Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ajme muke  (Posjeta: 19142 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Ajme muke
« : 14 Travanj, 2007, 03:50:11 »
Za početak pozdrav svim Forumašima. :icon_thumright:

Čitam i pratim Vas već sedam dana. Nema topica koji nisam pročital.
Zašto?
E pa došlo vrijeme da i ja kupim skuter. Ipak su već 4 banke na leđima.
Mislil sam da je to lako. Možda bi i bilo da sam otišel do prvog dućana i obavil kupnju.
Ali neeeeee. Htio ja biti pametan i potkovan znanjem. I kaj se desi? Zbunjen do kraja.
da se odmah razumijemo, sve kaj sam pročital smatram jako korisnim, ali meni kao laiku to sve je izazvalo totalni kaos.
Kak se ne krećem u moto krugovima, nisam baš mogel skupit nekih savjeta in live. Nešto malo, a i to je bilo zbunjujuće.
Od onih koji imaju skutere dobio sam ove savjete:
1. nemoj 2T - više troši
2. nemoj 4T - spor je
3. nemoj male kotače nije za ZG
4. nemoj vodeno hlađenje - samo gnjavaža kod prezimljavanja
5. nemoj kosooke - loša izvedba
6. nemoj talijane ili francuza - plaćaš ime proizvođača
7. nemoj rabljeni - klinci su ih zaklali neće ti dugo trajati
i još puno toga kaj se nemrem sad sjetit  :dontknow:

I kao što vidite iz gore navedenog nije teško zaključiti zakaj sam zbunjen,

A ja bi samo htio kupiti skuter od 50 ccm...

1. cijene do max 15.000
2. svejedno kojeg proizvođača i kojeg oblika
3. samo nek je pouzdan da ne moram stalno visit po servisima
4. znati gdje ga ima za kupit ( jer Google baš i ne pomaže)
5. brzina mi nije bitna (50/60 km/h ovak i onak idu svi, zar ne?)
6. mislim ga dugo vozit, a ne prodat za godinu dana
7. rađe novi, ali nije greda i ak je rabljeni
8. s kojim mogu s jednim punjenjem preči više od 150 km
9. koji je dopadljiv

Sad kad gledam kaj sam gore napisal izgleda koda je neka plavuša napisala post  :binkybaby:

I jasno mi je da su neki pišući postove bili i pomalo subjektivni, po onoj narodnoj: svaki cigo svoga konja hvali ;D
ali ak ste već imali strpljenja ovo sve pročitati, bil bi jako zahvalan ak bi i napisali svoj savjet i preporuku
(uh kak mi se sviđa aprillia habana :drunken_smilie: )

S obzirom na vrijeme posta nije teško za pretpostavit kaj sam radil do sad   :help:

Pozdrav svima
Bongo

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Ajme muke
« Odgovori #1 : 14 Travanj, 2007, 08:00:27 »
4t od 50 ccm je trom i iz njega se danas ne moze izvuci startnost i zivahnost koju pokazuje 2t motor iste kubikaze, razlog je duplo vise taktova za 1 ciklus (4t) manja razvijena snaga, itd... ali zato 4t trosi maximalno 2.5L/100km

2t na 100km trosi oko 3.5L (serijski sa blokadama)

Nadalje, kada ces voziti blokirani skuter Zagrebom, ja ti garantiram da kroz maximalno 2 mjeseca ces htjeti skidati blokade jer ce ti to sve biti presporo...

Kao sto vidim ne zelis skuter veci od 50ccm (ja bih ti preporucio skuter vece kubikaze ali to naravno povlaci i druge pojave kao sto su A1 ili A kategorija, skuplja registracija, godisnji porez)

Za 15000kn mozes kupiti jako kvalitetan skuter...

ako zelis skuter sa velikim kotacima onda :
scarabeo 50 http://www.skutermoto.hr/motors_display.asp?ID=122   http://www.mimmoto.hr/_cjenik.htm


Inace bih ti preporucio skuter koji je star godinu do dvije pa ih ljudi prodaju jer ne mogu otplacivati kredit i slicno...

Inace moja preporuka: Gilera runner (piaggio masina, dijelova svugdje, kvalitetna masina, kvalitetne plastike, popularno), Piaggio NRG (isto kao i runner), Aprilia SR50 (karburator izvedbu jer injectioni ratuju sa nasim gorivom, kvalitetan motor, kvalitetne plastike), Yamaha Aerox (kvalitetan motor, ima dosta dijelova za njega)

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ajme muke
« Odgovori #2 : 14 Travanj, 2007, 09:28:41 »
usudio bi se reci da je i opasno voziti blokiranu 50ku zagrebom . vjerujte.. dosao sam iz rijeke, i ovdje je opasnije, ljudi manje paze na dvokotace..
jedina je prednost sto nema uzbrdica.. da ste recimo u rijeci i nekim slucajem s suvozacem idete na drenovu, skuter bi umro  :laughing7:

bongo.. nadjimo se jednom pa cu ti dati da probas pa ces brzo shvatiti da 50icu neces htjeti imati dugo..

..moj bi savjet bio bongu ovo :
posto si odao da ti se svidja : http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_classifieds&Itemid=31&task=view&id=199
ili
po meni pametnije : http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_classifieds&Itemid=31&task=view&id=201

vrijedi razmisliti i o polovnoj vespi, jeftino i odlicno rijesenje  :glasses9:


..sta mislis na tako nesto?  :hello:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Ajme muke
« Odgovori #3 : 14 Travanj, 2007, 11:56:02 »
uzmi polovnog Runnera 125 VXR,4-taktna mašina znači trajnost,dopadljiv je iznimno,rabljeni je ali moižeš nać odličnog rabljenog za 15k kuna
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #4 : 14 Travanj, 2007, 13:54:05 »
WOW,

hvala dečki na brzim odgovorima i komentarima.
Tek se probudio i naravno, odmah došao pogledati ak ima kaj na Forumu.  ;D

I kaj sam naučio prvi dan?

1. Da ću morat skinut blokadu sa 50-tice  ;D Ajde dobro, preživjet ću to :)
2. Da su 4T doista sporiji od 2T
3. Da bi možda zbilja trebao ići polagat za A kategoriju, (što mi se doista neda). Razlog? Poznavajući sebe, otvorila bi se 
   mogućnost za nabavu jačeg, a samim time i skupljeg skutera/motora....a time bi moj kućni budžet počeo trpit :(
4. Zaboravih spomenut da imam kod kuće  dva juniora (16 i 20g) i jasno mi je da će se i oni vozit, a to bi značilo još dva
   izdatka za A kategoriju, a i da sam užasno lijen za mijenjat brzine :(
5. Da nije frka, tolika koliko pričaju, kupiti rabljeni skuter...barem ne do dvije godine starosti. Ali, gledajući malo cijene
   rabljenih, primjetio sam da im cijene jako slabo padaju. Skloniji sam, radi unutarnjeg mira, dati cca 2 soma kuna više za
   novi pa da mirno spavam, a ne da me stalno muči da li je skuter "silovan" i kad će riknut.

Uh, pa ja ne znam napisat kratki post :laughing7:

POzdrav i hvala svima koji su do sad dali savjete.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Ajme muke
« Odgovori #5 : 14 Travanj, 2007, 13:59:20 »
WOW,

hvala dečki na brzim odgovorima i komentarima.
Tek se probudio i naravno, odmah došao pogledati ak ima kaj na Forumu.  ;D

I kaj sam naučio prvi dan?

1. Da ću morat skinut blokadu sa 50-tice  ;D Ajde dobro, preživjet ću to :)
2. Da su 4T doista sporiji od 2T
3. Da bi možda zbilja trebao ići polagat za A kategoriju, (što mi se doista neda). Razlog? Poznavajući sebe, otvorila bi se 
   mogućnost za nabavu jačeg, a samim time i skupljeg skutera/motora....a time bi moj kućni budžet počeo trpit :(
4. Zaboravih spomenut da imam kod kuće  dva juniora (16 i 20g) i jasno mi je da će se i oni vozit, a to bi značilo još dva
   izdatka za A kategoriju, a i da sam užasno lijen za mijenjat brzine :(
5. Da nije frka, tolika koliko pričaju, kupiti rabljeni skuter...barem ne do dvije godine starosti. Ali, gledajući malo cijene
   rabljenih, primjetio sam da im cijene jako slabo padaju. Skloniji sam, radi unutarnjeg mira, dati cca 2 soma kuna više za
   novi pa da mirno spavam, a ne da me stalno muči da li je skuter "silovan" i kad će riknut.

Uh, pa ja ne znam napisat kratki post :laughing7:

POzdrav i hvala svima koji su do sad dali savjete.
Što se tiče A kategorije to je na tebi da odlučiš (s obzirom na financijsku situaciju).
Mala napomena na tvoj post: tko kaže da bi morao mijenjati brzine... pa uzmeš neki skuter koji ih nema.
A i za novi-rabljeni skuter-motor također moraš odlučiti.
Uživaj  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: Ajme muke
« Odgovori #6 : 14 Travanj, 2007, 14:07:31 »
ja sam uzeo skuter preko oglasnika.2 godina star s 8tkm,nikakvih vecih problema nisam imao s njim (ako uzimas iz oglasnika jos odvojis 300 kn posaljes na servis tamo ti vide sve kvarove poprave i nemas brige...) po meni se vise isplati kupit rabljeni nego novi ;D


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline blaster

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Zelina
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
Odg: Ajme muke
« Odgovori #7 : 14 Travanj, 2007, 19:24:19 »
Ja ti prodam svojega. Imam Peugeot Ludix Blaster, 05.godina., regan do 01/2008, ima 2000 km, i garanciju još cijelu godinu tak da nemaš nikakve brige.
Platim ti još i redovni servis na 2500km. Tak i tak mi samo stoji u garaži i skuplja prašinu.
max:90kmh, sve serijski. 10 000 kn.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ajme muke
« Odgovori #8 : 15 Travanj, 2007, 00:02:02 »
Možda si do sada primjetija, ja san fan velikih kotača na skuteru, i svakako bi ti preporučija jedan takav... Za Scarabeo 50 su ti već rekli iako on oko 900 kn prebacuje 15 tisuća...
http://www.skutermoto.hr/motors_display.asp?ID=122
Meni je prekrasna Yamaha Why 50, i za viskoke vozače je vrlo dobra, ali iako je meni najdraža, nije baš No 1... Košta ravno 15 tisuća...
http://www.yamaha-motor.hr/skuterji/50ccskuterji_why.html
Sad, ako nisi previše visok, best buy ti je Kymco People 50...
http://www.kymco.hr/modeli_info.asp?id=12
A ako si ipak malo viši, i voliš malo veći skuter (ka recimo ja) onda Kymco People S 50...
http://www.kymco.hr/modeli_info.asp?id=13
Sa velikim kotačima, udobnost ti je veća, a nije da po Zagrebu nema rupa i tramvajskih tračnica... :icon_biggrin:
Javi šta si uzeja... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Ajme muke
« Odgovori #9 : 15 Travanj, 2007, 10:18:58 »
Shvacam brigu jer bi vjerojatno juniori vise vozili skuter/motor nego tata...  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Onda odblokirana 50ica...

Sada,
mislim da je bolje gledati na kvalitetu i funkcionalnost nego na ljepotu... Veci kotaci znace vecu udobnost i sigurnost... Zato sam i preporucio Scareba...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #10 : 15 Travanj, 2007, 18:20:40 »
E da..znam da će ga juniori vozit. Ali neću im braniti.
Izgleda da će biti nešto sa većim kotačima.
Krug se suzio na:
scarabeo 50, yamahu why ili kymco people, tgb laser 101
makar sve više mi se sviđa i tgb rx 50

btw. je l bi mogao netko nešto reći o genericovim trigerima?

thx

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ajme muke
« Odgovori #11 : 15 Travanj, 2007, 18:54:45 »
kolko sam cuo triggeri idu jaaako dobro. ja sam isto razmisljao o njemu al nisam u tom trenutku imao para za njega i malo mi je zao zato  :sad1:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ajme muke
« Odgovori #12 : 15 Travanj, 2007, 20:20:12 »
veliki kotaci.. daleko best buy je onda tgb lazer s 8ipol milja kuna i 75km na sat  :headbang:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #13 : 16 Travanj, 2007, 03:20:20 »
veliki kotaci.. daleko best buy je onda tgb lazer s 8ipol milja kuna i 75km na sat  :headbang:

A i meni se čini.....samo da ne ispadne po onoj: "Nikad nisi dovoljno bogat da bi kupovao jeftino"
 Je l se isplati na kraju uzeti lasera i uzdat se u sreću ili scarabea i vjerovat svima onima koji ga voze?
Je l ima uopće servisa  dijelova za tegebejce?

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ajme muke
« Odgovori #14 : 16 Travanj, 2007, 08:22:16 »
Hmmm... :icon_scratch:
Kao vlasnik kineza, koji nije previše nezadovoljan, ipak bi ti reka, ako imaš love, i ako te neće previše bolit oprostit se od te love, prvo pogledaj Scarabea, Why i oba People-a (obični i S), pa jedino ako iz nekog razloga nakon šta ih vidiš i sidneš na njih ne budeš zadovoljan, odi pogledat TGB-a (isključivo onoga sa 14 cola kolima) i kupi ga ako si zadovoljan sa onim šta vidiš... :dontknow:
Obavezno za bilo koji skuter koji budeš kupova, uvjeri se da imaš pristojan servis negdje u relativnoj blizini... :frajer:
I uz sve to, ako nemaš sriće, svejedno ćeš se patit, a ako budeš ima sriće, šta god kupiš, biće toči-vozi... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Ajme muke
« Odgovori #15 : 16 Travanj, 2007, 09:00:40 »
ovo je zaista muka, prema onome što si napisao veći skuter od 50 kubika ti se ne isplati...

kućni budžet bi previše patio (ko će poplaćat svima vozački...)...a s obzirom da si u zgb onda je problem s manjima...dečki su dobro savjetovali, odblokirana 50-ica koja ide do 80 bi bilo dobro rješenje za sve...(juniore i tebe)...

po meni, novi je uvijek novi...do 15 k može se naći jako dobar i kvalitetan skuter....po mogućnosti 4-taktni s vodenim hlađenjem...(osjetno manja potrošnja), i ne ulijevanja ulja i slično...pozdrav :hello:



Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ajme muke
« Odgovori #16 : 16 Travanj, 2007, 09:42:12 »
Nisan ljubitelj 4T 50-tki... Za tu kubikažu, 2T je ipak bolji... A smrad ulja, pa, kamuflirat sa nekin uljen s okusom jagode... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #17 : 16 Travanj, 2007, 11:25:48 »
....po mogućnosti 4-taktni s vodenim hlađenjem...(osjetno manja potrošnja), i ne ulijevanja ulja i slično...pozdrav :hello:

Ukoliko se ne varam 4T 50 baš i nema veliki izbor, zar ne?

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Ajme muke
« Odgovori #18 : 16 Travanj, 2007, 14:43:30 »
....po mogućnosti 4-taktni s vodenim hlađenjem...(osjetno manja potrošnja), i ne ulijevanja ulja i slično...pozdrav :hello:

Ukoliko se ne varam 4T 50 baš i nema veliki izbor, zar ne?
nema što se tiče 50ccm baš puno.Ako već uzimaš 50ccm onda definitivno uzmi 2T i nemoj uzet s el.ubrizgavanjem(PureJet) jer kvaliteta našeg goriva je  :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :hmh:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #19 : 16 Travanj, 2007, 21:56:28 »
A je l ima netko ili zna što o  tgb r50x jet fighter?
Cijena mi se čini dobra, izgled također.