Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: "Samurai" Honda Civic  (Posjeta: 25843 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #120 : 03 Lipanj, 2009, 17:24:59 »
ja imam frenda za tebe...zaluden je japancima ..živi u svom svijetu..radi u th preformansu

drago mi je za tebe, ja japancima izludenim nisam to je rider :toothy12:

ITALIA MVJ :notworthy:

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #121 : 03 Lipanj, 2009, 20:14:02 »
drago mi je za tebe, ja japancima izludenim nisam to je rider :toothy12:

ITALIA MVJ :notworthy:

Kažeš ko da je to nešto loše ?  ;D
Potpis

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #122 : 10 Lipanj, 2009, 23:09:45 »
uzeo bi bilo koje auto samo ne jebenog fiata... evo frend uzeo prije par dana fiat punto 1.4 turbo... nije napravio 100km rukla masina... imao je bravo hgt rukla masina nakon 2t km.... drugom frend na pravu 1.6 ruknio zubcasti nakon 10t km posavijao ventile i razjebao cijelu masinu.... tak da neuzdizite fiata kad je g#vn% od auta.... ovdje nisam vrijedjao talijane nego samo fiata! da se razumijemo
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #123 : 10 Lipanj, 2009, 23:22:51 »
ja doma imam punta koji je ove u 5 godina odvozio sad ce bit 100 000 km i nikad nikakav kvar osim redovinh servisa...

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #124 : 16 Lipanj, 2009, 18:02:45 »
drago mi je za tebe, ja japancima izludenim nisam to je rider :toothy12:

ITALIA MVJ :notworthy:

nije rider jedini zaludjen tu-japan rulz ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #125 : 17 Lipanj, 2009, 14:04:31 »
nije rider jedini zaludjen tu-japan rulz ;D ;D ;D ;D ;D ;D
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #126 : 17 Lipanj, 2009, 17:28:51 »
uzeo bi bilo koje auto samo ne jebenog fiata... evo frend uzeo prije par dana fiat punto 1.4 turbo... nije napravio 100km rukla masina... imao je bravo hgt rukla masina nakon 2t km.... drugom frend na pravu 1.6 ruknio zubcasti nakon 10t km posavijao ventile i razjebao cijelu masinu.... tak da neuzdizite fiata kad je g#vn% od auta.... ovdje nisam vrijedjao talijane nego samo fiata! da se razumijemo
provaljujes se i pricas gluposti.....ti  frendovi ocito neznaju vozit aute ....a i kad kupuju neznaju ocito pregledat auto....jer ljudi uzmu auto sa sjebanom masinom,..napravi ga samo da se moze kotrljat i prodaju takvim mulcima...i normalno kad ti sjedes u auto predjes par km ono samo stane....jer mulci takvi neznaju auto pregledat....ili odnesu nekim majstorima koju nemaju blage,ili mulci ono kod kuce rade servise a nemaju blage......lijepo kad se kupuje fiat ili neki italijan odete do Seba ili ti ga Sebastian Bertol u Bertol automobili i covjek vam sve kaze o autu za malo vremena....sto se tice italijanski vozila na balkanu ja mislim nema boljeg ....on ako kaze da je auto ok ..siguran budi da si miran 100000 km uz redovan servis ...normalno to ne podrazumijeva ..svaki dan deranje auta u crveno tj kad god se vozi....otidji do Seba pa mu reci tako fiat sranje od auta...da ti covjek odma naveede jedno 100 razloga da grijesis....
« Zadnja izmjena: 19 Lipanj, 2009, 03:44:58 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #127 : 19 Lipanj, 2009, 00:12:41 »
ma pusti ga, svi seru po fiatu jer kvari ovo ono a ekipa ni ne odrzava aute...

A fiat nije talijan, sve ti je to prijatelju isti k**ra*..lancia alfa fiat GRUPACIJA!

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #128 : 05 Srpanj, 2009, 20:51:17 »
japan :headbang:...iman accorda koji je u usporedbi puno jeftiniji nego neki bmw 318i a accord (type s) ima 65-70ks vise...nekazem da bmw nije dobar,ali honda rules...i honda je inace jako poznata po tome da se vrti u visoke okretaje i da ne koristi turbopunjace...iman isto i nekog chevyja,kombi,7 sjedala sa v6 masinon i 4000cc i 250ks....skinit cu bilo kojeg gti-ja s njin,a usto chevy ima debelo priko 2t...