Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novi auto, dilema...  (Posjeta: 16160 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #80 : 17 Studeni, 2009, 17:59:53 »
7dobro majstore,vjerujem da ti slazes aute doma u garazi i stavljas chipove na aute,necu opce osporavati se s tobom,jer na ovom forumu ima ljudi koji znaju svoj posao i nauku,a neki se samo prave da znaju,tak da ono,bolje da si popijem pivu i uzivam
nisam rekao da sam majstor niti to uopce nisam tako da smiri zivce...ja samo kazem sa koliko ks na koliko ks je digao auto i vjerujem mu jer nije neka seljacina koja stavlja dva topa na corsu 1.0l 40ks i neonke i sta ja znam... :toothy9: pitat cu ga ako ima negdje zapisano ili od nekog testa di pise koliko ks ima auto sa chipom...pa da vidis da nisi u pravu... :icon_thumright: jer nisam neki majstor da se sada idem prepirat osim u ono u sto sam 100% uvjeren... :icon_thumright:
isto tako ima frend ibizu fr 2008 godinu sa 130ks serijska i digao ju je na 170 sto je opet oko 40% snage dignute sa chipom...a ti si rekao da se moze maksimalno dic 30%... :icon_thumright:

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #81 : 17 Studeni, 2009, 18:05:36 »
nisam rekao da sam majstor niti to uopce nisam tako da smiri zivce...ja samo kazem sa koliko ks na koliko ks je digao auto i vjerujem mu jer nije neka seljacina koja stavlja dva topa na corsu 1.0l 40ks i neonke i sta ja znam... :toothy9: pitat cu ga ako ima negdje zapisano ili od nekog testa di pise koliko ks ima auto sa chipom...pa da vidis da nisi u pravu... :icon_thumright: jer nisam neki majstor da se sada idem prepirat osim u ono u sto sam 100% uvjeren... :icon_thumright:
isto tako ima frend ibizu fr 2008 godinu sa 130ks serijska i digao ju je na 170 sto je opet oko 40% snage dignute sa chipom...a ti si rekao da se moze maksimalno dic 30%... :icon_thumright:
ovo za ibizu ti je 30% ne 40%

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #82 : 17 Studeni, 2009, 18:08:18 »
zajeb sam se...i opet nije maksimum izvukao...on je digao na 170 jer mu je tako preporucio ujak koji slaze aute u njemackoj u seat servisu...i rekao da vecina dize na 170ks i da nikada nije bilo problema...

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #83 : 17 Studeni, 2009, 18:27:02 »
u pm sve majstori i svi sve znaju :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #84 : 18 Studeni, 2009, 00:24:36 »
u pm sve majstori i svi sve znaju :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Čuneri :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #85 : 18 Studeni, 2009, 00:31:48 »
svaki lipicaner ima golfa 5 gti jer je auto bomba po mnogo čemu,a to su i prodajni rezultati dokazali,novo auto,a bolje za te novce ne možeš naći,živa istina,i sad molim te blek laži da golf 5 gti nije ništa posebno i potakni još jednu svadju ;)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #86 : 18 Studeni, 2009, 00:43:46 »
svaki lipicaner ima golfa 5 gti jer je auto bomba po mnogo čemu,a to su i prodajni rezultati dokazali,novo auto,a bolje za te novce ne možeš naći,živa istina,i sad molim te blek laži da golf 5 gti nije ništa posebno i potakni još jednu svadju ;)
Ima ga svaka seljačina ili ti ga jaro svako selo ima bar 5 komada minimalno,onda bolje kupiti neš šta nema niko.................

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #87 : 18 Studeni, 2009, 00:58:52 »
Ima ga svaka seljačina ili ti ga jaro svako selo ima bar 5 komada minimalno,onda bolje kupiti neš šta nema niko.................
kako sam znao ovaj komentar...koji k**ra* onda vozis roxa kada ga ima svaki "seljo" a???a  koliko sam skuzio zelis bit jako poseban pa...
nesto sta nitko nema kosta jako puno novaca to shvati i to je kod nas nemoguce izvest... :angry7:
« Zadnja izmjena: 18 Studeni, 2009, 01:24:17 sven_vx »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #88 : 18 Studeni, 2009, 01:02:15 »
kako sam znao ovaj komentar...koji k**ra* onda vozis roxa kada ga ima svaki "seljo" a???
nesto sta nitko nema kosta jako puno novaca to shvati i to je kod nas nemoguce izvest... :angry7:
Pa čuješ ja sam inače VW fan,ali prije bi kupil neš drugo nego taj auto za pokazivanje vao GTI meni aerox ne služi za pokazivanje okolo nego sam to složil tek tako iz fore :hello:

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #89 : 18 Studeni, 2009, 01:37:13 »
inače nisam neki ljubitelj golfa,ali GTI je stvarno jeben auto i po izgledu i kvaliteti i svemu...da ja biram između astre, leona i šta je još kristijan napisao izbor bi pao na leona. astru sam vozio i ni malo me se nije dojmila po voznim osobinama,jedino izgled mi je ok. leon mi je odličan i to motor 2.0 TDI nema boljeg izbora.
i da, čipiranje novog auta bi samo napravio da sam totalan kreten...ali ima nas različitih tako da...svatko ima pravo na svoje mišljenje... :icon_thumright:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #90 : 18 Studeni, 2009, 17:40:51 »
ja bih se strpio da izadje nova astra, auto je remek djelo u svakom pogledu
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Novi auto, dilema...
« Odgovori #91 : 18 Studeni, 2009, 17:55:26 »
A 6 r20? Mislim,6 mi je ruzna,ali motor,ufffff :)