Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Serdarevic vs ostali auspusi  (Posjeta: 32510 )

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #100 : 26 Rujan, 2008, 19:25:25 »
To i ja kažem akrap i xoshimura najbolji,a serdarević je puno jeftiniji,a izgleda ko neki akrap ili yoshimura :icon_thumright:

kad mislim da radi po akrapovicevim nacrtima.cak i stavlja original vunu od akrapovica.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #101 : 26 Rujan, 2008, 19:29:24 »
To i ja kažem akrap i xoshimura najbolji,a serdarević je puno jeftiniji,a izgleda ko neki akrap ili yoshimura :icon_thumright:

kad mislim da radi po akrapovicevim nacrtima.cak i stavlja original vunu od akrapovica.
Da tako on kaže,a on je prije nego je počeo ovo raditi sam radio u akrapovicu :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #102 : 26 Rujan, 2008, 19:33:22 »
ma ok ...ja nemogu rec a i nisam da nevalja serdarevic jer nisam ocima vidio uzivo auspuh niti ga probo,vozio se na nekom motoru sa njim...ali mi je bilo samo glupo zato sto ste ga onoliko hvalili..koda je neznam sta..i ispade da samo on valja na svijetu...i zat me bilo iznerviralo i onda sma kreno u svadju hehe :D tak da sorry :) moj greska,burna reakcija : ) red je da se malo smiri situacija :D pozz  :icon_thumright:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #103 : 26 Rujan, 2008, 19:33:56 »
zavisi koji imas ih cijenama od 400 eura pa sve do 1500 eura....otprilike se dobije izmedju 8-10 hp...

onda mi je sve jasno.serdarevic je 250-300eura.I tolko o tome

P.S. Ni jedan japanac nemoze konkurirat 1098 na stazi ako covjek zna vozit ducatija kak se spada.
ti si potrvrdio da nevalja remus..i da jedini serdarevic valja ..ja kazem...da nije tako...da nemozes to tvrdit ali da imas pravo na misljenje ...a sto se tice dukca ...nemoj bit tako siguran...na stazi su tu negdje ali zato ako se trkaju drag race,dukac na startu bolje povuce ...do jedno 150-200 onda ga malo sustignu i poslije toga dukac ode... ...dukac je brzi...ali sve se to da rijesit ..zamjenom par djelova...i bude se brzi i od dukca...vjeruj mi :) ipak dukac ima cijenu sto jest jest..i cijenim ih ..ali pretjerano brate...12.500 eura je nova r1 kod nas...dok je 1098 24000 eura ...

nisam ja rekao da je remus los nego sam rekao da je serdarevic puno povoljniji sto smo vidjeli i po cijenama koje si ti rekao za remusa a ja za serdarevica.po meni ce da se ne lazemo akrapovic ili yoshimura uvijek bit bolji auspusi od nekog serdarevica ili remusa jer imaju duzu tradiciju u moto industriji a i uvjek prvi izbace neke nove modele pa ih svi pomalo kopiraju.A kaj se tice r japanaca naspram ducatija to je nebo i zemlja.japanci su komercijalni motori koji na sebi nemaju nista sto bi vrijedilo i tih 12000 eura a ducati ima bome dosta stvari koje ga uzdizu daleko iznad japanaca i vrijedi 25000eura jer je ducati egzotika ali bome protiv dukca 1098r nema ni jedan japanac ma kako ga god postelao sta trazit. 
normalno da nemoze nista protiv 1098r nista ni jedan japanac....ali brate 1098r kosta 36000eura...dok je slabiji model 1098s reko sam vec oko 24000kod nas....,,,ti sad skontaj da uzmes npr cbr hondu ...nek je 13k,eura...zamisli sta mozes uradit sa tog motora do cijene npr od 24000eura ili cak 36000eura..raketu napravit od njeg a:D ...ali ipak stoji ono ..dukac je dukac ..ferrari je ferrari :) necemo se vise prepirat oko bezze stvari :) dobri su jedni i drugi neki bolji neki losiji..nijanse su u pitanju i ukus :)

tako je.sve je stvar ukusa i kolko je ko voljan platiti taj ukus.mozes ti na hondu stavit svu opremu od 1098r al opet ce to bit samo honda. :laughing7:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #104 : 26 Rujan, 2008, 19:36:25 »
ma ok ...ja nemogu rec a i nisam da nevalja serdarevic jer nisam ocima vidio uzivo auspuh niti ga probo,vozio se na nekom motoru sa njim...ali mi je bilo samo glupo zato sto ste ga onoliko hvalili..koda je neznam sta..i ispade da samo on valja na svijetu...i zat me bilo iznerviralo i onda sma kreno u svadju hehe :D tak da sorry :) moj greska,burna reakcija : ) red je da se malo smiri situacija :D pozz  :icon_thumright:

tak je.previse smo uzburkali atmosferu radi obicna dva auspuha od kojih mi nemamo bogzna kakve koristi. :laughing7: :icon_tongue:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #105 : 26 Rujan, 2008, 19:39:07 »
Istina nemam ni ja neke koristi samo da mi se motor lijepo čuje i dobro ide i top mi lijepo izgleda :icon_thumright:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #106 : 26 Rujan, 2008, 19:40:49 »
Istina nemam ni ja neke koristi samo da mi se motor lijepo čuje i dobro ide i top mi lijepo izgleda :icon_thumright:

ni to nije lose.zato ti kad svako jutro vidis serdarevica kako lijepo lezi na motoru odma ti popravi raspolozenje. :icon_biggrin:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #107 : 26 Rujan, 2008, 19:42:47 »
Istina nemam ni ja neke koristi samo da mi se motor lijepo čuje i dobro ide i top mi lijepo izgleda :icon_thumright:

ni to nije lose.zato ti kad svako jutro vidis serdarevica kako lijepo lezi na motoru odma ti popravi raspolozenje. :icon_biggrin:
Da samo sada je taj serdarević na motoru sav pogužvan pa kad ga vidim dođe mi da plačem :sad3:

Offline goga100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DUBROVNIK
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: 200ccm
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #108 : 26 Rujan, 2008, 19:44:34 »
dobro oce li ko meni odgovoriti

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #109 : 26 Rujan, 2008, 19:49:10 »
dobro oce li ko meni odgovoriti


sta si ono pitao.vec smo zaboravili kolko smo se prepirali. :icon_biggrin: ak se radi o tome sta mislis da ce se nesto desit na motoru ak stavis otvoreni auspuh ili dal dobijes granu sako kupis serdarevica.Odgovor na ovo prvo ti je da se nemre nis dogodit ak ti napravi normalan auspuh,ali ak oces jako otvoreni mogli bi pocet gorit ventili.Odgovor na ovo drugo je da uz kupnju topa dobijes samo top bez grane a granu posebno placas.

Offline goga100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DUBROVNIK
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: 200ccm
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #110 : 26 Rujan, 2008, 19:54:54 »
cek, znaci da gori ventil,kk  nisam neki ekspert jeli to nes sjebano i steti ili normalno

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #111 : 26 Rujan, 2008, 19:56:26 »
cek, znaci da gori ventil,kk  nisam neki ekspert jeli to nes sjebano i steti ili normalno

upitaj jandru ili brokena tu s foruma..oni puno vise znaju

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #112 : 26 Rujan, 2008, 20:00:48 »
cek, znaci da gori ventil,kk  nisam neki ekspert jeli to nes sjebano i steti ili normalno


naravno da nije normalno.oni kontroliraju usis i ispuh.pitaj jos decke koji su stavljali takve otvorene auspuhe pa nek ti kazu sta tocno da kazes serdarevicu da ti napravi makar ti i on zna,samo mu kazes koji je motor.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #113 : 26 Rujan, 2008, 20:12:20 »
....ajde bogati sta serete vise....svi tu vozite prdekavce od 50ccm....dobro govori black rox, nikad niste vidili 4T pa ne pricajte nista ako neznate.....a to sta se nemozete pomirit da je serdarevića najbolji u RH to je vasa stvar....ali protiv toga nista nemozete....sad kad meni sjedne vidi cete sta je zvuk...... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

jel taj motor sa slike bude isprid tehničke?
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #114 : 26 Rujan, 2008, 20:34:23 »
...nije...lik je iz dubrovnika.... :toothy12:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #115 : 26 Rujan, 2008, 20:59:21 »
Ma neće ti izgoriti nikakvi ventili to su gluposti,šta onda svaki motor sad nije bitno koliko cilindara sa otvorenim spuhom izgore ventili,znači staviš akrap na neki KTm i izgore ventili moš misliti samo ti njemu reci da oćeš auspuh za vx i gotovo vjeruj mi niš neće izgoriti :icon_thumright:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #116 : 26 Rujan, 2008, 21:05:59 »
Ma neće ti izgoriti nikakvi ventili to su gluposti,šta onda svaki motor sad nije bitno koliko cilindara sa otvorenim spuhom izgore ventili,znači staviš akrap na neki KTm i izgore ventili moš misliti samo ti njemu reci da oćeš auspuh za vx i gotovo vjeruj mi niš neće izgoriti :icon_thumright:
ja sam mu to htjeo napisati..al bojo sam se da cete me popljuvati.. :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #117 : 26 Rujan, 2008, 23:57:20 »
lol ko djeca se svađate
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #118 : 27 Rujan, 2008, 00:42:04 »
bas sam se nasmijo malo u temi...
bas mi zabavna...da mi se neda nis komentirat...
pozz svima...

kupite serdarevica  :toothy12: :toothy9: :toothy9: :headbang: :headbang:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serdarevic vs ostali auspusi
« Odgovori #119 : 27 Rujan, 2008, 01:02:43 »
Komedija  :toothy12: sva sreća da sam 2T-ovac pa se nemoram svađat s vama :toothy9: