Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Fly 50 4t - problemi s ugradnjom kita, ne odgovara klip  (Posjeta: 7177 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gojko27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Fly 50 4t - problemi s ugradnjom kita, ne odgovara klip
« Odgovori #60 : 28 Ožujak, 2011, 15:59:49 »
Našao sam ovaj spuh http://www.nahtigal.si/rezervni-deli-izpuhi-tecnigas/piaggio/fly-50-4t/izpuh-tecnigas-silent-pro-0307045 
u Italiji ce biti slicna cijena ili mozda jeftinije, sta mislite ekipa o ovoj marki?
Od LeoVincea nisam nasao za moj model tocno, ali ovaj sto bi odgovarao Libertyu bi vjerovatno i meni...

Ulje mijenjam ove dane, cim stane kisa pa stavljam i video (oprostite sto nije prije),  skuter na ravnome potegne 73-75 ( po satu, realno cu jos provjeriti koliko je), ubrzanje je super, a najbitnije je da na uzbrdici me ne prestizu traktori vise, hehehe  :toothy10:

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: Piaggio Fly 50 4t - problemi s ugradnjom kita, ne odgovara klip
« Odgovori #61 : 29 Ožujak, 2011, 19:13:27 »
trebo si dat nekom da ti uredi ispuh/usis na glavi, pogledaj jel ti remen ide do kraja mozda bi trebo malo duzi i stavi tvrđe federe kvacila. auspuh se ne isplati, daj nekom da ti to izreze , ubaci perforiranu cijev, okolo vune i da vidis :D ak bas ne zelis svoj unistit nadi neki drugi polovni pa napravi to..za sitne novce se napravi
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"