Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!  (Posjeta: 12037 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #20 : 22 Studeni, 2006, 13:17:48 »
...bio sam danas u salonu u Zadru i vidio Nexus 250 SP. Odlično izgleda,..., pored njega Beverly i X8, ali ipak je Nexus najbolji (naljepši)...

Pogledao sam dobro sva tri (izgubio sam sat vremena) i doista sve što ste mi napisali stoji!

Mislim da sam se sada definitivno odlučio za Nexus. Izgled i srce su ti koji su na kraju odlučili...!

Zna li netko od vas koliko košta tehnički, cestarine, osiguranje, odnosno koliko još treba platiti da bi mogao na cestu???

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #21 : 22 Studeni, 2006, 14:18:56 »
odlična odluka... :icon_thumright:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #22 : 22 Studeni, 2006, 14:31:23 »
a vidi... nazoveš stanicu za teh pregled i neko osiguranje i saznaš... onda još na policiji pljuneš za dokumente neku siću i to je to. trebalo bi dostajati 1500 - 2000 kunića, ako ne ufatiš kakav popust na osiguranje... :glasses9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #23 : 28 Studeni, 2006, 10:36:36 »
Dragi forumaši. Danas sam "zakaparirao" novog Nexus-a 250 SP. Uskoro stiže u moju garažu (ovaj tjedan). Zahvaljujem se svima na pomoći i korisnim sugestijama. Nadam se da će ovo lijepo vrijeme i memi malo pomoći slijedećih dana na napravim neku kilometražu...

Još jednom...Hvala Vam svima na pomoći!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #24 : 28 Studeni, 2006, 11:41:34 »
Super!  :icon_thumright:
prava odluka. Puno sretnih i radosnih kilometara!  :hello:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #25 : 28 Studeni, 2006, 12:09:33 »
Samo oprezno... Trebas puno vise gledati nego sa autom...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #26 : 29 Studeni, 2006, 00:13:00 »
Samo oprezno... Trebas puno vise gledati nego sa autom...

a i STALNO održavati ravnotežu!  :icon_thumright:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #27 : 29 Studeni, 2006, 09:22:44 »
STIGAO JE...!!!

Upravo sam napravio prve kilometre (50Km) i osjećaj je SUPER!!! Jedva čekam nedjelju (u petak i subotu sam, nažalost, zauzet) i nadam se dobrom vremenu...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #28 : 29 Studeni, 2006, 22:51:09 »
STIGAO JE...!!!

Upravo sam napravio prve kilometre (50Km) i osjećaj je SUPER!!! Jedva čekam nedjelju (u petak i subotu sam, nažalost, zauzet) i nadam se dobrom vremenu...

 :headbang: :headbang: :headbang: :icon_thumright: :notworthy:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #29 : 30 Studeni, 2006, 02:38:09 »
Radujemo se izvjescu o prvim iskustvima!  :icon_thumright:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #30 : 04 Prosinac, 2006, 11:09:18 »
 :toothy9:

Ode prvih 220 Km. Osjećaj: Extra Super. Skuter mi je fenomenalan. Nisam pogriješio kada sam ga odabrao. Prezadovoljan sam do sada. Kada napravim malo više kilometara (1.000) napisat ću svoje dojmove za sve one koji razmišljaju o ovom skuteru...

Sada mi se javljaju problemi druge vrste: OPREMA. Do sada sam imao samo kacigu i bubrežnjak, a sada postaje malo hladno...Moram nabaviti nekakve termo majice i hlače, te jaknu i "grijač vrata" (potkapa ili sl.) ako se mislim voziti (a mislim!) prosinac, siječanj i veljaču...Da ne spominjem duže relacije. :icon_scratch:



Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #31 : 04 Prosinac, 2006, 12:02:02 »
Pogledaj malo ovo:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=777.msg14121#msg14121
A za potkape, termo podmajice i podhlače i ostale pod-pi*darije :icon_biggrin: , pogledaj ovde:
http://www.magnetix.hr/oxford_odjeca.htm
Uz iskaznicu našeg foruma, u magnetixa imaš i popust, za detalje upitaj djedicu...  :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #32 : 04 Prosinac, 2006, 17:21:05 »
tako je,ali u motormanije ti je zaštita za vrat od motogp-a redovna cijena 85kn a sad če imati na akciji.
ja sutra idem po dva komada.
« Zadnja izmjena: 04 Prosinac, 2006, 17:23:01 mrcina »
Piaggio X9 250  Black Box

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #33 : 04 Prosinac, 2006, 18:30:40 »
Što se tiče opreme,ti si  vidim u Zadru.Otiđi lipo u Split u trgovinu Moto Šago,nalazi ti se u Vukovarskoj ulici.
Prodaju ti poznatu švicarsku opremu IXS a sada ti je trenutno 20% popusta na svu moto opremu do kraja ovog mjeseca
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #34 : 05 Prosinac, 2006, 02:22:29 »
zaviri malo u naš podforum koji se bavi opremom...
eto danas sam iz slav broda do zagreba vozio u doslovno svoj svojoj opremi... i nije mi bilo ni najmanje neugodno, iako je lijevala kiša...
Oprema: Flip-up kaciga Nitro, windstoper 'čarapa' za vrat Oxford, izvrsna, 100% nepromočiva jakna s podstavom Nitro, bubrežnjak, kožne rukavice Hit air, windstoper podrukavice Oxford, windstoper duge gače Oxford, plastične nadhlače ... uz to: majica, košulja, vesta, gaće, traperice, čarape, gojzerice Alpina.... i to je to.
iskustva: trebam antifog spray za naočale, antifog vizir za kacigu, nepromočice rukavice... možda i windstoper majicu...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #35 : 05 Prosinac, 2006, 08:43:07 »
Hvala svima,...po svemu sudeći morat ću skočiti do Splita (mislim da mi neće teško pasti) samo da vrijeme bude dobro do tamo, a nazad ću valjda s opremom pa mi neće vremenski uvjeti smetati.

Kao zanimljivost želim Vam reći da sam jučer ušao u jednu vrlo malu trgovinu moto opremom  i kad sam trgovcu rekao što vozim (još sam se htio pohvaliti), "oprao" me je do daske. Kako je on vozač i ljubitelj motora, opere mi maksimalno skutere, tako da sam jednostavno ostao u šoku i slušao 30 min objašnjenja zbog kojih je skuter "xranje", a motori su super. Ubio je u meni svu pozitivnu energiju prema mom novom ljubimcu... Naslušao sam se priča o nesigurnosti, smrtnosti, te da je skuter putujuća smrt na cesti, ...itd. Znam da svatko svoga konja hvali, ali ovako "opisati susjedovog" to stvarno nisam očekivao.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #36 : 05 Prosinac, 2006, 11:28:20 »
Hvala svima,...po svemu sudeći morat ću skočiti do Splita (mislim da mi neće teško pasti) samo da vrijeme bude dobro do tamo, a nazad ću valjda s opremom pa mi neće vremenski uvjeti smetati.

Kao zanimljivost želim Vam reći da sam jučer ušao u jednu vrlo malu trgovinu moto opremom  i kad sam trgovcu rekao što vozim (još sam se htio pohvaliti), "oprao" me je do daske. Kako je on vozač i ljubitelj motora, opere mi maksimalno skutere, tako da sam jednostavno ostao u šoku i slušao 30 min objašnjenja zbog kojih je skuter "xranje", a motori su super. Ubio je u meni svu pozitivnu energiju prema mom novom ljubimcu... Naslušao sam se priča o nesigurnosti, smrtnosti, te da je skuter putujuća smrt na cesti, ...itd. Znam da svatko svoga konja hvali, ali ovako "opisati susjedovog" to stvarno nisam očekivao.

razumjem da motor pruza veci gust, ali ovo ostalo... uf.. steta sto tako nesto meni nitko ne kazec :laughing9:  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #37 : 05 Prosinac, 2006, 15:22:12 »
Street moj, Šago je OK ali ima već neko vrime da je taj popust završija...  :confused5:

IZd, najbolje ti je pregledat one linkove šta san ti da, pa onda nazvat Šagu prije nego dođeš, kako nebi bezveze iša 2 puta, pitaj imaju li artikle koji te zanimaju, i otprilike broj koji bi ti moga pasat, ako nemaju, zamoli ih da naruče, to im stigne za 1-2 dana, tako da maxsimalno uspiješ odradit u jedan dan...

I da, pitaj za cijene, mislin da su oni 5% skuplji nego Šepić u ZG... Možda da ipak odeš u ZG, tamo je glavno skladište, a valjda će ti neko od forumaša iz metropole dat ruke i odvest te do njih... Dobro bi bilo i Šepića nazvat prije nego odeš tamo, da vidiš imaju li sve šta bi ti tija... A i ako misliš uzimat dosta stvari, 5% nije malo, skupi se...

ŠAGO, Vukovarska 60, 21000 Split, 021/532-432

ŠEPIĆ COMMERCE - MOTOOPREMA, Rastočka 14, 10020 Zagreb - Blato, 01/6141-062

A kad si već gori, ako ne nađeš od IXS-a nešto šta ti treba, tu ti je i Magnetix, valjda ti deda može neki popust sredit... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #38 : 05 Prosinac, 2006, 17:50:56 »
Ako ne nadjes kod Sepica, dodnji u Magnetix po popust! Nemrem bilivit!  :angry9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kupovina novog skutera - POMAGAJTE !!!
« Odgovori #39 : 05 Prosinac, 2006, 19:51:45 »
Ne se ljutit, Magnetix ima IZUZETNO kvalitetan asortiman, ali nažalost, to obični znači i skuplji...  :binkybaby:
Kako ja, a pretpostavljam i većina, ne mogu baš ne brinit o tome, forumašima mojim dragim govorin ka šta bi sebi kupija... :happy8:
Ali, ako se može, svi, ali baš SVI brandovi u Magnetixa su HIGH QUALITY, i potpisujem svaki izbor iz njihovog asortimana...  :icon_thumright:
Jel sad sve jasno i OK...?   :icon_scratch:

E, i još, da naglasin:
Kožne LOGO (vrhunske) moto jakne, na suludom popustu, do isteka zaliha, ko može i nađe sebi veličinu, nek ne žali para, stvarno se isplati...  :icon_thumright:
http://www.magnetix.hr/logo_jakne/index.htm
« Zadnja izmjena: 05 Prosinac, 2006, 20:27:16 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: