Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Biker Boyz  (Posjeta: 12778 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Biker Boyz
« Odgovori #40 : 15 Listopad, 2008, 09:47:47 »
da je realno koda bi to iko i gleda...a ovaj novi fast and furiest kad se sa okrene sa kamionom nasri ceste i ovaj mu zakaci prikolicu od preko tone i on s njom vozi u rikver i okrene se bez da se prevrne...
Koji to, zar je izasao neki iza tokyo drifta? :toothy10:

mislim da se jos snima

bolje da se nikad i ne snimi ak ce bit tolko nerealan ko svi takvi filmovi. :sad3:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Biker Boyz
« Odgovori #41 : 15 Listopad, 2008, 15:15:51 »
da je realno koda bi to iko i gleda...a ovaj novi fast and furiest kad se sa okrene sa kamionom nasri ceste i ovaj mu zakaci prikolicu od preko tone i on s njom vozi u rikver i okrene se bez da se prevrne...
Koji to, zar je izasao neki iza tokyo drifta? :toothy10:

mislim da se jos snima
dovoljno je vidit trailer,a posto vi nevolite nerealne filmove nece vam se uopce svidit,a ni tokio drift van se onda nesvidja,sta vi gledate dokumentarce samo  jer je to jedino realno??
...........1...........8...........7...........

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Biker Boyz
« Odgovori #42 : 15 Listopad, 2008, 15:21:46 »
da je realno koda bi to iko i gleda...a ovaj novi fast and furiest kad se sa okrene sa kamionom nasri ceste i ovaj mu zakaci prikolicu od preko tone i on s njom vozi u rikver i okrene se bez da se prevrne...
Koji to, zar je izasao neki iza tokyo drifta? :toothy10:

mislim da se jos snima
dovoljno je vidit trailer,a posto vi nevolite nerealne filmove nece vam se uopce svidit,a ni tokio drift van se onda nesvidja,sta vi gledate dokumentarce samo  jer je to jedino realno??

gle uz dobru radnju sve cu progutat...a ni Torque ni Biker Boyz za rezliku od prva tri nastavka brzih i zestokih (koji imaju bar nekakvu) nemaju radnju...i jako, ali ono prejako losu glumu...zao mi je jedino Ice Cube-a u Torque...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Biker Boyz
« Odgovori #43 : 17 Listopad, 2008, 09:48:54 »
Zaboravljate da je to sve produkcija za 'glupe' amerikance... Pa sitite se filma 'Hakeri' i koje slikovnice im moraju slikat da bi radnja bila koliko-toliko interesantna... :zubo:

A onda se pitaju zašto im mladi na motorima ginu zbog gluposti... Ili zašto im se klinci pogube po kanalizaciji u New York-u nakon šta odgledaju Ninja kornjače... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: