Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novi auto, dilema...  (Posjeta: 16177 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #20 : 21 Rujan, 2009, 11:24:26 »
tak svejedno, može i na kredu di hoće, u porsche inter autu ima jako puno auta i može na kredu pa neka vidi

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #21 : 21 Rujan, 2009, 12:00:20 »
pretpostavljam da se uzima na kredu pa zato mozda nov...

Ma jok! Kod njega se nezna kaj su rate. Proda kravu, dva bika i prasicu i eto ti novog Porschea.  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #22 : 21 Rujan, 2009, 12:09:31 »
Ma jok! Kod njega se nezna kaj su rate. Proda kravu, dva bika i prasicu i eto ti novog Porschea.  :icon_thumright:
:laughing9: :laughing6: :laughing3: :laughing11: :laughing1:
taj sam

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #23 : 21 Rujan, 2009, 14:04:52 »
Nene kreda je u igri :)

A rabljen da je tjedan dana neću! Nema šanse! Nov novcat, 2009. godina mora bit auto, tak da znam da je moj, nov da sam ga jedini ja vozio mazil i pazil itd.

Danas cu se zaletit do opelovog salona a jedan dan cu do taćija u VŽ otić pogledat za SEATa pa cu rec da probamo dogovorit neku test vožnjicu tak ću najbolje znat koji mi više odgovara i za kojeg se prije odlučit. Također ću tražit da mi izlista svu opremu, cijenu, nadoplate i picke materine da vidim sve u detalje ;)

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #24 : 21 Rujan, 2009, 14:29:14 »
po meni radiš promašaj, al neka ti bude, nije mi jasno, misliš dat tolike novce za auto a ubiti za god dvije ga nitko neće ni pogledat..za 20 000 ojra i manje se kupi auto da se prestrašiš... e i kad već kupuješ a ni sam neznaš šta a i nije ti hitno koliko vidim pa ti sebi fino razmisli još 2 mje. pa budeš imao auto 2010. godinu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #25 : 22 Rujan, 2009, 13:23:55 »
po meni radiš promašaj, al neka ti bude, nije mi jasno, misliš dat tolike novce za auto a ubiti za god dvije ga nitko neće ni pogledat..za 20 000 ojra i manje se kupi auto da se prestrašiš... e i kad već kupuješ a ni sam neznaš šta a i nije ti hitno koliko vidim pa ti sebi fino razmisli još 2 mje. pa budeš imao auto 2010. godinu.

potpis..toliko je ljude pogodilka ova recesija da se svasta prodaje za 20 000e.. mos nac auto 3 klase bolji od astre i leona..

a opet ako bas oces ic na novo ili skoro novu,mozes polovnu astru ili leona nac daleko ispod cijene zbog situacije u kojoj se nalazimo..al nije bolje platit recimo godinu dana starog leona s ton opremon 15000e nego 20000e i ostane ti 5somova i  vec imas 3inu para za novijeg za koju godinu,a mos i orocit pare,onda cak imas i vise,al ako je kredit za auto,opet ne znan..razmisli..ja u ovoj situaciji nov o ne bi uzima

znan da san proda toyotu corollu 1.6vvti 10 misec 2005 godine, tip top stanje, 80 000km prije 10ak mjeseci za 10 000e,godinu dana regana,servisirana,bez ogrebotine i bez prijepisa,a auto ne da je bia nov,nego nov novcat,a star 3 godine i s 80k km,a nova je bila 19 000e sa full opremon.. ne nudin ti ja toyotu,nego ti ocu rec da je covik dobia  U POLA CIJENE auto star par godina u takvon stanju da je mogla nazad u izlog ko nova..samo dobro pretrazi oglasnik i sve opcije,a ne se odma zaletit i dat te pare za novo..jer i sam vidis da se nista ne prodaje :icon_thumright:

jesna se raspisa,ni sam ne znan sta san vise napisa :laughing6:

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #26 : 22 Rujan, 2009, 19:43:53 »
ja nebi uzeo ni jedan ni drugi......dok gledaš 20000 ojra leon ne vrijedi te novce a bogami ni astra.......za te novce neki japanac tipa honda civic,toyota auris.......možda nisu toliko atraktivni ali neusporedivi po kvaliteti sa ovim dvama......a ti kak hočeš......čuo dosta primjedbi na te aute tipa mehanika i električni dijelovi.......

osobno vozim japanca i neznam ko bi me nagovorio da kupim švabu...jer dok gledaš oboje to i jesu
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #27 : 22 Rujan, 2009, 22:01:55 »
ja nebi uzeo ni jedan ni drugi......dok gledaš 20000 ojra leon ne vrijedi te novce a bogami ni astra.......za te novce neki japanac tipa honda civic,toyota auris.......možda nisu toliko atraktivni ali neusporedivi po kvaliteti sa ovim dvama......a ti kak hočeš......čuo dosta primjedbi na te aute tipa mehanika i električni dijelovi.......

osobno vozim japanca i neznam ko bi me nagovorio da kupim švabu...jer dok gledaš oboje to i jesu

tebe nije niko ništ pital.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #28 : 22 Rujan, 2009, 22:32:33 »
kićo koliko znam imaju mi par frendova astre GTc jedna je diesel a druge benzinci... vozio sam ih sve i mogu ti reći samo jedno- sranje na kvadrat... troma ,neudobna kao da se na kamenu vozim,a i ne vrijedi mi te pare.... za leona neznam ali mi auto čisto ok izgleda...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #29 : 22 Rujan, 2009, 23:10:08 »
Opel rastura trziste..promjenio u zadnjih 5 godina jedno 6-7 kom..s niti jednim problema a na svaki samo natukli minimalno po 80 000km..i to u kratkim periodima..osim redovnog servisa apsolutno nista nije bilo za raditi..nikakvi kvarovi rikavanje turibna i kaj ja znam...neki su odvozili i po 250000km...dobro tu je normalno bilo vecih servisa zamjene kilera itd..ali kad ces ti kao privatna osoba nabrati tolko km..prije cesp rodat auto..tak da niej vrijendo spominjati.

Seat je mutava WV grupacija..koja u kvaliteti trenutno nemrek onkurirati opelu jel opel nudi za malo novacap uno bolji auto i u izradi i svemu...odrzavanje isto nije skupo kod opela..

Sama cinjenica da seat ima plasticnu unutrasnjost a opel u najjeftinijoj opremi daje vec armaturu presvucenu s spuzvom i gumenim materijalom...volan s kozom i mjenjac...itd..dalje netreba pricati...

Motori su isto odlicni provjerena tenhika koja se godina smao poboljsavala i usavrsavala nisu se kemija izvadali...

1.4 ide cist solidno...i slabiji od tog nikako nebi uzimao..onaj 1.2 je pretrom.

Opel daje puno opreme vec u banzom paketu dok su drugi skuplji vec u startu i onda pol tog ne dobijes jos.

« Zadnja izmjena: 22 Rujan, 2009, 23:11:49 Benjamin »
Under construction...

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #30 : 23 Rujan, 2009, 00:15:38 »
A rabljen da je tjedan dana neću! Nema šanse!
147, sve drugo su blijede kopije... ;D Uostalom zašto novo?  :angry7:
« Zadnja izmjena: 23 Rujan, 2009, 00:22:11 alfist159 »

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #31 : 23 Rujan, 2009, 09:01:40 »
vidite da se čovjek ne javlja, valjda odusto, sam da kažem, ima kolega leona fr, ima nekih 20 tkm, star god dana, uklopio bi se u tih 20 000 ojra, 2.0 tdi, 170 ks, koza, sva oprema, 18" to je auto, kakva astra 1.4 smješno

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #32 : 23 Rujan, 2009, 09:19:13 »
tvoj novac tvoj izbor :icon_thumright: ali opet novo :dontknow: zakurblas ga i 20% si ispusio u startu :sad1: dobro ti neki govore kupis auto star 1-3g ima ih da su ko novi a ima i onih sto budale uniste za 2g ko da je auto star 10 tako da :jerk: i odma da ti kazem one fore 1.2 je trom 1.4 je brutala mani se tih pederskih motora jer nije ti neka extra razlika u potrosinji  da kupis normalan motor jel ovi 1.4 cugnu bez beda 7-8l i rega ti je skuplaj nes sitno a auto nebo i zemlja :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #33 : 23 Rujan, 2009, 16:56:17 »
147, sve drugo su blijede kopije... ;D Uostalom zašto novo?  :angry7:
Jos ako je GTA ... :toothy3:.... neznaju oni sta je auto  :icon_biggrin:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #34 : 24 Rujan, 2009, 00:46:22 »
ma neznate vi  ;D
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #35 : 24 Rujan, 2009, 00:55:15 »
glof 2 1.6dizel ide ko 1.4 benzinac to ne ide s mjesta, ok je jedino za nekog ko vozi kao penzioner... u mene golf4 1.6 105ks pa ide ko k**ra*, dok ne uteraš iznad 4000 obrtaja
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #36 : 24 Rujan, 2009, 01:01:52 »
na danasnje aute kakvi su teski najvise pase turbodizelas, 1.2 u novoj corsi recimo, to je tromo do 3500rpm, a navrtavanje po gradu i cesto saltanje dize tlak. dizel po gradu je idealan, vuce bas tamo di treba i trosi barem litru-dvije manje
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #37 : 24 Rujan, 2009, 14:46:38 »
Nisam odustal nego i dalje neznam sta cu...neki dan sam iso leona gledat danas il sutra mi je probna voznja u opelu s astricom gtc...pa cemo vidjet :)

Offline bega

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihac
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijski
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #38 : 24 Rujan, 2009, 19:38:17 »
A zasto neces polovno neko auto?

Za te pare mozes kupiti mercedesa i biti gospodin.Ili te zahvata taj zakon kod vas s ogranicenjem na konjske snage i to?

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #39 : 24 Rujan, 2009, 20:04:08 »
da me briga za zakon nebi htio uzet 125ks tsi od seata :D

necu rabljeno i gotovo, nikad mi rabljeno nije is dobroga donjelo...samo novo!