Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ajme muke  (Posjeta: 19130 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #40 : 20 Travanj, 2007, 23:24:27 »
Istina....sumnjam da ću stavit kofer otraga, ali pošto sam biciklista već više od 25 g. nije mi niti strano, niti teško, niti problem nositi ruksak na leđima  :frajer:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ajme muke
« Odgovori #41 : 20 Travanj, 2007, 23:34:32 »
Ma bravo, to je pravo razmišljanje... :icon_thumright:
Samo, ja ti ipak preporučam inttegralnu kacigu... :frajer:
A šta ćeš, meni je integralka fetiš... :dontknow:
Zato imaš super ruksak od Givija, koji ima mrežasti džep za integralnu kacigu, pa je možeš ponit sa sobon...
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=6772
A ako ideš negdi dalje, možda i udvoje, i triba ti malo više mista, imaš i polutvrde bisage za skutere od Givija... Naravno, prije nego ih kupiš, moraš provjerit da se mogu i smistit kako triba na tvoj skut...
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=56
Sve se može, kad se hoće... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Ajme muke
« Odgovori #42 : 21 Travanj, 2007, 00:11:02 »
I zvao ja danas dućan i pitam da l imaju Scarabeo 50 i kaže čovjek da imaju dva. I ja trk u dućan i gledam, mjerkam, isprobavam....kad u kutu dućana jedan Mojito. Rekoh, ajde kad sam već tu da probam sjest na njega.
Uh, ljubav na prvi pogled. I eto muke.  :icon_scratch:
Gledam jednog, gledam drugog. Proba jednog, probam drugog.

Za scarabeo je u prilog išlo:
- veći kotači,
- kofer gratis,
- 1000 kn. jeftiniji.
Minus je bio to što su mi koljena dodirivala štitnike od vjetra (ili kak god se to već zove) i model je bio 2006.

Za Mojito je u prilog išlo:
- više mi se sviđa,
- puno mjesta za noge,
- više mi se sviđa,
- ljepši mi je,
- oduševljen kombinacijom crne boje i kroma ( u stvari plastika)
- odličan položaj u vožnji i super udobno sjedalo,
- više mi se sviđa.
Minus je bio to što je 1000 kn. skuplji i nema mjesta za kacigu pod sjedalom.

Uglavnom od danas ponosni vlasnik Mojita  :headbang:

Obavio registraciju, kupio kacigu, kupio lanac,čekao 3 sata na murji da bi dobio samo dva štambilja (trajalo 1 min) ali utjeha je bila da me vani čeka moj prvi skuter, moj crni Komarac  :headbang:
Sutra šarafim pločicu na njega i brum-brum

Pozdrav svima  :frajer:

čestitam, meni je isto10000000000 puta bolji od skarabea1
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #43 : 21 Travanj, 2007, 01:46:14 »
THX Doomsday na linkovima. Bisage jako dobro izgledaju i fakat bi mogle poslužit svrhi.
Ruksak već imam sličan, Timberlandov i čuda stanu u njega. Imam ga već 6 godina i koristio ga skoro svakodnevno, a još izgleda kao nov

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Ajme muke
« Odgovori #44 : 21 Travanj, 2007, 09:07:31 »
Čestitke na novom ljubimcu... ako ti se da stavi koju sliku... nemam blage kako izgleda - ako ti nije problem
Who's looking for punishment ??

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ajme muke
« Odgovori #45 : 21 Travanj, 2007, 21:26:32 »
Srića da je naš Punisher internetski osviješten, i nije mu problem u google pictures ukucat 'aprilia mojito' i pogledat slike... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #46 : 21 Travanj, 2007, 22:09:25 »
Srića da je naš Punisher internetski osviješten, i nije mu problem u google pictures ukucat 'aprilia mojito' i pogledat slike... :laughing7:

hehe...a htio ja napisat  :icon_biggrin:....jer nikak mi neće uploadat sliku  ???

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Ajme muke
« Odgovori #47 : 22 Travanj, 2007, 11:21:58 »
Srića da je naš Punisher internetski osviješten, i nije mu problem u google pictures ukucat 'aprilia mojito' i pogledat slike... :laughing7:

hehe...a htio ja napisat  :icon_biggrin:....jer nikak mi neće uploadat sliku  ???
šteta šta nema mjesto za suvozača
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Ajme muke
« Odgovori #48 : 22 Travanj, 2007, 11:36:31 »
Baš je dobar (ovdje mi u susjedstvu jedan, pa ga znam uživo)... sretno puno Km s njim !...  :icon_thumright: :happy6: :happy3: :laughing6:
Live to ride, ride to live

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Ajme muke
« Odgovori #49 : 22 Travanj, 2007, 12:48:03 »
Lijep motorić  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Ajme muke
« Odgovori #50 : 22 Travanj, 2007, 12:49:39 »
Srića da je naš Punisher internetski osviješten, i nije mu problem u google pictures ukucat 'aprilia mojito' i pogledat slike... :laughing7:
Nije mi problem nego mi se stvarno nije dalo tražiti iako je to samo par klikova mišem  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Ajme muke
« Odgovori #51 : 24 Travanj, 2007, 18:54:55 »
a vidi lude makine šta hebeno izgleda,pravi picolovac.Čestitan na izboru,sritno :headbang: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ajme muke
« Odgovori #52 : 24 Travanj, 2007, 19:15:29 »
eeee,to sam ja vidio na cesti neki dan...
kakav je to mojito??? 2t,4t??  inace...super izgleda,i ne ide bas nesto  :toothy3:

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #53 : 24 Travanj, 2007, 20:00:32 »
2t....istina, ne ide brzo. Za sad (tek 100km) 50...toliko pokazuje na cajgeru. Rekao čovjek tamo gdje sam ga kupio da nek ne prčkam po njemu do prvog servisa (1000km). Iskreno, ni ne treba mi više. Možda bih bio zadovoljan sa nekih 10-15 km više...čisto zbog starnosti, ali nije greda.
Malo prije vozio klinca na njemu uzbrdo. Mojih 86 kg i 186 cm i njegovih 70kg i 186 cm i izvukao nas bez problema. Malo sporije, ali nije mi se činilo da se mučio. Kaj se tiče potrošnje, čekam da potrošim prvi rezervoar, ali čini mi se da je potrošnja oko 4 lit.
Ali izgled i upravljivost i osjećaj u vožnji su mi mrak. Ne žalim ni trenutka kaj sam na kraju njega izabral

Eto za sad toliko  :headbang:

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Ajme muke
« Odgovori #54 : 24 Travanj, 2007, 20:07:05 »
2t....istina, ne ide brzo. Za sad (tek 100km) 50...toliko pokazuje na cajgeru. Rekao čovjek tamo gdje sam ga kupio da nek ne prčkam po njemu do prvog servisa (1000km). Iskreno, ni ne treba mi više. Možda bih bio zadovoljan sa nekih 10-15 km više...čisto zbog starnosti, ali nije greda.
Malo prije vozio klinca na njemu uzbrdo. Mojih 86 kg i 186 cm i njegovih 70kg i 186 cm i izvukao nas bez problema. Malo sporije, ali nije mi se činilo da se mučio. Kaj se tiče potrošnje, čekam da potrošim prvi rezervoar, ali čini mi se da je potrošnja oko 4 lit.
Ali izgled i upravljivost i osjećaj u vožnji su mi mrak. Ne žalim ni trenutka kaj sam na kraju njega izabral

Eto za sad toliko  :headbang:
pa, šta nije ono sjedalo samo za jednu osobu?
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #55 : 24 Travanj, 2007, 20:33:08 »
Ma stanu dvije normalno. Ak je to normalno jer nemam iskustva sa skuterima od prije. A i registriran je za dvoje

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ajme muke
« Odgovori #56 : 24 Travanj, 2007, 20:55:42 »
a koja je to masina? stvarno super izgleda i velik je dosta.
al da se tu dosta napravit, to je 2t...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ajme muke
« Odgovori #57 : 25 Travanj, 2007, 00:30:52 »
Roby, nemoj čovika u probleme navlačit... :laughing7:
Neka ostavi sve serijala, nek na 1000 km poskida blokade, a ugradi u servisu elektronsku koju po želji može isključit (a želit će je i isključit će je... :icon_biggrin: ) i neka se duuuugo vozi na njemu bez ikakvih problema... :icon_thumright:
Pusti sad nabrijavanje, uvatit će 70-tak bez blokade, i to je to... Toči/vozi... :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Ajme muke
« Odgovori #58 : 25 Travanj, 2007, 00:41:10 »
Roby, nemoj čovika u probleme navlačit... :laughing7:
Neka ostavi sve serijala, nek na 1000 km poskida blokade, a ugradi u servisu elektronsku koju po želji može isključit (a želit će je i isključit će je... :icon_biggrin: ) i neka se duuuugo vozi na njemu bez ikakvih problema... :icon_thumright:
Pusti sad nabrijavanje, uvatit će 70-tak bez blokade, i to je to... Toči/vozi... :frajer:

E da....čini mi se da će i biti tako  :icon_thumright:   Prvo soma km, pa onda probat tih 70 km  ;D , a s obzirom koliko mi se do sad sviđa vožnja na skuteru :toothy10: sve mi se čini da bi najkasnije do slijedećeg ljeta mogao krenut polagat i A kategoriju , a onda nešto jače  :headbang: do 250ccm  :frajer:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Ajme muke
« Odgovori #59 : 25 Travanj, 2007, 01:43:39 »
Hehehe... otkud mi je poznata ta priča...  :laughing7:

Definitivno, ako razmišljaš o A kategoriji, onda ne nabrijavaj ništa...bez blokade će ići lijepo, a pri eventualnoj prodaji će sve biti bezbolnije (lakše za prodat) ukoliko je samo serijala (sa skinutom blokadom), a svejedno ide 70-80 Km/h (zavisi od mašine)...
Čak i ako zadržiš ovaj stroj, onda će to biti za po gradu, a onda je    s v a k a k o    dovoljno tih  55-60 Km/h... Pa se "frizura" isplati, samo kad su takvi osobni afiniteti...
Evo, ja uzeo 125...

I jako mi se sviđa....
Neki su mi sugerirali 250... ali imam nasljednicu, koja je izravno zainteresirana, a i 30 god. sam vozio 50 ccm, pa ću sad "preživjet" i sa 125...  :happy3:
Live to ride, ride to live