Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks  (Posjeta: 62301 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline borisg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Prijedor
  • Moj Skuter: Peugeot Jet Force
  • Moja Kaciga: BLD_nije losa
  • MojSetup: nista
  • MojSpuh: Leovince ZX
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #20 : 07 Siječanj, 2011, 20:35:54 »
tvoj bi treba bit CR(common rail)
neraumijem se bas najbolje CR to znaci da nemam bosch pumpu(znaci nemam dizne)????i jel bolje comon rail?

Offline tr_franjo

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 276
  • Spol: Muški
  • Ako poštuješ sebe,nosi kacigu!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Dubrava
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: NITRO N1420VX
  • MojSpuh: Zx
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #21 : 07 Siječanj, 2011, 20:36:43 »
samo da vas (a znate vi koji ste!) podsjetim,ali neee...samo svabo zna napravit auto....  :hello:

potpuno se slažem s tobom!!!
SERVIS I POPRAVAK DVOTAKTNIH I ČETVEROTAKTNIH SKUTERA! ZAGREB (ISTOK)! VRLO POVOLJNO!

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #22 : 07 Siječanj, 2011, 20:41:58 »
neraumijem se bas najbolje CR to znaci da nemam bosch pumpu(znaci nemam dizne)????i jel bolje comon rail?
imas dizne al nemas klasicnu bosch pumpu,pumpa nabija naftu u zajednicki vod(common rail) i iz njega idu cijevi na dizne,prakticki ka na MPI benzincima...meni jeosobno drazi PD
Rock out till your life is at an end

Offline Luksy

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1808
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #23 : 07 Siječanj, 2011, 20:42:26 »
EWo citam ovo i plasim se imam golfa 2.0tdi 140KS,2010 godiste je,da li su to ti "PD" motori kojima odlaze dizne i sta jos sve ne,jel to isti motor kao u tvom pasatu,ja msm da jeste
ti se nemoras brinit,to je bilo samo prvih mozda 2 godine odkako je taj motor izasa u prodaju,sad su ti problemi sanirani  :icon_thumright:
PRODAJEM
Dijelove:GILERA 98-05

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #24 : 07 Siječanj, 2011, 20:48:04 »
Samo ću reći da nitko više ne može tvrditi da je švabo dizel-neuništiv i legendarno pouzdan....i da švabe rade najbolje aute...

Ovo što se dogodilo passatu je teze sranje,i nitko tko ima imalo pameti nece uzeti takav polovni auto...nek radije potrazi neki ekvivalent kod japanske konkurencije :headbang:

Offline hrvojekovacic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Rhon 70r
  • Moja Kaciga: MADHEAD (cross)
  • MojSetup: 2 eXtreme 70cc
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #25 : 07 Siječanj, 2011, 20:50:06 »
gle odma cu ti reci...neka si toliko platio kad sam doma servisiras,si mogao u servis ici i sve bi dobio djabe,ali svi se mi pravimo pametni i radimo doma

Imam auto serv doma,auto nije moj!
Two stroke reality is the four strokers dreams!
Four-strokes are something you rode to the track to watch two-strokes race.

Offline hrvojekovacic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Rhon 70r
  • Moja Kaciga: MADHEAD (cross)
  • MojSetup: 2 eXtreme 70cc
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #26 : 07 Siječanj, 2011, 20:51:17 »
Ima čovjek auto-servis, pretpostavljam da ne radi u fušu kod mehe  :laughing3:

ali ako si ga kupio novog i prvi servis odma kod sebe, neznam šta bih rekao  :jerk:

garancija je prošla,serv su se prije kod berislavića radili!
 :binkybaby:
Two stroke reality is the four strokers dreams!
Four-strokes are something you rode to the track to watch two-strokes race.

Offline hrvojekovacic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Rhon 70r
  • Moja Kaciga: MADHEAD (cross)
  • MojSetup: 2 eXtreme 70cc
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #27 : 07 Siječanj, 2011, 20:53:30 »
EWo citam ovo i plasim se imam golfa 2.0tdi 140KS,2010 godiste je,da li su to ti "PD" motori kojima odlaze dizne i sta jos sve ne,jel to isti motor kao u tvom pasatu,ja msm da jeste
ne! U golfu je common rail motor  :)
nemaš razloga za brigu  :icon_thumright:
Two stroke reality is the four strokers dreams!
Four-strokes are something you rode to the track to watch two-strokes race.

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #28 : 08 Siječanj, 2011, 00:11:49 »
garancija je prošla,serv su se prije kod berislavića radili!
 :binkybaby:
da je i sad otišao u ovlašteni uz uvjet da je redovno išao prije, vw bi mu platio bar 50% troškova unatoč isteku garancije, jer ipak to nisu male stvari
jednom poznaniku je na golfu kompletno otišo motor, klipnjača otišla u šetnju :toothy9: i iako je bio već debelo izvan garancije vw je platio cca pola troškova novog
rab

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #29 : 08 Siječanj, 2011, 00:18:47 »
da je i sad otišao u ovlašteni uz uvjet da je redovno išao prije, vw bi mu platio bar 50% troškova unatoč isteku garancije, jer ipak to nisu male stvari
jednom poznaniku je na golfu kompletno otišo motor, klipnjača otišla u šetnju :toothy9: i iako je bio već debelo izvan garancije vw je platio cca pola troškova novog
j#bo 50 % kad jedan proizvodac* 2 godine nakon isteka garancije,zbog 0,4L/1000 km(ako me sjecanje dobro sluzi) vece potrosnje ulja ubradi potpuno novi motor,ovo je iz pouzdanog izvora**.

**-pismo citateljice auto kluba

Offline Luksy

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1808
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #30 : 08 Siječanj, 2011, 00:22:36 »
o kojoj se marci radi
PRODAJEM
Dijelove:GILERA 98-05

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #31 : 08 Siječanj, 2011, 00:25:22 »
o kojoj se marci radi
Toyoti Avensis 1.8,nije da svog konja hvalim(pogledajte moje ostale postove u podforumu Automobili i bit ce jasno)...  :happy8:

jos se sjecam,to pismo je bilo nagradeno  :)

Offline Luksy

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1808
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #32 : 08 Siječanj, 2011, 00:40:30 »
ma svaka marka uvik je imala i imat ce neke mane,jer da je itijedna savrsena ove ostale sigurno nebi postojale,tako da su neke vece rasprave bespotrebne.
neko vrime je toyot bila pojam kvalitete pa su odjedanput morali povuc milijarde vozila a ima jos milijun slicni situacija. tako da svak svog konja hvali i svak ima neku svoju marku za favorita. a gledajuci na vw oni su svoje dokazali i niko nemoze tvrdit da su nekvalitetni i nepouzdani  :icon_thumright:
PRODAJEM
Dijelove:GILERA 98-05

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #33 : 08 Siječanj, 2011, 01:13:53 »
ma svaka marka uvik je imala i imat ce neke mane,jer da je itijedna savrsena ove ostale sigurno nebi postojale,tako da su neke vece rasprave bespotrebne.
neko vrime je toyot bila pojam kvalitete pa su odjedanput morali povuc milijarde vozila a ima jos milijun slicni situacija. tako da svak svog konja hvali i svak ima neku svoju marku za favorita. a gledajuci na vw oni su svoje dokazali i niko nemoze tvrdit da su nekvalitetni i nepouzdani  :icon_thumright:
opet te moram citirat,nemoj zamjerit  :toothy11:

ovo je valjda 2. put da govorim o toyoti i 1. put da je u vise-manje u pozitivnom svjetlu

u vezi tog "skandala",postoji teorija koju sam proucavao na internetu(koja naravno nije dokazana)...neki tvrde da su amerikanci(koji su proizvodili akceleratore) namjerno sjebali stvar da vrate na tron americku trojku...ali za to nemam nikakve argumente,tako da otom-potom  :glasses9:

Ekipa sorry,ali ja bi samo "pohvalio" toyotin opoziv...bas sam prije odlaska na taj "popravak" proucavo situaciju na manualcu,gumeni tepih je fiksiran s dvije nogice(inace dosta vremena oduzme dok skidam tepih kod ciscenja),i fakat ne znam kakvom silom treba djelovat da papucica gasa prede preko gumenog tepiha i zapne  :dontknow:
a druga stvar je kod automatika,ako papucica zapne,mos se jebat...toyota,za razliku od vw automatika,nema sustav koji oduzima snagu kad se stisne papucica kocnice,ako je stisnuta papucica gasa...i tu je vw napravio dobar posao  :icon_thumright:

ali mi je neshvatljivo da celnici VW-a nisu opozvali i nekako rijesili kvar kod passata...sad su definitivno sjebali ugled kakav su imali daavnih dana
« Zadnja izmjena: 08 Siječanj, 2011, 01:16:16 Faba »

Offline Luksy

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1808
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #34 : 08 Siječanj, 2011, 01:18:24 »
opet te moram citirat,nemoj zamjerit  :toothy11:


nema problema  :icon_thumright:

PRODAJEM
Dijelove:GILERA 98-05

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #35 : 08 Siječanj, 2011, 01:42:01 »
j#bo 50 % kad jedan proizvodac* 2 godine nakon isteka garancije,zbog 0,4L/1000 km(ako me sjecanje dobro sluzi) vece potrosnje ulja ubradi potpuno novi motor,ovo je iz pouzdanog izvora**.

**-pismo citateljice auto kluba

ma nisam time htio reć da je vw neznam šta, nego kako je vlasnik auta s početka topica blesavo postupio kad je s takvim autom otišo kod "mehe u garažu" umjesto u ovlašteni
da me nebi neko krivo shvatio, imam i ja svog mehaničara, ali da mi se to tako nešto desi sa skupljim autom prvo bi se konzultirao s ovlaštenim da vidim što oni nude, pa ako ne ponude nikakav popust ili sudjelovanje u troškovima, onda bi našao nekog "neovlaštenog" mehaničara da to riješi jeftinije
rab

Offline I.D.I.O.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 298
  • Spol: Muški
  • e Kiza dobro je!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bELISCE
  • Moj Skuter: Yamaha R6 recesija edition
  • Moja Kaciga: I. Kiflica (25)
  • MojSetup: LOL, kit na R6!!! pa nije to SXV550
  • MojSpuh: ipak je Wings zakon
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #36 : 08 Siječanj, 2011, 01:53:28 »
opet te moram citirat,nemoj zamjerit  :toothy11:

ovo je valjda 2. put da govorim o toyoti i 1. put da je u vise-manje u pozitivnom svjetlu

u vezi tog "skandala",postoji teorija koju sam proucavao na internetu(koja naravno nije dokazana)...neki tvrde da su amerikanci(koji su proizvodili akceleratore) namjerno sjebali stvar da vrate na tron americku trojku...ali za to nemam nikakve argumente,tako da otom-potom  :glasses9:

Ekipa sorry,ali ja bi samo "pohvalio" toyotin opoziv...bas sam prije odlaska na taj "popravak" proucavo situaciju na manualcu,gumeni tepih je fiksiran s dvije nogice(inace dosta vremena oduzme dok skidam tepih kod ciscenja),i fakat ne znam kakvom silom treba djelovat da papucica gasa prede preko gumenog tepiha i zapne  :dontknow:
a druga stvar je kod automatika,ako papucica zapne,mos se jebat...toyota,za razliku od vw automatika,nema sustav koji oduzima snagu kad se stisne papucica kocnice,ako je stisnuta papucica gasa...i tu je vw napravio dobar posao  :icon_thumright:

ali mi je neshvatljivo da celnici VW-a nisu opozvali i nekako rijesili kvar kod passata...sad su definitivno sjebali ugled kakav su imali daavnih dana

da nevjerovatno je kako su Toyota i Honda odjednom morali opozvat brdo automobila u SADu a ostali 0 , mnogo je vec bilo rasprave o americkim lobijima (koji su prisutni u svim sporama njihovog zivota i djelovanja), npr kako ni jedan americki proizvodac nije opozvao niti jedan model a svima je poznat omjer americke i japanske izrade i kvalitete, a pogotovo od kad japanske marke haraju ljestvicama prodaje SADom nakon kraha am. autoindustrije
a za folciku, pih sve sto su se potrudili u zadnjih 10 god je Veyron koji je razvijan 10 god i napravljene je na inzistiranje Ferdinandda Piecha koji je tamo bio gotovo kao Smranader u HDZu i odobrio je sve samo da se nalog ostvari, fakin njemci i njihov ultra objektivni ADAC i TUV testovi jer sto odobri jedan brkati njemac i koznim gaconima treba vazit za cjeli svijet

odo u Japan di kad nest nevalja mal kosooki napravi harakiri pa nek se svi evropejci puše  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
« Zadnja izmjena: 08 Siječanj, 2011, 02:05:48 I.D.I.O.T. »
fakin hondoholichar!!

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #37 : 08 Siječanj, 2011, 02:01:42 »
ma nisam time htio reć da je vw neznam šta, nego kako je vlasnik auta s početka topica blesavo postupio kad je s takvim autom otišo kod "mehe u garažu" umjesto u ovlašteni
da me nebi neko krivo shvatio, imam i ja svog mehaničara, ali da mi se to tako nešto desi sa skupljim autom prvo bi se konzultirao s ovlaštenim da vidim što oni nude, pa ako ne ponude nikakav popust ili sudjelovanje u troškovima, onda bi našao nekog "neovlaštenog" mehaničara da to riješi jeftinije
koliko sam skuzija po pricama na skoda forumu,od dobrog dijela ovlastenih servisa nema kruha,mos dobit nesto al uz jebene muke
Rock out till your life is at an end

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #38 : 08 Siječanj, 2011, 12:50:32 »
gle mom frendu je pukla svjecica na GTI-u V

u prvih 1000 km,spojili ga na komp,i vidili da je pukla u 5 brzini  pri brzini 104 km/h,dosao kompletno novi motor

i bilo je jos slucajeva da se priznavalo gresaka

inace VW ima pod sobom malo vecu grupaciju marki: VW,Audi,Skoda,Seat,Lamborghini,Masserati,Suzuki...tak da nisu oni bas od jucer

znam slucaj sa skodom da nisu priznali u servisu gresku i govorili su da se mijenja a samo su brisali gresku,dok covijek nije popi*dio i poslao mail u cesku da mu auto nece da popravi,drugi dan zvao odmah  predstavnik skode da mogu doc po auto da srede problem,od tada nikakvih problema,

tak da si i ti se malo grebao vjerujem da bi dobio sve novo djabe,iako je van garantnog perioda jer to je srz motora,koji se ne mpze sam tako pohabat :hello:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: VW Passat 2.0 TDI PD , ~ 140ks
« Odgovori #39 : 08 Siječanj, 2011, 13:02:03 »
Suzuki pod vw-om? jea rajt  ::)
Built Not Bought // Preradjujem cilindre