Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 177489 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: R50X
« Odgovori #300 : 04 Ožujak, 2009, 01:04:41 »
neide to nešto extra šta je unutra koji motor
---OSIGURAČ RACING---

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #301 : 04 Ožujak, 2009, 07:13:20 »
neide to nešto extra šta je unutra koji motor

 :help: :icon_scratch:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: R50X
« Odgovori #302 : 05 Ožujak, 2009, 00:06:31 »
omg jesi vozio sta jačeg auta,pa nebi da kopa asvaltić pa se čudiš
---OSIGURAČ RACING---

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #303 : 05 Ožujak, 2009, 01:05:48 »
Ti si iz Splita koliko vidim... Tebi droga pamet pojela ili si samo prirodno glup?

1. Ovo je najbrži Lanos u HR i šire... Potvrđeno i to se zna. Postoji od frenda turbak ali nije u voznom stanju trenutno.
2. Auto vozi 6.2s od 0-100 km/h i ti kažeš da to nije brzo? Mora da si samo retardiran...
3. Ulupano je para i para u moj auto i naravno da me smeta kad netko kao ti ide pametovati a auta nije vidio.
4. ovo je moj topic i moliti ču admina da ova sranja od gore navedenog idiota baci u koš za smeče jer taj isti idiot nije ničim pokazao da ima bolji rezultat, da je vozio brži auto ili da posjeduje brži auto.
5. znam da se nebi trebao nervirati na ovako nešto ali kad mi netko samo tako počne omalovažavati nešto što u Hr nitko osim mene i kolege nije napravio, sve novce koji su ulupani (a otišlo je preko 6k € u taj auto), sav jebeni trud i znanje koji su potrebni da se napravi takvo auto... Onda jednostavno poludim!

Moj isprika adminima, moderatorima i korisnicima... ali živci rade i ni najpametniji nisu imuni na to.

Slobodno počistite topic, bit ču vam zahvalan...
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2009, 01:08:20 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: R50X
« Odgovori #304 : 05 Ožujak, 2009, 01:30:10 »
Ti si iz Splita koliko vidim... Tebi droga pamet pojela ili si samo prirodno glup?

1. Ovo je najbrži Lanos u HR i šire... Potvrđeno i to se zna. Postoji od frenda turbak ali nije u voznom stanju trenutno.
2. Auto vozi 6.2s od 0-100 km/h i ti kažeš da to nije brzo? Mora da si samo retardiran...
3. Ulupano je para i para u moj auto i naravno da me smeta kad netko kao ti ide pametovati a auta nije vidio.
4. ovo je moj topic i moliti ču admina da ova sranja od gore navedenog idiota baci u koš za smeče jer taj isti idiot nije ničim pokazao da ima bolji rezultat, da je vozio brži auto ili da posjeduje brži auto.
5. znam da se nebi trebao nervirati na ovako nešto ali kad mi netko samo tako počne omalovažavati nešto što u Hr nitko osim mene i kolege nije napravio, sve novce koji su ulupani (a otišlo je preko 6k € u taj auto), sav jebeni trud i znanje koji su potrebni da se napravi takvo auto... Onda jednostavno poludim!

Moj isprika adminima, moderatorima i korisnicima... ali živci rade i ni najpametniji nisu imuni na to.





Slobodno počistite topic, bit ču vam zahvalan...


too carinoo...hahahaha sto mu je lopatu skonto  :toothy9:

al što baš lanos nemoj se sekirat

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #305 : 05 Ožujak, 2009, 02:01:29 »
Lanos je kombinacija Astre F, Kadetta D i Vectre A.

Daklem, izbor motora je širok... Motori su jaako dobri i kvalitetni... Dijelova ko blata i pašu svi na Lanosa.

Di češ bolju podlogu? :D
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: R50X
« Odgovori #306 : 05 Ožujak, 2009, 02:12:41 »
a koja je masina unutra?

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #307 : 05 Ožujak, 2009, 10:20:54 »
2.0 16V malo naturpijana.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: R50X
« Odgovori #308 : 05 Ožujak, 2009, 10:22:05 »
znaci preko 150 konjica... :icon_biggrin:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: R50X
« Odgovori #309 : 05 Ožujak, 2009, 10:24:51 »
cosworth glava ili?
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: R50X
« Odgovori #310 : 05 Ožujak, 2009, 10:37:42 »
motor ti je zakon a auto strava i ide i zvuk (jeli remus)

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #311 : 05 Ožujak, 2009, 10:50:17 »
Nije Coscast ako na to misliš ali po dizajnu je Cossie. :D

Tražim cossie glavu pomalo da bi si port i polish napravio te kasnije nakalemio ITBove... Ali to je za sad korak koji mi je preskup pa se vozikam preko ljeta sa scootom i spremam novce za nove stvari.. :D

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #312 : 06 Ožujak, 2009, 04:00:17 »
je ekipa vozil sam se s njim, malo me zaljepil za sic :toothy11:
nego, ima li novosti sa skutom, nova radilica ipak jeli?

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #313 : 06 Ožujak, 2009, 08:08:03 »
Nope... Danas budem riješio situaciju.. Poslikam sve pa stavim tu....

A po kit se ide sljedeči tjedan. :)
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #314 : 07 Travanj, 2009, 21:54:11 »
ekipa pomagajteeeeeeeee

Zem ti mene baksuza..........fino vrijeme za vozanje a meni skut pravi probleme !!! :-[

Da krenem od pocetka da nebi imali pogresnih tumacenja ili pretpostavki:

Prije nekih 20 dana izvezem skut vani da malo odradi i odem do jednog kolege i sve uredno vratim se kuci.....
Skut ostavim u dvoristu nekih 2-3 sata i krenem ga vratiti u garazu na zimski san kad evo problema
upali od prve i ja DAM GAS a on se UGASI,probam upaliti a on samo vergla u prazno i nista-i tako 2-3 puta-konacno upali super prima gas i krenem 2 metra a on opet crkne-upalim i bez ikakvih smetnji odvezem ga u garazu odradi minutu i ugasim !

Ajde kontam mozda je prelio ili sta vec pa je to progutao,
Prije 3 dana izvezem vani i idem upaliti a on ni da se nakaslje-samo vergla u prazno !!!
Izvadim svjecicu malo ocistim (bila je masna i naslaga kao u prici) stavim i upalim bez problema,ali cim dam gas on se ugasi-stavim m u svjecku od motorne pile cisto da probam i skut pali i prima gas bez problema-radi kao doksa na 1100-1200 okretaja !!!
Ok to je to-odem i kupim novu svjecicu(da bi u medjuvremenu moj stari drkao po saraficu od smjese-za koji sam mu naglasio da ga ne dira) i ubacim je unutra,upali i kao mali harley tup tup tup tup 1100-1200 okretaja-ja po gasu i ide-ok sretan kao jelkica idem ja malo zujati-stanem nakon 4-5 km kad upsssssss
mali se ugasi-probamu upaliti-nema sanse-ajde dobro-nisam nasao svjecicu te vrijednosti,mozda ga to jebe pa kad se zagrije pravi probleme,popijem kavicu s ekipom i idem kuci-i pali od prve bez ikakvih problema,prima gas odlicno,kod kuce u dvoristu opet gasenje,ali sad.....

Upali i ode na 4500-5000 okretaja,pa onda padne na 1000 i pred samo gasenje opet sam da gas i ode na 5000 i stalno tako dok konacno ne crkne skroz,upalim i opet sve ispocetka 1000-5000-1000-5000......
Kupim jos jednu svjecicu ali sad jos jacu od one koja je bila u njemu (prve) takodjer NGK-sve 5 skut ide kao lud dok se ne zagrije i opet isti usrani simptomi !!!

Pokusavao sam otkopcati i prikopcati čok dok radi ali se bas nista ne desava,potpuno svejedno !!!
Nigdje ne vuce zrak-ali buduci da nisam znao koliko i u koju stranu je stari okretao vijak smjese-ja sam to zavrnuo do kraja pa odvrnuo 2-3 kruga (uglavnom opet na onu crticu koju su zafarbali kad je ustelan u servisu-i probao ali je svjecica bila bijela kad sam je izvadio ajd dobro,odvrnem jos jedan krug ali se nista ne mjenja na svjecici,dodam jos jedan i opet nista !!!

Pitanje je zasto se gasi kad je vruc,i sam sebi daje i oduzima gas !!!
A drugo zasto ne reagira kad promijenim smjesu !!!
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #315 : 07 Travanj, 2009, 22:04:12 »
jedino kaj mi ovak pada na pamet je ili elektronički čok ili zaštopana dizna.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: R50X
« Odgovori #316 : 07 Travanj, 2009, 22:21:39 »
Čok sam iskljucivao i ukljucivao,i u radu i sve kombinacije-ali je opet isti simptom !!!
E sad-malo sam trazio po onim oznakama-jebeni trgovac mi je rekao da je BP6HS po NGK oznaci hladnija (po njegovom "trpi vece temp")
a u njemu je bila BPR7HS !!!
Znaci da je moguci problem tu !!!
Jeli moguce da moze biti problem i u onom slovu R-jer ova trenutna nema tu karakteristiku ??
Burazu sam rekao da mi ujutro pogleda 8,9 ili cak i 12 ako ima da mi kupi u Vinkovcima ili Denso 37-icu !!!
Majke mu ga-ako ne bude ni njih moram u BiH i traziti Bosna Super 100 !!!

Ali mi je to malo sve cudno,jer mi to nisu simptomi svjecice !!!

Za diznu Giz---Provjerit cu ujutro,ali cisto sumnjam,jer stvarno gledam kad sipam,da ocistim oko poklopca,a za kucnu rezervu sam kupio novu kanticu (10L :-)) ) i nedam nikome ni za koju drugu potrebu !!!
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #317 : 08 Travanj, 2009, 00:37:20 »
Hmm.. Daj barem video bubni da se vidi i čuja kako scoot radi.

Malo mu gasa daj, malo provozaj, slikaj svječicu i tako to.

Čisto da znam po čemu se ravnati jer su ovo simptomi prebogate smjese i prehladne svječice.
Al opet, nemre baš toliko biti to izraženo.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #318 : 08 Travanj, 2009, 00:37:55 »
Eh da...

Polini sekundar mi je upravo na stolu. Čeka na sutrašnju ugradnju... :D

Weeehaaaa! :D
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline pocetnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB R50X
  • MojSetup: -------
Odg: R50X
« Odgovori #319 : 08 Travanj, 2009, 09:13:46 »
R na svijecici znaci da u sebi ima ugraden otporrnik-to se obicno na skuterima stavlja ili na svijecicu ili na lulicu s ciljem zmanjenja smetnji radiovalova. mozes stavit svijecicu bez tog otpora al ti nakon nekog vremena mozda pocne zezat elektronika,ili ti zmigavci poblesave....