Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Seljo tuning!  (Posjeta: 357532 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #220 : 13 Studeni, 2009, 05:16:30 »
evo san sad uru vrimena trazija po alfisti forumu taj topic,i nikako ga nac...kad ga naden stavit cu link...
al da bi plaka od srice kad bi ima alfu,NEBI
radje cu vozit yuga nego alfu...nudija mi je jedan poznanik 33 1.5 za favorita kljuc za kljuc jer mu je navodno protuka motor(a u biti mu je otisla brtva auspuha,on se kuzi u aute ka ja u avione-znaci nikako),pa nisan uzea jer nebi talijana vozija ni da je zadnji na svitu
na kraju je proda na auto otpad za 200€ registriranu :toothy12:
a ove komentare za uljecanje u vukovarsku i na brda necu komentirat

i btw,ovakve kvarove koje likovi na alfisti forumu imaju nemoze nijedan normalan auto imat...
Rock out till your life is at an end

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #221 : 13 Studeni, 2009, 12:04:23 »
dobro je legendo...glavno da je tebi dobra tvoja favortika od 30 godina i bolja od svih tih alfi...neman ti šta reć...stay tuned :icon_thumright:

PS. pročitaj ST temu i svoje priče o uljetanju...to si sam priča :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #222 : 13 Studeni, 2009, 13:30:46 »
evo san sad uru vrimena trazija po alfisti forumu taj topic,i nikako ga nac...kad ga naden stavit cu link...
al da bi plaka od srice kad bi ima alfu,NEBI
radje cu vozit yuga nego alfu...nudija mi je jedan poznanik 33 1.5 za favorita kljuc za kljuc jer mu je navodno protuka motor(a u biti mu je otisla brtva auspuha,on se kuzi u aute ka ja u avione-znaci nikako),pa nisan uzea jer nebi talijana vozija ni da je zadnji na svitu
na kraju je proda na auto otpad za 200€ registriranu :toothy12:
a ove komentare za uljecanje u vukovarsku i na brda necu komentirat

i btw,ovakve kvarove koje likovi na alfisti forumu imaju nemoze nijedan normalan auto imat...
slazem se u potpunosti :) sig je ta alfa 33 1.5 brza od favoritke,ali alfa ga ne bi sluzila ma ni blizu kao skoda,mislim na kvarove i to.... sta svi gledate auta po brzini je#o vas,vidio bih vas kad bi se nesto pokvarilo,di bi ste onda bili....pola forumasa nema za napravit servis na scooteru,a tu se bahate sto valja sto ne valja jer nisu osjetili kad treba dobro ispraznit špag...

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #223 : 13 Studeni, 2009, 14:29:41 »
dobro je legendo...glavno da je tebi dobra tvoja favortika od 30 godina i bolja od svih tih alfi...neman ti šta reć...stay tuned :icon_thumright:

PS. pročitaj ST temu i svoje priče o uljetanju...to si sam priča :toothy12:
nije 30 nego 20  :icon_biggrin:
pa mormalno da mi je bolja od svih tih alfi,jer ja nju samo tankan i vozin...
a te price o uljetavanju procitaj ti pa se javi kad procitas kako pise a ne kako tebi pase...a i btw,te moje nazovi price o uljetavanju su nista prema onom s primerom koji je kruzni u solinu prosa s 130 :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Rock out till your life is at an end

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #224 : 14 Studeni, 2009, 02:47:45 »
nije 30 nego 20  :icon_biggrin:
pa mormalno da mi je bolja od svih tih alfi,jer ja nju samo tankan i vozin...
a te price o uljetavanju procitaj ti pa se javi kad procitas kako pise a ne kako tebi pase...a i btw,te moje nazovi price o uljetavanju su nista prema onom s primerom koji je kruzni u solinu prosa s 130 :toothy12: :toothy12: :toothy12:

sad reci da nemozes ? to je kruzni rotor .. koji ide u krug .. velikog promjera .. a ne ka i tvoja okuka na opcini pod kutem od 90 sa skliskim asfaltom i jos s motorom  :toothy12: sa 70-80  ? koliko ono ? i to sa 50ccm ?

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #225 : 14 Studeni, 2009, 11:52:32 »
slazem se u potpunosti :) sig je ta alfa 33 1.5 brza od favoritke,ali alfa ga ne bi sluzila ma ni blizu kao skoda,mislim na kvarove i to.... sta svi gledate auta po brzini je#o vas,vidio bih vas kad bi se nesto pokvarilo,di bi ste onda bili....pola forumasa nema za napravit servis na scooteru,a tu se bahate sto valja sto ne valja jer nisu osjetili kad treba dobro ispraznit špag...

ali kako si ti molim te utvrdio da se kvare tako jednostavno to meni nije jasno...

jednostavno ne kuzim...sta kupis alfu i pokvari se...to ko da kod tebe ide u paketu...daj malo razmisli kako se voze i kako se odrzavaju pa onda reci zasto se kvare...vlasnici su sami krivi...

to je problem kod nas opcenito...netko ti sere kvake i onda svi misle isto kao i on...gluposti, dodje netko i kaze a imao sam ja alfu, sve je prolupalo vo no...ali nitko ne bi rekao da se je przila na 6000 okretaja stalno, odrazavanje na nuli itd

ne kazem da ne moze crknut sama od sebe, ali mislim da takvih primjera ima jako jako malo...

imas KTM-a doma pa probaj malo ga przit i zaboravit koji put na odrzavanje, da vidim kako ce izdrzat...

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #226 : 14 Studeni, 2009, 13:49:52 »
ali kako si ti molim te utvrdio da se kvare tako jednostavno to meni nije jasno...

jednostavno ne kuzim...sta kupis alfu i pokvari se...to ko da kod tebe ide u paketu...daj malo razmisli kako se voze i kako se odrzavaju pa onda reci zasto se kvare...vlasnici su sami krivi...

to je problem kod nas opcenito...netko ti sere kvake i onda svi misle isto kao i on...gluposti, dodje netko i kaze a imao sam ja alfu, sve je prolupalo vo no...ali nitko ne bi rekao da se je przila na 6000 okretaja stalno, odrazavanje na nuli itd

ne kazem da ne moze crknut sama od sebe, ali mislim da takvih primjera ima jako jako malo...

imas KTM-a doma pa probaj malo ga przit i zaboravit koji put na odrzavanje, da vidim kako ce izdrzat...

sorry, ali kako to da se samo alfe ne održavaju i fiati, pa krepavaju. svi auti u hr i svijetu se podjednako održavaju tj neodržavaju, pa najviše kvarova sa talijanima.
jednako tako mladi ne održavaju ni golfove niti honde, i isto ih prže, ali alfe imaju najviše problema, i to je činjenica
rab

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #227 : 14 Studeni, 2009, 16:12:46 »
sorry, ali kako to da se samo alfe ne održavaju i fiati, pa krepavaju. svi auti u hr i svijetu se podjednako održavaju tj neodržavaju, pa najviše kvarova sa talijanima.
jednako tako mladi ne održavaju ni golfove niti honde, i isto ih prže, ali alfe imaju najviše problema, i to je činjenica

je, i treba im malo vise paznje posvetit...

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #228 : 14 Studeni, 2009, 19:23:04 »
sad reci da nemozes ? to je kruzni rotor .. koji ide u krug .. velikog promjera .. a ne ka i tvoja okuka na opcini pod kutem od 90 sa skliskim asfaltom i jos s motorom  :toothy12: sa 70-80  ? koliko ono ? i to sa 50ccm ?
daj aj u st chatu nadi te postove,procitaj ih i skuzi o kojoj se okuci radi,pa se onda javi.
i ne,nemos rotor proc s 130,mos eventualno uletit u njega s 130 a izletit s 80.
e,i to je kruzni rotor koji ide u trokut :toothy11:
« Zadnja izmjena: 14 Studeni, 2009, 19:25:35 Lugburz »
Rock out till your life is at an end

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #229 : 14 Studeni, 2009, 19:33:35 »
ali kako si ti molim te utvrdio da se kvare tako jednostavno to meni nije jasno...

jednostavno ne kuzim...sta kupis alfu i pokvari se...to ko da kod tebe ide u paketu...daj malo razmisli kako se voze i kako se odrzavaju pa onda reci zasto se kvare...vlasnici su sami krivi...

to je problem kod nas opcenito...netko ti sere kvake i onda svi misle isto kao i on...gluposti, dodje netko i kaze a imao sam ja alfu, sve je prolupalo vo no...ali nitko ne bi rekao da se je przila na 6000 okretaja stalno, odrazavanje na nuli itd

ne kazem da ne moze crknut sama od sebe, ali mislim da takvih primjera ima jako jako malo...

imas KTM-a doma pa probaj malo ga przit i zaboravit koji put na odrzavanje, da vidim kako ce izdrzat...
prijatelj ima g2D koji se uvik przi i przi,otkad ga je kupia prosa je oko 30000 km i uvik je isto ulje u njemui ko zna koliko km je to ulje odvrtilo prije nego sta je auto doslo u njega,odrzavanje je ono najnuznije da auto vozi,u rezervaru cesto pomisana loza,plavi dizel,dizel,eurodizel,benzin...i golf po najvecoj zimi pali na zub,ne dimi skoro nista iako mu je bosch-pumpa odblokirana skroz,radi ka singerica...i 33 1.3 boxer mu s velikom mukom utece jer taj golf ide previse dobro...
Rock out till your life is at an end

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #230 : 14 Studeni, 2009, 19:41:50 »
koliko možeš srat...jebate :toothy12:
i ko mi briše postove?
sve to šta si ti reka bilo je napisano u staroj ST temi...a ako je ona ćoša gore (a 99% sam vidia onu pod 90 na početku), ako i nije značilo bi da ti sa tajfunom 50 lomiš onu gore ćošu UZBRDO sa 80kmh HAHAHAHA
a ovo sa golfon ti netriba uopće komentirat...dovoljno je pročitat... :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #231 : 15 Studeni, 2009, 22:55:32 »
koliko možeš srat...jebate :toothy12:
i ko mi briše postove?
sve to šta si ti reka bilo je napisano u staroj ST temi...a ako je ona ćoša gore (a 99% sam vidia onu pod 90 na početku), ako i nije značilo bi da ti sa tajfunom 50 lomiš onu gore ćošu UZBRDO sa 80kmh HAHAHAHA
a ovo sa golfon ti netriba uopće komentirat...dovoljno je pročitat... :toothy12:
ja mislin na onu cosu di je onaj panj s Type-Rom udria u stablo,i nije s 80 nego 70 po satu...da,ide uz vukovarsku 71-72...a u vezi golfa-dodi na brac,pa cemo se provozit.ako nemas 30 kn za kartu za trajekt ja cu ti dat :toothy12:
zanimljivo je kako ste vi ljubitelji talijanskih auta uvjereni da su ti auti vrhunac auto industrije a da je sve ostalo za u staro zeljezo i nista ne valja
Rock out till your life is at an end

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #232 : 16 Studeni, 2009, 00:06:47 »
uvjeren si ti da su tvoja škoda i tajfun bolji od svega šta se da vidit na cestama...a slušaj...svaki cigo svog konja hvali... :hello:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #233 : 16 Studeni, 2009, 03:50:52 »
nije uopce istina
Rock out till your life is at an end

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #234 : 16 Studeni, 2009, 15:06:40 »
ja mislin na onu cosu di je onaj panj s Type-Rom udria u stablo,i nije s 80 nego 70 po satu...da,ide uz vukovarsku 71-72...a u vezi golfa-dodi na brac,pa cemo se provozit.ako nemas 30 kn za kartu za trajekt ja cu ti dat :toothy12:
zanimljivo je kako ste vi ljubitelji talijanskih auta uvjereni da su ti auti vrhunac auto industrije a da je sve ostalo za u staro zeljezo i nista ne valja

cak naprotiv, ne seremo mi protiv ostalih auti, ali vi to upravo radite protiv talijanskih...

ja nikad nisam rekao da golf nije kvalitetan, ili da mercedes nije kvalitetan...ali sam rekao da alfa puno vise pruza sto se tice performansi i samih voznih osobina...

a vi serete o kvarenju ko da je najlosiji auto...to nije tocno...

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #235 : 16 Studeni, 2009, 17:46:44 »
cak naprotiv, ne seremo mi protiv ostalih auti, ali vi to upravo radite protiv talijanskih...

ja nikad nisam rekao da golf nije kvalitetan, ili da mercedes nije kvalitetan...ali sam rekao da alfa puno vise pruza sto se tice performansi i samih voznih osobina...

a vi serete o kvarenju ko da je najlosiji auto...to nije tocno...
ja sta san vozia od alfi-33 1.5 i 1.7,75 1.8 16v su isle odlicno,drzale cestu preodlicno,a 75ica je bila zabavna jer je rwd...al stalno im je crkavalo nesto...147 1.6ts 105ks je prelip auto,odlicno drzi cestu al za 105ks slabo ide,i sa njon uvik neke pi*darije...vozia san i 164 2.5 turbo dizel al o njoj necu pricat jer joj je turbina bila sjebana pa je jedva s mista mrdala...
alfa radi prelipe aute(159 je perverzija),stvarno imaju dobre perforformanse i sve,al na osnovu svog iskustva nece alfa u moj dvor nikad.
Rock out till your life is at an end

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #236 : 16 Studeni, 2009, 18:27:29 »
eto samo meni cudno kako moj frend nema problema s boxer masinama...

dvije su mi riknule, jedna jer je auto kupio sa masinom u nikakvom stanju i kad je riknula je promijenjena odmah, i jedna kod njegovog starog a on nikad nije ulje mijenjao u autu od kad ju imaju...

apsolutno nikakvih problema on nema s njima...

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #237 : 16 Studeni, 2009, 19:14:28 »
ja sta san vozia od alfi-33 1.5 i 1.7,75 1.8 16v su isle odlicno,drzale cestu preodlicno,a 75ica je bila zabavna jer je rwd...al stalno im je crkavalo nesto...147 1.6ts 105ks je prelip auto,odlicno drzi cestu al za 105ks slabo ide,i sa njon uvik neke pi*darije...vozia san i 164 2.5 turbo dizel al o njoj necu pricat jer joj je turbina bila sjebana pa je jedva s mista mrdala...
alfa radi prelipe aute(159 je perverzija),stvarno imaju dobre perforformanse i sve,al na osnovu svog iskustva nece alfa u moj dvor nikad.

jao majci...tebi 1.6ts neide za svojih 105ks...nek ga napere neka škoda ili golf ili bilošta te konjaže i kilaže...aj :laughing1:
glavno da su alfe jedne od odličnih auta ali se kvare pa je zato bolja dvojka dizel koja ide na ložu i plavi dizel...i LETI buahahahha :toothy12:

prika moj ti si meni komičan lik

pogotovo me fascinira kako ste zapeli za to ovo auto bolje od ovog jer se kvari...pa daj...šta nemate pametnijeg posla u životu :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #238 : 16 Studeni, 2009, 21:51:39 »
dino otvori temu o kupnji auta zavrsi sa raspraom čiji je auto bolji, otvori se nova tema i opet.........i opet......legende ste  :icon_thumright:

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #239 : 17 Studeni, 2009, 10:37:58 »
jao majci...tebi 1.6ts neide za svojih 105ks...nek ga napere neka škoda ili golf ili bilošta te konjaže i kilaže...aj :laughing1:
glavno da su alfe jedne od odličnih auta ali se kvare pa je zato bolja dvojka dizel koja ide na ložu i plavi dizel...i LETI buahahahha :toothy12:

prika moj ti si meni komičan lik

pogotovo me fascinira kako ste zapeli za to ovo auto bolje od ovog jer se kvari...pa daj...šta nemate pametnijeg posla u životu :toothy12:
hyundai accent 1.5 90 ks s sjebanim maf senzorom i g3 1.9TDI 95 ks je peru bez problema...
Rock out till your life is at an end