Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pitanje oko frge BB  (Posjeta: 685 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline toni runnner

  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 174
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Istra
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
  • Moja Kaciga: HELD
  • MojSpuh: gianelli nr-x
pitanje oko frge BB
« : 27 Rujan, 2012, 09:18:00 »
Na sp-u imam.malossi glavu,stage6 usis,malossi prirubnicu pod 45,malossi multivar.popirani su kanali i blokovi,na cilindru su jos naostrene pregrade u preljevnim kanalima i izrezano je ono pero i klip stto zatvara usus.u planu je jos neki auspuh vjerovatno pm.
E sad pitanje za vas koj bi karb bio najkolji na ovaj moj setup ???

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #1 : 27 Rujan, 2012, 09:51:41 »
Na sp-u imam.malossi glavu,stage6 usis,malossi prirubnicu pod 45,malossi multivar.popirani su kanali i blokovi,na cilindru su jos naostrene pregrade u preljevnim kanalima i izrezano je ono pero i klip stto zatvara usus.u planu je jos neki auspuh vjerovatno pm.
E sad pitanje za vas koj bi karb bio najkolji na ovaj moj setup ???
Pa vec i ptice na grani znaju da 25 ica dobro odradjuje posao,al ak oces pravu stvar i imas viska 1000kn kupi orginal keihina pwk.

Offline toni runnner

  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 174
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Istra
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
  • Moja Kaciga: HELD
  • MojSpuh: gianelli nr-x
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #2 : 27 Rujan, 2012, 10:14:11 »
A one kopije keihina jel valja to sta.ili oko 28?

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #3 : 27 Rujan, 2012, 11:36:58 »
A one kopije keihina jel valja to sta.ili oko 28?
Treba da valja mos ga nac za 400kn.Pricekaj mozda ti se javi netko tko je imao taj karb.  :icon_thumright:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #4 : 27 Rujan, 2012, 11:42:54 »
gledaj da je kopija sa saraficem na casici u kojeg idu pwk dizne
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #5 : 01 Listopad, 2012, 13:54:02 »
Jel neko zna razliku u snazi i potrosnji izmedju flat slide karba 24-26 i 25ice obicne?

Offline OUC AIR

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 525
  • Spol: Ženski
  • garage my home
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • bmw forum
  • Mjesto: skvot
  • Moj Skuter: negdje
  • Moja Kaciga: crna
  • MojSetup: postelani usis
  • MojSpuh: polovni popravljeni
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #6 : 02 Listopad, 2012, 17:40:34 »
ja sam znao nac 28 od starih rs-ova i to...f1 mito ,.... za oko 200 kn nece ti zacvikat ak ok potelas

al ipak ti nije nesto najbolje kaj mozes imat, tak da nemas puno za izgubit ak probas

 s nekom starijom frgom
bammmmm prm pr pr 095 5193695

TI  davore kad trazi djelove po gradu tak si lud !
kao da imas osjecaj  da te operiraju

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #7 : 08 Listopad, 2012, 10:04:49 »
ja sam znao nac 28 od starih rs-ova i to...f1 mito ,.... za oko 200 kn nece ti zacvikat ak ok potelas

al ipak ti nije nesto najbolje kaj mozes imat, tak da nemas puno za izgubit ak probas

 s nekom starijom frgom
Nisu lose dellorto 28-ice sta nose nsr i rs dosta ljudi vozi na tome,al kad stavis flat sa powerjetom tek onda vidis sta je pravi karburator.Ja nisam mogo vjerovat koliko mi je popravio sus sa mjesta,o odzivu na gas nemam sta rec,presmjesno.Sa ovim običnim keihinom i dellom 28 nije bilo ni blizu toliko snage na nizim obrtajima kao sa ovim,ovo bukvalno ispaljuje s mjesta,trebas se potrudit krenit bez propinjanja i proklizavanja,sav izgubljeni moment sa mhr auspuhom donaknadio je karb.Do sada definitvno najbolja investica u bb masinu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #8 : 08 Listopad, 2012, 10:16:14 »
sa ovim vec svim sta imas skuter bi trebao ic vrlo dobro.al ak bas forsiras neki karb onda definitivno dell 25 ali obavezno iz malossi pakiranja jer ovaj obicni 25 nema veze sa ovim.ovi keihini,njihove ostale kopije i 28-ce sa ovih 125-ica nisu losi al 25 se pokazo ko najbolji za BB jer ide bez preinaka na orginal prirubnicu i airbox i u toj kombinaciji skuter najbolje ide.a uzimat neki tuning auspuh tipa malossi polini i slicno je bacanje novaca jer sa serijskim se da slozit da ide odlicno ako nisi uj#bo cilindar sa tim svim preinakama i bezveznim i nepotrebnim brusenjima.eto to ti je moj neki savjet iz iskustva.
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2012, 10:19:00 2TDottore »

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #9 : 08 Listopad, 2012, 10:30:18 »
ja sam znao nac 28 od starih rs-ova i to...f1 mito ,.... za oko 200 kn nece ti zacvikat ak ok potelas

al ipak ti nije nesto najbolje kaj mozes imat, tak da nemas puno za izgubit ak probas

 s nekom starijom frgom
Nisu lose dellorto 28-ice sta nose nsr i rs dosta ljudi vozi na tome,al kad stavis flat sa powerjetom tek onda vidis sta je pravi karburator.Ja nisam mogo vjerovat koliko mi je popravio sus sa mjesta,o odzivu na gas nemam sta rec,presmjesno.Sa ovim običnim keihinom i dellom 28 nije bilo ni blizu toliko snage na nizim obrtajima kao sa ovim,ovo bukvalno ispaljuje s mjesta,trebas se potrudit krenit bez propinjanja i proklizavanja,sav izgubljeni moment sa mhr auspuhom donaknadio je karb.Do sada definitvno najbolja investica u bb masinu.

ma kakve veze ima powerjet s odazivom na gas?!
inace carbovi s powerjet-om sluze samo na motoru s brzinam kad ides u presaltavanje i odes u overrev
carbove koje si imao prije nisi dobro postelao, i ovaj ti je dobro postelan i zato ti je vjerojatno takva drasticna razlika

sa ovim vec svim sta imas skuter bi trebao ic vrlo dobro.al ak bas forsiras neki karb onda definitivno dell 25 ali obavezno iz malossi pakiranja jer ovaj obicni 25 nema veze sa ovim.ovi keihini,njihove ostale kopije i 28-ce sa ovih 125-ica nisu losi al 25 se pokazo ko najbolji za BB jer ide bez preinaka na orginal prirubnicu i airbox i u toj kombinaciji skuter najbolje ide.a uzimat neki tuning auspuh tipa malossi polini i slicno je bacanje novaca jer sa serijskim se da slozit da ide odlicno ako nisi uj#bo cilindar sa tim svim preinakama i bezveznim i nepotrebnim brusenjima.eto to ti je moj neki savjet iz iskustva.

dottore ti je sve objasnio  :icon_thumright:

Offline fsimegi

  • Tržnica : (-1)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nrg mc 3 highend
  • Moja Kaciga: suomi
Odg: pitanje oko frge BB
« Odgovori #10 : 08 Listopad, 2012, 12:09:26 »
Ja sam probao staviti danas 25 i ustelovao od frenda motor ide dosta dobro,a posto svi pisu za taj 28,evo i njega narucio danas,sutra cu ga staviti i nastelati pa cu ti reci dal je potreban 28,ali s 25 vec je velika razlika i motor  ide puno bolje :headbang: