Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009. //Slike dodane, supersexy, must see XD  (Posjeta: 27543 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #20 : 08 Listopad, 2009, 14:24:20 »
gle tak se i ja mogu vozit al mi ne pada na pamet u takvoj situaciji i kaj se imam nekom dokazivat da mogu na prednji i zadnji ili palit gume u koloni na semaforu.....to samo mogu radit klinci i primitivci koji se zele nekom dokazat da kao se oni znaju vozit.....mogu se oni slobodno dokazat al ne tamo i ne za vrijeme meeta....

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #21 : 08 Listopad, 2009, 14:27:11 »
jbg istina da ima dosta deckiju od 15-16 godina al jbg mi smo vise manje svi navikli na takvu voznju i to je pod normalno

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #22 : 08 Listopad, 2009, 14:29:18 »
sve do jednom dok neko ne najebe malo postenije.....

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #23 : 08 Listopad, 2009, 14:31:40 »
idem  :)

Ajde super... onda ću napokon platiti one čevape koje sam dužan :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #24 : 08 Listopad, 2009, 14:34:06 »
sve do jednom dok neko ne najebe malo postenije.....


a gle dogodit ce se..jbg ja se znam vozit i za sebe se ne bojim niti smatram da druge ugrozavam..a jbg ja sigurno necu bagri od 50 skutera di je 50% balavurdija pametovat i govorit im kako da se voze.. :dontknow:

Ajde super... onda ću napokon platiti one čevape koje sam dužan :icon_biggrin: :icon_biggrin:

neznam ocu bit dole u gradu..ovisi s cim cu ic...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #25 : 08 Listopad, 2009, 14:34:31 »
sve do jednom dok neko ne najebe malo postenije.....


potpis!

sve je to preseravanje! Ja doso tam skoro se zaletili par puta u mene, ostao jedno vrijeme sa s lukom dok sam ga cekao, niko nije reko kam di i zas...posel isto tak...svi se razbjezali nekud mi na kraju doma jer nismo znali kam treba  ic  :dontknow:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #26 : 08 Listopad, 2009, 20:32:54 »
nije to nis novo kod nas..tako se tu vozi  :icon_biggrin:

točno to, u Rijeci se vozi malo agresivnije nego u ZG, jednostavno neznam zašto al tko god dođe izvana u Ri govore da smo divljaci, valjda je problem u njima  :toothy3: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Kod nas su svi masovnije stantali i radili pi*darije po koloni dok ih se nije malo stjeralo u red, sad su ok, i zatvaranje sezone će bit bolje jer je ruta propisana i imamo pratnju autom i više ljudi za organizaciju.

Na meetu se uvijek formiraju 4 grupe, oni koji su prebrzi i pobjegnu, onda najveći je dio ovih sa normalno voze, mala je grupa onih koji su sporiji i jedna grupa ima koja se pogubi jer idu doma iz nekog razloga.

Uglavnom na kraju meeta kad je najbolje se održi po par ljudi iz svake grupe i tad bude i najbolje, ovi ša su išli doma stavljaju slike na forum dok mi ostali ne dođemo  :toothy12: :toothy12:
Ja znam da to nevalja, da treba bit homogena kolona i bok, ALI....na prvi Scooter Inside meet je došlo PREKO 70 skutera i oko 100 ljudi, znači 30 ih se vozilo s nekim,i tu dolazi do selekcije jer dečko sa serijalom i s nekim iza nemože vozit kao ja s 70tkom, znam da je to krivi način, ali ja prije svakog meeta kažem da ćemo se vozit 60km/h i ko ide brže nek ide, ko ga jebe....ali onda ja vozim 60 i svi odlete i ja ostanem zadnji j****u,e pa ga onda i ja stisnem i ko ga jebe....radi se o tome da se nemože svih drža na okupu jer dio ljudi nema kulture vožnje i enma osjećaj za kolonu ni promet.
A vi ša se niste mogli snać na meetu i izgubili ste nas...DOBRODOŠLI U RIJEKU  :glasses9:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #27 : 08 Listopad, 2009, 20:43:48 »
hahahah ovdje svi neki brzi jbt da je neko sastrane mislio bi da se o RR-ovima prica  :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #28 : 08 Listopad, 2009, 20:47:38 »
hahahah ovdje svi neki brzi jbt da je neko sastrane mislio bi da se o RR-ovima prica  :toothy3:

bas....  ::)

Offline gogo-180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sp-180
  • MojSpuh: polini
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #29 : 08 Listopad, 2009, 21:16:16 »
ako bude dobro vrijeme i ako se nađe netko ko bi išao u pratnji iz zg išao bih i ja ...... pa ako netko ima neka se javi

Offline munja

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
  • Moja Kaciga: šljem.....
  • MojSetup: kita u billa 2 dio
  • MojSpuh: leovince (ZX)
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #30 : 08 Listopad, 2009, 21:24:22 »
loooool

gle...drugaciji su ljudi tam, drugaciji tu! Ja kad sam u Ri ono s vama iso razocarao sam se i kleo sam sebe za uzalud odvozenih 400km!!! Organizaciaj katastrofa! Ja sa sdruge strane nsiam cuo da se iko zalio na zagorje tour ili bilo koji drugi meet koji sam JA organizirao, za druge me iskreno libo racku!

A u RI meet uspije kad dode 30 ljudi van RI, od njih kolko tu dode? Nijedan! Poslozi si to malo...a bit ce i zatvaranje sezone i na MSu...pa da vidim kolko ce ih na to doc i kolko ce zagrepčana opće doć isto


ja mogu reči da sam bio na zagorje tour-u i bilo je jbn bilo nas je oko 20 ali smo bili složni i starija ekipa je bila skroz iza i pazila na druge vozače ako se nekom nešto pokvari da ne ostane sam što se i događalo sve u svemu  :icon_thumright:

Offline gogo-180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sp-180
  • MojSpuh: polini
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #31 : 08 Listopad, 2009, 21:30:08 »
pa hoćeš ići ti u rijeku onda....

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #32 : 08 Listopad, 2009, 21:30:49 »

ja mogu reči da sam bio na zagorje tour-u i bilo je jbn bilo nas je oko 20 ali smo bili složni i starija ekipa je bila skroz iza i pazila na druge vozače ako se nekom nešto pokvari da ne ostane sam što se i događalo sve u svemu  :icon_thumright:
pa to i jeste cilj takve vožnje. ni u snu mi ne pada na pamet putovat na luni preko gorskog kotara da bi jurio za nekima dolje u rijeci!

neko je rekao da mi u zagrebu neznamo napravit dobar meet ili poštenu vožnju. tu se varate, već 3 godinu za redom je kicho organizirao zagorje turneju ali prvoklasno i bez ikakvih ispada.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #33 : 08 Listopad, 2009, 22:00:07 »
hvala, bit ce toga jos!  :icon_thumright:

decki iz RI gledajte i ucite...jer nije bitna kvantiteta nego kvaliteta meeta! Vi odstupate brojkom, mi kvalitetom meeta! A sad kaj je vaznije...procjenite sami ;)

Offline yakov

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb,sesvete
  • Moj Skuter: Baotian
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #34 : 08 Listopad, 2009, 22:04:34 »
hvala, bit ce toga jos!  :icon_thumright:

decki iz RI gledajte i ucite...jer nije bitna kvantiteta nego kvaliteta meeta! Vi odstupate brojkom, mi kvalitetom meeta! A sad kaj je vaznije...procjenite sami ;)

slažem se, zagorje tourje bilo izvrsno organizirano tako mi je žao što nisam išao ali s baotianom mi je to malo ruski rulet otić tako daleko od kuće :toothy9: :toothy9:
VLAST I POLICIJA- MITO I KORUPCIJA

Offline gogo-180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sp-180
  • MojSpuh: polini
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #35 : 08 Listopad, 2009, 22:05:37 »
ma dosta prepirki ajmo nek se složi lagana ekipica i pičimo za rijeku  pa šta je to jbt tam i nazad 400km to je 2 rezervara jbt....

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #36 : 08 Listopad, 2009, 22:07:15 »
ma dosta prepirki ajmo nek se složi lagana ekipica i pičimo za rijeku  pa šta je to jbt tam i nazad 400km to je 2 rezervara jbt....
nevjerujem da ce ti itko ic iz zg-a...a i mislim da vrijeme nece posluzit bas najbolje,posto su najavili snijeg u pon...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #37 : 08 Listopad, 2009, 22:09:41 »
nevjerujem da ce ti itko ic iz zg-a...a i mislim da vrijeme nece posluzit bas najbolje,posto su najavili snijeg u pon...
i, pa išlo se i po gorem vremenu do grobnika.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #38 : 08 Listopad, 2009, 22:12:14 »
hvala, bit ce toga jos!  :icon_thumright:

decki iz RI gledajte i ucite...jer nije bitna kvantiteta nego kvaliteta meeta! Vi odstupate brojkom, mi kvalitetom meeta! A sad kaj je vaznije...procjenite sami ;)

pa evo ti primjer ovaj night meet.....niko se nije javio a da tu u ri ujutro objavis meet navecer ce se skupit bar 20 skutera..

Offline gogo-180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sp-180
  • MojSpuh: polini
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #39 : 08 Listopad, 2009, 22:12:53 »
ako bude lijepo vrijeme hoče li netko ići to pitam.....