Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 88500 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #180 : 02 Svibanj, 2008, 19:32:41 »
jedno mi nije jasno i ispričavam se unaprjed na izražaju!
kog kurca vozite bez dozvole, kacige ili registracije pa onda bježite od policije?

Pridruzujem se pitanju  :)

i ja sam tako prije glamatao pa me oplelo po đžepu dva puta i sad odmah kaciga na glavu,a i uvidio sam zbog svoje sigurnosti da ju je dobro imati,a mladi ko mladi,bez kacige,bez vozacke,voznja puna andrenalina :toothy3:

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #181 : 02 Svibanj, 2008, 19:38:33 »
Mene je cigan copio i odero mi kaznu 2 soma jer nemam vozacku,sve je ostalo u redu....
« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2008, 23:45:12 Tomma »

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #182 : 02 Svibanj, 2008, 19:56:33 »
jedno mi nije jasno i ispričavam se unaprjed na izražaju!
kog kurca vozite bez dozvole, kacige ili registracije pa onda bježite od policije?

Pridruzujem se pitanju  :)

Evo da odgovorin...vozačka je 3600kn...ako ima dobrovoljac da mi plati ja odma iden polagat :laughing9: :'(
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #183 : 02 Svibanj, 2008, 20:05:42 »
3600 kn?  :icon_biggrin: ja jos to nemam polozeno ali sam nasao ovu str. slucajnim odabirom (na vrhu ljestvice u google-u)   http://www.autoskola-rotor.hr/cjenik.php    tu pise da je A1 2700kn, dali to varira od skole do skole ne znam, ali mislim da se bez vozacke ne isplati na cestu, platis 2 kazne za voznju bez vozacke, vec si je mogao otplatit, i jos ti ostane  :headbang:
« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2008, 20:07:26 Scoot_Fan »
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #184 : 02 Svibanj, 2008, 21:09:02 »
3600 kn?  :icon_biggrin: ja jos to nemam polozeno ali sam nasao ovu str. slucajnim odabirom (na vrhu ljestvice u google-u)   http://www.autoskola-rotor.hr/cjenik.php    tu pise da je A1 2700kn, dali to varira od skole do skole ne znam, ali mislim da se bez vozacke ne isplati na cestu, platis 2 kazne za voznju bez vozacke, vec si je mogao otplatit, i jos ti ostane  :headbang:
ovo mi govori da si pametniji od mnogih drugi

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #185 : 02 Svibanj, 2008, 23:47:44 »
3600 kn?  :icon_biggrin: ja jos to nemam polozeno ali sam nasao ovu str. slucajnim odabirom (na vrhu ljestvice u google-u)   http://www.autoskola-rotor.hr/cjenik.php    tu pise da je A1 2700kn, dali to varira od skole do skole ne znam, ali mislim da se bez vozacke ne isplati na cestu, platis 2 kazne za voznju bez vozacke, vec si je mogao otplatit, i jos ti ostane  :headbang:

na tu cijenu od 2700 tribaš još platit lječnički, prvu pomoć, testove i dosta toga...računaj na tu cijenu još minimalno 1000kn
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #186 : 03 Svibanj, 2008, 00:30:44 »
Ali opet ti ostane barem 200 - 300 kn (barem nesto goriva :laughing7:), i nakon sto polozis vozacki- vozacka ti ostaje, a bez vozacke te mogu opet i opet i opet uhvatit :toothy9:.
Ipak ja u svakom slucaju bez vozacke ne planiram na cestu, a tko ima novca na bacanje nitko ga ne drzi da se voza bez vozacke i tako ugrozava i sebe i druge, jest da ti polozen vozacki ne da prijeko potrebno iskustvo koje je najvaznije od svega toga, ali kreces s barem nekim znanjem i vozackom kuturom u ponasanju u prometu.
« Zadnja izmjena: 03 Svibanj, 2008, 00:35:46 Scoot_Fan »
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #187 : 05 Svibanj, 2008, 00:03:33 »
jedno mi nije jasno i ispričavam se unaprjed na izražaju!
kog kurca vozite bez dozvole, kacige ili registracije pa onda bježite od policije?

Pridruzujem se pitanju  :)

bez kacige mi nepada na pamet se otić vozit, skuter je uredno regan, vozačku imam, nestajem im jer su klošari, kod nas u zadnje vrijeme sve skutere od 50 kubika šalju na tehnički, a imo sam par puta jebene prekršaje kad sam bježao, e sad tih 1000kn da me uhvate kolko je kazna za bježanje mi na cifru od 3000-5000kn ništa ne znači ;)
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #188 : 05 Svibanj, 2008, 13:33:28 »
3600 kn?  :icon_biggrin: ja jos to nemam polozeno ali sam nasao ovu str. slucajnim odabirom (na vrhu ljestvice u google-u)   http://www.autoskola-rotor.hr/cjenik.php    tu pise da je A1 2700kn, dali to varira od skole do skole ne znam, ali mislim da se bez vozacke ne isplati na cestu, platis 2 kazne za voznju bez vozacke, vec si je mogao otplatit, i jos ti ostane  :headbang:

na tu cijenu od 2700 tribaš još platit lječnički, prvu pomoć, testove i dosta toga...računaj na tu cijenu još minimalno 1000kn
1. pomoć predavanja - 400 kn
1. pomoć ispit - 100 kn
lječnički pregled - 250-350 kn
ispit znakova - 200 kn ili sto nisan siguran
završni je mislin oko 300
plus još tribaš 200 kn za napravit vozačku
...........1...........8...........7...........

Offline rule

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: WK
  • Moj Skuter: aprilia SR50
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #189 : 15 Svibanj, 2008, 21:01:53 »
mene je jednom uhvatio murjak, bio je na motoru, a ja nisam imo kacigu ni vozačku...i reko mi je da me ni bi zaustavio da sam imo kacigu...!
moro ic na sud, dobio ukor...i nista vise  :toothy10:
kupujem auspuh leo vince RR...tko prodaje neka se javi na pm...

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #190 : 15 Svibanj, 2008, 22:10:45 »
mene jucer zaustavili (plavci s automobilom), vidim sa druge strane kod plavca je frend koji se vozio na quadu bez rege... ovaj mislio mene sada kazniti i trazi dokumente, pogleda sve, i vrati mi da me nije niti pogledao, onako razocarano...

Isto na Trgu Bana Jelacica guram skuter (tada sam pjesak) i stanem se sa strane tamo kod kafica 10 metara od parkinga taxija i tamo je plavac i moja djevojka koja me cekala, naravno... ostavim skuter i otvaram kofer da joj dam kacigu i bubreznjak te pospremim torbu njenu i prodju 2 lika da se voze na skuteru a plavac se okomio na mene, ne smijete tu prakirati, rekoh nisam parkirao samo sam stao na minutu da pospremim njene stvari i idemo... Kaze on meni, da vam se zainatim to bi sudac onda rjesavao, vidim da je kreten i maknem se...

Stvarno ima debila, ali ima i dobrih...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #191 : 15 Svibanj, 2008, 23:02:56 »
Ma kod nas preko 80% skuteraša koji voze 50ccm nemaju dozvolu,a svi se vozaju :icon_biggrin:.
Dosta ih je već uhvatilo,ali skoro nikada zbog rutinske kontrole,nego jer nisu imali kacige,rege,divljalji su,prošli kroz crveno..........
Neke su poslali na sud,nekima naplatiti kaznu,kako tko naleti :icon_biggrin:

Ja osobno,dosada,nisam imao baš bliskih susreta da su me zaustavili,a nadam se i da neću :icon_biggrin:
Jedino sam se nekidan vozao po centru i stoji lik na motoru kraj ceste i vidi on mene,i nešto počeo pričati u "motorolu" i ja si mislim da neće valjda krenuti za mnom,ali nije jer je mene neki lik sa Porcsheom 924 zaobišao pa je na njega skrenuo pozornost(možda netko neće vjeroavati u isto vrijeme-ja,Porsche,policajac na BMW-u,ali...istina je)
Bilo je više takvih sličnih situacija,ali me nikada nisu osobno zaustavili.

Offline d3stroyer

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Crospace.net
  • Mjesto: Selce
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #192 : 16 Svibanj, 2008, 21:45:29 »
pa ja pandzre nevolin iz više razloga,posebno ove mlađe koji provode represije i glumataju nešto pa ti odm,an pišu kazne,nemoš ni popričat snjima a uzimaju mito čim posegneš za novčanik.Ukratko đubrad.Mene je u subotu prije utakmice Hajduk-Šibenik privela interventna policija jer sam vika svojoj ekipi(koju je napala interventna policija) da se smire.
A priveo me ovin žargonom: Ti majmune retardirani,oćeš da te namlatin ovdi kretenu bolesni.Nakon toga me uvatio i ubacio u đip i onda standardna procedura.Pa vi mislite zašto ih mrzin
evo i ja sam imao slično iskustvo na tekmi rijeka-dinamo. otpeljali me bezveze jer sam kao pijan. napuho sam 1.8 promila  :dontknow: ;D
a inače kad me zaustavljaju uvijek stanem i dam vozačku i to kaj pitaju... nemaju mi zbog čega srat...
A.C.A.B. - SLOBODA NAVIJA?IMA

Offline FXR180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR 180
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #193 : 17 Svibanj, 2008, 10:45:20 »
ma kompa najvća je glupost što imam vozačku za 125 i dobio sam 2000kn kazne jer sam vozio 180

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #194 : 17 Svibanj, 2008, 10:53:45 »
molim 125 i 180 baš i neidu zajedno. to bi mogla biti kazna za vožnju bez kategorije.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline FXR180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR 180
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #195 : 17 Svibanj, 2008, 11:01:42 »
dobio sam uplatnicu a maloljetan sam, koji idioti

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #196 : 17 Svibanj, 2008, 13:09:40 »
Evo jedno pitanje za sve forumaše koji su imali dosta bliskih susreta s policijom.
Jel vas ikada policajac,bez obzira na autu ili motoru,zaustavio a da nije stajao kraj ceste,nego da je išao po cesti iza vas ili tako nešto.Ako jest,jeste li kršili koja vidiljiva pravila(ugašena svjetla,nema rege,kacige....) ili samo zbog rutinske kontrole? :icon_scratch:

Nadam se da ćete skužiti što pitam :icon_biggrin:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #197 : 17 Svibanj, 2008, 15:34:39 »
vozio iza njih puno puta, a bome i ispred, i nis, al jos ti je gore kad dobijes kaznu za voznju poslje 23 h, a sjedis kraj ugasenog motora, di je tu pravda, isto tako neki murjaci daju kazen za to neki ne, tj mislim za voznju poslje 23 h

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #198 : 17 Svibanj, 2008, 15:40:45 »
znali su se voziti iza mene pa me sa rotirkom zastaviti , pa i ispred mene sa palicom van kroz prozor... mogu te zastaviti kad hocu i bez bilokojeg razloga

Offline FXR180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR 180
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #199 : 17 Svibanj, 2008, 19:25:29 »
ja sam bio na semaforima i bilo je crveno a na drugim semaforima ispred mene su bili panduri, kad je došlo zeleno ja sam kreno pored njih i tim je kreno prema meni i izletio mi je ispred, prošo sam pola metra od njega zamalo sam se zabio i pobjego sam im a debili su se derali na razglas da stanem ali je zajeb u tome što su mi vidjeli tablice pa su mi nakon 5min došli doma