Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Felne  (Posjeta: 4009 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Felne
« : 29 Kolovoz, 2008, 17:18:10 »
Da li pase zadnja felna od runnera 180 na runnera 50?

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Felne
« Odgovori #1 : 29 Kolovoz, 2008, 17:22:06 »
od sp 180 pase na 50....obratno ne... (zbog velicine diska i klijesta)
 na 50 pase i od nrgija 13cola
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Felne
« Odgovori #2 : 29 Kolovoz, 2008, 18:28:47 »
od sp 180 pase na 50....obratno ne... (zbog velicine diska i klijesta)
 na 50 pase i od nrgija 13cola
E to trazim hocu da stavim pozadi 13-icu

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Felne
« Odgovori #3 : 29 Kolovoz, 2008, 18:30:30 »
hocu da stavim pozadi 13-icu

a zasto?  :icon_scratch:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Felne
« Odgovori #4 : 29 Kolovoz, 2008, 18:38:26 »
hocu da stavim pozadi 13-icu

a zasto?  :icon_scratch:
Pa  mozda ce lepse da izgleda?
Heh i mozda  bude stabilniji

Offline Johnny

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lazarevac
Odg: Felne
« Odgovori #5 : 30 Kolovoz, 2008, 12:58:51 »
Ako hoces stabilnost stavi napred 13.
Pravila su napravljena da bi se krsila...

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Felne
« Odgovori #6 : 30 Kolovoz, 2008, 22:45:31 »
Od cega da nadjem prednju 13-icu?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Felne
« Odgovori #7 : 30 Kolovoz, 2008, 22:56:55 »
ak hoces iste felge onda prvu i zadnju uzmes od NRG obadvije su 13 cola...i pasu na seraf na runnera...

jeidni problem ja sam u 4 naletio samo dvap uta da neko prodaje felge od nrg..tesko ih je nac..
Under construction...

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Felne
« Odgovori #8 : 31 Kolovoz, 2008, 19:02:34 »
E pa to je problem.Kolika ima je cena otprilike?

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Felne
« Odgovori #9 : 01 Rujan, 2008, 07:53:26 »
ja sam sebi na stalkera prije 2 godine stavio 13 cola od nrg-ja i razlika je stvarno nebo-zemlja.Dugo sam trazio te felge a nije mi se davalo kupovat nove jer mislim da je 700kn bio komad pa sam nasao slucajno jednog nrg-ja u dijelovima i covjek mi je prodao felge sa dobrim gumama i prednjim diskom i pinjonom za 100 eura.Za runnera neznam ali meni nije pasao pinjon od stalkera na felgu od nrg-ja pa kad kupis felge trazi da ti i da pinjon jer ak ti ne pase tvoj novi ti je dosta skup.

Offline stex3105

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 195
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: POLINI
Odg: Felne
« Odgovori #10 : 01 Rujan, 2008, 13:58:02 »
ja sam sebi na stalkera prije 2 godine stavio 13 cola od nrg-ja i razlika je stvarno nebo-zemlja.Dugo sam trazio te felge a nije mi se davalo kupovat nove jer mislim da je 700kn bio komad pa sam nasao slucajno jednog nrg-ja u dijelovima i covjek mi je prodao felge sa dobrim gumama i prednjim diskom i pinjonom za 100 eura.Za runnera neznam ali meni nije pasao pinjon od stalkera na felgu od nrg-ja pa kad kupis felge trazi da ti i da pinjon jer ak ti ne pase tvoj novi ti je dosta skup.
Oke vazi :)

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Felne
« Odgovori #11 : 01 Rujan, 2008, 15:05:49 »
13 su za stalkera prevelike...bar meni..vilica neradi bas kak treba i neizgleda ljepo..ali sve stvar ukusa...

ja sam imao isto od nrg jedno vrijeme ali vozna stvojstva su mi katastrofa bila pa sam metnul od runnera felge...12 su po meni taman...
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Felne
« Odgovori #12 : 02 Rujan, 2008, 10:41:25 »
jesi izmjerio mozda visinu cijelog kotaca od 10cola sa gumom visine 90,12cola sa gumom visine 70 i 13 cola sa gumom visine 60.Ja sam usporedjivo sva tri kotaca kad sam mijenjao kotace i visina ti je skoro u milimetar ista tak da ne vidim u cem je 13 cola na stalkeru losije od 12 cola a guma visine 60 je bolja od visine 70 jer se manje valja po cesti.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Felne
« Odgovori #13 : 02 Rujan, 2008, 14:12:02 »
znam..neznam kak da it objansim..to kaj govoris je tocno..ali upravljivost i rad vilice nije bio isti vese..po meni je 13 preveliko za tja skuter...max 12cola..a na runnera bi metnuo vec 13...

mjenja se kut vilice prema ravnini ceste kad metnes vecu felgu i onda neradi kak treba...u tom je fora...meni reicmo nije radila vilica kak treba a imao sma i od runnera vilicu i felgu...i onda sma puko jel mi se tak nije dalo voziti motor...kupio vxr vilice ismontirao sve i sad je odlicno...piaggio 50 vilice u su banani..i semerinzi pucaju i iscuri ulje i odna je to problem sve...
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Felne
« Odgovori #14 : 02 Rujan, 2008, 18:07:50 »
Aj mi objasni kak ti moze promjenit kut vilice kad vrat vilice uopce ne diras niti produljujes vilice nego samo jednan kotac skines a drugi stavis gore a kaj se tice pustanja semeringa to je normalno jer je guma tanja i upija puno manje vibracija a nase ceste su fala bogu ko nove :frajer:.No nema veze meni je sve ok i ja sam zadovoljan.Nego daj mi reci jel pasu na seraf viice od vxr-a gore ili treba radit neke preinake.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Felne
« Odgovori #15 : 02 Rujan, 2008, 18:11:36 »
Pa kolko ja znam ak se ne varma da je od centra felge do ruba drugaicje udaljenost na 13 nego na 10 cola..pa prema tome se mjenja i visina i kut motora i vilice...meni je s 12 cola bio motor vislji nego s 10...

iglanvom zanemarimo to...previse smo u off otisli....a nije tolko binto...

Vilice nepasu..nepasu na stlakeran iti od runnera vilice bez pripasivanja a kamoli od VXR ima hrpu togaz a otkariti...puno posla...
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Felne
« Odgovori #16 : 02 Rujan, 2008, 18:18:42 »
Ma to ti ne mijenja nista.Samo stavis drugaciju piksu izmedju kotaca i vilice i to nema veze sa kutom vilice.Znaci previse posla ima sa vilicama od vxr-a.To super izgleda ali kaj ti nisu te vilice malo pretvrde zato kaj je stalker dosta lagan.

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Felne
« Odgovori #17 : 02 Rujan, 2008, 18:25:20 »
Da li je neko čuo metodu skidanja farbe sa felge :

Uzeti solnu kiselinu onu za WC ( 40% ) i razmutit je sa vodom..i u to potopiti felgu i čekati neko vrijeme..poslije izvaditi felgu i  sapunom i krpom je očisiti..poslije je sprema za farbanje.. :toothy9:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Felne
« Odgovori #18 : 02 Rujan, 2008, 20:25:23 »
Nije pretvrda ...a ovisi kako na to gledas..meni je spas bila vilica od vxr..ja sam se preporodio..uzivancija voziti i sutntati s tim vilicama...tak da mi niej zao niti vremena niti love kaj sma ulozio...

vilica je i mekana jos kad na prvi dignes motor sjedne skoro pa do kraja..taman kak mi pase...

jedini problem kaj je jos ali to cu rijesiti kad c mi se dat..je to kaj nema tereta ko vx pa je u voznji skroz ispruzena...pa kad dode rupa ude vilica i rastegne se brzo i onda lupi u gorjni granicnik..kaj ju ogranicava da se dalje rastegne....mislim da cu to rijesitit ak skretim oprugu u vilici..ali moram se jos malo informirati i naci vremena pa cu sloziti nes..ali to je nezamjetno i ne desava se cesto..smao kod dubokih malih rupa...

A kaj se tice skidanja farbe...za to postoji desol..gel za uklanjanje farba s  metalnih podloga...skida sve zivo...8 slojeva boje ak treba..zakon stvar...i onda ostane glatka povrsina i smao polakiras...
Under construction...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Felne
« Odgovori #19 : 02 Rujan, 2008, 21:29:53 »
evo ti najbolje rješenje za skinuti farbu sa felge! uzmi si desola i par kvadrata folije! staviš felge na foliju i dobro ih namažeš desolom onda ih zamotaš u tu foliju i ostaviš preko noći! idući dan miniwash u ruke i opereš felge!