Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekker .....malo naturpijan  (Posjeta: 184965 )

0 Članova i 18 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #540 : 21 Veljača, 2009, 15:45:16 »
da hac ja mislim da ti je most pogresno okrenut  :) kuzis trebalo bi ic prema van kolko se sjecam

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #541 : 21 Veljača, 2009, 15:50:29 »
Cudno mi izgleda na slici kut pod kojim su vilice

i ja sam to pomislio kad sam slike vidio al trekker stoji na bočnom nogaru pa perspektiva vara,išao sam provjeravat i ovak uživo OK je sve

Citat:
a hac ja mislim da ti je most pogresno okrenut  {$default_smiley_smiley} kuzis trebalo bi ic prema van kolko se sjecam

ne bi rekao,mislim da most ide ovak kak sam stavio

Citat:
edno pitanje {$default_smiley_smiley} di ti je posuda za vodu

skinuo sam ju da me ne smeta kod montaže vilica
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #542 : 21 Veljača, 2009, 16:25:59 »
da hac ja mislim da ti je most pogresno okrenut :) kuzis trebalo bi ic prema van kolko se sjecam

aha
vozi idiote vozi !!!!!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #543 : 21 Veljača, 2009, 16:34:22 »
šta aha?.......ja sam tražio i gledao kak most od SR ide i 100 % sam uvjeren da ide ovako kak je okrenut.........ima na forumu SR majstora pa če oni reć najbolje
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline apriliatuner

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #544 : 21 Veljača, 2009, 16:48:34 »
kolko ja znam tako stoji kod sr-a

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #545 : 21 Veljača, 2009, 16:52:39 »
šta aha?.......ja sam tražio i gledao kak most od SR ide i 100 % sam uvjeren da ide ovako kak je okrenut.........ima na forumu SR majstora pa če oni reć najbolje

stoje tako vilice kako si i napravio kod sr-a
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #546 : 21 Veljača, 2009, 16:56:20 »
jedan savjet, mijenjaj prednju gumu... lijepo izgleda, samo kako tako veliki kut ima bitubo. hoce li to puknuti..
lijepo ti sve izgleda...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #547 : 21 Veljača, 2009, 17:04:15 »
e mene zanima jedno jel bi ti pasala ta felga od sr-a a da nisi mjenjao vilice ?
Frajer pere zube petardama ...

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #548 : 21 Veljača, 2009, 17:08:18 »
nebi na saraf al isla bi ;) uz malo kemijanja... znam ja :) probavali smo na vivacity vili...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #549 : 21 Veljača, 2009, 17:29:15 »
Citat:
jedan savjet, mijenjaj prednju gumu

ta prednja guma je tu da ne bi treker na felgi bio,nisam još odlučio dal ču pripasavat pežo felgu ili ostaje ova od sr

The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #550 : 21 Veljača, 2009, 20:36:59 »
haha pa di bi mu bio sad tocak da je okrenut trokut drukcije a sami kut vile pod kojim stoji bi se promjenio ...tocak bi usao po plastike i nebi imao uopce hoda za skretat....kakav korman id gore ovaj sto sad imas ili

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #551 : 21 Veljača, 2009, 20:37:35 »
moj bed sad sam se sjetio da si mjenjao stup vile ..znaci serijski od peugeota

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #552 : 22 Veljača, 2009, 07:22:49 »
da orginalni sa plastikama volan ide gore,to sam odradio da bude plug & drive na stupu vilice..........sad još moram distancer jedan za SR felgu napravit,trebam novo crijevo za prednju kočnicu jer mi ori ne paše na SR čeljusti,pretokarit štapove da mogu spustit vilicu za 3 cm i rješit redukciju na pužu za km sat ........danas ču vidjet šta ču,dal ostaje SR felga ili idem na pripasavanje ori 12 cola pug felge
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #553 : 22 Veljača, 2009, 07:30:54 »
ljepše izgleda sa ovom 13 cola..

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #554 : 22 Veljača, 2009, 23:03:12 »
ako budeš spuštao 3cm menjaš geometriju karoserije bojim se, da ti ne bi zaoscilovale vilice kod kočenja, možda ipak dobije na rastojanju ako ih okreneš prema napolje, ako pak ne može uvek imaš onaj amortizer za oscilacije volana ukoliko posumnjaš u taj problem...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #555 : 23 Veljača, 2009, 14:17:22 »
geometrija je već promjenjena.prvo je produžen nosać mašine i tu je dodano 5 cm , testirano je i bolji je bio trekker za vozit,sad je pomak vilice napred + 5 cm i ovo spuštanje vilicas če smanjit malo posmak i vjerujem da če bit OK.sve skupa nekih 7-8 cm če bit povečan međuosovisnski razmak kad bude sve gotovo
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #556 : 23 Veljača, 2009, 18:53:52 »
kako si pomerio napred + 5cm, nosač vilica drugačiji pa otuda ili ? mada ja nisam na to mislio, već na kut pod kojim ti ulazi prednja sila prilikom kočenja, kako spustiš ulazni kut se menja.
« Zadnja izmjena: 23 Veljača, 2009, 19:08:00 mmario73 »

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #557 : 23 Veljača, 2009, 19:13:53 »
drukčije su vilice skroz pa od tuda nekih +5 cm,danas sam probao spustit 3 cm vilice i sve OK izgleda,sad moram još samo pretokarit štapove da sve bude sigurno i pouzdano i lagano ču testirat.........karting staza mi je 200 m od kuče,lagano krugove i podesit ču sve da bude kak mi odgovara


edit: sad sam skužio na koji kut misliš da če se promjenit(kut vilice u odnosu na ramu).....to baš i hoču,malo promjenit kut jer ovak kak je sad malo se teško ruši scoot u krivinu i taman če sjest -3 cm......cilj mi je pronać mjeru između stabilnosti na ravnici i vožnju kroz krivine


« Zadnja izmjena: 23 Veljača, 2009, 19:23:22 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #558 : 23 Veljača, 2009, 19:39:16 »
da ili taj kut ... ili kut pod kojim dolazi cesta na točak... obavezno testiraj, sad sam prevodio ove pravilnike za drag u Srbiji, i gde god spominju spuštanje vilica dozvolljavaju do 3cm, i napominju ovaj amortizer obaveznim.... i pričao sam sa ljudima koji su vozili pa mi kažu da kome zaosciluje ume da bude veoma kobno.. mada po meni ovde igra i tvrdoća vilica veoma ulogu, sad koje ćeš ulje sipati 5, 10 ili 15 opet je do testa...
« Zadnja izmjena: 23 Veljača, 2009, 19:41:52 mmario73 »

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #559 : 23 Veljača, 2009, 19:50:33 »
15w ide unutra,probao sam 10w i premekano je.......znam o čem govoriš to se zna desit da izgubi stabilnost prednji točak kod žestokog ubrzanja ak je kut vilice bliže okomitom u odnosu na cestu......inače me je patila stabilnost na većim brzinama i sad se to znatno popravilo produljenjem međuosovinskog razmaka ......vjerovatno ču još stavit amortizer volana i to bi trebalo bit to
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR