Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 125vx vs. SportCity 125  (Posjeta: 1250 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Runner 125vx vs. SportCity 125
« : 29 Lipanj, 2008, 01:53:58 »
Treba mi  :help: :help: ekipa. Skuter planiram kupit vec dugo vremena, tako sam i nabasao na ovaj forum. Skuter sam trebao dobit jos krajem ovog mjeseca ali ispada da nema jos nista do kraja 8. pocetka 9. mjeseca  :sad1: :sad1: . Ali da se vratim na temu: mene zanima koji je od ova dva navedena skutera bolji (vx 125 ili SportCity 125) kakvo im je lezanje na cesti - stabilnost, max brzina itd. A ponajvise me zanima razlika u stabilnosti, jer me brat (placa skuter) uvjerava da je SportCity stabilniji od Runnera, a po onome sto sam dosad procitao nije bas slucaj, jer sam procitao skoro svaki link o runneru i stabilnosti i mnogi ga hvale kako dobro lezi na cesti, zavojima... Ali gore navedena osoba (koje formalnosti :laughing7: ) kaze kako je City stabilniji zbog svoji vecih kotaca. Dali je to istina ili... ako ima netko s Runnerom ili SportCity-em neka napise svoja iskustva.

SportCity 125:  Gume: Prednje:120/70x15'', Straznje:130/80x15''
Runner 125vx:  Gume prednje/stražnje: 120/70-14" / 140/60 - 13"

Runner ima manji promjer,  1 inch = 2.54 centimeters   sto bi znacilo da je prednja manja za 2.54 a zadnja za 6,45 cm, ali jeli zbog toga i on nestabilniji?   :angry9:  :angry9: Meni je osobno drazi Runner jer koliko sam shvatio lako ga se preradi u 200ccm ili tako nesto :confused5: pa bih za oko 2 godine ugradio 200ccm usto mi je i ljepsi, dok mi je City nekako presluzben ali isto lijep :dontknow: i neznam kako te prerade idu sa SportCity 125 na 200.

Uglavnom... Zanima me vase misljenje koji bi od ova dva skutera preporucili s obzirom na stabilnost, max brzinu, snagu.... i omjeru  danog-dobivenog   :toothy12:
« Zadnja izmjena: 29 Lipanj, 2008, 01:57:09 Scoot_Fan »
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner 125vx vs. SportCity 125
« Odgovori #1 : 29 Lipanj, 2008, 02:00:07 »
pa iste su masine

nekak mi je sportcity za ozbiljnije(starije) kupi vx?
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Runner 125vx vs. SportCity 125
« Odgovori #2 : 29 Lipanj, 2008, 09:29:42 »
pa iste su masine

nekak mi je sportcity za ozbiljnije(starije) kupi vx?
Potpis.
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline FRED PERRY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • My Deviant
  • Mjesto: Zagreb - Dubrava
  • Moj Skuter: Speedfight 100cc
  • MojSpuh: LeoVince Touring
Odg: Runner 125vx vs. SportCity 125
« Odgovori #3 : 29 Lipanj, 2008, 10:01:22 »
vx 125
SportyCity kolko ja vidim voze dedeki
:joks:


Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: Runner 125vx vs. SportCity 125
« Odgovori #4 : 29 Lipanj, 2008, 10:14:51 »
Da slazem se s vama, ja tek polazem A1, 16 napunio prije 16 dana (13-og), a po gradu vidam ljude skoro pa u odjelima voze sporycity125 :icon_tongue: . Ali zamina me pitanje stabilnosti kod tih skutera, dali je SportCity puno stabilniju od vx125 ???

Ili ako je netko ovdje testirao oba modela da mi kaze razlike itd... i vlasnici ovih skutera neka napisu svoja iskustva, s obzirom na drzanje ceste
« Zadnja izmjena: 29 Lipanj, 2008, 11:37:02 Scoot_Fan »
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: Runner 125vx vs. SportCity 125
« Odgovori #5 : 01 Srpanj, 2008, 18:45:27 »
vx sam vozio,ljepo lezi na cesti sve 5,a sportcity mi je nekak skut za dedeke,budi pametan uzmi vx :icon_biggrin:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Runner 125vx vs. SportCity 125
« Odgovori #6 : 01 Srpanj, 2008, 19:05:11 »
vx sam vozio,ljepo lezi na cesti sve 5,a sportcity mi je nekak skut za dedeke,budi pametan uzmi vx :icon_biggrin:
zato jer balavci voze runnere mora i on je,jel?? ja bi uzeo sportCity

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: Runner 125vx vs. SportCity 125
« Odgovori #7 : 01 Srpanj, 2008, 19:07:00 »
vx sam vozio,ljepo lezi na cesti sve 5,a sportcity mi je nekak skut za dedeke,budi pametan uzmi vx :icon_biggrin:
zato jer balavci voze runnere mora i on je,jel?? ja bi uzeo sportCity

loool,ne nego se meni i po izgledu vx vise svidja,nek decko sam odluci