (što i jesam) ali nije me pustio sve dok mi nije i ovo ispisao...
Pozvan na sud... sad čekam rješenje, nemam pojma što me čeka  :dontknow: ::)
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #44 : 02 Svibanj, 2007, 21:43:02 »
ako si isti dan iza toga bia na tehnickom odneses prometnu i pokazes kad je registriran na taj dan i mogu ti puvat..

a nista onda cu saznat na vlastitoj kozi... neman tablice na njemu 6 miseci... nikako da iden do plasticara da mi napravi  undertail.. sve ono sutra cu.. sutra cu :(

neznan jesi potpisa sta tamo na licu mista al ako nisi opet ti nemogu nista....

i mos ga sporit tako sta je on tebi duzan pisat kaznu tj. izrec prekrsajnu prijavu i dat na papiru koliko si kuna kriv.... ako toga nema.. soli na rep ti mogu stavit ..

inace ako ti bude kakva veca kaka sa policijon.. kad ti je rociste posaljes odvjetnika da kaze kako nisi sposoban i da trazis odgodu... i to ti uglavnom zavrsi u zastari... jer se ne bahcu s ljudima koji imaju odvjetnike.. bez odvjetnika si ziva meta :)

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #45 : 03 Svibanj, 2007, 01:27:05 »
ako si isti dan iza toga bia na tehnickom odneses prometnu i pokazes kad je registriran na taj dan i mogu ti puvat..

a nista onda cu saznat na vlastitoj kozi... neman tablice na njemu 6 miseci... nikako da iden do plasticara da mi napravi  undertail.. sve ono sutra cu.. sutra cu :(

neznan jesi potpisa sta tamo na licu mista al ako nisi opet ti nemogu nista....

i mos ga sporit tako sta je on tebi duzan pisat kaznu tj. izrec prekrsajnu prijavu i dat na papiru koliko si kuna kriv.... ako toga nema.. soli na rep ti mogu stavit ..

inace ako ti bude kakva veca kaka sa policijon.. kad ti je rociste posaljes odvjetnika da kaze kako nisi sposoban i da trazis odgodu... i to ti uglavnom zavrsi u zastari... jer se ne bahcu s ljudima koji imaju odvjetnike.. bez odvjetnika si ziva meta :)


Što se tiče ovog s odvjetnikom bolje nemojte :nono: Rođak mi u tim vodama i znam kolko dođe izlazak na ročište.Evo primjer:Za prometni prekršaj da te brani:-izlazak na prvo ročišta:700kn(može naplatit po duploj tarifi,dakle 1500kn)
                              -izlazak na 2ročište ista cijena
                              -za raspravu ista cijena
                              Ukupno najmanje 5t kunića
Ak nisi 100%siguran nevrijedi ići na sud pisat žalbu,inače odvjetnička struka je toliko jaka i jedina da sama sebi donosi cjene,znači ako on ocijeni da je previše vremena uložio u tvoj slučaj naplačuje po duploj tarifi.Dobro to je druga tema,a kad nemaš vozačku ovak je meni ispalo(riješio preko veze kaznu)Bez vozačke,nije registriran i vrijeđanje službene osobe(zato što se nisam podvrgnio Alko-testu :laughing7:,pa nemogu stojat a još da pirim :toothy12:)=4200Kn Mislim da nije puno kad uzmem sve u obzir
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #46 : 03 Svibanj, 2007, 06:47:37 »
e lako je priko veze.. a sta kad nemas vezu a zdimi ti 12 000kn ?? mozes kupit ljepi skutercic za to  :dontknow:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #47 : 03 Svibanj, 2007, 08:59:38 »
ako si isti dan iza toga bia na tehnickom odneses prometnu i pokazes kad je registriran na taj dan i mogu ti puvat..

a nista onda cu saznat na vlastitoj kozi... neman tablice na njemu 6 miseci... nikako da iden do plasticara da mi napravi  undertail.. sve ono sutra cu.. sutra cu :(

neznan jesi potpisa sta tamo na licu mista al ako nisi opet ti nemogu nista....

i mos ga sporit tako sta je on tebi duzan pisat kaznu tj. izrec prekrsajnu prijavu i dat na papiru koliko si kuna kriv.... ako toga nema.. soli na rep ti mogu stavit ..

inace ako ti bude kakva veca kaka sa policijon.. kad ti je rociste posaljes odvjetnika da kaze kako nisi sposoban i da trazis odgodu... i to ti uglavnom zavrsi u zastari... jer se ne bahcu s ljudima koji imaju odvjetnike.. bez odvjetnika si ziva meta :)


Nažalost ispalo je malo drukčije...
Ja jesam išao odmah na tehnički ali nisam ga mogao registrirati...
Prvo što mi je falilo jest osobna pravog vlasnika (skuter mi je posuđen) i potvrda o deložaciji tablice (jer je skuter bio odjavljen)...
Tehnički sam napravio par dana poslije...
Što je najgore na sud sam došao i samo me sutkinja pitala jesam li ja bio tog i tog datuma zaustavljen tu i tu - ja kažem jesam, potpisao se na izjavu i kaže slobodan sam - doći će mi rješenje...
Stvarno nemam pojma ni ja što me čeka  :dontknow: :dontknow:
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #48 : 03 Svibanj, 2007, 10:50:19 »
hmmz ako nije bilo zbog tog i tog ucionio to i to onda ti nemogu nista naplatit... tribas se pravit blesav malo :):)

javi na pp cilu situaciju.. meni je obiteljski prijatelj odvjetnik pa ga mogu pitat za situaciju..
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #49 : 03 Svibanj, 2007, 11:28:17 »
Zaustavim se i uljudno razgovaram, bez povišenih tonova i bez bilo kakvih napada na policajce, što mi na kraju najčešće donese plus.


hmm lako je vama stat kad su vam registrirani motori i kako je u ducanu bio tako je sad i kod vas a jos uz to imate vozacku? (ovo su pretpostavke)

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #50 : 03 Svibanj, 2007, 12:07:24 »
Zaustavim se i uljudno razgovaram, bez povišenih tonova i bez bilo kakvih napada na policajce, što mi na kraju najčešće donese plus.


hmm lako je vama stat kad su vam registrirani motori i kako je u ducanu bio tako je sad i kod vas a jos uz to imate vozacku? (ovo su pretpostavke)

pa sta vozis neregistriran motor jesi lud? to ti je osnovno registrirat i osigurat... najgora stvar ti se spucat sa neregistriranin i neosiguranin motoron..

a za vozacku vozis na svoj rizik.. mislin da ti je lakse dat 1500kn za a kategoriju nego 2000 policiji sta je nemas :dontknow:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #51 : 03 Svibanj, 2007, 16:13:44 »
Zaustavim se i uljudno razgovaram, bez povišenih tonova i bez bilo kakvih napada na policajce, što mi na kraju najčešće donese plus.


hmm lako je vama stat kad su vam registrirani motori i kako je u ducanu bio tako je sad i kod vas a jos uz to imate vozacku? (ovo su pretpostavke)

pa sta vozis neregistriran motor jesi lud? to ti je osnovno registrirat i osigurat... najgora stvar ti se spucat sa neregistriranin i neosiguranin motoron..

a za vozacku vozis na svoj rizik.. mislin da ti je lakse dat 1500kn za a kategoriju nego 2000 policiji sta je nemas :dontknow:
Slažem se... isto tako vrijedi za kacigu... jeli bolje dati 700kn za kaznu što ju ne nosiš ili kupiti sasvim solidnu integralku...  :toothy3:
Who's looking for punishment ??

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #52 : 03 Svibanj, 2007, 21:15:27 »
Ma registriran mi je skut i imam kacigu jaknu rukavice samo sto nemam vozacku ali zavrsila su mi predavanja i pao sam jednom na ispitu iz propisa. Ali ja govorim iz StreetRunnerove perspektive jer on nema regu i sta ja znam sve ne.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #53 : 03 Svibanj, 2007, 21:59:01 »
pa neam je ni ja na skuteru lol grezo mi prepilat fast back ko djikan pa da ga nemas posli za registrirat i ako opali puno dana kise... nije krosulja :):)

tako da se ceka kupit neki polovni ili napravit undertail  :toothy10:

kad nemas vozacku voziiii puno pazljivije nego inace jer da te pokupi neko sta iz suprotnog smjera udje u tvoju traku ti si kriv jer nisi po propisu...

i ako te zaustavi policjot ni slucajno ne govori da si u auto skoli i sl. da ti jos ne zabrane vozit kad polozis lol
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #54 : 04 Svibanj, 2007, 16:49:16 »
Ma registriran mi je skut i imam kacigu jaknu rukavice samo sto nemam vozacku ali zavrsila su mi predavanja i pao sam jednom na ispitu iz propisa. Ali ja govorim iz StreetRunnerove perspektive jer on nema regu i sta ja znam sve ne.
kakve moje perspektive,pojasni mi
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #55 : 05 Svibanj, 2007, 00:56:35 »
ma ti si gusar iz omisa nema zime  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #56 : 05 Svibanj, 2007, 13:18:27 »
ma on biće misli da ja neman vozačku i regu.E falija si stari moj,ja san položio odman jer motori su mi u krvi a za auto ću polagat jedino ako mi stari plati vozački.Regu također iman
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #57 : 05 Svibanj, 2007, 14:26:46 »
ma on biće misli da ja neman vozačku i regu.E falija si stari moj,ja san položio odman jer motori su mi u krvi a za auto ću polagat jedino ako mi stari plati vozački.Regu također iman

Onda sam se ja nekaj zajeb**. SOrry

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #58 : 06 Svibanj, 2007, 18:13:46 »
ma on biće misli da ja neman vozačku i regu.E falija si stari moj,ja san položio odman jer motori su mi u krvi a za auto ću polagat jedino ako mi stari plati vozački.Regu također iman

Onda sam se ja nekaj zajeb**. SOrry
ma nebrigaj se ništa.Samo ti položi pa neš imat problema
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #59 : 09 Svibanj, 2007, 21:32:02 »
evo jučer san ima zahebanu situaciju.

Išao ja u kladionicu sa skuterom(bez kacige) i prije skretanja za kladionicu bilo parkirano na pločniku auto Škoda Octavia bez ikakvih oznaka policiskih.I ja tako proša nisan se ni obazira previše auto ko auto i dođem ja do kladionice parkiram skuter kad iza mene trubi Škoda a u njoj pandur i s njime načelnik policije.On meni viče kroz prozor di je kaciga a ja samo pokaza na skuter i otišao dalje a oni se okrenili i otišli.

Jeli mi mogao pisati kakvu kaznu??????????
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!