Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TGB R50X - Tuning  (Posjeta: 5814 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
TGB R50X - Tuning
« : 07 Rujan, 2008, 15:06:35 »
U proljeće najeravam tgb r50x odvest i Ing-kart na tuning.Tip mi je reko 2000kn sve s poslom,znaci kit, auspuh i nisam siguran sta je još uračunato,uglavnom reko mi je da bi trebao ici nekih 90km/h.Pa me zanima sta vi mislite o toj firmi i dali im ja moram posebno napomenuti da hoču npr. drugi variomat,fergazer il slično i dali če mi sredit skuter tak da ja po njemu više niš nemoram prčkat?
« Zadnja izmjena: 12 Rujan, 2008, 18:36:13 Benjamin »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: TGB R50X
« Odgovori #1 : 07 Rujan, 2008, 15:12:56 »
to je prejeftino

stavit ce ti samo kit i spuh, i ruke naplatiti cca 100kn...tu nest smrdi
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: TGB R50X
« Odgovori #2 : 07 Rujan, 2008, 15:52:09 »
to je prejeftino

stavit ce ti samo kit i spuh, i ruke naplatiti cca 100kn...tu nest smrdi

A koga ti onda preporučaš u Zagrebu molim odgovor jako mi je bitno jer se nekužim u skutere i kad se to napravi više ne želim imat problema

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: TGB R50X
« Odgovori #3 : 07 Rujan, 2008, 16:26:20 »
Too je fkt prejeftino. Samo spuh te treba izać od 1200-1400 kn. I onda još kit, ferg i da nepričam dalje. I onda ako ti to sve kvalitetno naprave nećeš imat problema. Stoga se dobro raspitaj kud i kako ćeš dat jurilicu na tjuning.
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: TGB R50X
« Odgovori #4 : 07 Rujan, 2008, 16:56:45 »
U Ing-Kart nebi otišao srat pa da imam i proljev... Toliko o onom arogantnom,bahatom i bezobraznom idiotu.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: TGB R50X
« Odgovori #5 : 07 Rujan, 2008, 16:59:30 »
U Ing-Kart nebi otišao srat pa da imam i proljev... Toliko o onom arogantnom,bahatom i bezobraznom idiotu.

Dobro dečki bez ljutnje kao sto rekoh ne kužim se u motore,ali mi onda molim vas preporučite neku dobru firmu

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: TGB R50X
« Odgovori #6 : 07 Rujan, 2008, 17:18:39 »
Napisah ti več...

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=8049.195
Tu postavljaj sva pitaja, prerade, slike i sve ostalo vezano za taj scoot.
Da se napravi baza podataka za sve koji posjeduju taj model scoota.
Nema smisla zatrpavati forum sa 10 tema a jedan te isti model scoota.  :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: TGB R50X
« Odgovori #7 : 07 Rujan, 2008, 18:16:29 »
probaj kod privatnog nekog

evo ti broj pa nazovi 0989727753 0958142029 denis aka chupsy

reci koliko imas para i sta zelis od skutera
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: TGB R50X
« Odgovori #8 : 07 Rujan, 2008, 19:04:50 »
probaj kod privatnog nekog

evo ti broj pa nazovi 0989727753 0958142029 denis aka chupsy

reci koliko imas para i sta zelis od skutera

Zvao sam tipa kaze da bilo kakav tuning za taj skuter je bacanje novaca,bez uvrede giz imam i ja taj skuter ali kaže da ništa drastično se ne mjenja.Vidim da se kužiš u to al kolko sam skužio najviše ti je išo 80,a vidiš meni je pak bez ikakvog diranja po njemu niz brijeg išao 87. Mislim,stavit cu i ja na proljeće zx i malo prčkat po njemu al... sta da ti kažem razočaran sam. Kad staviš kit i kad sve bude gotovo piši pa možda ipak ne budem u pravu(molim Boga).

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: TGB R50X
« Odgovori #9 : 07 Rujan, 2008, 19:13:13 »
No comment...

Ne ulaži novce jer je to glupost... Ionako ti scoot ide 87.
Moj ni sa kakvim novcima i kitovima te auspusima toliko neče iči jer je to totalno neisplativo pa ču svejedno umrijeti kao sretan čovjek.  :hello:


Bože moj... kakvih nas sve ima na ovom svijetu. :icon_scratch:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: TGB R50X
« Odgovori #10 : 07 Rujan, 2008, 19:27:51 »
No comment...

Ne ulaži novce jer je to glupost... Ionako ti scoot ide 87.
Moj ni sa kakvim novcima i kitovima te auspusima toliko neče iči jer je to totalno neisplativo pa ču svejedno umrijeti kao sretan čovjek.  :hello:


Bože moj... kakvih nas sve ima na ovom svijetu. :icon_scratch:

Ne kužim te baš,niti ja tebe blatim niti ništa samo govorim sta je tip reko,ja tvoj projekt podržavam ali reko je da od toga nema prevelikog rezultata.A za ovo 87,sta misliš da lažem,kazaljka je pokazivala kolko je pokazivala,doduše bila je to prilično velika padina,ali NE lažem.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: TGB R50X
« Odgovori #11 : 07 Rujan, 2008, 19:51:13 »
Ne shvačaš poantu...  :hello:


Ne tvrdim ja da TI lažeš več da taj TAHO laže.... Ok?  :)

Nadalje... Ništa od tog tuninga se NE isplati jer je to realno govoreči bacanje novaca...Riiight?

Wrong!!  :icon_thumright:

Meni daje puno sati užitka oko petljanja po scootu, vožnje istoga i tračak skepticizma kako če sve to iči kad se složi a to je ono što nam ispunjava dane i stvara snove.
To meni vrijedi više od pukog novca ulupanog u taj scoot i zato nastavljam iako sam rekao da neču. Neke stvari su otpale i neke su se posložile pa če opet biti nešto love da se napokon složi cijeli setup prije sljedeče sezone.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: TGB R50X
« Odgovori #12 : 07 Rujan, 2008, 19:57:41 »
Ne shvačaš poantu...  :hello:


Ne tvrdim ja da TI lažeš več da taj TAHO laže.... Ok?  :)

Nadalje... Ništa od tog tuninga se NE isplati jer je to realno govoreči bacanje novaca...Riiight?

Wrong!!  :icon_thumright:

Meni daje puno sati užitka oko petljanja po scootu, vožnje istoga i tračak skepticizma kako če sve to iči kad se složi a to je ono što nam ispunjava dane i stvara snove.
To meni vrijedi više od pukog novca ulupanog u taj scoot i zato nastavljam iako sam rekao da neču. Neke stvari su otpale i neke su se posložile pa če opet biti nešto love da se napokon složi cijeli setup prije sljedeče sezone.

Dobro sve oke,zelim ti puno srece,kad staviš kit pisi malo ako ce biti nekih rezultata ici cu i ja na to sa svojim skuterom,jer ako ce od toga nesto biti sigurno taj novac nece biti bačen.Reci mi još samo koliko si onako okvirno dao novaca za sve dosadašnje operacije?

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: TGB R50X
« Odgovori #13 : 07 Rujan, 2008, 20:25:20 »
Oko 1900kn za ispuh, vario, rolice, centralni, federe kuplunga, remen i hrpu ostalog sitnog materijala.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: TGB R50X
« Odgovori #14 : 08 Rujan, 2008, 03:14:00 »
probaj kod privatnog nekog

evo ti broj pa nazovi 0989727753 0958142029 denis aka chupsy

reci koliko imas para i sta zelis od skutera

Zvao sam tipa kaze da bilo kakav tuning za taj skuter je bacanje novaca

i sta sad, dobro ti je i rekao, al jebi ga

probaj nazvat ponovo  :toothy11: ocito je u kuzvi
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: TGB R50X
« Odgovori #15 : 08 Rujan, 2008, 08:18:25 »
U Ing-Kart nebi otišao srat pa da imam i proljev... Toliko o onom arogantnom,bahatom i bezobraznom idiotu.

Jbt.Nisam znao da ing-kart jos postoji.Prije su bili seronje a od kad su izgubili apriliu vjerojatno su jos vece pa neznam kak mu je reko tak malu cifru za slaganje cijele masine a i pitanje kak ce to sve bit slozeno.

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: TGB R50X
« Odgovori #16 : 08 Rujan, 2008, 17:38:25 »
probaj kod privatnog nekog

evo ti broj pa nazovi 0989727753 0958142029 denis aka chupsy

reci koliko imas para i sta zelis od skutera

Zvao sam tipa kaze da bilo kakav tuning za taj skuter je bacanje novaca

i sta sad, dobro ti je i rekao, al jebi ga

probaj nazvat ponovo  :toothy11: ocito je u kuzvi

Misliš da još ima neke šanse :-[?Ako imas pravo placam piće,zbilja bi mi puno pomoglo da mi tip nešto napravi.Daj ako znaš tipa molim te pitaj ko fol za svoj r50x i reci da znaš di se nalaze sve blokade(govorim za ovo sto je giz pronasao) ja mu to nisam stigo rec,a on mi je otpilio da je taj motor pun blokada i da cu teško neš izvuč iz njega.Ajde molim te nazovi,glupo bi mi ga bilo ponovo nazvat ispast ce da se nekuži u ništa hvala!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: TGB R50X
« Odgovori #17 : 08 Rujan, 2008, 17:46:36 »
Oko 1900kn za ispuh, vario, rolice, centralni, federe kuplunga, remen i hrpu ostalog sitnog materijala.

Onda ti svaka cast,jer kolko si toga napisao na forumu imao sam dojam da si potrošio na njega cca 4,5t kn. :notworthy:Znači ako će kit biti još nekih soma kuna,nece mi biti puno dati za to nakraju nekih 3t kn.A daj mi još samo reci kad bi se recimo na tvoj skuter stavio kit(a stavit ce se kolko pratim) dal ce serijski variomat biti preslab odnosno nece dopuštat velike brzine i koji bi onda stavio?Cijena tog variomata?

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: TGB R50X
« Odgovori #18 : 08 Rujan, 2008, 17:47:55 »
Meni daje puno sati užitka oko petljanja po scootu, vožnje istoga i tračak skepticizma kako če sve to iči kad se složi a to je ono što nam ispunjava dane i stvara snove.
To meni vrijedi više od pukog novca ulupanog u taj scoot...


Eto, a meni se nije dalo nikad objasnjavat zasto mi je skut 90% drugaciji od serijskog. Ti si to dobro formulirao...


Primjer:
Zasto da vozim 0,5 litre ulja u tanku za ulje (sam radim mjesavinu) samo zato da mi lampica ne gori na tabli, kad mogu rastavit pola skutera da dodjem do plovka u rezervoaru ulja i podlozim ga tako da misli da je tank pun, a zapravo je potpuno prazan i cist (opran bengom)?
 ;D

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: TGB R50X
« Odgovori #19 : 08 Rujan, 2008, 17:58:44 »


Jbt.Nisam znao da ing-kart jos postoji.Prije su bili seronje a od kad su izgubili apriliu vjerojatno su jos vece pa neznam kak mu je reko tak malu cifru za slaganje cijele masine a i pitanje kak ce to sve bit slozeno.
[/quote]

Jesu tebi oni slagali sta?Koji skuter imaš?Zbilja ti neznam ako ništa ne riješim s ovim tipom zvat cu ing.k.Ha jbg možda su se popravili,a 2000kn je reko taj neki njihov mehaničar onako okvirno,s tim da mu ja nisam rekao da želim neku marku od djelova,on mi kaže:"Niš se ne brinite mi za njega (R50X) smo vec uhodani i znamo kaj treba stavljat"Ja sam ga pitao jel bi mogao ici nekih 100km/h( :toothy12: :toothy12: :toothy10:,da znam ja sam totalni debil) a on kaže "ne ali racunaj da ce ici do nekih 90 km/h"Neznam dečki kaj da vam velim,ali tip mi je djelovao full profesionalno i vidim da se kuži u skutere. :help: :help: