Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Motoristi u plavom na bijelom  (Posjeta: 16257 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ricardo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 235
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: vx250,px 177,sp180
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #60 : 11 Ožujak, 2015, 20:15:24 »
Logicno..

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #61 : 11 Ožujak, 2015, 20:38:42 »
Da nisam pitao nebi ih ni vidio, eto danas prvi ove godine. Projurio je s dobrih 140kmh po mokroj cesti gdje je ogranicenje 60kmh.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #62 : 12 Ožujak, 2015, 00:08:34 »
Moj prijedlog moderatorima (u ovoj ali i svim ostalim temama) da bi se postovi sa temom bjezanja od policije trebali brisati jer mislim da kao zajednica ne promoviramo (i nebi trebali promovirati) takvo ponasanje.

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1189
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #63 : 12 Ožujak, 2015, 00:28:49 »
Moj prijedlog moderatorima (u ovoj ali i svim ostalim temama) da bi se postovi sa temom bjezanja od policije trebali brisati jer mislim da kao zajednica ne promoviramo (i nebi trebali promovirati) takvo ponasanje.

NE,NE te su mi najdraze price, pogotovo kad se prica u drustvu pa ih malo odnese pa pocnu pricat bajke  :toothy12: :toothy12:

Offline renato_180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: razbiven :(
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSetup: nikad otvaran
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #64 : 12 Ožujak, 2015, 03:58:29 »
poceli su poceli, ima ih po Splitu vec  ::)
:klanj: :gilera: tak tak tak tak tak

Offline mauricio

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bergaZ
  • Moj Skuter: je u divnom sjećanju
  • Moja Kaciga: je nova
  • MojSetup: je mrtva serijala
  • MojSpuh: je kromiran
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #65 : 12 Ožujak, 2015, 13:28:00 »
provozao sam kroz grad i ne mozes da verujes koliko ih ima..... na svakom uglu zaustavljaju :confused5:
===> Its Not What You Ride, But How You Ride <===

Offline Nyzvo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 761
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Pia Sym LC
  • Moja Kaciga: N85
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #66 : 12 Ožujak, 2015, 13:40:25 »
Kad je s autom bez problema bar kod nas jer ima dosta uskih prolaza di nemoze pristupit....a mozes I bmw-u ovisno koliko si lud..

mozes mozes, pol minute
daj nemojte bit smjesni i pricat takve pi*darije

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6762
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #67 : 12 Ožujak, 2015, 15:04:33 »
po zgu ih ima ko dreka, dns me 10km prije križevaca zaustavili..
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline mauricio

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bergaZ
  • Moj Skuter: je u divnom sjećanju
  • Moja Kaciga: je nova
  • MojSetup: je mrtva serijala
  • MojSpuh: je kromiran
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #68 : 12 Ožujak, 2015, 16:13:59 »
Kad je s autom bez problema bar kod nas jer ima dosta uskih prolaza di nemoze pristupit....a mozes I bmw-u ovisno koliko si lud..

mozes mozes, pol minute
daj nemojte bit smjesni i pricat takve pi*darije
sa skuterom 50ccm pobjec policajcu na bemveu koji je i skole zavrsio za ganjanje vrlo verovatno..... ali i da nije..... ne verujem da ima tu mnogo takvih koji bi to izveli  :happy8: svaka cast onima koji uspiju, ja licno se nebi u to upustao
===> Its Not What You Ride, But How You Ride <===

Offline ricardo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 235
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: vx250,px 177,sp180
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #69 : 12 Ožujak, 2015, 18:49:28 »
nebi ni je osobno...ima i dobrih..dogovoris se i napise ti 2 kacige ili slicno...
znam par heroja koji bi se i u bizanje upustili..nije mi potribno puno pazit sta pisem, jer sam uredan bar na papiru...
« Zadnja izmjena: 12 Ožujak, 2015, 18:53:01 ricardo98 »

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #70 : 12 Ožujak, 2015, 20:42:52 »
Evo dns se vozim i dođem do Frenda u centar sa skuterom. Stanem ja sa skuterom i još ga nisam ugasio evo nekog ćiće dolazi do mene i počne kvocat "Mogel bi male auspuh taj smanjiti". JA ga lagano odkantam kao da da budem. A on će na to meni "Ti mene nisi ćul uopće". E onda sam puknuo i kažem mu "Stari prdonja ajde odprdi ti lagano ko si ti da ti meni išta govoriš". Frajjer se uvrjedi i kaže "NEbuš se ti meni tak razgovaral daj ti meni tablice" hahaha a ja mu dao skup sa tablicama i serijski broj pa reko "ćika ajde sada odpuži sa tim svoji high povjerljivim podacima".
Obavim što sam trebao i odpeljam se ja doma ali ostavio sam ruksak u kafiću i vraćam se ja nazad pehaka kada on plavci došli hahahahaha. Kakva komedija pa to samo kod nas ima a kaj je najbolje sve se odigravalo oko 7 navečer.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #71 : 13 Ožujak, 2015, 00:26:09 »
Evo dns se vozim i dođem do Frenda u centar sa skuterom. Stanem ja sa skuterom i još ga nisam ugasio evo nekog ćiće dolazi do mene i počne kvocat "Mogel bi male auspuh taj smanjiti". JA ga lagano odkantam kao da da budem. A on će na to meni "Ti mene nisi ćul uopće". E onda sam puknuo i kažem mu "Stari prdonja ajde odprdi ti lagano ko si ti da ti meni išta govoriš". Frajjer se uvrjedi i kaže "NEbuš se ti meni tak razgovaral daj ti meni tablice" hahaha a ja mu dao skup sa tablicama i serijski broj pa reko "ćika ajde sada odpuži sa tim svoji high povjerljivim podacima".
Obavim što sam trebao i odpeljam se ja doma ali ostavio sam ruksak u kafiću i vraćam se ja nazad pehaka kada on plavci došli hahahahaha. Kakva komedija pa to samo kod nas ima a kaj je najbolje sve se odigravalo oko 7 navečer.

Slicna prica kod mene. Isao ja u Vg u Vip centar i sparkam skuter ispred. Dolazim van nakon pol sata i dode mi deda kaj stoji kraj skutera da je bio policajac i pisao kaznu za parking na nogostupu. I ja velim DOBRO, nek pise covjek sto hoce. Da bi se deda poceo derati ma mene kako smo mi mladi bahati, kako se to ponasamo, kaj je nama. Ja onak scilan reko deda u cem je problem? Jel covjek pisao kaznu? Kaze on pa je. Reko dobro, kad dode budem ju platio, drzava ce dobiti novce i ti svoju penziju na vrijeme. Hahaha tu ste ga trebali vidjeti. Krv u ocima i pitanje di si ti bio 91?? Da bi dosli na kraju do toga da je in zvao policiju i ja ih cekao sa njima. Dosao murijak na motoru. Ja popricao sa policajcem, objasnio mu dedin problem, i veli on meni da je on bio tu maloprije zapisivati tablicu ali je trazio skuter u bojama kao moj ali to nije bio moj nego vx125 sa otvorenim spuhom na kojeg se zale radi buke. I veli da je dosao radi prijave di "klinac sa plavim skuterom pravi buku i bahati se starijem gospodinu". Deda je smislio pricu u 5 minuta koju je rekao policiji. Naravno da je deda platio izlazak policije na teren jer je poceo i policajca maltretirati

Offline boulybox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sr70,ice150,sp180
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #72 : 13 Travanj, 2015, 22:00:51 »
kod nas u ZG, ovaj zapadni dio grada je haos, u zadnjih 2 tjedna stalno neke kontrole za skuterice em valjci em ispravnost, buka....ponekad mi dode da se opce ne vozim pogotovo jankomir tj skorpikova i samoborska

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6762
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #73 : 13 Travanj, 2015, 22:31:48 »
o leb ti j****. pa dosla vremena da cu se jos morat na serijskoj batini vozit, kineza kad vide okrenu glavu od njega
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #74 : 14 Travanj, 2015, 00:15:06 »
o leb ti j****. pa dosla vremena da cu se jos morat na serijskoj batini vozit, kineza kad vide okrenu glavu od njega

Koliko si sad dobio kazne? :frajer: Druže Zvonko :laughing7:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #75 : 14 Travanj, 2015, 00:58:41 »
Kad je s autom bez problema bar kod nas jer ima dosta uskih prolaza di nemoze pristupit....a mozes I bmw-u ovisno koliko si lud..

mozes mozes, pol minute
daj nemojte bit smjesni i pricat takve pi*darije
sa skuterom 50ccm pobjec policajcu na bemveu koji je i skole zavrsio za ganjanje vrlo verovatno..... ali i da nije..... ne verujem da ima tu mnogo takvih koji bi to izveli  :happy8: svaka cast onima koji uspiju, ja licno se nebi u to upustao

Ja sam se upustio pa sam popusimi  :blowjob1:
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1539
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #76 : 14 Travanj, 2015, 09:48:27 »
...ovdje je sustina svih mjera koje se provode i koje ce se provoditi pa ko ima volje nek pregleda gradivo:
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2011_05_59_1321.html
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #77 : 14 Travanj, 2015, 11:49:21 »
...ovdje je sustina svih mjera koje se provode i koje ce se provoditi pa ko ima volje nek pregleda gradivo:
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2011_05_59_1321.html

bilo bi lijepo da je netko napisao kako praksa pokazuje da preko 90% mopeda nije tehnicki ispravno i da nema logike imati takav zakon kakav je.
 kategorija moped nije napredovala od kada postoji i to je postao problem. njima u istu skupinu spada tomos i skuplji brendirani skuter koji su nebo i zemlja po karakteristikama.
jedan od razloga zasto je blokada na AM kategoriji 45 km/h je to sto su strucnjaci u razno raznim testiranjima utvrdili da je prosjecna sposobnost vozaca B kategorije da uoci opasnu situaciju puno manja nego vozaca A kategorije. U toku autoskole nitko nista ne govori za voznju na dva kotaca kad polazes za B i nitko tome ne pridodaje niti ce pridodavati paznju jer im nije u interesu, CITAJ financijski isplativo. Ovako ako zelite znati nesto teorije morate upisati neku od A kategorija.

logicno rjesenje di svi dobivaju je sljedece: tko ima A kategoriju bilo koju moze upravljati mopedom bez blokade bez obzira na starosnu dob (ako si polozio za A1,A2 ili A vec si vozio vecom brzinom nego sto ce bilo koji moped razviti bez blokade), tko nema A kategoriju nemoze upravljati preko 45 km/h. 
sad ce naravno biti komentara ako polozim za jace vozit cu motor, bla bla... ovdje se radi samo o tome da se poveca koristenje skutera u gradovima i da mogu pratiti promet normalno, za sto motor od 600+ kubika nije zamjena, ali i da vozaci moraju upoznati neka pravila upravljanja vozilom i neka pravila na dva kotaca.

i za kraj ako vecina građanstva ''krsi'' neki zakon taj zakon se mora preispitati i ukinuti. i tako bi i bilo da se biljezi svaki put skuter bez blokade na tehnickom i na cesti kad ga zaustavi policija

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #78 : 14 Travanj, 2015, 13:19:56 »
Daj shvati ti i ostali da nemre ni neće bit da sa A možeš vozit bez blokade jer nije stvar ni u kategoriji ni koliko godina imaš nego u tome da je vozilo tak atestirano za naše tržište i točka.
Džaba ti i pilotska dozvola jer odblokani skuter ne zadovoljava kriterije u okvirima zakona,nije vozač problem.
Da i dođe takav zakon morali bi napravit da se omogući atestiranje skutera na punu brzinu kaj opet košta + skuplje osiguranje,a to bu nikad.
Zato ja velim boli me k**ra* i teram po svom,di bi došao kad bi se još oko takvih pi*darija nervirao.

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Motoristi u plavom na bijelom
« Odgovori #79 : 14 Travanj, 2015, 13:37:44 »
Daj shvati ti i ostali da nemre ni neće bit da sa A možeš vozit bez blokade jer nije stvar ni u kategoriji ni koliko godina imaš nego u tome da je vozilo tak atestirano za naše tržište i točka.
Džaba ti i pilotska dozvola jer odblokani skuter ne zadovoljava kriterije u okvirima zakona,nije vozač problem.
Da i dođe takav zakon morali bi napravit da se omogući atestiranje skutera na punu brzinu kaj opet košta + skuplje osiguranje,a to bu nikad.
Zato ja velim boli me k**ra* i teram po svom,di bi došao kad bi se još oko takvih pi*darija nervirao.


A i cijena rege i osiguranja nije ista za moped i motocikl, nevezano uz kubikazu  ;D