Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Seljo tuning!  (Posjeta: 357460 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #120 : 26 Listopad, 2009, 23:16:25 »
a shegy, taj ce motor odvrtiti par milijuna kilometara , ima ogromnu kubikazu, a jako jako mali potencijal je iskoristen, to mora nadziviti par generacija, i to ce upaliti i u podne i u ponoc....
i za to ti treba aku od kamiona.....ili na guranje u cetvrtoj.. :toothy12:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #121 : 26 Listopad, 2009, 23:21:57 »
i za to ti treba aku od kamiona.....ili na guranje u cetvrtoj.. :toothy12:
nije bitno, pogledaj npr ruski ZIL, trosi kao tenk, ali mu nema smrti, inace je takva cijela ruska autoindustrija... kao i americka, ali oni muscle carsi.. i najbolji su mi od sviu bas oni.. kada razvrti se neki v8 pa karakteristican zvuk pri saltanju cujes . ahhhh najezio sam se...

« Zadnja izmjena: 26 Listopad, 2009, 23:35:43 Drnda-1 »
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #122 : 26 Listopad, 2009, 23:30:47 »
nije bitno, pogledaj npr ruski ZIL, trosi kao tenk, ali mu nema smrti, inace je takva cijela ruska autoindustrija... kao i americka, ali oni muscle carsi.. i najbolji su mi od sviu bas oni.. kada razvrti se neki v8 pa karakteristican zvuk pri saltanju cujes . ahhhh najezio sam se...
ili kad stojis na mjestu.....das gas a auto se zatrese...od sirove snage.... :drunken_smilie:
koliko moze preci vektra koja iz 1.6 puni 180 ks.....americke masine ce preci "sigurno" 5 puta vise od te vektre.... :headbang:

samo mi nemojte govoriti sta ti imas protiv vektre i tako te zaebancije.... :headbang:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #123 : 26 Listopad, 2009, 23:37:26 »
eto nadodao sam 2 videa pa vidi.. trenutno imam ladu nivu, i jos joj nisam nasao terena gdje nisam mogao sa njom.. cak se neki dan propinjala samo na zadnjim kotacima.. ali necu dalje o tome jer ima par ljudi koji ce to rasiriti okolo...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #124 : 26 Listopad, 2009, 23:37:50 »
1.6d rula.. :headbang: :headbang: :headbang:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #125 : 26 Listopad, 2009, 23:42:02 »
eto nadodao sam 2 videa pa vidi.. trenutno imam ladu nivu, i jos joj nisam nasao terena gdje nisam mogao sa njom.. cak se neki dan propinjala samo na zadnjim kotacima.. ali necu dalje o tome jer ima par ljudi koji ce to rasiriti okolo...
ova glupa elektronika kvari aute....izvlaci snage iz njih goliko god je imaju...........to vise nije "sirova" snaga kao sto je prije bila.....dodjes kod mene sa tom ladom....nadjem ti teren da nemos ni sici a....a sigurno ni izaci.... :headbang:

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #126 : 26 Listopad, 2009, 23:42:32 »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #127 : 26 Listopad, 2009, 23:42:40 »

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #128 : 26 Listopad, 2009, 23:50:18 »
jedan decko s bmw foruma isao u USA i na rentanju auta birao između bmwa šestice i NOVOG mustanga 4.0 V6 210 ks

uzme lik mustanga  ::)

citirat cu ga jedan dio

"u zivotu nisam vozio tuznijih 210ks, covjek bi ocekivao da smece ima
snage na niskim okretajima kad vec ima tak malo konja ali k**ra*, vrti
se ko blesav, dere se ko kreten a nema nikakvog efekta osim potrosnje
koja je tankerska ali sva sreca jucer sam za 20$ natocio 10.3 gallona
regulara 87octane i laganim izracunom dosao do jednazbe:

jos jedna bitna stvar je sto ulaskom u Mustang, so-called ikona US car industrije,
izgubis svu volju za zivotom, autima, voznjom jer ovo je sve osim sportskog auta,
vise zabave imam u Hyundai kombiju sa 85ks, auto nema jebeni board computer,
nema xenon, poluga mjenjaca je postavljena tak da nikad neznam u kojoj sam
brzini (PRND321) a na konzoli nema indikatora...uzas uzas uzas, polozaj sjedenja
je toliko jadan i nepregledan da mi je muka svaki put kad izlazim s parkinga,
jer ono, ovo je jebeni brod a ne auto, stisak gasa ga tako zaljulja da jos sljedeci
200 metara se cima kao barka na valovima, dok brzo potezanje volana lijevo-desno
ne znaci nista, auto i dalje ide ravno "

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #129 : 27 Listopad, 2009, 00:00:20 »
aleksandar.. meni su novi v8 odurnio jer to nema veze sa onim starim.. i novi mustang je samo brdo elektronike i plasticurine koje ne vrijedi nista, mislio sam na starije, ono iz 69 godine npr, ono zlatnu eru muscle carsa
a za ladu. upisi u yutube lada niva pa gledaj samo... i brisi slinu redovito  :laughing7: :laughing7:
gurala je kombi mercedes neki 107 ili tako nesto nemam pojma, uzbrdo, i natovaren kombi sa kupusom full.. i uspela je kombi, kao uspomenui imam na baru naprijed malo udubljeni dio kojim se prislonila na kombi, izvukla je zastavin kamion sa 2 i kusur tone gnoja, 2 palete, neznam koliko imaju, ali preko tone, ukljucio reduktor i na malo vise od ler gasa iz blata izvuce  :toothy10:
ali je seljo tuning lada.. ide 150 po satu, nisam dalje imao pravca,na 140 kmh je tk na 4 tisuce okretaja.. i to na plinu je, ovih dana cu na mobu sa gpsom izmjeriti  :laughing7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #130 : 27 Listopad, 2009, 00:01:34 »
Vol.2
Polo with F117 exhaust system - score 9 of 10 - da je veći šank bio bi za deset...




hahahahha znan vlasnika ovog pola sa slike,hahahahah,tj polo r.i.p,vise ne vozi..topa evo ti susid :laughing6:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #131 : 27 Listopad, 2009, 00:04:53 »
hahahahaha...ja cu poludit kakvih sve seljacina ima...hahahahaa

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #132 : 27 Listopad, 2009, 00:05:18 »
aleksandar.. meni su novi v8 odurnio jer to nema veze sa onim starim.. i novi mustang je samo brdo elektronike i plasticurine koje ne vrijedi nista, mislio sam na starije, ono iz 69 godine npr, ono zlatnu eru muscle carsa
a za ladu. upisi u yutube lada niva pa gledaj samo... i brisi slinu redovito  :laughing7: :laughing7:
gurala je kombi mercedes neki 107 ili tako nesto nemam pojma, uzbrdo, i natovaren kombi sa kupusom full.. i uspela je kombi, kao uspomenui imam na baru naprijed malo udubljeni dio kojim se prislonila na kombi, izvukla je zastavin kamion sa 2 i kusur tone gnoja, 2 palete, neznam koliko imaju, ali preko tone, ukljucio reduktor i na malo vise od ler gasa iz blata izvuce  :toothy10:
ali je seljo tuning lada.. ide 150 po satu, nisam dalje imao pravca,na 140 kmh je tk na 4 tisuce okretaja.. i to na plinu je, ovih dana cu na mobu sa gpsom izmjeriti  :laughing7:

serem se na te muscle cars aute koji troše 50 litara na 100 km.
drze pravac ko pijana koza itd..
fuj
ocito nisi nikad vozio takvo americko sranye i nemas pojma da se takav auto normalno donekle moze vozit jedino po suhom asfaltu i to po ravnoj cesti. nedaj boze zavoja s takvim autima

slinu mogu brisat jedino na koenigsegg ccr,ccx ..

a za ladu nivu na terenu je dobra samo zato sto je lagana  i kratkog meduosovinskog razmaka s pogonom na sva 4. osim toga je i dalje kanta pa bila ona nova iz salona
« Zadnja izmjena: 27 Listopad, 2009, 00:13:59 Aleksandar »

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #133 : 27 Listopad, 2009, 00:44:59 »
hahahahha znan vlasnika ovog pola sa slike,hahahahah,tj polo r.i.p,vise ne vozi..topa evo ti susid :laughing6:

 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: cuje se na 5km kako prolazi ... a nikako proc ...  :happy6: :happy6:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #134 : 27 Listopad, 2009, 00:47:59 »
:laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: cuje se na 5km kako prolazi ... a nikako proc ...  :happy6: :happy6:

brko,znas li ko je ovo slika :laughing6:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #135 : 27 Listopad, 2009, 01:01:20 »
Vol.2
Polo with F117 exhaust system - score 9 of 10 - da je veći šank bio bi za deset...

oš čut još nešto?
taj polo je SDI ;D
oš čut još nešto?
tu sliku sna ja slika...bivše auto od prijatelja ovog ;D
oš čut još nešto?
odvalia san jebeno sa stolice kad san vidia to ovde hahahhahahahahahhahahahahahhahah :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #136 : 27 Listopad, 2009, 01:06:43 »
ovaj spojler je sad u balete u garazi vidia sam  :toothy12:

polo je bia dobar  :headbang:   :laughing7: :laughing7:

sad cujem dolazi novi polo  :toothy12:

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #137 : 27 Listopad, 2009, 01:11:05 »
jel to auspuh od touarega???inaće auto je smjeh :laughing9: :laughing9: :laughing9:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #138 : 27 Listopad, 2009, 01:28:29 »
Auspuh je od čazmatransa  :toothy9: dont lajk...
« Zadnja izmjena: 27 Listopad, 2009, 01:47:58 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Seljo tuning!
« Odgovori #139 : 27 Listopad, 2009, 01:38:23 »
jel to auspuh od touarega???inaće auto je smjeh :laughing9: :laughing9: :laughing9:

a dobro sta je najtragicnije,auto nije ni toliko ocajno izgleda ka sta je tu ispa..al je vlasnik svaki dan ima drugu ideju,cak je ima vise hauba i portapaka i mijnai h po potrebi u razlictin bojama svako malo :D

ovde se dogodilo da je ima sve zive i nezive plasticurine na autu i u kombinaciji s auspusima se donekle moglo prozvakat,al onda mu je pala ideja da skine te spojlere i maka je sve spojlere s auta,a ostavia te auspuhe koji su napravljeni da pašu spojlerima i zato ovako izgleda :laughing6:

a sta je najgore od svega,auto je ima jednu faz u di je bia skorz uredan,stovise po meni je cak bia prilicno lip,jedne je godine u gorici na SR osvojia 3. mjesto u visual tuningu,dakle eksterijer interijer i to.. sve je lipo foguralo,bile neke jebacke felge spusten,sve decentno,onda diga pehar pa pocea kemijat i onda je auto ovako zavrsilo dok nije stuceno :)