Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prometna nesreca  (Posjeta: 4237 )

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline saxd

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Banned!
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prometna nesreca
« Odgovori #40 : 08 Ožujak, 2013, 12:18:13 »
Da se nadovežem:

Čuvajte si račune opreme jer ako vam se ošteti jakna, kaciga, rukavice...morate priložiti račun na osiguranju da bi dobili odštetu za to.
dobra informacija :icon_thumright:

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prometna nesreca
« Odgovori #41 : 11 Ožujak, 2013, 23:15:39 »
citan sad po internetu u vidin da dosta ljudi pise da su vozili autu/motor u ovlasteni servis na procjenu stete ???
Jesan i ja to triba, posto su men samo slikali motor i to je to, nit san vozija motor na procjenu nit san isa trazit koliko kostaju svi ti djelovi, ili ce oni sami to provjerit koliko sta kosta?

Offline maky_zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: upravo kupujem
  • Moja Kaciga: nolan N84 tiger
Odg: Prometna nesreca
« Odgovori #42 : 12 Ožujak, 2013, 08:41:33 »
Bitno je da ne diraš ništa na skuteru dok ti ne ponude neku lovu. Ako ti ponuda odgovara onda sve ok, ali ako ne odgovara onda ga moraš voziti na procjenu u neki servis.

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prometna nesreca
« Odgovori #43 : 12 Ožujak, 2013, 09:21:47 »
citan sad po internetu u vidin da dosta ljudi pise da su vozili autu/motor u ovlasteni servis na procjenu stete ???
Jesan i ja to triba, posto su men samo slikali motor i to je to, nit san vozija motor na procjenu nit san isa trazit koliko kostaju svi ti djelovi, ili ce oni sami to provjerit koliko sta kosta?

Ja neznam da li ti ne razumiješ šta ti se piše ili ti je dosadno pa stalno pitaš iste stvari.
Ako češ čekati ponudu osiguranja onda češ se načekati dok ju dobiješ i biti će mala jer će biti napisana odoka i bez ikakve osnove.
Nemoj misliti da će oni provjeravati cijene dijelova,oni će to po nekim svojim računicama izračunati.
Od procjenitelja moraš dobiti izvid štete sa kojim ideš u ovl. servis da ti naprave ponudu. Neki sezvisi naplaćuju tu ponudu u određenom postotku od iznosa računa.
Na osnovu te ponude tražiš novac od osiguranja i oni će ti ju sigurno prihvatiti i isplatiti 30% manje od iznosa u ponudi.
To su ti jedine opcije ,nema drugih,ili čekaš njih da ponude i li se sam pobrineš i staviš im ponudu na stol.
Da li je sada jasno?

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prometna nesreca
« Odgovori #44 : 12 Ožujak, 2013, 13:00:55 »
jes, zahvaljujem ;)