Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ulje curi  (Posjeta: 1145 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Ulje curi
« : 22 Srpanj, 2008, 21:39:58 »
Skuter mi je jučer bio na prvom servisu i serviser me pita ako sam primjetio da mi curi ulje, ja mu odgovorim da ne ali mi je bilo čudno jer sam jedan dan pogledao koliko ulja imam i dva dana poslije se snizilo za više od dec i pol ali sam gledao i ništa nisam primjetio! Na servisu mi je jučer stavio novu pumpicu za ulje ali mi se čini da opet curi (pogledao sam i sve je  je masno, tj. prođem od ispod prstom i ima ulja) danas sam zvao servis i kažu mi da kontroliram te da im se javim u četvrtak!  Koje je vaše mišljenje (što nije u redu)?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Ulje curi
« Odgovori #1 : 22 Srpanj, 2008, 22:06:09 »
mozda slini na spoju crijeva s karbom,tu i meni slini

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Ulje curi
« Odgovori #2 : 23 Srpanj, 2008, 15:23:58 »
Sutra idem do servisa da mi to pogleda!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ulje curi
« Odgovori #3 : 23 Srpanj, 2008, 15:30:29 »
Sutra idem do servisa da mi to pogleda!

Kaj ti nemas oci? Prati masni trag i curi tamo gdje zavrsava ako ga pratis odozdola prema gore.
Mozda se radi o banalnoj stvari pa ces ustediti zivce i vrijeme zbog odlaska u servis koji ti (nadam se) nije potreban
« Zadnja izmjena: 23 Srpanj, 2008, 15:32:00 3alfa3 »

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Ulje curi
« Odgovori #4 : 23 Srpanj, 2008, 16:33:42 »
Kaj ti nemas oci? Prati masni trag i curi tamo gdje zavrsava ako ga pratis odozdola prema gore.
Mozda se radi o banalnoj stvari pa ces ustediti zivce i vrijeme zbog odlaska u servis koji ti (nadam se) nije potreban

Imam oci i pratim i ima previse ulja, nazovem servisera i kaže da radi garancije ništa ne diram sam već da sutra navratim!

Offline rule

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: WK
  • Moj Skuter: aprilia SR50
Odg: Ulje curi
« Odgovori #5 : 23 Srpanj, 2008, 16:43:33 »
Ja sam imao isti problem, poslije prvog servisa dovezem kuci motor i ostavim ga u garaži i probudim se sljedeći dan kad ono ispod motora jedno 1dcl - 2dcl ulja.
Odmah sam nazvao servis i rekao mi je kao možda sam nešto krivo spojio....Tako da sam ga odvezao ponovno i sad više ne curi.
kupujem auspuh leo vince RR...tko prodaje neka se javi na pm...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Ulje curi
« Odgovori #6 : 23 Srpanj, 2008, 20:19:53 »
Ja sam imao isti problem, poslije prvog servisa dovezem kuci motor i ostavim ga u garaži i probudim se sljedeći dan kad ono ispod motora jedno 1dcl - 2dcl ulja.
Odmah sam nazvao servis i rekao mi je kao možda sam nešto krivo spojio....Tako da sam ga odvezao ponovno i sad više ne curi.

Meni nije bilo ulja čak ni ispod motora nego sam pogledo ono čisto radi kontrole i bilo pola ulja manje u rezervaru i još mi je na servisu stavio novu pumpicu!

Offline rule

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: WK
  • Moj Skuter: aprilia SR50
Odg: Ulje curi
« Odgovori #7 : 24 Srpanj, 2008, 20:50:30 »
Ja sam imao isti problem, poslije prvog servisa dovezem kuci motor i ostavim ga u garaži i probudim se sljedeći dan kad ono ispod motora jedno 1dcl - 2dcl ulja.
Odmah sam nazvao servis i rekao mi je kao možda sam nešto krivo spojio....Tako da sam ga odvezao ponovno i sad više ne curi.

Meni nije bilo ulja čak ni ispod motora nego sam pogledo ono čisto radi kontrole i bilo pola ulja manje u rezervaru i još mi je na servisu stavio novu pumpicu!

a meni baš iscurilo jedno 2 deci ulja, ja poludio...sva sreća odmah je čovjek sve sredio...
kupujem auspuh leo vince RR...tko prodaje neka se javi na pm...

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Ulje curi
« Odgovori #8 : 24 Srpanj, 2008, 23:21:15 »
a ulje decku?

:P
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·