Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kolko ima Aprilia Area51 na forumu?  (Posjeta: 5816 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kolko ima Aprilia Area51 na forumu?
« Odgovori #20 : 04 Studeni, 2009, 13:29:50 »
Problem svih vaših skutera je što ih ima ko pljeve, a ovih ima jako malo!  :icon_biggrin:

Isto to vrijedi i za dijelove (osim masine), odnosno ako ih ima puno su skuplji i teze dobavljivi  :la:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Kolko ima Aprilia Area51 na forumu?
« Odgovori #21 : 04 Studeni, 2009, 13:53:44 »
Isto to vrijedi i za dijelove (osim masine), odnosno ako ih ima puno su skuplji i teze dobavljivi  :la:

Dobro da se plastike i ostalo nemjenja na dnevnoj osnovi :D

Offline gix 200 ccm

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • Ozna sve dozna
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Biciklu (beverly kad nije na servisu), Trekker
  • MojSpuh: Serdarevi?
Odg: Kolko ima Aprilia Area51 na forumu?
« Odgovori #22 : 04 Studeni, 2009, 15:25:19 »
Skoro sva vozila koja su bila tehnološki ili dizajnerski prenapredna za svoje vrijeme nisu doživili slavu, ali da je aprilia izbacila ovaj scoot 2008 ili 2009 bio bi totalni hit i bilo bi ga u istom broju kao i roxa i nrg i runnera...  Naravno prije deset godina su ti napredni skuteri i bili puno skuplji nego sto bi bili danas. U odnosu na novog runnera i slicno ovaj scoot je jos uvijek ispred svog vremena.Predivan je
Nikad više talijana

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Kolko ima Aprilia Area51 na forumu?
« Odgovori #23 : 04 Studeni, 2009, 17:01:06 »
Skoro sva vozila koja su bila tehnološki ili dizajnerski prenapredna za svoje vrijeme nisu doživili slavu, ali da je aprilia izbacila ovaj scoot 2008 ili 2009 bio bi totalni hit i bilo bi ga u istom broju kao i roxa i nrg i runnera...  Naravno prije deset godina su ti napredni skuteri i bili puno skuplji nego sto bi bili danas. U odnosu na novog runnera i slicno ovaj scoot je jos uvijek ispred svog vremena.Predivan je
istina, svaka rijec ti je na mjestu kolega :icon_thumright: :icon_thumright:...


slow ja ti imam covjeka koji sve ima od area51, od rame, vilice, amortizera, felgi svega tako da nadam se da te stvari necu uskoro zatrebati ali dijelova ima ;D...

ni za alfu iz 74. nema dijelova al se da nabaviti... :icon_biggrin:

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kolko ima Aprilia Area51 na forumu?
« Odgovori #24 : 05 Studeni, 2009, 15:36:19 »
aprlia je sve naj...i sad žalim kad jednom momku iz s foruma nisam da libertiya i još nešto love i uzeo je,,,no nisam imao lovu, a neću nikoga zajebavat da me čeka ovo, ono....
uvijek žalim za tim... :sad3:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------