Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novo pitanje? .....4str.  (Posjeta: 6956 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje 3str.?
« Odgovori #40 : 03 Kolovoz, 2008, 20:49:51 »
Hoce li Malossi sport sa Yasuni R noramlno radit sa 17.5 karbom i diznom 90?? posto stvarno nemam love za uzet novi karb...a uzeo bi yasuni i jos par sitnica...znaci samo me zanima hocel normala radit i da nece slucajno zacvikat na 17.5?

Raditi ce normalno. Pod uvjetom da postelas frgu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pitanje 3str.?
« Odgovori #41 : 04 Kolovoz, 2008, 02:04:30 »
Ovaj šta sam mu ja radio aeroxa ima yasuni R, malossi gus, 17.5 (dizna 90) i gljiva TNT,MHR multivar 2005- ima ubrzanje kao moj neos sa puno više bolji djelova (mjerio ubrzanje), et ja sam ga cjepo 80% full gas jedno 50km i ništa mlak hladnjak bio i dalje ide ko novi
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje 3str.?
« Odgovori #42 : 04 Kolovoz, 2008, 02:57:08 »
thx na odgovorima
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje br.2....3str.?
« Odgovori #43 : 04 Kolovoz, 2008, 15:38:45 »
ovak ..nesto gledam iglicasti lezaj malossi je veci od onog serijskog piaggio...nisam probo jel moze u klipnjac stat gdje inace stoji...ali viidm da je dosta veci pa me zanima jel on ide na Top prefomance radilicu sa plavim polutkama...jer meni se cini da iglicati malossi ne ide na serijsku radilicu...
« Zadnja izmjena: 04 Kolovoz, 2008, 15:40:32 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanje br.2....3str.?
« Odgovori #44 : 04 Kolovoz, 2008, 15:44:19 »
ovak ..nesto gledam iglicasti lezaj malossi je veci od onog serijskog piaggio...nisam probo jel moze u klipnjac stat gdje inace stoji...ali viidm da je dosta veci pa me zanima jel on ide na Top prefomance radilicu sa plavim polutkama...jer meni se cini da iglicati malossi ne ide na serijsku radilicu...

Ide, ja imam tu kombinaciju. Bitno da stane u klip.
« Zadnja izmjena: 04 Kolovoz, 2008, 15:46:12 3alfa3 »

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje br.2....3str.?
« Odgovori #45 : 04 Kolovoz, 2008, 15:52:34 »
aha thx....jel moze alf otic na www.scooter-attack i pogledat ovaj artikal ,ima pretrazivac artikala sa strane...S6-80340C4/TN9..ovdje dodju 2x lezaja Skf i 2 x semeringa corteco ?? jesam upravu ??znam da si mi ti reko da uzmem samo smedje corteco semeringe ali ovi u pakovanju ovom mi vise lice na crne nego smedje...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanje br.2....3str.?
« Odgovori #46 : 04 Kolovoz, 2008, 16:00:15 »
Slobodno uzmi taj paket lagera i semeringa...

A zasto nisi kupio semeringe u ducanu u ZG kad si bio u cetvrtak? Lagere si isto mogao naci u Maksimirskoj koja je blizu (napisao sam ti adresu na PM). Kostalo bi te isto ili cak i manje nego sa SA
« Zadnja izmjena: 04 Kolovoz, 2008, 16:02:00 3alfa3 »

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje br.2....3str.?
« Odgovori #47 : 04 Kolovoz, 2008, 16:40:43 »
ma nisam naso radilice pa nisam htio ni lagere uzimat...drug je uzeo u lager komaercu lagere .i kit i radilicu serijsku novu....svasta nesto..ja sam sitnice sam uzeo neke..a preko Sa cu narucit jos neke djelove tak da mi isto dodje...htio sam sve od jednom uzimat da ne uzimam zasebno ...eh sad jos jedno pitanje koja je radilica bolja Top ova (Article No:T9906990) i jel to ta sa plavim polutakama ?? ili S6 Article No:S6-8014000..cijene su iste...a meni se ovak na pogled ne svidja sto na ovoj topovooj na kljipnjaci imaju ove dvije rupe ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanje br.....4str.?
« Odgovori #48 : 04 Kolovoz, 2008, 17:01:03 »
TP sa plavim polutkama nema na SA...
Od ove dvije, ja bi radje S6 iako je bilo slucajeva da ju je lager provrtio....
Ali, to se desilo i na mojoj Malossi RHQ, tako da je to sve lutrija....
Uzmi S6 jer barem ima pune polutke i vjerojatno bolji lezaj u sebi

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje br.....4str.?
« Odgovori #49 : 04 Kolovoz, 2008, 17:05:26 »
a jel bolja S6 ova ili topova sa plavim ?? ako nista uzet narucit u auto bilu radilicu a ovamo ostatak uzet...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanje br.....4str.?
« Odgovori #50 : 04 Kolovoz, 2008, 17:14:42 »
a jel bolja S6 ova ili topova sa plavim ?? ako nista uzet narucit u auto bilu radilicu a ovamo ostatak uzet...

Ko to zna....
Da biram, radje bi S6....

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje br.....4str.?
« Odgovori #51 : 04 Kolovoz, 2008, 17:23:19 »
ma uzeo bi ja onu Stage 6 ali mi ti rece ovo gore ..sta se znalo desavat sa njom da je lezaj provrti  :toothy3: pa mi to nekako unese ne sigurnost hehe ... znam da se to zna desit na svakoj radilici ...ajde onda cu S6 pa sta bude ...eh jos jedno uzeo bi mozda i usis drugi vidim oko 40 eura su....pa me zanima koji na SA stranici su na Engine Parts pa 5 str....?? ili bi uzeo malossi ili S6 pa me zanima koji i imal potrebe za tim...i jel dodju lamele Karbonske snjim ili morma uzet i njih posebno (0.30 debljina ili sta je vec.)  ...thx na odgovorima
« Zadnja izmjena: 04 Kolovoz, 2008, 17:34:41 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!