Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koju jaketu???  (Posjeta: 7702 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #40 : 14 Studeni, 2008, 08:19:14 »
da, to ti je normalno jer su jakne napravljene za sportive i onda kad si u polozaju u kojem jesi na sportivi onda su ti rukavi taman . jer su ti ruke na sportivi onako na pol savinute u laktu i sagnut si dole. kuzis

logika ti i nije losa ali nebi ja reko da je to bas tako u praksi.Bolje je da su mu rukavi taman a jakna malo duza jer kad se primi za volan na r-motoru onda mu se jakna jos digne i posto je kratka puhat ce mu drito po ledjima.  :icon_biggrin:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #41 : 14 Studeni, 2008, 09:00:10 »
'Ebateled, koliko san puta napisa da se moto roba doooobro prova prije kupnje... Pa nije to jaketica za prošetat priko Rive... Postoje neke stvari koje moraju bit OK, kroj mora 'sist', štitnici moraju bit na pravin mistima, nesmi bit ni prekratka ni preduga, ni rukavi prekratki ni predugi, nesmi bit preširoka, pogotovo texitlna, jer će na motoru lamatat, nesmi bit preuska jer onda zimi nećeš moć obuć ništa ispod pa će bit za kua... A šta ćeš, prvi mačići se u vodu bacaju... Isti problem kod ljudi sa kupnjom prve kacige... Svaka izgleda dobra... Ali, nije tako, i uskoro, kad se kaciga malo formira, većina vidi da su kupili preveliku prvu kacigu... Ako ne čitaš, ne profitiraš od tuđih grešaka... Provaj makar svoje ne ponovit drugi put... Nije ti ovo zadnja jaketa koju ćeš kupit...

:zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #42 : 14 Studeni, 2008, 09:19:30 »
'Ebateled, koliko san puta napisa da se moto roba doooobro prova prije kupnje... Pa nije to jaketica za prošetat priko Rive... Postoje neke stvari koje moraju bit OK, kroj mora 'sist', štitnici moraju bit na pravin mistima, nesmi bit ni prekratka ni preduga, ni rukavi prekratki ni predugi, nesmi bit preširoka, pogotovo texitlna, jer će na motoru lamatat, nesmi bit preuska jer onda zimi nećeš moć obuć ništa ispod pa će bit za kua... A šta ćeš, prvi mačići se u vodu bacaju... Isti problem kod ljudi sa kupnjom prve kacige... Svaka izgleda dobra... Ali, nije tako, i uskoro, kad se kaciga malo formira, većina vidi da su kupili preveliku prvu kacigu... Ako ne čitaš, ne profitiraš od tuđih grešaka... Provaj makar svoje ne ponovit drugi put... Nije ti ovo zadnja jaketa koju ćeš kupit...

:zubo:

 :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #43 : 14 Studeni, 2008, 09:25:16 »
ovako frend mi vozi trke u klasi 1000 i bas sam njega pitao i on kaze da rukavi moraju bit malo duzi a  jakna ti mora bit do pasa, jakna ti se nebi dizala od vjetra jer prava jakna ima na doljnjem djelu kod pasa za stezanje i te jakne nisu onako mekane nego su onako krute tako da se nece dizat. i neka proba sjest na neki veliki motor i uhvatit ga za volan pa ce vidit da mu je onda taman...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #44 : 14 Studeni, 2008, 09:27:51 »
meni je moja onako taman do pasa a rukavi su mi malo duzi i kad sjednem na r-motor sve je taman i jakna se ne dize... :icon_thumright:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #45 : 14 Studeni, 2008, 10:19:04 »
Za Gospu i Boga miloga... Jel' i'ko čita ovde...? Pa ne voze svi R i RR motore, koji će mi kua jaketa za R-a ako vozin skuter...?  ::)

I to šta će bit dobra kad se protegnen do volana od R-a, sinko, ja na R-a neću nikad pa me boli đon za te krojeve... Svak bi u kupovinu triba idealno sa motoron koji vozi ili slični ako ima u dućanu, obuć jaketu, provat sist i namistit se, pa vidit di je oko struka, di su štitnici, di su rukavi, jeli se di napuše, 'oće li lamatat, itd...

Generalno govoreći, rukavi su na moto jaketama uvik malo duži od normalnih jaketa jer su ruke uvik nekako prema naprid, na volanu... Ali, isto tako se obično mogu stegnit oko zapešća da ne rade probleme rukavicama, i kad nisi na motoru...

Skuteraši često vole malo duže jakete, ne samo do struka... Jer položaj sidenja to dozvoljava... Ali, opet nevalja predugo, da se ne stvori 'zvono' ispod struka, a kad sidneš, od ispod 'zvona' iz smjera kretanja ulazi tona zraka koja se penje uz jaketu i ohladi te cilog...

Svaka jaketa je dobra dok se ne vozi ispod 10 stupnjeva C... I skoro sve rukavice... A onda se počne uviđat di sve i koliko zraka ulazi ispod rukavica i jakete... A borami i kacige... :zubo:
« Zadnja izmjena: 14 Studeni, 2008, 10:20:56 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #46 : 14 Studeni, 2008, 10:26:17 »
ove jakne koje se kupuju i koje kupuju ovi decki koji voze skutere su radene za velike motore ustvari 90% jakni ostale robe su redeni za velike motore, a posto je tako onda ako uzmes da ti rukavi budu taman jakna ce ti oko pasa bit ili na knap ili mamo mala...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #47 : 14 Studeni, 2008, 10:48:11 »
Probaj. Sidni na skut/motor koji voziš ili slični. Pogledaj kako, šta i di. Pa kupi onu koja ti je najbolje 'sila', a ne onu sa najlipšin bojicama i natpisima...

To je sve šta san tija reć. A ionako, svak za sebe najbolje zna...

 :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #48 : 14 Studeni, 2008, 10:50:32 »
ma naravno, nisam ni ja nista lose mislio. samo sam htio pomoci... :dontknow:

Offline GSXR KLIS

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT(KLIS)
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • MojSetup: vxr 200
  • MojSpuh: seriski
Odg: koju jaketu???
« Odgovori #49 : 14 Studeni, 2008, 14:56:05 »
meni je moja onako taman do pasa a rukavi su mi malo duzi i kad sjednem na r-motor sve je taman i jakna se ne dize... :icon_thumright:

tako je i meni jos je meni jakna do ispod pasa negdi do đepova na rebama sve u svemu odlicna je
vx200r