Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Minareli vertikal auspuh  (Posjeta: 1881 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nenad800

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Aerox(ex sf3 ,nrg)
  • Moja Kaciga: KW :)
  • MojSetup: Trophy ,multivar.dell17.5
  • MojSpuh: neka Rezona No Name :)
Minareli vertikal auspuh
« : 24 Kolovoz, 2012, 13:57:10 »
zanima me sa kojih sve masina osim minareli vertikal odgovara auspuh...jel moze sa Sf1 sf2

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #1 : 24 Kolovoz, 2012, 13:59:15 »
ne moze sa niceg...

Offline nenad800

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Aerox(ex sf3 ,nrg)
  • Moja Kaciga: KW :)
  • MojSetup: Trophy ,multivar.dell17.5
  • MojSpuh: neka Rezona No Name :)
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #2 : 24 Kolovoz, 2012, 15:08:49 »
a kakve su masine uopste za tuning isplatili se ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #3 : 24 Kolovoz, 2012, 15:10:26 »
vrlo rijetke i neisplative..

Offline nenad800

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Aerox(ex sf3 ,nrg)
  • Moja Kaciga: KW :)
  • MojSetup: Trophy ,multivar.dell17.5
  • MojSpuh: neka Rezona No Name :)
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #4 : 24 Kolovoz, 2012, 15:52:58 »
izletila mi je yamaha slider povoljno pa razmisljam da je uzmem ....i puno mi se svidja kada se sredi  ali izgleda da ce morati ici horizontalna masina sa rox-a ili neceg :)

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #5 : 24 Kolovoz, 2012, 18:20:31 »
s obzirom da sam do nedavno imao vise od 5 godina slider-a...evo par informacija...

yamaha slider kao skuter je nesto najbolje sto sam vozio, mislim da jedini agilniji skuter od toga je piaggio zip...

minarelli horizontal ti ne pase na ramu bez prepravki...vertical je jednostavna masina...ne znam kako kod tebe, ali u hrvatskoj su rijetki skuteri sa minarelli vertical masinom...to je problem...novi dijelovi su jeftini jer je to AC skuter (tu mislim na termo grupu posebice)...mislim da me DR Evo izasao oko 80€, ne znam kako se sad krecu cijene...

sve oko prijenosa ti pase sa minarelli horizontala...od variomata, remena, kvacila i zvona (107mm)...dijelova ima, kako u njemackoj (dugo nisam bio ovdje pa ne znam dal jos netko radi group buy-eve), tako i u italiji...

vani tih verticala ima daleko vise nego kod nas, ali uz te group buyeve mislim da problem nabavke dijelova nije pretazak

skuter je fora za vozit, stvoren za zajebanciju i stunt...

moje misljenje je da nije neisplativo...ako ljudi mogu one kineze sredjivat, ovdje bar dobiju zabavan skuter...naravno, performanse od AC skutera naspram LC skutera ne treba precijenit...a sobzirom da svi narucuju sa attacka, centera ili sipa i za cesce masine, ne vidim razlog da bi bilo neisplativo
« Zadnja izmjena: 24 Kolovoz, 2012, 18:24:40 sfreak »

Offline nenad800

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Aerox(ex sf3 ,nrg)
  • Moja Kaciga: KW :)
  • MojSetup: Trophy ,multivar.dell17.5
  • MojSpuh: neka Rezona No Name :)
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #6 : 25 Kolovoz, 2012, 09:40:54 »
s obzirom da sam do nedavno imao vise od 5 godina slider-a...evo par informacija...

yamaha slider kao skuter je nesto najbolje sto sam vozio, mislim da jedini agilniji skuter od toga je piaggio zip...

minarelli horizontal ti ne pase na ramu bez prepravki...vertical je jednostavna masina...ne znam kako kod tebe, ali u hrvatskoj su rijetki skuteri sa minarelli vertical masinom...to je problem...novi dijelovi su jeftini jer je to AC skuter (tu mislim na termo grupu posebice)...mislim da me DR Evo izasao oko 80€, ne znam kako se sad krecu cijene...

sve oko prijenosa ti pase sa minarelli horizontala...od variomata, remena, kvacila i zvona (107mm)...dijelova ima, kako u njemackoj (dugo nisam bio ovdje pa ne znam dal jos netko radi group buy-eve), tako i u italiji...

vani tih verticala ima daleko vise nego kod nas, ali uz te group buyeve mislim da problem nabavke dijelova nije pretazak

skuter je fora za vozit, stvoren za zajebanciju i stunt...

moje misljenje je da nije neisplativo...ako ljudi mogu one kineze sredjivat, ovdje bar dobiju zabavan skuter...naravno, performanse od AC skutera naspram LC skutera ne treba precijenit...a sobzirom da svi narucuju sa attacka, centera ili sipa i za cesce masine, ne vidim razlog da bi bilo neisplativo

termo grupu bi uzimo nopvu svakako  :headbang:...interesovao me auspuh jer mi se to bas neispalti uzet al jbg sta se mora mora :) hvala na ogovrima momci

Offline danyq7

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 677
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: ◘Minarelli◘
  • Moja Kaciga: Uvex
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #7 : 25 Kolovoz, 2012, 10:13:46 »
Imo sam yamahu slider i skuter je stvarno okretan i lagan. Kad se iza stavi disk kočnica ko kak sam ja imo skuter je vrh.
 Imam doma još jednu mašinu i auspuh u odličnom stanju (leo vince zx chrome) ako će ti trebat. Dajem za sitne novce jer nemam kud s tim.

Offline nenad800

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Aerox(ex sf3 ,nrg)
  • Moja Kaciga: KW :)
  • MojSetup: Trophy ,multivar.dell17.5
  • MojSpuh: neka Rezona No Name :)
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #8 : 25 Kolovoz, 2012, 10:33:37 »
Imo sam yamahu slider i skuter je stvarno okretan i lagan. Kad se iza stavi disk kočnica ko kak sam ja imo skuter je vrh.
 Imam doma još jednu mašinu i auspuh u odličnom stanju (leo vince zx chrome) ako će ti trebat. Dajem za sitne novce jer nemam kud s tim.

javicu ti se na pp

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #9 : 26 Kolovoz, 2012, 13:46:44 »
Imo sam yamahu slider i skuter je stvarno okretan i lagan. Kad se iza stavi disk kočnica ko kak sam ja imo skuter je vrh.
 Imam doma još jednu mašinu i auspuh u odličnom stanju (leo vince zx chrome) ako će ti trebat. Dajem za sitne novce jer nemam kud s tim.

ja sam bio jako zadovoljan sa dobosom...stovise, cak sam vozio skutere s disk kocnicom koja je slabije kocila od mog dobosa...i to ne mislim na kineze

Offline danyq7

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 677
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: ◘Minarelli◘
  • Moja Kaciga: Uvex
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #10 : 26 Kolovoz, 2012, 13:57:28 »
Istina ali disk kočnicu je lakše za stiskat i dozirat, a kad se voziš na zadnjem to dosta znači.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Minareli vertikal auspuh
« Odgovori #11 : 26 Kolovoz, 2012, 15:50:59 »
vjeruj mi, ja sam bar bio 90% svoje voznje na zadnjem...upravo kad sam rekao da sam vidio disk kocnice koje su bile losije, sam mislio na voznju po zadnjem...

mozda je to bila moja navika na dobos...ali ne bi ga mijenjao dok sam imao skuter ni za 10 diskova koliko sam bio zadovoljan