Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: punto gt  (Posjeta: 37305 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: punto gt
« Odgovori #60 : 16 Siječanj, 2009, 14:53:16 »
vjeruj mi moj IQ je puno većo od tvog

ako ti kazes tako, onda cu ti vjerovati

a areu sam kupio radi đuveča :icon_thumright:

pametan izbor

i nećemo se vrijeđati

to i ne zelim, lipo sam napisao NHF (googlaj ako ne znas sto znaci)

ipak si ti balavac za mene :icon_thumright:

moguce, stariji sam samo 7 godina...

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: punto gt
« Odgovori #61 : 16 Siječanj, 2009, 19:47:23 »
Koji carevi ma koji Fiat sta ste ljudi to smrdi to ne ide to se kvari to je g#vn% :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Kupite si vi lipo BMW i Das Auto i mirni vi miran tatica doma  :laughing6: :laughing6: :laughing6:
:icon_thumright:

balavac postedi ajde ovo je bilo ironicno vidim da ne shvavcas sta sam tia rec

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #62 : 16 Siječanj, 2009, 20:58:30 »
skuliraj se momak,odi na skijanje :icon_thumright:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: punto gt
« Odgovori #63 : 16 Siječanj, 2009, 21:44:33 »
evo samo da kazem,imam punta 1.7 td doma.vozim ga odavno,ali jos nemam vozacku.okrenuo je 220 tisuca km,motor radi ko sat.a punto gt je bio auto kojeg sam zelio,sve dok se nisam uvjerio puno puta da nije kvalitetan.kao prvo,ako cemo pravo,1.4 turbo masina je izforsirana i ne moze puno vozit a da se pritom ne napravi temeljit servis,a znate da dijelova vise nema kupit za taj motor i stavljat kovane klipove i razne stvari cini se suludo.moderan primjer tog problema je vw-ov motor 1.4 s turbom i kompresorom sa 175 ks....ispravite me ako grijesim

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #64 : 16 Siječanj, 2009, 22:15:10 »
de ljudi sprdam se malo
dosta vrijeđanja,al stvarno pa nemoš kupit punta 1.4t i još ga nabrijavati...fiat je dosta nekvalitetan auto a pogotovo taj motor premalo kubika puno konja i još ga misliš nabrijavati....razmisli malo to ti je rupa bez dna....a sad kako oš..od volje ti. :dontknow:
ja nemam zasad auto al sam radio u mehaničarskoj radioni i mehaniku i elektriku 2 godine....i znam kakav je fiat,nekažem da nema izuzetaka...al eto uživaj :icon_thumright:

Offline HyperTom

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb,Dubrava
  • Moj Skuter: TGB Akros
Odg: punto gt
« Odgovori #65 : 16 Siječanj, 2009, 23:21:57 »
fiat je dobar onima koji ga imaju :icon_tongue: prije tog su imali forda :sad1:
sad kao i ford ne valja? :D
Lakirer

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #66 : 16 Siječanj, 2009, 23:27:28 »
fiat je dobar onima koji ga imaju :icon_tongue: prije tog su imali forda :sad1:
sad kao i ford ne valja? :D

ma ford je zvjer :happy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #67 : 17 Siječanj, 2009, 11:36:53 »
ford je do jaja,meni je do jaja stari taunus :headbang:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: punto gt
« Odgovori #68 : 17 Siječanj, 2009, 17:26:15 »
de ljudi sprdam se malo
dosta vrijeđanja,al stvarno pa nemoš kupit punta 1.4t i još ga nabrijavati...fiat je dosta nekvalitetan auto a pogotovo taj motor premalo kubika puno konja i još ga misliš nabrijavati....razmisli malo to ti je rupa bez dna....a sad kako oš..od volje ti. :dontknow:
ja nemam zasad auto al sam radio u mehaničarskoj radioni i mehaniku i elektriku 2 godine....i znam kakav je fiat,nekažem da nema izuzetaka...al eto uživaj :icon_thumright:

a zasto je onda danas u trendu downsizing motora...znaci manje kubika, turbo i vise konja...?

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #69 : 17 Siječanj, 2009, 18:45:12 »
de ljudi sprdam se malo
dosta vrijeđanja,al stvarno pa nemoš kupit punta 1.4t i još ga nabrijavati...fiat je dosta nekvalitetan auto a pogotovo taj motor premalo kubika puno konja i još ga misliš nabrijavati....razmisli malo to ti je rupa bez dna....a sad kako oš..od volje ti. :dontknow:
ja nemam zasad auto al sam radio u mehaničarskoj radioni i mehaniku i elektriku 2 godine....i znam kakav je fiat,nekažem da nema izuzetaka...al eto uživaj :icon_thumright:

a zasto je onda danas u trendu downsizing motora...znaci manje kubika, turbo i vise konja.
da bi takvi kao ti kupili takve aute

da vam se konstantno kvare

i da vam PRODAJU DIJELOVE  eto zašto je to u trendu  malo kubika puno konja i stalno se kvare....eto ti razlog :icon_thumright:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: punto gt
« Odgovori #70 : 17 Siječanj, 2009, 20:09:23 »
nisam cuo bas da se kvare, a i svi hvale...npr novi bravo sa 1.4 motorom i 150ks

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: punto gt
« Odgovori #71 : 17 Siječanj, 2009, 20:43:01 »
ja imam fiat tipo 1.5, 95 godiste prešao 240 tkm bez velikih kvarova tako da ja nemam nista protiv talijana.. :icon_biggrin:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: punto gt
« Odgovori #72 : 17 Siječanj, 2009, 20:48:12 »
Ima jen moj frend punta 1.9 dizela, 2002 godina i odličan je.. i na ribičiju i u lov ide... sve super, malo troši.. ali nije to to..

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: punto gt
« Odgovori #73 : 17 Siječanj, 2009, 21:13:01 »
evo jedan primjer.prijatelj radi u euro dausa,dosad zastekala 3 golfa 5 1.4 175 ks...talijanima je limarija katastrofalno losa,ne drze cijenu,osim alfe koja je toliko smece od auta da je to nevjerojatno.uglavnom tim markama su dizeli dosta kvalitetni,ostalo 2 od 5

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #74 : 17 Siječanj, 2009, 23:50:10 »
fićo je zakon :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: punto gt
« Odgovori #75 : 18 Siječanj, 2009, 11:05:15 »
evo jedan primjer.prijatelj radi u euro dausa,dosad zastekala 3 golfa 5 1.4 175 ks...talijanima je limarija katastrofalno losa,ne drze cijenu,osim alfe koja je toliko smece od auta da je to nevjerojatno.uglavnom tim markama su dizeli dosta kvalitetni,ostalo 2 od 5

sudeci po ljudima koji se ne brinu o alfama i stalno ih gaze naravno da je sranje, nije to stari mercedes...

Offline AdrO

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: po prednjem SRku...
Odg: punto gt
« Odgovori #76 : 19 Siječanj, 2009, 01:08:10 »
ajme kakvih gluposti napisanih ima eeee..

taj auto zbog svojih godina zahtjeva puno ljubavi i novaca da bi davao onu svoju čar...a kad se to sve napravi auto ubija...,neznam šta vi očekujete od auta starog 13-14 god...
oni koji se nisu vozili u njemu ili ga imali nek ne jedu g#vn#...


Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: punto gt
« Odgovori #77 : 19 Siječanj, 2009, 09:36:21 »
Ima jen moj frend punta 1.9 dizela, 2002 godina i odličan je.. i na ribičiju i u lov ide... sve super, malo troši.. ali nije to to..

Evo jučer navečer taj frend i ja išli van na pivo sa tim puntijem.. I gle čuda upali se lampica da nema ulja! A servis i zamjena ulja napravljena u 8 mjesecu! Stali mi, pogledali na šipku i nema ni kapi ulja! Natočili novo ulje i gas!
Zaključak: auto ima 90 tkm i troši ulje ko gorivo!!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #78 : 19 Siječanj, 2009, 09:47:34 »
Ima jen moj frend punta 1.9 dizela, 2002 godina i odličan je.. i na ribičiju i u lov ide... sve super, malo troši.. ali nije to to..

Evo jučer navečer taj frend i ja išli van na pivo sa tim puntijem.. I gle čuda upali se lampica da nema ulja! A servis i zamjena ulja napravljena u 8 mjesecu! Stali mi, pogledali na šipku i nema ni kapi ulja! Natočili novo ulje i gas!
Zaključak: auto ima 90 tkm i troši ulje ko gorivo!!
:toothy12: :toothy12: ajde barem si iskren nemoze se rec da je to sad ubojica od auta kak neki govore al za malo novaca kolko i vrijedi i nije tolko los mada meni osobno je to pokretni skarnicl!
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #79 : 19 Siječanj, 2009, 11:58:36 »
Ima jen moj frend punta 1.9 dizela, 2002 godina i odličan je.. i na ribičiju i u lov ide... sve super, malo troši.. ali nije to to..

Evo jučer navečer taj frend i ja išli van na pivo sa tim puntijem.. I gle čuda upali se lampica da nema ulja! A servis i zamjena ulja napravljena u 8 mjesecu! Stali mi, pogledali na šipku i nema ni kapi ulja! Natočili novo ulje i gas!
Zaključak: auto ima 90 tkm i troši ulje ko gorivo!!
:toothy12: :toothy12: ajde barem si iskren nemoze se rec da je to sad ubojica od auta kak neki govore al za malo novaca kolko i vrijedi i nije tolko los mada meni osobno je to pokretni skarnicl!

 :sign020: :sign020: :sign020: :sign188: