Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekker .....malo naturpijan  (Posjeta: 179497 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #500 : 15 Veljača, 2009, 21:10:39 »
kolko si platio bitubo

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #501 : 15 Veljača, 2009, 21:27:45 »
haha bt tuned

hac evo ti neki link rapariranje te bosch pumpe kolko citam po netu ljudi se cesto zale na tu pumpu semering propisa i sve se sprzi....http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=3038022

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #502 : 16 Veljača, 2009, 14:00:16 »
kolko si platio bitubo

ne sječam se točno cifre jer sam ga platio prošlo ljeto i dosta dugo čekao,pa je onda stajao dosta dugo na polici .....mislim da je bilo oko 1000 kn sve skupa

Citat:
Koliko košta ta pumpa vode i di ih ima za kupiti nisam baš to tražio ali bi mogal i to staviti na svoga

imaš za uzet u bosh veleprodaji u zg ,cijena je od 900-1200 kn........najbolje je ebay search,tu se može povoljno nać za nekih 40-50 e sa poštarinom

@neer ......hvala na linku ......već sam to radio......pumpa strada ak je obićna voda u sistemu,stavi se antifriz i nema nikakvih problema

The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #503 : 16 Veljača, 2009, 17:36:43 »
koje su prednosti te bosch pumpe i moze li se ugradit na bilo koji skuter?hvala

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #504 : 16 Veljača, 2009, 20:09:03 »
može se ugradit na bilo koji scoot .....a prednosti ? tu se lome koplja.....dok nije neki high end setup nema velike koristi
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #505 : 16 Veljača, 2009, 21:19:32 »
može se ugradit na bilo koji scoot .....a prednosti ? tu se lome koplja.....dok nije neki high end setup nema velike koristi

s njom max rasteretis radilicu,nema neka uloge i razlike u snazi do high enda,a tu se i najsitniji detalj poboljsava i trazi di bi se moglo dobiti na snazi

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #506 : 16 Veljača, 2009, 22:13:05 »
s njom max rasteretis radilicu,nema neka uloge i razlike u snazi do high enda,a tu se i najsitniji detalj poboljsava i trazi di bi se moglo dobiti na snazi

Ako cemo cjepidlacit, onda to nije u potpunosti tocno jer radilica mora vrtit paljenje koje mora punit akumulator koji mora davat struju el. vodenoj pumpi  :glasses9:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #507 : 16 Veljača, 2009, 22:14:17 »
a zasto se nisi odlucio za onu reich pumpu,vidim da svabe to najcesce stavljaju na skut manja je od ovog i kompaktnija.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #508 : 17 Veljača, 2009, 07:27:37 »
ta plava vuče preko 3A dok  bosh vuće oko 1A.......ne znam jesi ikad vidio tu reih pimpu .....meni izgleda plastik fantastik,to je inače pumpa koja se koristi u kamp kučicama za ispiranje wc prepakovana kao scooter tuning dio
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #509 : 17 Veljača, 2009, 08:13:45 »
pa da nest sam surfao po netu i gledao te reich pumpe mislim normalno je da rade ostale pumpe za vodu potopne i ostalo ali vidio sam da proizvode sanitarne drangulije pumpe crijeva ...sumnjivo mi bilo..je to sto kazes ne cini se nesto kvalitetno samo plastika.hh nemos vjerovat eto jos jedan zanimljiva informacija haha..svejedno onaj svapski tuning je g#vn% bar ce ga nesto ispirat  ;D

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #510 : 17 Veljača, 2009, 19:04:16 »
dobro kažeš.....ni ja ne volim njemački tuning......lego kockice  :frajer:

photo update.......još malo pa gotovo,SR vilice,komplet reparacija.......stup je složen na trokute tak da ide gore orginal pežo volan sve plug & drive....


The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #511 : 17 Veljača, 2009, 19:09:18 »
lijepo,a šta naprijed felga od SR-ke ide ?
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #512 : 17 Veljača, 2009, 19:15:50 »
za početak da,imam komplet felgu 13 cola od SR i ona če iči gore za testiranje,ali sigurno ču složit nazad 12 cola felgu jer bi htio ostat na battlaxicama
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #513 : 17 Veljača, 2009, 19:55:18 »
svaka čast!!! ovo bude brutala cilindar s 4 klipića  :icon_thumright: :icon_thumright:  :notworthy:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #514 : 17 Veljača, 2009, 19:59:07 »
2 klipa....a vidjet ču još za te čeljusti.....za početak imam orginalne čeljusti od SR150 u kompletu sa novim kočionim pločicama pa ču vidjet šta dalje kad testiram
« Zadnja izmjena: 17 Veljača, 2009, 20:06:56 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #515 : 17 Veljača, 2009, 20:18:12 »
a sta nebis rade stavio da imas po jedan klip sa svake strane nego da su obadva na jednoj strani :icon_scratch:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #516 : 17 Veljača, 2009, 20:31:18 »
ma ne treba preterivat,treker zakucava na kočenju i sa sređenim serijskim sistemom,vjerujem da če biti više nego dovoljna čeljust od sr150
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #517 : 17 Veljača, 2009, 20:47:54 »
ma znam da oce, sve ce to super radit i obavljat svoj posao... :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #518 : 17 Veljača, 2009, 21:42:32 »
Ako cemo cjepidlacit, onda to nije u potpunosti tocno jer radilica mora vrtit paljenje koje mora punit akumulator koji mora davat struju el. vodenoj pumpi  :glasses9:
pa u kranjem slucaju paljenje je dio koji mora biti na radilici :toothy3:,micanjem pumpe je max olaksana kolko to dopusta sama konstrukcija,naravno s paljenjem i prijenosom :icon_tongue:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #519 : 17 Veljača, 2009, 21:48:20 »
pa u kranjem slucaju paljenje je dio koji mora biti na radilici

OK, ionako samo teoretiziramo, ali gledaj ovako...
Energija je vjecna. Ne moze se potrositi. Moze samo promijeniti oblik. Isto tako ne moze nastat iz nicega.
Dakle, el. energija koju pumpa dobiva je (ne racunajuci gubitke u vidu zagrijavanja itd. sto je isto energija, ali u ovom slucaju "bacena u vjetar") dosla od energije koju je radilica dala namotajima, oni tu energiju pretvorili u struju koja dalje napaja pumpu koja opet tu enegriju (uz opet gubitke) koristi za hladjenje mashine itd.

Skraceno - sva energija sto se trosi mora se i proizvest. Zakljucak se onda sam namece da li el. pumpa "krade" raspolozivu snagu sa radilice.
« Zadnja izmjena: 17 Veljača, 2009, 21:50:04 3alfa3 »