Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: punto gt  (Posjeta: 37313 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #40 : 27 Prosinac, 2008, 11:48:54 »
punto rules  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: punto gt
« Odgovori #41 : 27 Prosinac, 2008, 11:52:23 »
NHF al sad si rekao samo takvu glupost - to samo pokazuje koliko se netko kuzi u automobile, a voli da ga se cuje, iako bez pokrica...

svi koji se kuze u aute, znaju sto je punto GT, sto se da iz njega izvuc i kakav je opcenito, tako da to uopce nije za raspravu!
oprosti ali vozio sam taj auto,istina je da ide kao avion,da je za tuning zakon,ja sam samo napisao ako nisi primjetio svoje mišljenje o tome autu,a što se tiče razumjevanja u fiate mislim da se tu kužim puno više nego ti jer sam imao toliko sranja sa njima.Punto GT je auto samo za fanove koji znaju što je on i koji su spremni stalno ulagat u njega jer se kvari ko g#vn%...

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: punto gt
« Odgovori #42 : 27 Prosinac, 2008, 11:55:34 »
da, punto rules

jer svaki fiat je dobar, pod uvjetom da se brines o njemu (isto ka i za svako auto), a to sto su prije ljudi uvozili polovne fiate iz italije, koji su prisli po 300.000km, a vracen im je sat na 150.000km, pa su crkavali ka na 200.000 pa su svi srali po njima, fiat nevalja, fiat ovakav fiat onakav, nemos to usporedjivati sa nicim...

dijelovi jeftini, ima ih kupit svugdi, odrzavanje  bagatela...

tocno se zna koji motori su promasaj, a koji valjaju.

vozim punta 55ticu vec 4 godine, prije njega sam imao pola classica, i peugeota 405, sve je to isti ku*ac, pod uvijetom da se brine o autu!

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: punto gt
« Odgovori #43 : 27 Prosinac, 2008, 11:57:27 »
NHF al sad si rekao samo takvu glupost - to samo pokazuje koliko se netko kuzi u automobile, a voli da ga se cuje, iako bez pokrica...

svi koji se kuze u aute, znaju sto je punto GT, sto se da iz njega izvuc i kakav je opcenito, tako da to uopce nije za raspravu!
oprosti ali vozio sam taj auto,istina je da ide kao avion,da je za tuning zakon,ja sam samo napisao ako nisi primjetio svoje mišljenje o tome autu,a što se tiče razumjevanja u fiate mislim da se tu kužim puno više nego ti jer sam imao toliko sranja sa njima.Punto GT je auto samo za fanove koji znaju što je on i koji su spremni stalno ulagat u njega jer se kvari ko g#vn%...


a po cemu tocno zakljucujes da se razumis puno bolje od mene u fiate? zbog toga sto si imao sranja sa njima?
stari, cili zivot sam u autima, u fiatima pogotovo tako da, ono...
dapace, najgori auto sto sam imao je fiat tempra 1.9 td 90ks - zali Boze sto sam to ikad uzima

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: punto gt
« Odgovori #44 : 27 Prosinac, 2008, 12:00:12 »
u tome se slažem sa tobom potpuno,ja sam samo gore napisao šta mislim o GT-u,a ne općenito o fiatima.
kupi dobar, održavaj ga i ići će ti sto godina :toothy9:

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: punto gt
« Odgovori #45 : 27 Prosinac, 2008, 12:04:41 »
kupi dobar, održavaj ga i ići će ti sto godina :toothy9:

tako je sa svakim autom, motorom, skuterom... bilo cim...

samo sto nekim ljudima to ne mozes nikada utuviti u glavu...

sad dosta o autu :D iden djiric do grada pa na kavu :P lip je dan!
« Zadnja izmjena: 27 Prosinac, 2008, 12:07:03 stipe »

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: punto gt
« Odgovori #46 : 27 Prosinac, 2008, 12:10:03 »
jasno,kao što si gore napisao,kupe fiata iz italije a svi dobro znamo kako talijani voze i što rade od auta,dođe a auto salon skinu mu kilometre malo ga ušminkaju i evo ti,kupiš to sranje razleti ti se motor nakon par tisuća km i onda pljuješ po fiatu...

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: punto gt
« Odgovori #47 : 27 Prosinac, 2008, 12:11:52 »
kupi dobar, održavaj ga i ići će ti sto godina :toothy9:

tako je sa svakim autom, motorom, skuterom... bilo cim...

samo sto nekim ljudima to ne mozes nikada utuviti u glavu...

sad dosta o autu :D iden djiric do grada pa na kavu :P lip je dan!
ajde,ajde možda kupim još jedan motor u Zadru, pa se negdje vidimo na cugi... :toothy12:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: punto gt
« Odgovori #48 : 13 Siječanj, 2009, 21:05:40 »
al se naslusa tu gluposti majko draga

taj auto ako se odrzava on ce ici jbg svi auti imaju mane pa i punto


A vi koji toliko serete po tom autu nemate ni vozacku a tatica vozi bmw ili vw

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: punto gt
« Odgovori #49 : 14 Siječanj, 2009, 00:26:02 »
al se naslusa tu gluposti majko draga

taj auto ako se odrzava on ce ici jbg svi auti imaju mane pa i punto


A vi koji toliko serete po tom autu nemate ni vozacku a tatica vozi bmw ili vw
na kakve gluposti si točno mislio, ja sve što sam rekao o tome autu je istina,a naravno da svaki auto ima mane pa i punto već sam napisao to

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: punto gt
« Odgovori #50 : 15 Siječanj, 2009, 16:35:37 »
al se naslusa tu gluposti majko draga

taj auto ako se odrzava on ce ici jbg svi auti imaju mane pa i punto


A vi koji toliko serete po tom autu nemate ni vozacku a tatica vozi bmw ili vw
na kakve gluposti si točno mislio, ja sve što sam rekao o tome autu je istina,a naravno da svaki auto ima mane pa i punto već sam napisao to

gle nisam na nikog reka kontrento nekog citam postove i po njima se vidi pol ovih balavca koje nije ni sjelo u auto osim u BMW jer im ga tata vozi ili golfa ko po obicaju pa seru po fiatu da se kvari jer cuju od drugih koji ih ne odrzavaju i kozna kako ih voze

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: punto gt
« Odgovori #51 : 15 Siječanj, 2009, 18:42:36 »
slažem se potpuno sa tobom! :toothy9:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #52 : 15 Siječanj, 2009, 20:39:55 »
alooo fiat je krš jednom riječju i točka,ko ima imalo mozga neće ga kupovat,za te pare rađe kupit hondu neku i to nabrijat.

FIAT   FElle In Alle Teile prijevod greška na svim dijelovima :laughing7:

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: punto gt
« Odgovori #53 : 15 Siječanj, 2009, 20:48:31 »
evo samo da se nadovežem.... stari mi je automehaničar već 20 godina i šarafio je sve živo... i za fiata kaže da je to g#vn% kakvog nema - kratko i jasno

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #54 : 15 Siječanj, 2009, 20:50:52 »
evo samo da se nadovežem.... stari mi je automehaničar već 20 godina i šarafio je sve živo... i za fiata kaže da je to g#vn% kakvog nema - kratko i jasno
svaka čast kolega potpuno se slažem s tvojom izjavom :headbang:

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: punto gt
« Odgovori #55 : 16 Siječanj, 2009, 07:57:33 »
alooo fiat je krš jednom riječju i točka,ko ima imalo mozga neće ga kupovat,za te pare rađe kupit hondu neku i to nabrijat.

FIAT   FElle In Alle Teile prijevod greška na svim dijelovima :laughing7:


ovo samo pokazuje velicinu tvog IQ-a...  NHF

fiat - hm... imam 2 (punto 55, bravo 100TD) talijana doma, svi godinama uredno voze, svi se uredno servisiraju, i zamisli, nikad problema... kako to?

ne kazem da je fiat nesto posebno od auta, jer zaista nije, al za nas, srednji stalez, fiat je tocno ono sto tribamo, jefino odrzavanje, solidne performanse, ne velika potrosnja...

doduse, danas je fiat nesto puno vise nego sto je bio prije 10tak godina, auti su puno bolji, fiatove motore kupuju i druge marke, hvale ih svi na veliko.
na zalost, u skladu sa tim, i cijena odrzavanja ide gore.

opet se vracam na ono - kakav covik prema autu, tako ce i auto prema njemu!


area mf - kad vec talijani ne valjaju, zasto si uzeo apriliju? sto nisi nesto japansko?


evo samo da se nadovežem.... stari mi je automehaničar već 20 godina i šarafio je sve živo... i za fiata kaže da je to g#vn% kakvog nema - kratko i jasno

a sto je najgore - s njim se slazem :D al ne u potpunosti, g#vn% mi je prejaka rijec, al da je dosta ispod drugih - to da!
al, jos jednom ponavljam, fiat je takav, triba ga pazit i mazit i bit ce uvik spreman za voznju!

« Zadnja izmjena: 16 Siječanj, 2009, 08:04:26 stipe »

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #56 : 16 Siječanj, 2009, 13:43:16 »
alooo fiat je krš jednom riječju i točka,ko ima imalo mozga neće ga kupovat,za te pare rađe kupit hondu neku i to nabrijat.

FIAT   FElle In Alle Teile prijevod greška na svim dijelovima :laughing7:


ovo samo pokazuje velicinu tvog IQ-a...  NHF

fiat - hm... imam 2 (punto 55, bravo 100TD) talijana doma, svi godinama uredno voze, svi se uredno servisiraju, i zamisli, nikad problema... kako to?

ne kazem da je fiat nesto posebno od auta, jer zaista nije, al za nas, srednji stalez, fiat je tocno ono sto tribamo, jefino odrzavanje, solidne performanse, ne velika potrosnja...

doduse, danas je fiat nesto puno vise nego sto je bio prije 10tak godina, auti su puno bolji, fiatove motore kupuju i druge marke, hvale ih svi na veliko.
na zalost, u skladu sa tim, i cijena odrzavanja ide gore.

opet se vracam na ono - kakav covik prema autu, tako ce i auto prema njemu!


area mf - kad vec talijani ne valjaju, zasto si uzeo apriliju? sto nisi nesto japansko?


evo samo da se nadovežem.... stari mi je automehaničar već 20 godina i šarafio je sve živo... i za fiata kaže da je to g#vn% kakvog nema - kratko i jasno

a sto je najgore - s njim se slazem :D al ne u potpunosti, g#vn% mi je prejaka rijec, al da je dosta ispod drugih - to da!
al, jos jednom ponavljam, fiat je takav, triba ga pazit i mazit i bit ce uvik spreman za voznju!



vjeruj mi moj IQ je puno većo od tvog

a areu sam kupio radi đuveča :icon_thumright:

i nećemo se vrijeđati..ipak si ti balavac za mene :icon_thumright:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: punto gt
« Odgovori #57 : 16 Siječanj, 2009, 14:03:22 »
Koji carevi ma koji Fiat sta ste ljudi to smrdi to ne ide to se kvari to je g#vn% :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Kupite si vi lipo BMW i Das Auto i mirni vi miran tatica doma  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #58 : 16 Siječanj, 2009, 14:39:51 »
Koji carevi ma koji Fiat sta ste ljudi to smrdi to ne ide to se kvari to je g#vn% :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Kupite si vi lipo BMW i Das Auto i mirni vi miran tatica doma  :laughing6: :laughing6: :laughing6:
:icon_thumright:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #59 : 16 Siječanj, 2009, 14:47:56 »
fiat je dobar onima koji ga imaju :icon_tongue: prije tog su imali forda :sad1:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD