Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner SP 180  (Posjeta: 122133 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #260 : 16 Ožujak, 2011, 15:29:49 »
Meni se je PM cuo kao postarov tomos i ozbiljno sam ga mislio objesiti na zid jer mi je receno kako je top nanovo punjen. I onda sam ga otvorio i zakljucio da je sva vuna izgorila/isparila/nestala/izvjetrila. Sada kada sam ga napunio svime ima jednako dubok zvuk na minimumu,a na punom gasu mi je odlican,jer se cuje bas kako treba.
+Sta imam otvoreni airbox tako da se jace cuje.

BTW malossi tuljci su za*urac.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #261 : 29 Ožujak, 2011, 23:35:45 »
UPDATE

montiran PM, na videu je sa nenastelanim prijenosom, morao sam vratiti tvrđe federe na kvačilo, rolice sam stavio 13.5, diznu 94 i polini f.z

koliko sam uspio vidjet vrti se na 8100, bio je mrak kad sam gledao tako da to cu jos vidjet

razlika je ogromna, sad kad sam uspravan satove puni do 140 dok sam prije za to morao biti zalegnut

25 karb je ipak potreban i veci usis, isao bi jos bolje sigurno

slike:

video:


i auspuh je mrvicu glasniji od serijskog, snimit cu video ubrzanja
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #262 : 29 Ožujak, 2011, 23:44:17 »
mrvicu? pitam se sta je onda sa serijskim spuhom   :sad3: :sad3:

lijepo zvonca na leru

lijepo sto si snimo, onog gagija cemo docekat nikad pa ni tad

na videu je sa nenastelanim prijenosom
vidi se, slabo nest vuce  :toothy3:
« Zadnja izmjena: 29 Ožujak, 2011, 23:47:46 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #263 : 29 Ožujak, 2011, 23:50:38 »
je nije nije bio nastelan prijenos na videu, isao je jako loše

snimit cu ubrzanje nije problem

a glasan je kad si na metar od njega i nekako mi se cini da je na leru glasniji, dao sam đir frendu cuje se malo jace od serijskog

na frendovom sp-u iz 2003 se spuh cuje tise nego na mojem i pajinom  :dontknow:

Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #264 : 30 Ožujak, 2011, 01:17:04 »
i koliko te novaca izaša auspuh? :)
sve 5 osim tog zvuka...koda neko prdi u limenku...nikako to nemogu smislit ;D
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #265 : 30 Ožujak, 2011, 06:59:14 »
Zvuk ce se projenit kad se auspuh malo popuni sa gareži! Nece tak zvonit!

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #266 : 30 Ožujak, 2011, 09:27:40 »
Miroslav ima pravo. Moj manje zvoni,a i uzivo je zvuk podosta drugaciji.
@Vanja-welcome to the club,PM club. hhahahhahahahah

Ovo sa filmicima je postao neki must have ili?
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #267 : 30 Ožujak, 2011, 11:55:33 »
vanja prodji danas do mene da vidimo kako ide ..

special jel toti imas onaj moj pm?

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #268 : 30 Ožujak, 2011, 13:08:51 »
i koliko te novaca izaša auspuh? :)
sve 5 osim tog zvuka...koda neko prdi u limenku...nikako to nemogu smislit ;D
2000 kn

moj ce jos dugo zveckat s obzirom da radim malo km, sad imam 6000
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #269 : 30 Ožujak, 2011, 20:27:32 »
2000 kn

moj ce jos dugo zveckat s obzirom da radim malo km, sad imam 6000

Sviđa mi se ovako ocuvan skuter koji je u dobrom stanju. Kombinacija boja koju imas mi je jedna od top 3 za runnera i jos si razmisljam u koju da ofarbam svoga.

Vidim da si imao problema sa zadnjim pločicama. Moje iskustvo je da nisam uspio 100% rjesiti problem cviljenja sve dok nisam zamijenio zadnje čeljusti. Jednostsavno pločice za originalnu čeljust nisu dovoljno kvalitetne i nemaju iza na poleđini onu gumu koja spriječava cviljenje.

Na tvom mjestu bi dodao 533kn vise koliko je originalni PM skuplji od ove kopije koju si ti platio. Naravno to je cijena bez dostave i carine koju mozes eventualno izbeći ukoliko imas mogucnost za to.

Ako nista nosač je ljepsi i kvalitetniji, a top vise manje ovisno o ukusu. U najmanju ruku imas original stvar za sitnu razliku u cijeni. Kazem to cisto jer vidim da odrzavas motor poprilicno dobro pa mi je malo čudno kako si se odlucio za tu varijantu..no nikakav bed.

100 ljudi 100 čudi, 100 žena 200 sisa !


Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #270 : 30 Ožujak, 2011, 20:54:55 »
Nema veze kaj je uzeo auspuh preko shopa, al evo moram i ja malo zaspamat temu jer se pisu gluposti...........kazes da je izdvojio 553kn vise ali naravno bez carine i bez dostave, e vidis carina je 5% i neznam kako se ona "izbjegava" osim da odes u Njemacku i presvercas ga preko granice sto naravno nema smisla, drugo opet kazes 553 kn razlike ali bez prijevoza, kaj bude ga golub listonosa donio, jer postarina je 30-40€................kad se zbroji carina + prijevoz spuh ispadne cca 3000 kn, a da ne pricamo o ostalim shopovima tipa SIP gdje je oko 410€ sa topom bez prijevoza i icega...............dalje nosac je takav iz razloga jer nema smisla da se kopira original s obzirom na cijenu, a i ovaj sistem se pokazao kao bolje rijesenje zbog vibracija, bio je link na temu sa stranog foruma gdje ima brdo slika puknutih PMova jer jednostavno 99% njih pukne i to im je mana, ovdje je osiguran i od pucanja posto ako pukne ima garanciju da ce se popraviti besplatno i profesionalno, makar do sada nema problem sa pucanjem.............eto to bi bilo u kratko, spamma se bezveze i pisu se neutemeljene stvari, u slucaju kopije PMa se ustedi min. 1000kn a ja nevidim toliku razliku od originala da bi vrijedila trecinu spuha, makar slazem se kak se veli da svako ima svoj ukus :icon_thumright:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #271 : 30 Ožujak, 2011, 21:38:16 »
Sviđa mi se ovako ocuvan skuter koji je u dobrom stanju. Kombinacija boja koju imas mi je jedna od top 3 za runnera i jos si razmisljam u koju da ofarbam svoga.

Vidim da si imao problema sa zadnjim pločicama. Moje iskustvo je da nisam uspio 100% rjesiti problem cviljenja sve dok nisam zamijenio zadnje čeljusti. Jednostsavno pločice za originalnu čeljust nisu dovoljno kvalitetne i nemaju iza na poleđini onu gumu koja spriječava cviljenje.

Na tvom mjestu bi dodao 533kn vise koliko je originalni PM skuplji od ove kopije koju si ti platio. Naravno to je cijena bez dostave i carine koju mozes eventualno izbeći ukoliko imas mogucnost za to.

Ako nista nosač je ljepsi i kvalitetniji, a top vise manje ovisno o ukusu. U najmanju ruku imas original stvar za sitnu razliku u cijeni. Kazem to cisto jer vidim da odrzavas motor poprilicno dobro pa mi je malo čudno kako si se odlucio za tu varijantu..no nikakav bed.

100 ljudi 100 čudi, 100 žena 200 sisa !



Baš taj detalj mislim da utječe na cviljenje, sad mi ne cvili nista zadnja sa ferodo paknama, međutim prodao sam clanu miroslav kamba malossi disk pločice, reko je  da su mu odlične dok su meni bile katastrofa, cvlile su uzasno

Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #272 : 31 Ožujak, 2011, 00:22:39 »
.........kazes da je izdvojio 553kn vise ali naravno bez carine i bez dostave, e vidis carina je 5% i neznam kako se ona "izbjegava" osim da odes u Njemacku i presvercas ga preko granice sto naravno nema smisla,  

Citirat cu svoje rijeci:

''Naravno to je cijena bez dostave i carine koju mozes eventualno izbeći ukoliko imas mogucnost za to. ''

Dakle postavio sam to kao mogucnost, ukoliko ju ima ukoliko ne, neka mu bude ideja. Neznam njega i njegove opcije nego sam cisto tu paralelu povukao gledajuci sebe. Dijelove si naručujem iz EU direkt u Brežice kod prijatelja koji je udaljen od same granice 3 minute voznje. Dakle ukoliko ima sličnu mogucnost nije problem to napraviti s tim da on za to moze iskoristiti Italiju koja mu je mozda i bolja.  Postarina EU-EU je svojih 15-20e.

Kako ce prevesti preko granice opet njegova stvar. Nije nemoguca misija samo je stvar kako ce se tko organizirati da rjesi taj problem. Bilo buksanjem dijelova u guzicu, bilo da ti frend radi na grani, bilo da ti netko tko ima EU putovnicu to prenese...

Ima sto nacina. Neznam cemu tako burna reakcija.


Ispada da sam ja sad neznam sto rekao zato u zivotu nisam platio carinu na to jer se snalazim na način koji mi je dostupan a obilazi plačanje svih mogucih davanja.

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #273 : 31 Ožujak, 2011, 00:32:19 »
bilo da ti netko tko ima EU putovnicu to prenese...

opet pises netocne stvari, moze imat kakvu hoces putovnicu ako je preko 1000kn na racunu platiti ce carinu svaka osoba  :icon_thumright:

ne kazem da nema mogucnosti, hvala Bogu znam sta je granica i prelaz iste i cake, samo kazem nije bas tak kak si napisao, evo i 20€ postarine u EU (ak ima koga u EU da primi paket naravno) je +150 kn, gorivo do EU nek je nesto sitno, i nije onda vise 553kn vec smo dosli i na 753 kn.............samo hocu rec da nije sve samo tak
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline tomovzo666

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
  • Moj Skuter: NrG pOwEr-DD
  • Moja Kaciga: ixs_hx-240
  • MojSetup: BGM original 50 ccm, aluminium
  • MojSpuh: lEo ViNcE-zX
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #274 : 31 Ožujak, 2011, 00:44:48 »
oooooooooo :o :o :o :o
šta da kažem neznam?kad sam ti več sve reko APOTEKA(upičaren do jaja) ;D
vidim zadnja felga ispolirana,spuh ofarban radilo se danas punom parom :icon_thumright:
u živo 10x bolje izgleda ;D
svaka cast na ulozenom trudu

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #275 : 31 Ožujak, 2011, 01:06:39 »
opet pises netocne stvari, moze imat kakvu hoces putovnicu ako je preko 1000kn na racunu platiti ce carinu svaka osoba  :icon_thumright:



Osoba koja ima putovnicu EU moze tijekom tranzita kroz RH nositi stvari bilo koje vrijednosti bez da na njih plati ikakva davanja. Neznam s kim si imao posla ali govorim iz prve, ok točnije druge ruke ;) ( neznam da li da roditelja svrstam u prvu ili drugu ruku ..svejedno )

Meni osobno 700kn razlike nebi bilo vrijedno. To je samo moje misljenje a nemora biti tuđe.


Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #276 : 31 Ožujak, 2011, 01:43:41 »
Osoba koja ima putovnicu EU moze tijekom tranzita kroz RH nositi stvari bilo koje vrijednosti bez da na njih plati ikakva davanja. Neznam s kim si imao posla ali govorim iz prve, ok točnije druge ruke ;) ( neznam da li da roditelja svrstam u prvu ili drugu ruku ..svejedno )

Neznam iz koje je ruke ali je opet neistinito...........roba moze izaci ako je u tranzitu bez ikakvh davanja i to je tocno, ali bez ikakvih davanja u HR, ali naravno neide sve to samo tako, ta roba se popise i dobijes dokument koji moras prijaviti na ulazu u zemlju koja je kao krajnja destinacija, nemoze roba samo nestat i nikome nis...............mislim da je to sve samo tak kak ti pises kuda bi dosli i ko bi ikada platio carinu, ja bi prvi naso nekog iz EU a robu primao u Sloveniju naprimjer, pa svi bi na grani rekli samo tranzit   ::)
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #277 : 31 Ožujak, 2011, 16:17:03 »
evo neki dan vidio kucelja i stvarno zgodno izgleda zvuk i nije tolko glasan,još sam vozio bez kacige tako da je podnošljivo :icon_thumright:
ima vanja tu još štelovanja oko prijenosa ali ništa strašno :icon_thumright:
uglavno treba napravit usporedbu sa seriskim da vidimo razliku...
lovac u mutnom team

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #278 : 31 Ožujak, 2011, 17:37:39 »
nadam se da nije zvuk u relanosti takav kakav je na videu,nekak je zvonkast ;D

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Runner SP 180
« Odgovori #279 : 31 Ožujak, 2011, 20:09:32 »
nadam se da nije zvuk u relanosti takav kakav je na videu,nekak je zvonkast ;D

zvuk je isti u stvarnosti, 2T zvuk
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak