Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novo pitanje? .....4str.  (Posjeta: 6957 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #20 : 02 Kolovoz, 2008, 11:25:13 »
da, točno, piaggio ima takav šteker...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #21 : 02 Kolovoz, 2008, 11:31:56 »
ne ta zica...ovak te dvije zice idu ispod cilindra dole( znaci od cilindra prema dole do te zice ima jedno 10-15) skroz u blok unutra,vise dole gdje centralna nogara ali ulaze u blok....na unutrsanju stranu magneta...nesto kontam sad i mislim da su to zice od alnasera..pa cu danas njega skinut i vidit...cim pregledam kvalifikacije F1 sad mi se nesto neda :D
« Zadnja izmjena: 02 Kolovoz, 2008, 11:33:50 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #22 : 02 Kolovoz, 2008, 11:41:07 »
pa od anlasera, da, moraš njih otpojit na anlaseru..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #23 : 02 Kolovoz, 2008, 11:59:21 »
Odspoji na releju anlasera. Ovo sto sam crveno zaokruzio.


Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #24 : 02 Kolovoz, 2008, 17:10:22 »
hvala...otpojio sam na releju bilo mi je lakse ..... i stvarno ja nemam srece nikad :D kupio u Zg kad sam bio neki dan sajlu uljne pumpe ,jer je moja pukla i visila samo na 2 tanke zicice...eh sad ta sajla je iz dva dijela..jedan ide od rucke gasa do rezervoara za gorivo i tu ima ona ko spojnica...pa odatle ide drugi dio sajle na uljnu pumpu ...na naljepnici i kesi pise za runnera 50 nova serija...i hajde nisam ja ni gledo nista kad sam kupovo..jer i nisam znao kolika treba bit..i sad pokuso reko da je stavim...sajla je kraca za 2 cm...poredim sa svojom kraca za 2 cm i nemogu je stavit :D i nek neko kaze da nisam baksuz..valja mi sad cekat ponedeljak da bi kupio sajlu ovdje u piaggio servisu....
« Zadnja izmjena: 02 Kolovoz, 2008, 17:13:55 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #25 : 02 Kolovoz, 2008, 17:14:26 »
jesi rastavio sad sve?

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #26 : 02 Kolovoz, 2008, 17:19:16 »
jesam....samo imam jos jedno pitanje..posto mi fali dosta komada klipa i 2 djelcica od karika ...gdje sve ti komadici mogu zavrsit u bloku..kad sam skino u auspuhu ih je bilo poprilicno,unutra u glavi cilindra dva su bila zabijena komadica...i jedan se zabio gore bio pored elektrode na svjecici..istreso sam to..gledo onak koliko sma mogo cini mi se da ih nigdje vise nema...zanima me gdje mogu biti ako ih imas jos da i to pregledam..napominjem nemam radapciger kod druga a on na moru...pa nemogu skinut magnet...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #27 : 02 Kolovoz, 2008, 17:43:53 »
meni kad je puko klip sam skinio mašinu, okrenio prema dole i uzeo medicinsku špricu i ispiro s benzinom jedno 10minuta, prije tog namagnetiziro šarafciger i prošo između polutki od radilice i sve ok.. jbg je malo fuš metoda al mi se nije dalo opet rastavljat blokove nakon 1000km što sam ih sastavio
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #28 : 02 Kolovoz, 2008, 17:50:05 »
izbacilo  u spuh ostale dijelove

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #29 : 02 Kolovoz, 2008, 17:53:37 »
Cesto se nakupi tog smeca u lezajevima. U tom slucaju su oni najcesce osteceni i ispiranje ne pomaze.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #30 : 02 Kolovoz, 2008, 17:57:31 »
aha..nista pokusat cu ovu fus metodu od gumy-a eheh ...nedaju se ni meni rastavljat skroz blokovi..i onak mi je prvi put da skidam masinu sa nosaca...i sad jos da to radim ..neda mi se ...okrenut nadole i isprat benziinom sa spricom..nego kad sve budem stastavljo jel se treba sta namazat uljem ili toatnom masti cime vec...znam da klip mal treba ..bolcnu onu...iglicasti...cilindar mal unutra...trebal jos sta ? i cim??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #31 : 02 Kolovoz, 2008, 17:58:54 »
Nakapaj koju kapljicu 2T ulja po lageru na klipnjaci, iglicastom lageru klipa i namazi malo karike i stjenku cilindra 2T uljem.

Ne treba pretjerivati, bitno da "vidi" ulja.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #32 : 02 Kolovoz, 2008, 18:05:46 »
thx..dosad sam uvijek tako radim ..osim sto nikad nisam stavljo ulja na lager klipnjace..nije mi bas bio pristupacan ..ovaka kad je skinut blok puno je lakse sve ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #33 : 02 Kolovoz, 2008, 18:08:48 »
.nisam stavljo ulja na lager klipnjace..nije mi bas bio pristupacan


Skines prirubnicu karba na bloku i on je jedino sto vidis  ;D

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #34 : 02 Kolovoz, 2008, 18:16:23 »
vidis korisna stvar koju nisam skonto,hvala :D sutra odma odatle ima da mu nakapam mal ulja :D ..ako uspijem skinut prirubnicu ..posto je onaj saraf sugavi a neznam imam li gdje onakav sarafciger...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #35 : 02 Kolovoz, 2008, 18:18:17 »
vidis korisna stvar koju nisam skonto,hvala :D sutra odma odatle ima da mu nakapam mal ulja :D ..ako uspijem skinut prirubnicu ..posto je onaj saraf sugavi a neznam imam li gdje onakav sarafciger...

Torx...

Ja sam zarezao brusilicom i sad to radim obicnim velikim odvijacem.


Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #36 : 02 Kolovoz, 2008, 18:34:45 »
tako cu i ja sutra uradit hehe
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #37 : 02 Kolovoz, 2008, 21:59:12 »
vidis korisna stvar koju nisam skonto,hvala :D sutra odma odatle ima da mu nakapam mal ulja :D ..ako uspijem skinut prirubnicu ..posto je onaj saraf sugavi a neznam imam li gdje onakav sarafciger...

Torx...

Ja sam zarezao brusilicom i sad to radim obicnim velikim odvijacem.



ja imam komplet torxova... uzeo za nest sitno

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Otiso Klip!
« Odgovori #38 : 03 Kolovoz, 2008, 12:12:13 »
Jel neko zna slucajno koja je duzina gas sajle za uljnu pumu..znaci onaj dio sto ide od rezervoara benzina u blok do uljne pumpe...posto morma kupit a nesto mi je mrsko rastavit sad pola plastika da bi to pogledo..nego sam konto kad uzmem jos par sitnica sto mi treba...pa onda to sve zamjenit i stavit....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje 3str.?
« Odgovori #39 : 03 Kolovoz, 2008, 20:00:33 »
Hoce li Malossi sport sa Yasuni R noramlno radit sa 17.5 karbom i diznom 90?? posto stvarno nemam love za uzet novi karb...a uzeo bi yasuni i jos par sitnica...znaci samo me zanima hocel normala radit i da nece slucajno zacvikat na 17.5?
Valentino Rossi 46!!!!!