Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Seljo tuning!  (Posjeta: 357841 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #140 : 27 Listopad, 2009, 01:56:09 »
oš čut još nešto?
taj polo je SDI ;D
oš čut još nešto?
tu sliku sna ja slika...bivše auto od prijatelja ovog ;D
oš čut još nešto?
odvalia san jebeno sa stolice kad san vidia to ovde hahahhahahahahahhahahahahahhahah :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:

hahahahahahahahahahahah...care... :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #141 : 27 Listopad, 2009, 08:37:53 »
u j#bote koliko ste napisali otkada sam sinoc otisao...
je sve to stoji za americka auta ali jeste li primjetili po filmovima i tak da svi malo bogatiji ameri voze europska auta,.... zasto? idu bolje manje trose ... mislim da cess e puno vise zabaviti sa crxom, swiftom gti, mocnom nekom bemburom pa  i ladom nivom nego sa mustangom...
ja sam imao nekog buicka i dodgea (krsevi j#bote trunu po krovu)

a sto se tice lade nive mislim da je to NO1 terenac... jeftin a 95% puteva terenskih ce preci...
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #142 : 27 Listopad, 2009, 09:00:31 »
Kak vi ne kužite?

Ameri jednostavno svaki svoj proizvod razvikaju što znači da se jako dobro reklamiraju. Oni još ni dan danas neznaju napravit poštenu getribu u autima srednje klase pa naniže  :dontknow:

Svi ti američki "muscle" auti imaju snage a krajnja brzina im je bila praktički smiješna napram europljana istih godina. Shelby GT500 iz 1967. ide svega 211 km/h (možda koji kilometar više) sa 7.0L motorom i 355 konjskih snaga, a recimo porsche 911 iz tog vremena je imao 2.0 šest cilindara i 160 konja te je razvijao maximalnu brzinu od 220 km/h  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #143 : 27 Listopad, 2009, 09:09:38 »
ili kad stojis na mjestu.....das gas a auto se zatrese...od sirove snage.... :drunken_smilie:
koliko moze preci vektra koja iz 1.6 puni 180 ks.....americke masine ce preci "sigurno" 5 puta vise od te vektre.... :headbang:

samo mi nemojte govoriti sta ti imas protiv vektre i tako te zaebancije.... :headbang:

Bas ce prjeci podjednako, auto se ne trese zbog snage, nego zbog neizbalansiranosti masine i slabih nosaca masine... Izvadi stojadinu one gumice sto amortiziraju motor i podbaci sarafe, vidjeces 'snage' na ler-gasu  :toothy12:

Usporedi potrosnju, tezinu, obrzinu, ovjes... između ta dva auta, ili se barem pokusaj voziti u bilokakvom americkom autu pa onda govori...

Lada je zakon, samo sto puno trosi, pogotovo one starije sa duplin karburatorom i preko 20l, al zato ispravna pali na -20 iz prve...
U mene je suzuki samurai, a u stipe lada niva i mogu reci da je lada bolja po udobnosti, terenski test jos nismo pravili, al oba auta su tu nekako, mana suzukija su samo feder-plate...
Jedina mana ladi je potrosnja, suzuki ima 1.0 benzin motor 60-65ps, lada neznam, nije puno jaca ako je uopce jaca, al suzuki trosi zaista malo, a lada puno

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #144 : 27 Listopad, 2009, 12:18:35 »
kaj je je niva je terenac i pol!!
Mi smo napravili yugoladu :D
na podvozje od lade stavili šasiju od yuga ali sve lijepo napravljeno,ništa sfušareno,i da,ono najbolje,na felgama su gume od tomovinkovića :headbang: :headbang:
nema di ne izađe sa tim gumama!!
evo link sa facea,nadam se da cete moc otvoriti filmic http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1068191923264

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #145 : 27 Listopad, 2009, 12:25:06 »
Jugolada : ''Ovaj video ili je izbrisan sa Facebooka ili ga nemožete gledati zbog postavka privatnosti.''
Ima li link na jubitu?

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #146 : 27 Listopad, 2009, 12:39:43 »
a steta šta se nemoze vidjet,vjerovatno zato jer nismo frendovi na faceu...
ajd budem stavio na you tube pa stavim link opet

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #147 : 27 Listopad, 2009, 12:47:27 »
Bas ce prjeci podjednako, auto se ne trese zbog snage, nego zbog neizbalansiranosti masine i slabih nosaca masine... Izvadi stojadinu one gumice sto amortiziraju motor i podbaci sarafe, vidjeces 'snage' na ler-gasu  :toothy12:

Usporedi potrosnju, tezinu, obrzinu, ovjes... između ta dva auta, ili se barem pokusaj voziti u bilokakvom americkom autu pa onda govori...

Lada je zakon, samo sto puno trosi, pogotovo one starije sa duplin karburatorom i preko 20l, al zato ispravna pali na -20 iz prve...
U mene je suzuki samurai, a u stipe lada niva i mogu reci da je lada bolja po udobnosti, terenski test jos nismo pravili, al oba auta su tu nekako, mana suzukija su samo feder-plate...
Jedina mana ladi je potrosnja, suzuki ima 1.0 benzin motor 60-65ps, lada neznam, nije puno jaca ako je uopce jaca, al suzuki trosi zaista malo, a lada puno

Kod nas u nive su stavljali dizele od golfa 2 i mislim pežoa nekog tako da je to kamilica!

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #148 : 27 Listopad, 2009, 12:51:40 »
evo slika iz gorice to šta duje priča...al kad je to bilo uff...ima bar 2 godine... :) iste su borbetke ko i na onoj gore slici samo je ovde srce piturano u crno
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #149 : 27 Listopad, 2009, 20:27:42 »
Kod nas u nive su stavljali dizele od golfa 2 i mislim pežoa nekog tako da je to kamilica!
od golfa kečine dizel pase motor na mjenjac od lade.. maltene plug & play (kum radio)
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #150 : 27 Listopad, 2009, 23:07:01 »
evo slika iz gorice to šta duje priča...al kad je to bilo uff...ima bar 2 godine... :) iste su borbetke ko i na onoj gore slici samo je ovde srce piturano u crno


je,al jedno vrime je ima neke druge felge koje su jebacke bile 17 ili 18 neznan tocno,isti kalup ko ove,samo puno puno lipse..mislia san da je s njima bia na SR onda...

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #151 : 27 Listopad, 2009, 23:59:19 »
a sićan se ko fol nikal izvani, unutar krakova crno...17" ja mislin...al to je ima samo biće misec-dva...pa je sjeba jednu felgu i onda proda ostale 3 za neku siću :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #152 : 28 Listopad, 2009, 00:00:42 »
a sićan se ko fol nikal izvani, unutar krakova crno...17" ja mislin...al to je ima samo biće misec-dva...pa je sjeba jednu felgu i onda proda ostale 3 za neku siću :toothy12:

nije ni to..objasnit cu ti jednon kad se vidimo..

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #153 : 31 Listopad, 2009, 03:23:49 »

prijateljev auto...koliko ga god mi nagovarali nije odusta...jbg
Rock out till your life is at an end

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #154 : 31 Listopad, 2009, 04:43:34 »
evo slika iz gorice to šta duje priča...al kad je to bilo uff...ima bar 2 godine... :) iste su borbetke ko i na onoj gore slici samo je ovde srce piturano u crno


1. obrve
2.zmaj
3.pragovi
4. 4 vrata
5. bas je seljo  :icon_biggrin:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #155 : 31 Listopad, 2009, 07:55:53 »
1. obrve
2.zmaj
3.pragovi
4. 4 vrata
5. bas je seljo  :icon_biggrin:

Neznam kaj je vama, al auto dobro zgleda.  :icon_scratch:

Naspram onog golfa dvojke dizl krem boje sa prednjim i stražnjim "skirt"-ovima... Mislim ono  ::)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline domagoy 46

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1200
  • Spol: Muški
  • 46:))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ..
  • Moj Skuter: aerox i vxr
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: due plus : i serijala
  • MojSpuh: Yasuni c16,i yoshimura
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #156 : 31 Listopad, 2009, 08:01:07 »
i meni izgleda dobro.....samo jos da ima neke pragove.... :icon_thumright:
Nisam za VEZE
Nisam za VIĐANJA
Neznam ZA ŠTA SAM
Je mi dobro boli me glava!

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #157 : 31 Listopad, 2009, 08:20:14 »
Uh što se vode polemike oko ovog Pola... Meni osobno Polo sa ovim branicima izgleda Ok ali bez pragova je tuga i buga...
Ja volim kad auto nema puno spojlera i kad ne viri puno sa njega. Znači sve serijsko samo spušten i malo veče felge stavit. I eventualno folija na staklima. Ali zato volim da je unutra muzika ali opet ne neka extremna... 2 ovalca na zadnjoj tabli, 2 kom napred u serijskim rupama a u bunkeru sub i pojačalo koje tjera sub i ovalce...
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #158 : 31 Listopad, 2009, 09:48:15 »
Uh što se vode polemike oko ovog Pola... Meni osobno Polo sa ovim branicima izgleda Ok ali bez pragova je tuga i buga...
Ja volim kad auto nema puno spojlera i kad ne viri puno sa njega. Znači sve serijsko samo spušten i malo veče felge stavit. I eventualno folija na staklima. Ali zato volim da je unutra muzika ali opet ne neka extremna... 2 ovalca na zadnjoj tabli, 2 kom napred u serijskim rupama a u bunkeru sub i pojačalo koje tjera sub i ovalce...


u potpunosti se slažem! velike felge s rubom, gewinde d2, crna stakla i muzika.. može i OEM

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #159 : 03 Studeni, 2009, 00:06:58 »
samo gas...