Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 171727 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: R50X
« Odgovori #640 : 23 Studeni, 2009, 21:42:17 »
Baš te šajbice imaju kod mene kritično veliki utjecaj na ponašanje skutera.
A opt, to me čudi da je tako na knap. Hmmm....


A što se tiče murjaka. Ne zavaravaj se toliko ponašanjem. I ti i ja smo daleko od friške punoljetnosti tako da to čini veliku razliku. ;)
živa istina! ja projurim sa 80 kroz veliku goricu i murjak na bmwu zamnom.
on me pita daj papire. ja mu dao i on traži osobnu. ja mu dao. on meni: vozi dalje, mislio sam da si neki balavac.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #641 : 23 Studeni, 2009, 21:46:54 »
Točno to. Krene zamnom, uspravim se i siđem sa skutera. Tu me čudno pogleda a kad skinem kacigu u 90% slučajeva samo mahnu da idem dalje.  :toothy12:
Istina, ima i kretena. Ali za njih imam druga civilizirana riješenja. Pobogu... Država je korumpirana, pa i ja poznam neke na određenim pozicijama.   :icon_biggrin:
Jedino u što se nikad ne upuštam su svađe i prepirke. Nek on svoje napravi, ja ču to za 15min riješiti.  :laughing7:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: R50X
« Odgovori #642 : 23 Studeni, 2009, 22:04:07 »
Super projekt,ali čudi me da već gore nisu mina blokovi sa "popratnim" dijelovima jer ti za tgb-a ima jako malo aftermarket dijelova,i sam si reko :D

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #643 : 23 Studeni, 2009, 22:08:37 »
Ma ima, sve to stoji. Ali mi to ubije gušt.

Tko pametan toliko novaca potroši na svoj skuter ne mareči kad zacvika?  :laughing7:

Jednostavno, meni je moj skuter izvor mira i neke zanimacije koju volim i za to imam beskrajnu volju i strpljenje.
Oni koji me poznaju, znaju koliko sam pedantan oko svega vezanog uz tuning skutera i dok ne dođem do 100% ja ne odustajem.
Jedino tako mogu saznati što može. Pia, Mina i ostalo je isproba nebrojeno puta. Tu se više/manje sve zna dok je Morini zajeban i upravo ono što tražim.  :icon_thumright:
To što nema dijelova je samo dodatni gušt jer mi nije sve ko u supermarketu na dohvat ruke. Ima to svoje čari... ;)
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: R50X
« Odgovori #644 : 23 Studeni, 2009, 22:20:25 »
daaa home made izumi  :rock_:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: R50X
« Odgovori #645 : 23 Studeni, 2009, 22:22:50 »
Razumijem,nego nisam mislio da voliš izazove :)

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #646 : 23 Studeni, 2009, 22:28:03 »
Izazovi su jedina stvar zašto šerafim skutove. Da mi nije do toga, piknuo bi si XT660X i mirna bosna no to če ipak malkice još pričekati.
Sljedeče ljeto sam na midraceu a onda čemo na nešto veče preči.

2 Goki: Ouuu yeah! :D
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #647 : 23 Studeni, 2009, 23:51:17 »
šteta giz za pro ali izgleda da ti atena klipovi nisu se baš pokazali bar kod tebe.i ja sam bio primijeto kod montaže karike na klipu da kao ona kvačica di se spaja karika je baš nekako mala naspram klipova od malossi sporta i trophya kolko se siječam...

što se tiče tuninga tgb-a i što ostaješ pri svojim odlukama svaka čast ni ja svog kineza nebi proda za ništa rađe bi ga zapalio i bacio u baju.a svi mi kažu pa kako ti se da ulagati i trošit pare u kineza(kupi se neku apriliju,gileru itd..)ali ne razuniju oni to kad kinez projuri pored nekog talijana pa onda na semaforu gledaju nije im jasno kako???
ne mislim spradati ostale skutere ali ako je nekom gušt sređivat kineza ili talijana mislim da svi radimo iz istog gušta za vožnjom na skuteru i sređivanju :icon_thumright: :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 23 Studeni, 2009, 23:58:26 pajo »
lovac u mutnom team

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: R50X
« Odgovori #648 : 17 Siječanj, 2010, 20:57:13 »
Kak se cirka ponaša tvoj digitalac naspram GPS-a ili nekog drugog motora?  :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 17 Siječanj, 2010, 20:59:33 dhorvat »
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #649 : 17 Siječanj, 2010, 22:26:54 »
Ovak.. Do 50 laže ko pas, cca 8-10 km/h, no kako se penje prema 80/82 tako se izjednači sa GPSom i dalje počne manje pokazivati. Recimo 92 po cajgeru je zapravo 95 po GPSu.

Muči ga konstanta prijenosa koja nije iskalibrirana pa tako ispod 82 pokazuje više a preko pokazuje manje.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: R50X
« Odgovori #650 : 17 Siječanj, 2010, 22:55:14 »
Ovak.. Do 50 laže ko pas, cca 8-10 km/h, no kako se penje prema 80/82 tako se izjednači sa GPSom i dalje počne manje pokazivati. Recimo 92 po cajgeru je zapravo 95 po GPSu.

Muči ga konstanta prijenosa koja nije iskalibrirana pa tako ispod 82 pokazuje više a preko pokazuje manje.

Kolko je to onda po gps-u mojih 103km/h..to mi je rekord sa 5.5rolicama i drugi dan su se potrosile..sa 6.9 dode do 90 jebeno i onda krece u prevelike okretaje,neznam zasto,ugl.nisam dobio jos preko 95

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: R50X
« Odgovori #651 : 17 Siječanj, 2010, 23:01:34 »
106.4  :toothy11:

Offline VUKI TPH

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Ja vozim
  • Moja Kaciga: branimir glavaš
  • MojSpuh: Grmi
Odg: R50X
« Odgovori #652 : 19 Siječanj, 2010, 20:32:42 »
lepo lepo skut j#bono ide za razliku od frendovog hehe frendov sa skinutim blokadama jedva 62 heeh isto ima r50x i isto je u zapresicu (okolica)
poludit ce nezna vise sta da napravi  ..osim nove generalke hehe na 5000km je moro napravit generalku rasuli mu se lezajevi radilice usli u cilindar napravili reda unutra i izasli na spuh
klip je ko da se neko ucio svasat po njemu .. :happy8:   
(ako imas za prodat kakav kit ili spuh za njega javi ) 
Prodajem djelove za Piaggio,Aprilia,Gilera,Baotian...

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #653 : 19 Siječanj, 2010, 20:56:06 »
A stavio jesam svog tecnigasa u prodaju... no mislim da če ipak ostati kod mene ali sutra ide na modifikaciju.
Bit če igranja sa fleksom. :D
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Hindenburg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TeGoBa r50x
  • Moja Kaciga: Marushin 778
  • MojSetup: Polini sport 70
  • MojSpuh: Leo Vince ZX modded
Odg: R50X
« Odgovori #654 : 01 Veljača, 2010, 01:27:23 »
Nemam riječi osim SVAKA ČAST ZA OVAKAV TRUD!
Mislim da bi ti svaki vlasnik ove mašine  :binkybaby: trebao biti zahvalan na detaljnom izvještaju, ušteđenom vremenu i lovi za "tuning" . Ja jesam!

 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Zeppelin is the future!!!

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: R50X
« Odgovori #655 : 01 Veljača, 2010, 02:32:09 »
Nemam riječi osim SVAKA ČAST ZA OVAKAV TRUD!
Mislim da bi ti svaki vlasnik ove mašine  :binkybaby: trebao biti zahvalan na detaljnom izvještaju, ušteđenom vremenu i lovi za "tuning" . Ja jesam!

 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Smanji malo s tim smajlicima. Vise od 3-4 je nepotrebno.

Giz-Drago mi je da jos uvijek ima onih pravih tunera i poznavalaca skutera :) Danas se sve pretvorilo u ono " Kupit cu sportsko". Pa sto ? "Pa zato sto je skuplje i mora ici brze". Nije sve u aftermarket dijelovima. Svaka ti cast  :headbang:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #656 : 01 Veljača, 2010, 10:45:55 »
Nažalost, trenutno je spremljen na toplo i suho te čeka bolje dane. Nikako vremena uhvatiti pa se primiti posla i vratiti ga na cestu....  :dontknow:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: R50X
« Odgovori #657 : 01 Veljača, 2010, 13:58:37 »
Samo polako, uskoro ce biti bolje vrijeme! Ne znam kome se da raditi, kad je toliko hladno!  :sad1:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: R50X
« Odgovori #658 : 01 Veljača, 2010, 21:08:16 »
Samo polako, uskoro ce biti bolje vrijeme! Ne znam kome se da raditi, kad je toliko hladno!  :sad1:

Ma kakva,zima,jucer sam tomosu generalku radio  :) ...giz,naturpijaj ti stock cilindar pa se gustaj dok ne dode kit..

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #659 : 02 Veljača, 2010, 23:40:48 »
Kome sam ono obečao poslati dio za TGBa a nisam do sad još poslao?  :-[ :-[

Uff... Daj nek se javi, izgubljen sam u vremenu više...  :drunken_smilie:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"