Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gdje kupiti gume za skuter  (Posjeta: 6386 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline R@d0

  • Tržnica : (+19)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 457
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: sp50 ; sp180
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi
  • MojSpuh: malossi
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #20 : 05 Studeni, 2013, 12:07:12 »

Ali ima popuste i povoljnije nego kod nas provjereno.

Nebi se bas slozio da je toliko povoljnije da bi se isplatilo uz trosak goriva i sl. ici u SLO po gume......evo supruga mi u firmi kojoj radi vodi brigu o nabavci vozila i servisu, kako smo u EU trazila je osim nasih dobavljaca i ponude iz Slovenije za Savu Eskimo i ponude nasih prodavaca su bile povoljnije za Slovensku gumu  ;D

Ja neznam zas ekipa cak iz osijeka ide tamo po gume i drugih gradova tamo je guzva cijelo radno vrijeme 90% nasih tablica, gume friske proizvodnje i uz to nize cijene. Od zg do brezica i nazad nije bas neki trosak goriva.
A za tvoj slucaj si naveo cijenu nasih dobavljaca kad maknes porez tj r1 racun? A slovensku s porezom?
skuter dijelovi Zagreb 092-3185-156

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #21 : 05 Studeni, 2013, 12:16:04 »

Ja neznam zas ekipa cak iz osijeka ide tamo po gume i drugih gradova tamo je guzva cijelo radno vrijeme 90% nasih tablica, gume friske proizvodnje i uz to nize cijene. Od zg do brezica i nazad nije bas neki trosak goriva.

Pitaj alfu sto se tice SLO i guma, on je do sada uvijek isao tamo po gume i on zivi vrlo blizu Brezica i on vozi relativno skupe gume pa kaze da se sada razlika premala za ici preko, kod skuter guma 100% nema racunice za otic posto se radi o gumama male vrijednosti



A za tvoj slucaj si naveo cijenu nasih dobavljaca kad maknes porez tj r1 racun? A slovensku s porezom?

Neznam iskreno po cemu si to zakljucio  :icon_scratch:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #22 : 05 Studeni, 2013, 12:22:19 »
Meni je iz ZG trosak benge autom do Brezica 60kn. Kad to uracunam u cijenu guma, ispada i dalja povoljnije za 50tak kuna nego u HR, a za 50kn ne zelim potrosit 2 sata vremena za odlazak u SLO. Pricam o gumama ranga 200+ eura set (za motor). Dok je bbilo povrata poreza, razlika je bila i vise nego prihvatljiva za otic tamo, ali od 01.07.2013. vise nije

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #23 : 05 Studeni, 2013, 12:25:35 »
kupujmo domaće , ili makar kod naših ..(lokal)patriotizam  :headbang:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline R@d0

  • Tržnica : (+19)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 457
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: sp50 ; sp180
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi
  • MojSpuh: malossi
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #24 : 05 Studeni, 2013, 13:35:31 »

Ja neznam zas ekipa cak iz osijeka ide tamo po gume i drugih gradova tamo je guzva cijelo radno vrijeme 90% nasih tablica, gume friske proizvodnje i uz to nize cijene. Od zg do brezica i nazad nije bas neki trosak goriva.

Pitaj alfu sto se tice SLO i guma, on je do sada uvijek isao tamo po gume i on zivi vrlo blizu Brezica i on vozi relativno skupe gume pa kaze da se sada razlika premala za ici preko, kod skuter guma 100% nema racunice za otic posto se radi o gumama male vrijednosti



A za tvoj slucaj si naveo cijenu nasih dobavljaca kad maknes porez tj r1 racun? A slovensku s porezom?

Neznam iskreno po cemu si to zakljucio  :icon_scratch:


na čem bi se rađe vozio na gumi iz 2008god ili gumi iz 2013
takav je bio slucaj meni za savine gume ista cijena samo razlika vise od 5 godina, neko ko to ne gleda bi kupio naravno.




ako ides kupovat gume za firmine aute kad ih kupis kod nas uzmes na r1 i izadje te 25% povoljnije
ako ides kupovat gume iz slovenije nemožeš se oslobodit njihovog poreza tj možeš ali onda ih moraš uvest i platit porez na uvoz.
tako da za firmu se definitivno isplati vise uzet kod nas.
ali za privatnu osobu je druga prica.
« Zadnja izmjena: 05 Studeni, 2013, 13:55:57 R@d0 »
skuter dijelovi Zagreb 092-3185-156

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #25 : 05 Studeni, 2013, 13:59:55 »
pa svi govorimo o kupnji za privatnu osobu.. kupnja za potrebe firme, ako možeš opravdat taj trošak, to je druga priča..

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #26 : 05 Studeni, 2013, 14:02:37 »
Kakve veze uopće auto gume imaju s tim?
Tak je i moj frend bil pametan negdje u 6.mjesecu, kao uzel bude gume u slo, pri povratku sa neke svadbe tamo.
Dok smo bacili računicu s povratom poreza i svim dobili smo 2-3 kn nizu cijenu po gumi nego na webshopu.
Radi se o scootsmart, starim ni pola godine, naravno uzete su na kraju s webshopa.

A da ne pričam samo o jednostavnosti kupnje preko webshopa.
Nazoves efz-a, kažeš koje gume hoćeš i on ti pošalje ponudu na mail.
Uplatis to prek net bankinga ili u banci. i sutradan su kod tebe doma.
I amen, nema boga da kupujem drugdje, taman da ustedim i par kuna po gumi, jer sve to efz vrati dok plati cugu dok se vidimo :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline R@d0

  • Tržnica : (+19)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 457
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: sp50 ; sp180
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: malossi
  • MojSpuh: malossi
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #27 : 05 Studeni, 2013, 14:03:48 »
pa svi govorimo o kupnji za privatnu osobu.. kupnja za potrebe firme, ako možeš opravdat taj trošak, to je druga priča..

molio bih te da procitas sto je kolega napiso par postova prije.


Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #18 : Danas u 11:47:38 »
Citat:
Citat: R@d0 - Danas u 11:38:34

Ali ima popuste i povoljnije nego kod nas provjereno.

Nebi se bas slozio da je toliko povoljnije da bi se isplatilo uz trosak goriva i sl. ici u SLO po gume......evo supruga mi u firmi kojoj radi vodi brigu o nabavci vozila i servisu, kako smo u EU trazila je osim nasih dobavljaca i ponude iz Slovenije za Savu Eskimo i ponude nasih prodavaca su bile povoljnije za Slovensku gumu  ;D
skuter dijelovi Zagreb 092-3185-156

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #28 : 05 Studeni, 2013, 14:08:35 »
normalno da nebudem kupovao gume za skuter u vulkalu, autokreši ili molydonu jer često na akcijama imaju stare gume, kao što si vidio.. za takve stvari koje ne idu puno, najbolji je neki scootershop..
kao što ni gume za bicikl nebudeš kupio u intersparu ili u pevecu i bauhausu, neg u bike shopu.
uvijek ćeš dobit bolju robu za iste ili čak manje pare..

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: gdje kupiti gume za skuter
« Odgovori #29 : 05 Studeni, 2013, 14:51:03 »

na čem bi se rađe vozio na gumi iz 2008god ili gumi iz 2013
takav je bio slucaj meni za savine gume ista cijena samo razlika vise od 5 godina, neko ko to ne gleda bi kupio naravno.



Uffff cek,cek malo...... ti si ocito imao jako losa iskustva prilikom kupnje...... ja najvise prodajem skuter i moto gume ali preko godine ode i pokoji set  guma za auto, niti jedna nije imala dot van "tolerancije" ili su bile iz tekuce godine ili eventualno kraj prosle godine tako da nebi trebalo stavljat kompletnu Hrvatsku kao losu opciju za kupnju guma    :icon_thumright:




ako ides kupovat gume za firmine aute kad ih kupis kod nas uzmes na r1 i izadje te 25% povoljnije
ako ides kupovat gume iz slovenije nemožeš se oslobodit njihovog poreza tj možeš ali onda ih moraš uvest i platit porez na uvoz.
tako da za firmu se definitivno isplati vise uzet kod nas.
ali za privatnu osobu je druga prica.

Eh ovdje si jako pobrkao loncice, usporedivana je i jedna i druga cijena bez poreza kako to i je kad kupujes na firmu bilo u HR ili u EU + uzeto je u obzir odlazak po gume i kompletna usluga, dalje kod kupnje u EU nema nikakvog poreza na uvoz, u bilo kojoj zemlji EU firma iz HR da svoj WAT broj i dobije fakturu bez u ovom slucaju SLO poreza ako to nije za daljnju prodaju vec za osobne potrebe (potrosna roba) ne placa se nikakav dodatni porez na to, potpuno ti je isti vrag ako uzimas na firmu naravno kupio gumu u HR ili SLO ili kako kazem bilo kojoj zemlji EU  :icon_thumright:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja