Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?  (Posjeta: 5478 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #40 : 27 Studeni, 2012, 22:34:57 »
Zime se boje samo curice i glumci koji glume bajkere a od opreme nemaju ni o.
Btw,vozim se svaki dan samo ne po snijegu.

gle..neki nemaju para da si kupe opremu..a ako mislis da se neko ne vozi po zimi zbog klizave ceste prevario bi se..ok mozda ima takvih ali ja nisam među njima..i vecina bajkera se ne vozi po zimi tako da  :dontknow:
i nemoj pisat takve bespotrebne komentare...mogao si samo napisat ovaj donji red  :icon_thumright: bez uvrede
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #41 : 27 Studeni, 2012, 22:41:43 »
Zime se boje samo curice i glumci koji glume bajkere a od opreme nemaju ni o.
Btw,vozim se svaki dan samo ne po snijegu.

gle..neki nemaju para da si kupe opremu..a ako mislis da se neko ne vozi po zimi zbog klizave ceste prevario bi se..ok mozda ima takvih ali ja nisam među njima..i vecina bajkera se ne vozi po zimi tako da  :dontknow:
i nemoj pisat takve bespotrebne komentare...mogao si samo napisat ovaj donji red  :icon_thumright: bez uvrede

Krivo si shvatio i nemam namjeru pojašnjavati a niti ulaziti u diskusiju.
Ako se slažeš,svaki dio godine ima svoja pravila i zahtijeva određenu opremu,o tome se radi.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #42 : 27 Studeni, 2012, 22:42:40 »
dobro veli dario..
gle isto kak je lako sjest u bolid i vozit 200 po ravnom a daj vozi po zavojima ako si junak..
isto tak na 2 kotača tko se vozi samo kad je lijepo taj je šminker i kukavica.. sjedni kad je mokro i hladno pa onda glumi frajera.. posakrivate se u mišje rupe i igrate igrice na kompovima.. hehehehe sve sami junaci..

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #43 : 27 Studeni, 2012, 22:47:13 »
Zime se boje samo curice i glumci koji glume bajkere a od opreme nemaju ni o.
Btw,vozim se svaki dan samo ne po snijegu.
zast bi se vozio skuterom po zimi ako mi nije sila?

voznju skutera smatram guštom,a ne da se moram oblačiti pol sata prije voznje i skidati se pol sata nakon voznje te da mi susjedi kazu da nisam normalan sto se vozim...gume vise ne drze kako trebaju pa se ni ne mogu voziti kao inače nego ko baba neka moram da ne prokližem...
ako se ti volis tako voziti samo naprijed,ako se ne varam auto je napravljen jos davnih dana tako da od 11.-4 mj. posudim auto kad trebam i idem s njim...

za skuter mora biti minimalno 15 stupnjeva,iako nemoj mislit da se ja nisam vozio kada je bilo -5,ali mi je sada pamet dosla pa znam kada je vrijeme da se spremi u garazu...
cast izuzetcima koji se stvarno moraju voziti skuterom po zimi,vjerujem da onom tko ima auto to ne pada na pamet ;)

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #44 : 27 Studeni, 2012, 22:48:55 »
to je istina...ako imas opremu onda nema zime  ;D ali ako nemas novaca onda se krpas...neznaci da se curica...to sam htio rec
ja smatram da je motor za 3 godišnja doba...ali od 12-og do 2-og mjeseca  :nono:
ivanm
ja se ne bojim mokroga jer po klizavom imam puno iskustva(vozio sam ph motocros 3 godine) i netrebam nikome po gradu dokazivat kako znam po mokrome  :icon_thumright:

a po hladnoci mi se neda vozit  :icon_biggrin:
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #45 : 27 Studeni, 2012, 22:50:36 »
dobro veli dario..
gle isto kak je lako sjest u bolid i vozit 200 po ravnom a daj vozi po zavojima ako si junak..
isto tak na 2 kotača tko se vozi samo kad je lijepo taj je šminker i kukavica.. sjedni kad je mokro i hladno pa onda glumi frajera.. posakrivate se u mišje rupe i igrate igrice na kompovima.. hehehehe sve sami junaci..

Hvala Ivane.
Mi stariji znamo pravilo...."nema lošeg vremena nego samo loše opreme".
Većina misli da je kupnjom skutera ili motora riješila pitanje prijevoza a opremu zanemaruje.
Kad je toplo nitko nema rukavice,kaj će mu  sve dok ne poljubi majku zemljicu,za kišu se kupuju dječje žute kabanice i slične stvari da ne nabrajam dalje.
Ako nisi naoružan kako spada ni ne idi u rat i toga se držim,zdravlje i sigurnost su mi ispred novaca koji uvijek nedostaje ali uz pravilno planiranje oprema se može kompletirati.

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #46 : 27 Studeni, 2012, 22:53:10 »
to je istina...ako imas opremu onda nema zime  ;D ali ako nemas novaca onda se krpas...neznaci da se curica...to sam htio rec
ja smatram da je motor za 3 godišnja doba...ali od 12-og do 2-og mjeseca  :nono:
ivanm
ja se ne bojim mokroga jer po klizavom imam puno iskustva(vozio sam ph motocros 3 godine) i netrebam nikome po gradu dokazivat kako znam po mokrome  :icon_thumright:

a po hladnoci mi se neda vozit  :icon_biggrin:

O tome pričam,to što zoveš krpanjem je improvizacija kojau na kraju platiš ozljedom ili narušenim zdravljem.
Radije sjedi doma jer je zdravije i jeftinije od junačenja.

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #47 : 27 Studeni, 2012, 22:56:07 »
ovo za opremu si u pravu i slazem se.iako ni ja nemam svu opermu
a ovo za voznju po zimi..dalo bi se sad raspravljati..ja mislim da za motor treba bit bar 10 stupnjeva i to je minimum
sve drugo je mucenje i smrzavanje
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #48 : 27 Studeni, 2012, 22:57:44 »
Zime se boje samo curice i glumci koji glume bajkere a od opreme nemaju ni o.
Btw,vozim se svaki dan samo ne po snijegu.
zast bi se vozio skuterom po zimi ako mi nije sila?

voznju skutera smatram guštom,a ne da se moram oblačiti pol sata prije voznje i skidati se pol sata nakon voznje te da mi susjedi kazu da nisam normalan sto se vozim...gume vise ne drze kako trebaju pa se ni ne mogu voziti kao inače nego ko baba neka moram da ne prokližem...
ako se ti volis tako voziti samo naprijed,ako se ne varam auto je napravljen jos davnih dana tako da od 11.-4 mj. posudim auto kad trebam i idem s njim...

za skuter mora biti minimalno 15 stupnjeva,iako nemoj mislit da se ja nisam vozio kada je bilo -5,ali mi je sada pamet dosla pa znam kada je vrijeme da se spremi u garazu...
cast izuzetcima koji se stvarno moraju voziti skuterom po zimi,vjerujem da onom tko ima auto to ne pada na pamet ;)

Sa mnogim stvarim se slažem i dajem ti za pravo.
Da,volim se voziti a i moram se voziti zbog posla.Imamo obiteljsku firmu i posao zatjeva cjelodnevni obilazak Zagreba a to je sa autom nemoguće,presporo i preskupo.
Zato imamo 3 skutera i sve stignemo.Naravno i opremu.Eto,tako je to iz mog kuta.

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #49 : 27 Studeni, 2012, 22:59:28 »
o ovome volim se voziti da ne pricam
jedva cekam sjest na skuter ali jbg....
bude doslo i proljece
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #50 : 27 Studeni, 2012, 23:00:37 »
Zime se boje samo curice i glumci koji glume bajkere a od opreme nemaju ni o.
Btw,vozim se svaki dan samo ne po snijegu.
zast bi se vozio skuterom po zimi ako mi nije sila?

voznju skutera smatram guštom,a ne da se moram oblačiti pol sata prije voznje i skidati se pol sata nakon voznje te da mi susjedi kazu da nisam normalan sto se vozim...gume vise ne drze kako trebaju pa se ni ne mogu voziti kao inače nego ko baba neka moram da ne prokližem...
ako se ti volis tako voziti samo naprijed,ako se ne varam auto je napravljen jos davnih dana tako da od 11.-4 mj. posudim auto kad trebam i idem s njim...

za skuter mora biti minimalno 15 stupnjeva,iako nemoj mislit da se ja nisam vozio kada je bilo -5,ali mi je sada pamet dosla pa znam kada je vrijeme da se spremi u garazu...
cast izuzetcima koji se stvarno moraju voziti skuterom po zimi,vjerujem da onom tko ima auto to ne pada na pamet ;)

Sa mnogim stvarim se slažem i dajem ti za pravo.
Da,volim se voziti a i moram se voziti zbog posla.Imamo obiteljsku firmu i posao zatjeva cjelodnevni obilazak Zagreba a to je sa autom nemoguće,presporo i preskupo.
Zato imamo 3 skutera i sve stignemo.Naravno i opremu.Eto,tako je to iz mog kuta.
o tom ti ja pričam  :icon_thumright:

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #51 : 27 Studeni, 2012, 23:01:16 »
ovo za opremu si u pravu i slazem se.iako ni ja nemam svu opermu
a ovo za voznju po zimi..dalo bi se sad raspravljati..ja mislim da za motor treba bit bar 10 stupnjeva i to je minimum
sve drugo je mucenje i smrzavanje

Ako koristiš opremu provjerenih brandova nije mučenje ali kao što si i sam rekao,mnogima je to financijski nedostupno i cijela priča se vrti u krug.

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #52 : 27 Studeni, 2012, 23:04:39 »
upravo tako...i dosta sad  :icon_biggrin:
mozemo tako u nedogled
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #53 : 27 Studeni, 2012, 23:09:23 »
to je istina...ako imas opremu onda nema zime  ;D ali ako nemas novaca onda se krpas...neznaci da se curica...to sam htio rec
ja smatram da je motor za 3 godišnja doba...ali od 12-og do 2-og mjeseca  :nono:
ivanm
ja se ne bojim mokroga jer po klizavom imam puno iskustva(vozio sam ph motocros 3 godine) i netrebam nikome po gradu dokazivat kako znam po mokrome  :icon_thumright:

a po hladnoci mi se neda vozit  :icon_biggrin:

O tome pričam,to što zoveš krpanjem je improvizacija kojau na kraju platiš ozljedom ili narušenim zdravljem.
Radije sjedi doma jer je zdravije i jeftinije od junačenja.

Podržavam, svi neki deklarirani bajkeri, ak kad ono naprave 1000km godišnje i ne voze na dva kotaća kad je ispod 15°C ili kad je kišica. Nikoga i nemam ništa protiv takvih ali ne podržavam taj stav... mišljenja sam ko Dario. Ni mene ne jebe dal će me ulovit kišica i nije mi se problem oteljat po nižim temp. imam skuter i koristim ga, nije mi za pokazivanje nit da njemu robujem, dajem mu pozornosti tek tolko da bude čist i ispravan...
       Naravno, za određene uvjete mora biti i za to predviđena oprema, a danas se živi kak se živi a to je skup sport pa nemamo svi kaj bi trebali imati da se vozimo po ekstremnim uvjetima, ali vjerujte mi da znam takve di imaju SVE MOGUĆE al ne sjedaju na bajk ak nije 20°C i 100% vedro  ;D Ak si bajker, bajker si u duši :)

BTW, nije to tema, moj je u graži i tak bu ostal, posebne procedure nemam, osim kaj ga pokrijem i denem malo laminata ispod guma, da baš nisu na betonu. E sad ne znam dal je potrebno vadit aku van ili ne, na 50ccm nikad ga nisam vadil nit odspajal...i zdural je 6godina bez brige.

I drugo, kaj govorite za benzin, to sam sad čul...zake bi moral biti puni tank...meni je sad na rezervi, kaj bum ga punil pa da mi na proljeće bude stari benzin u skutu, nek ishlapi pa bu mi samo trokiral. :dontknow:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ruffryder_93

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nemačka
  • Moj Skuter: SR 150, vx 125
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Fazni lanac
  • MojSpuh: FXR, fazni lanac
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #54 : 27 Studeni, 2012, 23:17:29 »
Podržavam, svi neki deklarirani bajkeri, ak kad ono naprave 1000km godišnje i ne voze na dva kotaća kad je ispod 15°C ili kad je kišica. Nikoga i nemam ništa protiv takvih ali ne podržavam taj stav... mišljenja sam ko Dario. Ni mene ne jebe dal će me ulovit kišica i nije mi se problem oteljat po nižim temp. imam skuter i koristim ga, nije mi za pokazivanje nit da njemu robujem, dajem mu pozornosti tek tolko da bude čist i ispravan...
       Naravno, za određene uvjete mora biti i za to predviđena oprema, a danas se živi kak se živi a to je skup sport pa nemamo svi kaj bi trebali imati da se vozimo po ekstremnim uvjetima, ali vjerujte mi da znam takve di imaju SVE MOGUĆE al ne sjedaju na bajk ak nije 20°C i 100% vedro  ;D Ak si bajker, bajker si u duši :)

BTW, nije to tema, moj je u graži i tak bu ostal, posebne procedure nemam, osim kaj ga pokrijem i denem malo laminata ispod guma, da baš nisu na betonu. E sad ne znam dal je potrebno vadit aku van ili ne, na 50ccm nikad ga nisam vadil nit odspajal...i zdural je 6godina bez brige.

I drugo, kaj govorite za benzin, to sam sad čul...zake bi moral biti puni tank...meni je sad na rezervi, kaj bum ga punil pa da mi na proljeće bude stari benzin u skutu, nek ishlapi pa bu mi samo trokiral. :dontknow:

je#ena istina, pravi bajker je onaj koji uistinu voli svoj dvokotač bez obzira kakvo je vrijeme , da li  vozi automatika, skuter, motor. ima tu jedan tip kod mene, izveze novog gsxr-a tona opreme, frajer teški, sve tip top napravi dva kruga sa kacigom na laktu i turira 2 sata na motosusretu, ma to je goli k. a ne bajker. naravno tko nemora, ne vozi po ekstremnim uvjetima i fura auto




Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #55 : 27 Studeni, 2012, 23:20:52 »
ti na motosusretima su najžešći...rasturi motor da bi se mogo vozit 10 godina

ja volim svoj motor i vozit se i opcenito u tome sam odmalena
ali kad je hladno al bas jako hladno onda je on u garazi
a kisa i klizavo mi ne smeta..jedino hladnoca
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #56 : 27 Studeni, 2012, 23:24:17 »
Ja bi se vozio da imam na čemu :(

Edit: Tj što lažem, vozim se na biciklu cijelo vrijeme od kad sam prodao skuter, a prošle godine sam po najvećem snijegu vozio bicikl  :headbang:
« Zadnja izmjena: 27 Studeni, 2012, 23:27:51 strikoo »

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #57 : 27 Studeni, 2012, 23:38:10 »
kad ste vec kod opreme, sto koristite od hlača po zimi ukoliko nemate motoristicke, ja obucem duge gace i  dvoje carapa do koljena i stitnike za koljena i opet hladno na ispod nule haha
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #58 : 27 Studeni, 2012, 23:46:28 »
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-57824FDC-2848EE1C/lidl_hr/hs.xsl/index_29454.htm

Ja idem u Ljidl po ove, čak ću uzet ove roze  :laughing7: :laughing7: :laughing7:ko ga hebe kad su ispod :toothy12: :toothy12:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Temperature padaju, jel ste spremili ljubimce u garaže?
« Odgovori #59 : 27 Studeni, 2012, 23:54:16 »
super stvar, ali vjeruj mi da ti nekad ne pomogne 2 para dugih gaca! isprobano :)
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!