Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekker .....malo naturpijan  (Posjeta: 179499 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #560 : 23 Veljača, 2009, 21:02:45 »
amortizer volana?koliko bi to kostalo s ugradnjom?moze li se ugradit na bilo koji scoot?

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #561 : 23 Veljača, 2009, 21:20:23 »
e hac, kako si sredio ovo da ti pri naglom kočenju kotač ne dođe do kilera? to mi je jedan od najvećih problema i jedan od razloga zašto nisam složio lunu LC.
meni sa mojim 13" kotačima pri naglom kočenju zna kotač zastrugati o onu crnu plastiku koja je centimetar od rame:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #562 : 23 Veljača, 2009, 21:24:57 »
Hac koči zadnjom :D Šteta što nemožeš nagurati i zanji 13, ipak se lakše kotrlja na 13icama.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #563 : 23 Veljača, 2009, 21:26:47 »
Hac koči zadnjom :D Šteta što nemožeš nagurati i zanji 13, ipak se lakše kotrlja na 13icama.
ako misliš na mene ja imam i nazad 13" kotač.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #564 : 23 Veljača, 2009, 21:28:04 »
ako misliš na mene ja imam i nazad 13" kotač.
Ma mislim na Haca, malo sam se nespretno izrazio!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #565 : 23 Veljača, 2009, 22:05:49 »
e hac, kako si sredio ovo da ti pri naglom kočenju kotač ne dođe do kilera? to mi je jedan od najvećih problema i jedan od razloga zašto nisam složio lunu LC.
meni sa mojim 13" kotačima pri naglom kočenju zna kotač zastrugati o onu crnu plastiku koja je centimetar od rame:


isprobano je,nema teorije da dođe do kilera,moje vilice imaju osovinu napred pred vilicom a ti imaš vilice od roxa koje imaju osovinu prema nazad i razlika je u nekih 4 cm u položaju osovine točka
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #566 : 23 Veljača, 2009, 22:10:09 »
ajme da, koja šteta. ima tu i više od 4cm :sad1:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #567 : 27 Veljača, 2009, 20:16:15 »
malo mi je dojadila naturpijana mašina a već dugo planiram složit si jednu touring mašinu,ono torq power za malo duže vožnje.......

desno na slici je klip 47 mm od replice.......ova lijeva klipčuga ide u naturpijani polini sport gus kit  :icon_biggrin:


« Zadnja izmjena: 28 Veljača, 2009, 06:25:21 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #568 : 27 Veljača, 2009, 20:19:20 »
ako ti je dosadna replica, ajmo se mijenjati  :toothy9:
koliko bi trebao razvijati taj polini po tvome..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #569 : 28 Veljača, 2009, 00:08:28 »
e to sam si ja msilio sloziti...al ode df od mene,dolazi nova ljubimmca :toothy10:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #570 : 28 Veljača, 2009, 07:22:52 »
fi 50 klip mislim da je sasvim ok za ludu vožnju.. :icon_tongue:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #571 : 28 Veljača, 2009, 13:12:00 »
fi 50 AW klip......77 ccm....u biti sve je več složeno,moram još napravit čep uljne pumpe i zašarafit prenos i yasunija gore ....lagano testirat pa vidjet šta dalje.odlučio sam složit trekker da je gotov na neko vrijeme i da mogu otić na dalje vožnje......počinjem novi project pa da ne moram svaki čas šarafat po trekeru

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=15180.0

.....nemojte me na PM pitat jel prodajem replicu jer ne prodajem.ti blokovi če dobit servis šta bude trebalo i kad se zaželim jačeg setupa samo našarafim gore i deri  :frajer:
« Zadnja izmjena: 28 Veljača, 2009, 13:39:31 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #572 : 01 Ožujak, 2009, 15:38:28 »
maloprije je upalilo čudovošte.......novi setup ....Trekker 77LC.........cilindar je polini base kit probušen na fi 50 mm i prerađen,klip je naravno AW,spuh yasuni R ori za pug,karb pwk 28 sa stage 6 usisom..........nisam još složio hlađenje do kraja jer mi je pukla jedna redukcija na kileru pa sad moram sačekat da se epoxid posuši.........evo mali video.....



The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #573 : 01 Ožujak, 2009, 17:06:29 »
lipo lipo
---OSIGURAČ RACING---

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #574 : 01 Ožujak, 2009, 17:51:39 »
moj spuh  :drunken_smilie:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #575 : 02 Ožujak, 2009, 00:34:17 »
uh uh uh kako cimne, hoće ugristi...  :icon_biggrin:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #576 : 02 Ožujak, 2009, 07:13:04 »
je ivane,tvoj bivši yasuni R je gore.......još moram testirat al za sada se yasuni dobro ponaša sa 77 ccm,ima fini torq odozdola i po probnim vožnjama se vidi da ima mašina dosta potencijala........moram još neke sitnice porješavat i plastike idu gore na trekker,plan je izvuč čim više km iz tog setupa i uživat u vožnjama  :frajer:

moram se i zahvalit ivanm na donaciji polini cilindra i glave ......hvala kolega
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #577 : 03 Ožujak, 2009, 01:31:40 »
lepo radi 77cc-a, još kad naiđe vreme da ga vidimo na cesti.. , usput šta je sa hebo manstonom, odustao ?

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #578 : 03 Ožujak, 2009, 06:58:02 »
ma nisam odustao.....jednostavno nemam trenutno vremena......moram presložit ležaje na ovim Evo blokovima,malo je prošuškao desni na radilici a u getribi su svi za mjenjat.............naturpijat ču hebo replicu i vjerovatno ču je još testirat

što se tiče 77ccm makine jako sam zadovoljan kak se ponaša,trenutno je karb pwk 28 gore,vjerovatno ču stavit mikuni tm 24 orginalni koji imam na polici......trekker če brzo na cestu,još mi fali prednji lajtung jer mi ovaj stari od pežoa ne paše jer sam složio čeljusti od SR150 napred.ne želim ni probavat bez prednje kočnice jer samo sa zadnjom nema teorije da stanem
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #579 : 03 Ožujak, 2009, 19:29:51 »
predobro izgleda projekt, koliku trajnost mislis da moze izdrzati ovaj setup i oce li ici otprilike kao replica, koji RPM su u pitanju.. To je ser. radilica samo je ta dodatna kubikaza dobivena sa sirim klipom jel?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta