Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera DNA 50  (Posjeta: 24630 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #20 : 08 Svibanj, 2008, 16:40:25 »
Daj procitaj 2 posta gore....

Offline Aco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Racing
  • MojSetup: Malossi sport
  • MojSpuh: LeoVince
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #21 : 08 Svibanj, 2008, 17:41:01 »
imaš i dna od 125ccm...
sad na šta naletiš (50 ili 125) da je dobro stanje uzmi, nije velika razlika u cijeni

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #22 : 08 Svibanj, 2008, 17:46:23 »
Ima moj frend DNA 50 ocuvanu skroz,ni ogrebotine...prodaje je...motor je 2002 god....
.....ok...kakve je boje taj motor ??....gdje se nalazi taj motor (mislim u kojem gradu) ??....i koliko kilometara je prešao ???
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #23 : 08 Svibanj, 2008, 21:00:29 »
Ima moj frend DNA 50 ocuvanu skroz,ni ogrebotine...prodaje je...motor je 2002 god....
.....ok...kakve je boje taj motor ??....gdje se nalazi taj motor (mislim u kojem gradu) ??....i koliko kilometara je prešao ???
Crvene boje,nalazi se u sesvetama....neznam kolko tocno ima km-a,pitam ga veceras ili sutra pa ti javim...

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #24 : 08 Svibanj, 2008, 21:38:37 »
Ima moj frend DNA 50 ocuvanu skroz,ni ogrebotine...prodaje je...motor je 2002 god....
.....ok...kakve je boje taj motor ??....gdje se nalazi taj motor (mislim u kojem gradu) ??....i koliko kilometara je prešao ???
2002 god,jako ocuvan,ni ogrebotine,ima oko 18tk....

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #25 : 08 Svibanj, 2008, 22:10:50 »
a čuj.....ima malo previše kilometara.....a opet dobro je za te godine....... e ima kakve sportske dijelove ??...mislim e nabrijavan ?...i koliko para traži ?
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #26 : 09 Svibanj, 2008, 17:41:14 »
e ljudi.....je li zna itko od vas.....da li se može gdje naći novi kit Malossi Sport..za DNA 50 i za koje pare se može naći ?? :dontknow:
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #27 : 09 Svibanj, 2008, 18:14:49 »
piaggio centar,bencek,maras, antonina imas za piaggio dijelova na svakom koraku;) stavis mu odma tpr kit nardo spuh,vario radilicu struju kvacilo i budes najbrzi u zupanji:D
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #28 : 09 Svibanj, 2008, 19:51:44 »
e zna tko, koliko para košta novi Nardo ??
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #29 : 09 Svibanj, 2008, 22:52:03 »
diaz ti ga tu prodaje za 800,900kn cini mi se i ko novi je kako se vidi na slici i kaze da je bio kratko na roxu,a novi je sigurno 2 puta skuplji !!

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #30 : 09 Svibanj, 2008, 22:57:19 »
diaz ti ga tu prodaje za 800,900kn cini mi se i ko novi je kako se vidi na slici i kaze da je bio kratko na roxu,a novi je sigurno 2 puta skuplji !!

ali dna ima piaggio mašinu a ne minarelli :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #31 : 10 Svibanj, 2008, 13:44:19 »

ali dna ima piaggio mašinu a ne minarelli :happy3:
[/quote]
znam
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #32 : 10 Svibanj, 2008, 13:48:06 »
e zna tko...kako se kilometar sat na skuteru može vratiti ???...mislim ako ima npr. 20 000 km, da ga vratim na i da na km satu piše npr. 10 000 km ??????
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #33 : 10 Svibanj, 2008, 13:50:24 »
Ovako...buduci da sam i ja nekad danvo imao Gileru DNA i rastavljao motor vise puta u dijelove i ko zna kakve kemije radio..mogu reci da sam kaj se tog motora ticep ostao pravi Guru...

S DNA stoje  stvari sljedece.... motor se ne uvozi kod nas vise...znaci nema za kupiti novog....on se uvozio samo tjekom 2001g.Tak da po papirima bi trebali svi biti 2001g.Sad ovi kaj pricaju po oglasnicima da je 2002g. to neznam tocno...nisam provjeravao ali ja mislim da je to lik metnuo godinu u kojoj je regan motor...ali proizvodnja pise 2001.

Dijelovi masine su svi isti ko i na ostalim piaggio/gilera skuteirma....OSIM bloka...blok nije isti ko i od runnera...duzi je...Sad neznam kak stoje stvari s ovim najnovijim runnerom ak on ima duzi blok nego stari onda je isti ko i na DNA...

Blok je duzi iz razloga sta ima felgu 14cola.

Nac dobru je onako relativna stvar...kaj se tice djelova masine imas toga ko u prici za nabavit...a kaj se tice oklopa i tak nekih stvari to neman ista za nabaviti..iskljucivo novo u ducanu....

Sta se tice samog skutera odlican je...kocnice i ovjes su predobro napravljeni...tja motor je imao medu prvima digitalne satove..i isti takvi se koriste na novim modelima piaggio/gilera akuteirma.napravljen je jedino mali redizajn.

Jedini nedostatak je tezina...motor je dosta tezi nego ostali klasicni skuteri...jel ima komplet aluminijsku ramu koja je napravljena i dizajnirana ko kak imaju veliki R-ovi...

Rama 50ccm je potpuno ista ko i na 125 i na 180.

50ccm je 2t,125 i 180 su 4t agregati.

I da sta se tice kilometraze na tom skuteru...oa se mjeri digitalno i ne postoji mogucnost spajanja na komp tako da ja nisam otkrio kak bi se dala vratiti...i ne mjeri preko sajle nego preko magnetskog polja...jeidni nacin je da se nekak restira na nulu ali to niko kod nas nije radio kolko sam se ja uspio informnirati tak da na tom motoru su uglanvom orginal kilometri jedino ak neko nije otpojio zice od sata za brzinomjer...

Neznam kaj bi te jos moglo zanimati....

Imas tu kod mene jos jednu 125 koja je u orginal stanju i kolko znam nije padano...i ima jedna 50ccm...ali po toj je malo serafljeno...
« Zadnja izmjena: 10 Svibanj, 2008, 13:52:30 Benjamin »
Under construction...

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #34 : 10 Svibanj, 2008, 14:00:40 »
ok...super...hvala....puno si mi pomogao i rasvijetlio mi neke stvari u svezi sa DNA..... a ovo za km sat sa se raspitivao zato jer sam naišao na jednu DNA 50...2001. god..piše da je u dorbom stanju..nije padano i da je prešla 6000 km.... pa mi se to činilo premalo za te godine koje ona ima......i eo koliko bi vi najviše dali za takvu jednu kad bi uzimali...znaci Gilera DNA 50 2001. god. bez padova.....?????
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #35 : 10 Svibanj, 2008, 14:01:05 »
bas si  razmisljam.bilo bi predobro nabaviti kompletnu masinu i struju od sp 180 i prisarafit na dna .stavit manje kotace da nebude razlika u colima prednjeg i zadnjeg.i kontam si da bi to bilo predobro

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #36 : 10 Svibanj, 2008, 14:03:21 »
hebes ti to sto nije padano maske uvijek mozes naci ali treba ga provjeriti detaljno.kilometri se uvijek mogu vratiti.6000tkm je stvarno malo ali star je  :dontknow:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #37 : 10 Svibanj, 2008, 14:06:39 »
A gle neznam...ja kad sam prije 4g kupovao tja motor bio sam tak lud za njim i dao sam 10 000kn...i imao je nekih 8 000km...gle sve je moguce...sta se kilometraze tice..ovisi ko ga je vozio..moj motor je vozio jedan lik i zenska iz VŽ a lik je imal jos jedan veci skuter i 3 auta...tak da mi nije nis cudno da ima tka malo km....

nakraju sma prodao motor za 7 000kn...nisam mogo vise dobit za njega...mislim mozda jesam ali mi je bilo hitno s prodajom pa sam se brzo rijesio motora...

A kaj se tice one kemije s sp180 masinom...to je vec napravljeno uz ZG ima jedan frend...to sma i ja mislio raditi...ali sma odsutao...zadnja felga je 13 a prva 14 skroz drugacijeg izgleda..izgleda full ruzno..i pol elektronike nije radilo jel niko nije znao i nikom se nijedalo zajebavati s slaganjem...ja bi to slozio da sma iso kemijat ali ono...ovisi...kako kome..meni ot niej bilo to vise...ne izgleda isto motor...oko kocnice netreba apsolutno nis dirat...
Under construction...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #38 : 10 Svibanj, 2008, 14:10:25 »
hebes ti to sto nije padano maske uvijek mozes naci ali treba ga provjeriti detaljno.kilometri se uvijek mogu vratiti.6000tkm je stvarno malo ali star je  :dontknow:

Gle vec sam napisao...za DNA nemres nac oklope i jos dosta stvari nikako..vilice su jedinstvene na tom motoru i nema niti jedan drugi iz piaggio i gilera grupe...tak da to mos opce zaboravit ic traziti rabljeno....

Ja sam taj motor imao 3-4g u u tom periodu nisam naletio niti ne jedan taj motor da je bez papira ili da se prodaje u dijelove...sanse su vrlo vrlo male da ces tak nes nac...

A kaj se tice kilometara isto sam napisao...na otm satu ih nemres vratiti nazad...jedino postoji solucija da je neko zicu otpojio...ali jebiga to nikad neznas...ali pogledas motor i vidis...kolko su se diskovi potrosili...jel rijetko ko mjenja diskove...gledas malo opci dojam..jel kaj cudno..jel zice vise neke ..jel oko frge kemijano..pogledas jel su serafi s kojima su oklopi zaserafljeni ogirnal ili su neki drugi metani...takve stvari ti puno govore...
Under construction...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Gilera DNA 50
« Odgovori #39 : 10 Svibanj, 2008, 14:18:11 »
treba uhvatit za auspuh pa prodrmat masinu lijevo desno da se vidi dali ima lufta i to jako puno govori