Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: na#ebo i ja :(  (Posjeta: 13641 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: na#ebo i ja :(
« Odgovori #180 : 28 Svibanj, 2011, 10:26:51 »
ja imam klimu u vektri i imam problem.
prije dvije godine dao sam pogledati klimu jer nije hladila(kupio ga 2002 a auto je iz 1996) prošle godine je hladila ali ove godine nehladi, kompresor radi ali naprazno.

kad ga je meštar gledao i nadopunio ulio je i boju tako da bu sad vidio gdje curi, zašto je to uradio jer je sistem držao pritisak i nije se vidjelo na servisu gdje curi.

nadam se da nije kompresor jer ču morati naručiti drugi izvana jer su ovdje skupi kao zlato.
...

Vjerojatno nije kompresor, ali bi moga bit killer (hladnjak) od klime, ili neke od cijevi na njemu, šta opet nije jeftino, a puuuno Opela šta znan je imalo problema baš sa killerom od klime i sličnim puštanjima kompresije...

Raspitaj se, postoje sredstva koja djeluju na manje rupice u sustavu, koje se pojave bilo na metalu, bilo na gumama i sl., a koja se ubace u sustav i kad nalete na kisik, stvore zaptivnu masu... Slično ka ona sredstva šta se štrcaju u gume od auta, preventivno...

Ja iman sličan misterij sa Zafirom, kupija je skroz izdušenu, prije 2 miseca ubacija plin i ulje sa fluo bojom, iša nekoliko puta pregledat, jedna cijev na killeru je malo masna, ali nema fluo boje, i još uvik hladi... Serviser je u ovoj pozi  :icon_scratch: a ja u ovoj  :dontknow: ...

Zato ću sljedeću subotu otić reciklirat plin i ulje, provjerit koliko ga je u sustavu i jeli šta izgubija, i ubacit to sredstvo, pa ću valjda koju godinicu bit miran... Još neznan cijenu, cca. 300-500 kn računan, vidit ću za tjedan dana...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: na#ebo i ja :(
« Odgovori #181 : 28 Svibanj, 2011, 21:55:53 »
ista stvar i meni u octaviji mk2, čekam sad koji dan pa na pregled da se vidi gdje pušta plin od klime... zadnji put su rekli da se kod motora nigdje nevidi boja, pa ja lagano sumnjam na spojeve kod isparivača... meni nakon mjesec i pol pusti cijeli plin van.

~ Cagiva Mito Evolution 94' ~