Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Remeni-test  (Posjeta: 28219 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Remeni-test
« Odgovori #20 : 14 Prosinac, 2008, 11:50:46 »
ej a sta bi rekli za DAYCO remene dali su dobre ??? ( sad trebam ga menjati pa hocu da stavim DAYCO )

TOP-ov remen o kojem pričamo, proizvodi ga BANDO (90% sam siguran). Pa potraži kod njih  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Remeni-test
« Odgovori #21 : 14 Prosinac, 2008, 11:55:32 »
Ja se vozim 2000km sa malossi kevlarom i sve ok, bolji je od serijskog remena!

Dvije tisuće km? Ako si napravio tih dvije tisuće u gradu onda se važi, ali ako nisi onda  :nono:

Moj prvi TOP remen koji sam dobio sa variom je izdržao kakvih 10000 km i to oko 180 kila tereta na motoru u večini slučajeva. I nisam ga štedio.

Taj remen je još uvijek dobar ali je već potrošen za oko 0.8 mm pa sam zato kupio novi  :dontknow:

@malaguti f12 mi je svjedok za one koji su slabiji u povjerenju  :icon_tongue:

Uglavnom u gradu :frajer:

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: Remeni-test
« Odgovori #22 : 14 Prosinac, 2008, 11:57:17 »
Ja se vozim 2000km sa malossi kevlarom i sve ok, bolji je od serijskog remena!

Dvije tisuće km? Ako si napravio tih dvije tisuće u gradu onda se važi, ali ako nisi onda  :nono:

Moj prvi TOP remen koji sam dobio sa variom je izdržao kakvih 10000 km i to oko 180 kila tereta na motoru u večini slučajeva. I nisam ga štedio.

Taj remen je još uvijek dobar ali je već potrošen za oko 0.8 mm pa sam zato kupio novi  :dontknow:

@malaguti f12 mi je svjedok za one koji su slabiji u povjerenju  :icon_tongue:

istina

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Remeni-test
« Odgovori #23 : 14 Prosinac, 2008, 12:10:46 »
ej a sta bi rekli za DAYCO remene dali su dobre ??? ( sad trebam ga menjati pa hocu da stavim DAYCO )

TOP-ov remen o kojem pričamo, proizvodi ga BANDO (90% sam siguran). Pa potraži kod njih  :icon_thumright:

pa onda ako go proizvodi BANDO izmetcu od taj ( kod nas u makedonija ima DAYVO BANDO MALOSSI i neki eftini kineski )  hoceo sam da uzmem DAYCO no po ova informacija da BANDO proizvodi TOP-ov izimam BANDO ( kod nas kosta 30e )

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Remeni-test
« Odgovori #24 : 14 Prosinac, 2008, 12:56:54 »
Kopavsi po katalozima i netu dosao sam do testa remena renomiranih marki.Na testu je mjereno ubrzanje 25 kmh do 55 kmh i ubrzanje od 25 kmh do 75 kmh s razlicitim remenima.Sve je testirano na jednom scootu,e sad ne znam jel se radi o serijali ili nekom setupu :D (ne znam njemacki) :D i jos se mjerila snaga na kotacu.sva mjerenja se racunaju u sekundama,naravno :D
daj link da vidimo na kakvom setupu su testirali remen
nasao vecinu u katalogu scooter attack 2006,samo izlaznu snagu na kotacu nasao na netu,jbg,ne znam sad di :D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Remeni-test
« Odgovori #25 : 14 Prosinac, 2008, 12:59:57 »
ej a sta bi rekli za DAYCO remene dali su dobre ??? ( sad trebam ga menjati pa hocu da stavim DAYCO )

TOP-ov remen o kojem pričamo, proizvodi ga BANDO (90% sam siguran). Pa potraži kod njih  :icon_thumright:

pa onda ako go proizvodi BANDO izmetcu od taj ( kod nas u makedonija ima DAYVO BANDO MALOSSI i neki eftini kineski )  hoceo sam da uzmem DAYCO no po ova informacija da BANDO proizvodi TOP-ov izimam BANDO ( kod nas kosta 30e )

30 eura? Pa to je k vragu 215 kuna  :o :o

Kod nas TOP remen košta 180 kuna! I to u piccilo racingu u Splitu. Meni su besplatno dostavili u Zagreb
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Remeni-test
« Odgovori #26 : 14 Prosinac, 2008, 14:01:21 »
pa kod nas su cene epten naduvane Malossi sport 70cc kosta oko 140-150e ( vazdusare ) malossi multivar 60e  kvaclo topracing 50e karb. Malossi delorto 19mm black edition 120e i tako dalje

Offline Johnny

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lazarevac
Odg: Remeni-test
« Odgovori #27 : 14 Prosinac, 2008, 16:06:33 »
Top je fantastican za Aeroxa,imao sam ga i sa njim sam presao 4-5k km i onda sam prodao sqt.Sve vreme tih 4-5k km se super pokazao,grad dve osobe itd.Inace u Srbiji sam ga platio 20e :icon_thumright:
Pravila su napravljena da bi se krsila...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Remeni-test
« Odgovori #28 : 14 Prosinac, 2008, 18:42:02 »
Top je fantastican za Aeroxa,imao sam ga i sa njim sam presao 4-5k km i onda sam prodao sqt.Sve vreme tih 4-5k km se super pokazao,grad dve osobe itd.Inace u Srbiji sam ga platio 20e :icon_thumright:

Sad mi neš definitivno nije jasno  ??? ???

Evo:
http://www.scooter-attack.com/shop/artikel.php?s=&artnr=T9907770&modell=20&l=navigation

Kak sam ga ja onda platio 180 kuna? I vele da je na Dynu najjači po performansama  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Remeni-test
« Odgovori #29 : 14 Prosinac, 2008, 18:48:51 »
vi pricajte sta god al ja tom testu uopce ne vjerujem.Mozda sam u krivu ali jbga kaj se moze.  :drunken_smilie:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Remeni-test
« Odgovori #30 : 14 Prosinac, 2008, 18:50:55 »
vi pricajte sta god al ja tom testu uopce ne vjerujem.Mozda sam u krivu ali jbga kaj se moze.  :drunken_smilie:

A ne vjeruješ ni meni kad ti kažem da imam jače ubrzanje sa TOP-ovim remenom nego sa malossi kevlarom. Samo kaj se kevlar ne raširi kad se zagrije po ljeti ko ovo čudo!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Remeni-test
« Odgovori #31 : 14 Prosinac, 2008, 18:54:52 »
vi pricajte sta god al ja tom testu uopce ne vjerujem.Mozda sam u krivu ali jbga kaj se moze.  :drunken_smilie:

A ne vjeruješ ni meni kad ti kažem da imam jače ubrzanje sa TOP-ovim remenom nego sa malossi kevlarom. Samo kaj se kevlar ne raširi kad se zagrije po ljeti ko ovo čudo!

Naravno da ti vjerujem.Al ja uvjek gledam da imam nesto optimalno a kevlar je po meni najoptimalniji remen zato sto se mozes s njim vozit po najvecoj vrucini kilometra kolko oces bilo da se vozis po ravnom ili brdu i uvjek ima linearne performanse a kod obicnih remena je to pusiona.Eto to je moje razmisljanje.  :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Remeni-test
« Odgovori #32 : 14 Prosinac, 2008, 19:09:32 »
vi pricajte sta god al ja tom testu uopce ne vjerujem.Mozda sam u krivu ali jbga kaj se moze.  :drunken_smilie:

A ne vjeruješ ni meni kad ti kažem da imam jače ubrzanje sa TOP-ovim remenom nego sa malossi kevlarom. Samo kaj se kevlar ne raširi kad se zagrije po ljeti ko ovo čudo!

Naravno da ti vjerujem.Al ja uvjek gledam da imam nesto optimalno a kevlar je po meni najoptimalniji remen zato sto se mozes s njim vozit po najvecoj vrucini kilometra kolko oces bilo da se vozis po ravnom ili brdu i uvjek ima linearne performanse a kod obicnih remena je to pusiona.Eto to je moje razmisljanje.  :icon_thumright:

Ako cemo tako, onda je najoptimalniji TOP-ov remen.

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Remeni-test
« Odgovori #33 : 14 Prosinac, 2008, 19:13:01 »
pa dosta ste se karali bre ljudi  :toothy9:  topov remen ima bolje performanse dok skut ne zagreje ( nije od kevlara i lako se siri ) a malossiev ima bolje performanse ov topov na zagrejano zato sto je od kevlara i teze se siri i pomalo traje  :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Remeni-test
« Odgovori #34 : 14 Prosinac, 2008, 19:25:46 »
pa dosta ste se karali bre ljudi  :toothy9:  topov remen ima bolje performanse dok skut ne zagreje ( nije od kevlara i lako se siri ) a malossiev ima bolje performanse ov topov na zagrejano zato sto je od kevlara i teze se siri i pomalo traje  :icon_thumright:
pa zar nisi primjetio da se njih trojica uvjek karaju oko remena? :laughing1:

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Remeni-test
« Odgovori #35 : 14 Prosinac, 2008, 19:27:59 »
pa trojca imaju razlicita remena i svatko hvali svoj  :happy3:

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: Remeni-test
« Odgovori #36 : 14 Prosinac, 2008, 19:49:27 »
cek koji da uzmem
-malossi
-top ili neki 3??

vozit cu ljeti pa me zanima sa seriskim sad osjetim da kad se zagrije osjetim da nije to to
---OSIGURAČ RACING---

Online aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1321
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Remeni-test
« Odgovori #37 : 14 Prosinac, 2008, 19:50:03 »
decki ja imam polinijev kelvar i naj bolji je nikakav malosi i tp
0981674245

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Remeni-test
« Odgovori #38 : 14 Prosinac, 2008, 20:06:37 »
topov remen je najbolja opcija uopce,ali ako imate izbuseno deklo u kojem cirkulira zrak (mogu i ja izbusit rupice al nije to to).ako vec ne zelite kupit deklo rezano,vidite kod black-roxa kako je ispalo deklo :D ali ne zaboravite da kevlarski remeni mogu puknut nakon 100 km ili nakon 15000 tkm....  :icon_thumright:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Remeni-test
« Odgovori #39 : 14 Prosinac, 2008, 20:57:36 »
U mene je isječeno deklo ima slika negdje na forumu, nikad mi se nije rastego taj TP remen tj nikad nije bilo da je oslabio nakon duge vožnje ili deranja
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije