Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia ditech?  (Posjeta: 4149 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline frane1012

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZD
  • Moj Skuter: Aprilia ditech 2003
  • Moja Kaciga: LS2 BAT crna
  • MojSetup: nop
  • MojSpuh: Serijski
Aprilia ditech?
« : 26 Srpanj, 2012, 08:59:10 »
Ej ljudi jel se još proizvode? Mislim jel ih se još može kupit? Na stranicama Aprillie vidim samo sr-ke u karburator verziji?
Hvala

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #1 : 26 Srpanj, 2012, 09:31:10 »
Ja mislim da se proizvode jos..al ih nema vise za hrvatsko trziste to sam 99% siguran..jbg znas i sam kakvi su hr serviseri, njima je to sve prekomplicirano pa je najvjerojatnije izbacen iz prodaje za cijelu hrvatsku..
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline frane1012

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZD
  • Moj Skuter: Aprilia ditech 2003
  • Moja Kaciga: LS2 BAT crna
  • MojSetup: nop
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #2 : 26 Srpanj, 2012, 10:06:48 »
Pretpostavlja san to, al eto sad imam i potvrdu od tebe. Uglavnom bitno da ih se može kupit, sutra čemo biti u uniji sa Italijom pa če to ići puno lakše  :).

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #3 : 26 Srpanj, 2012, 10:14:49 »
ima na njuskalu jedna se prodaje...
da imam para odma bi ju uzo :headbang:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline frane1012

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZD
  • Moj Skuter: Aprilia ditech 2003
  • Moja Kaciga: LS2 BAT crna
  • MojSetup: nop
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #4 : 26 Srpanj, 2012, 10:30:29 »
Bome da imam i ja bi. Možda je ovo mao off topic ali moram reći to > ditech je za karburatore Star trek. Jučer susjed pokaže novog piaggio fly i ka leden pod čokom i malo dimi. Mislim imam sr-a od 2003 i nikad nisan vidija da je taj motor zadimija. I još se sičan nevjerice mještana kad su skužili da nema kurblu.  :). Frend mi je ima isto sr-a ali karburator i sićam se kad me pita koliko ulja mi troši (kao on ulije 2-3 kantice) a ja njemu da meni jedna dosta za sezonu...  A najača stvar je da 4 godine nisam ni znaja di mi se nalazi svičica, otiša bi na servis i oni bi to prominili, nikad ona nije zacrnila ili da je zajebavala u paljenju... A frend na kurblu i udri, pa puši u svičicu koja je crna ....
« Zadnja izmjena: 26 Srpanj, 2012, 10:32:09 frane1012 »

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #5 : 26 Srpanj, 2012, 10:31:16 »
Ej ljudi jel se još proizvode? Mislim jel ih se još može kupit? Na stranicama Aprillie vidim samo sr-ke u karburator verziji?
Hvala
proizvode se, nikad se nisu prestale proizvodit odkad su pocele, a novi model od 2005 sa el. ubrizgavanjem gorima se prodaje pod nazivom SR 50 R FACTORY. Samo ti ih nema kupit na hrvatskom tržištu zato sto se kvare zbog lose kvalitete naseg goriva pa su zbog toga povucene iz salona. Ti mozes taj motor uvsti iz druge države. Ja mislim da ih u BIH nisu povukli iako je tamo gorivo još gore. Ima ti koja na PIKu prodaje se, a mozes uvest i iz slovenije  :dontknow:
zajedno smo skupa

Offline frane1012

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZD
  • Moj Skuter: Aprilia ditech 2003
  • Moja Kaciga: LS2 BAT crna
  • MojSetup: nop
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #6 : 26 Srpanj, 2012, 10:34:25 »
Znam da je gorivo problem i vjerujem da smo to osjetili svi koji imamo ditech ali evo vjerujte mi ima 3-4 godine otkad imam veći izbor pumpi u Gradu di živim a ne Ina i neki privatnici situacija se popravila. Niti da troka nit iša samo pali i vozi.

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #7 : 26 Srpanj, 2012, 10:39:42 »
priče za malu djecu da se ne uvoze zbog lošeg goriva...onda bi se i auti kvarili i sve....
to je zbog nestrucnosti servisera...
u ovlaštenom servisu u mojem gradu su imali majstore koji nisu znali zablokirat skuter za tehnički,ali su se opametili pa su zaposlili pravog majstora!
da su ostali servisi tak razmišljali možda bi ditech/purejet opstal na našem tržištu...
ali oni svi imaju mehaničare u servisu i ispod časti njim je da njim recimo kuhar po struci,šarafi u radioni...
moj ditech ima prek 20000 km i spalil je dvije svjecice...i otisla pumpa,jedini kvar...
sad sam gledal na njuskalu,lik je napisal factory,ali nije...tak da nznm dal ih ipak ima baš previše
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #8 : 26 Srpanj, 2012, 10:41:14 »
Znam da je gorivo problem i vjerujem da smo to osjetili svi koji imamo ditech ali evo vjerujte mi ima 3-4 godine otkad imam veći izbor pumpi u Gradu di živim a ne Ina i neki privatnici situacija se popravila. Niti da troka nit iša samo pali i vozi.
ma el. ubrizgavanje  :icon_thumright:
motor manje troši goriva i ulja, tisi je i bolje ide.
zajedno smo skupa

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #9 : 26 Srpanj, 2012, 10:44:07 »
priče za malu djecu da se ne uvoze zbog lošeg goriva...onda bi se i auti kvarili i sve....
to je zbog nestrucnosti servisera...
u ovlaštenom servisu u mojem gradu su imali majstore koji nisu znali zablokirat skuter za tehnički,ali su se opametili pa su zaposlili pravog majstora!
da su ostali servisi tak razmišljali možda bi ditech/purejet opstal na našem tržištu...
ali oni svi imaju mehaničare u servisu i ispod časti njim je da njim recimo kuhar po struci,šarafi u radioni...
moj ditech ima prek 20000 km i spalil je dvije svjecice...i otisla pumpa,jedini kvar...
sad sam gledal na njuskalu,lik je napisal factory,ali nije...tak da nznm dal ih ipak ima baš previše

vjeruj mi da je gorivo u nas losije nego u drugim državama to je jedan od razloga, a i ovo sa servisima se slažem u potpunosti
« Zadnja izmjena: 26 Srpanj, 2012, 10:58:13 tommy »
zajedno smo skupa

Offline frane1012

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZD
  • Moj Skuter: Aprilia ditech 2003
  • Moja Kaciga: LS2 BAT crna
  • MojSetup: nop
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #10 : 26 Srpanj, 2012, 10:58:48 »
Mislim da se možemo složiti da je uzrok daljnje ne prodaje kombinacija tih dvaju faktora. Grale Gorivo sigurno, mislim iz iste kante bi liva u kosilicu, frezu, pentu, drugi u svoje aute ali ja bi odma na ditechu osjetija nekvalitetu goriva, šporkicu ili vodu. Iz razloga što se ovdje radi o direktnom ubrizgavanju, mislim što se događa kad on direktno ubrizga vodu koja je u gorivu a imaš samo jednu svićicu, nema tu iskre pa kad ideš 80km/h on naglo izgubi gas a ti samo što na paneš s motora. Kažem ponovo više san problema ima sa njime dok je bija nov 2003 - 2006 (Ina - privatne pumpe) nego posljednjih godina Omw  - Tiffon. Sad ne troka uopče.
« Zadnja izmjena: 26 Srpanj, 2012, 11:17:28 frane1012 »

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #11 : 26 Srpanj, 2012, 11:20:52 »
U potpunosti se slazem sa vama..
Ja sam jednom vozio didia na popravak (to je bilo davno, dok jos nisam imao pojma sto je to el. Ubrizgavanje)..didi mi nije htio palit, i proveo je 3 tjedna u radioni da bi automehanicar me zvao na kraju i rekao mi da ga on nemoze popravit,da je on mjenjao i karike i klip i vecinu toga al da nece upali i gotovo..ja sam tad stvarno pomislio da je didi gotov i htio sam ga polit benzinom ph zapalit da bi mi na kraju jedini kvar bilo ono crijevo sto spaja kompresor i injector..tako da je sramota koga sve zaposljavaju po ovim servisima u hr..nije nista cudno da zbog takvih servisera ljudi pricaju da je didi smece i da to ne treba kupovat...a po meni je didi najnaprednija masina od 50kubika ikad napravljena..
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #12 : 26 Srpanj, 2012, 11:25:16 »
Al sto se goriva tice slazem se da je inino gorivo katastrofa..al nije ni gorivo tolko lose kao sto je izrada ovih ngk svijecica u posljednih par god po meni..cini mi se da  ove serijske ngk svijecice postaju sve losije i sve osjetljivije na gorivo..
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #13 : 26 Srpanj, 2012, 12:31:11 »
ma da gorivo je tako lose, onda niko nebi ima vanbrodske motore preko 15 konja
...........1...........8...........7...........

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #14 : 26 Srpanj, 2012, 12:36:39 »
jedna stvar-gorivo je loše na starim,malim lokalnim benzinskama i kod sumnjivih privatnika...
velike centralne ine imaju dobro gorivu,koje je uostalom isto ko i na tifonu,a omv također ima super gorivo...
na te tri točim uvijek,iako preferiram omv...
petrol i ostale nemogu komentirat kad sam možda jednom samo auto natočil na njemu,jer je tek odnedavno u mojem gradu a i nije mi baš usput...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline frane1012

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZD
  • Moj Skuter: Aprilia ditech 2003
  • Moja Kaciga: LS2 BAT crna
  • MojSetup: nop
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #15 : 26 Srpanj, 2012, 13:25:36 »
ma da gorivo je tako lose, onda niko nebi ima vanbrodske motore preko 15 konja

Ovdje se govori o malom 50 kubika ditech motoru koji nije dizajniran za kvalitetu goriva koju mi imamo. A kvaliteta goriva u Hrvatskoj je tema o kojoj sama rasprava govori da nešto nije u redu. Stanje se popravlja iz godine u godinu. A što se tiće vanbrodskih motora preko 15 ks, pa to su 4t i 2t veči motori, robuzni, sa dva i više klipova i mislim uglavnom preko 25 ks su direktno ubrizgavanje, to se ne može mjeriti sa ditekicom. A i kod tih vanbrodskih svi stavljaju neke extra filtere na dovod goriva zbog te "kvalitete"  Eno bija je onaj prilog u zaštiti potrošača di je lik ulija gorivo u prozirnu bocu i sutra donija to a ono boja "smeđeg dizela" a unutra eurosuper 95  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 26 Srpanj, 2012, 13:43:23 frane1012 »

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #16 : 26 Srpanj, 2012, 13:46:14 »
A neznam za velike centralne ine, al ja zivim u okolici zadra i ovdje je gorivo super kvalitetno samo na omv-u..
Al sto se inace nasih ditecha nije u zadnje vrijeme gorivo toliki problem koliki su problem osjetljive svijecice lose izrade koje danas proizvodi ngk za serijalu..
Prije, tamo oko 2002,2003 je bilo dosta ditecha na cestama i nije bilo sa njima onoliko problema koliko ih sad ima..a jedan od glavnih razloga su te svijecice za serijalu..
Tih godina NGK i DENSO su zajedno proizvodile svijecice i sve su svijecice bile dobre , i irridium i one obicne...A sad to vise nije tako, te tvrtke su se odvojile i svaka sad radi svoje svijecice sama...upravo zbog toga denso uvijek ima svijecice koje su sa kvalitetom i izdrzljivoscu na visokom nivou..
A dok je kod ngk sasvim druga prica..vecina svijecica koje oni proizvedu za ditech sad ne izdrze ni tisucu km..
Evo i ja sam prije bio jednom promijenio 4 ngk svijecice u 1500km..dok nisam NAPOKON naletio na jednu koja je izdrzala 3000km i vise..iako je i dalje mogla vozit zamijenio sam je sa denso i skuter se preporodio...i jos jedna stvar, nisam uzeo denso irridium iu24, vec iu22 koja je za jedan cm manja, ali je isto odlicnaaa :) :) :)
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #17 : 26 Srpanj, 2012, 14:32:28 »
U zadnje vrijeme je gorivo kvalitetnije, ali samo na ovi par veci benziski kao sto su OMW i INA. Poznajem osobu koja radi na naftnom terminalu i zna koje klase goriva imaju i gdje koja završava.
Nikako nemojte tociti gorivo u privatnika koji imaju jednu benzisku ili par njih. Kod njih završava naj lošija kvaliteta goriva u što sam se mogao i uvjeriti. Ja uvjek sipam na INI, ali sam jednom usuo kod jedng privatnika (zato što mi je nestalo goriva pa sam guro motor do najbliže benziske) pa sam kasnije nekolika puta kad mi motor nije htjeo upaliti ispušto vodu iz karburatora   :angry4:
zajedno smo skupa

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #18 : 26 Srpanj, 2012, 14:58:41 »
A neznam za velike centralne ine, al ja zivim u okolici zadra i ovdje je gorivo super kvalitetno samo na omv-u..
Al sto se inace nasih ditecha nije u zadnje vrijeme gorivo toliki problem koliki su problem osjetljive svijecice lose izrade koje danas proizvodi ngk za serijalu..
Prije, tamo oko 2002,2003 je bilo dosta ditecha na cestama i nije bilo sa njima onoliko problema koliko ih sad ima..a jedan od glavnih razloga su te svijecice za serijalu..
Tih godina NGK i DENSO su zajedno proizvodile svijecice i sve su svijecice bile dobre , i irridium i one obicne...A sad to vise nije tako, te tvrtke su se odvojile i svaka sad radi svoje svijecice sama...upravo zbog toga denso uvijek ima svijecice koje su sa kvalitetom i izdrzljivoscu na visokom nivou..
A dok je kod ngk sasvim druga prica..vecina svijecica koje oni proizvedu za ditech sad ne izdrze ni tisucu km..
Evo i ja sam prije bio jednom promijenio 4 ngk svijecice u 1500km..dok nisam NAPOKON naletio na jednu koja je izdrzala 3000km i vise..iako je i dalje mogla vozit zamijenio sam je sa denso i skuter se preporodio...i jos jedna stvar, nisam uzeo denso irridium iu24, vec iu22 koja je za jedan cm manja, ali je isto odlicnaaa :) :) :)

onda bi triba znat koliki je protok goriva na dvi pumpe

ma da gorivo je tako lose, onda niko nebi ima vanbrodske motore preko 15 konja

Ovdje se govori o malom 50 kubika ditech motoru koji nije dizajniran za kvalitetu goriva koju mi imamo. A kvaliteta goriva u Hrvatskoj je tema o kojoj sama rasprava govori da nešto nije u redu. Stanje se popravlja iz godine u godinu. A što se tiće vanbrodskih motora preko 15 ks, pa to su 4t i 2t veči motori, robuzni, sa dva i više klipova i mislim uglavnom preko 25 ks su direktno ubrizgavanje, to se ne može mjeriti sa ditekicom. A i kod tih vanbrodskih svi stavljaju neke extra filtere na dovod goriva zbog te "kvalitete"  Eno bija je onaj prilog u zaštiti potrošača di je lik ulija gorivo u prozirnu bocu i sutra donija to a ono boja "smeđeg dizela" a unutra eurosuper 95  :icon_biggrin:

valjda znas onda sto je EFI kad se razumis toliko
...........1...........8...........7...........

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17032
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Aprilia ditech?
« Odgovori #19 : 26 Srpanj, 2012, 15:35:20 »
rade se ditekice al u hr imas samo karb piaggio verziju radi seljacina  :sad3:
ako hoces novu srku s ditek2 masinom odseci u sloveniju i tamo ju naruci