Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoc plz...  (Posjeta: 1674 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gianini

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: speedfight 2
pomoc plz...
« : 18 Svibanj, 2008, 19:49:33 »
Eh ovak kupio sam neke nove djelove osim auspuha za pezo speedfight AC zracno hladjenje kao sto su: Kit Top Performance 70 ccm,malossi variomat uz njega su mi dosle crne rolice nez koliko grama i bijela opruga i jos auspuh gianelli.Ove djelove sam postavio ali nisam dobio ono sto sam ocekivao kao sto je bolje ubrzanje i krajnja jeli to normalno ili trebam uzeti neke jos djelove pozz za forumase hehe  :toothy10: :dontknow:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #1 : 18 Svibanj, 2008, 19:52:13 »
Eh ovak kupio sam neke nove djelove osim auspuha za pezo speedfight AC zracno hladjenje kao sto su: Kit Top Performance 70 ccm,malossi variomat uz njega su mi dosle crne rolice nez koliko grama i bijela opruga i jos auspuh gianelli.Ove djelove sam postavio ali nisam dobio ono sto sam ocekivao kao sto je bolje ubrzanje i krajnja jeli to normalno ili trebam uzeti neke jos djelove pozz za forumase hehe  :toothy10: :dontknow:
cek napisao si da si sve kupio osim auspuha,a dole stavis da ima gianellija,ovako stavi se 5,5-6 grama rolice,dobio si bijeli centralni feder,njega nemoj stavljati,ostavi serijski,moras imat vecu kranju i ubrzanje,javi sta te konkretno muci

Offline Gianini

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: speedfight 2
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #2 : 18 Svibanj, 2008, 20:10:01 »
Eh ovak kupio sam neke nove djelove osim auspuha za pezo speedfight AC zracno hladjenje kao sto su: Kit Top Performance 70 ccm,malossi variomat uz njega su mi dosle crne rolice nez koliko grama i bijela opruga i jos auspuh gianelli.Ove djelove sam postavio ali nisam dobio ono sto sam ocekivao kao sto je bolje ubrzanje i krajnja jeli to normalno ili trebam uzeti neke jos djelove pozz za forumase hehe  :toothy10: :dontknow:
cek napisao si da si sve kupio osim auspuha,a dole stavis da ima gianellija,ovako stavi se 5,5-6 grama rolice,dobio si bijeli centralni feder,njega nemoj stavljati,ostavi serijski,moras imat vecu kranju i ubrzanje,javi sta te konkretno muci
pa kralju nisam budala govorim onako kako jeste uzeo sam kit,variomat,i polovan auspuh i to sam postavio a motor nema explozivnost kakvu sam ocekivao.,ubrzanje mu je isto mozda malo bolje.Prijatelj mi ima sf2 ali vodeno hladjenje na njemu je uradio isto kit 70 ccm TP isti variomat malossi i zx kromirani auspuh crveni federi i 19mm karburator mojj je bar 3 puta sporije ubrzava od njegovog sf2 sta trebam jos da kupim da mi motor bolje ubrzava  :) :icon_biggrin:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #3 : 18 Svibanj, 2008, 20:20:29 »
jel ti karb dobro postelan,AC je uvijek sporiji od LC jer ima kracu getribu za 17 %

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #4 : 18 Svibanj, 2008, 20:34:48 »
a gdje si uzimao te dijelove...u BiH ili negdje drugdje

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #5 : 18 Svibanj, 2008, 20:38:47 »
na pežou je usis premali, treba veći ili ovaj širiti, ima još toga dosta kaj nevalja na pežou, federi na kuplungu trebaju ić tvrđi i rolice lakše, to za početak da odmah ne kiksaš u startu..
pogledaj pod skuter projekti moj pežo AC pa će ti sve bit jasno..

Offline Gianini

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: speedfight 2
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #6 : 18 Svibanj, 2008, 20:46:02 »
na pežou je usis premali, treba veći ili ovaj širiti, ima još toga dosta kaj nevalja na pežou, federi na kuplungu trebaju ić tvrđi i rolice lakše, to za početak da odmah ne kiksaš u startu..
pogledaj pod skuter projekti moj pežo AC pa će ti sve bit jasno..
ehh to cu uraditi raspito sam se za federe i cuo sam da su crveni dobri i rolice da budu nekih 5,5-6 grama  :icon_scratch:

Offline Gianini

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: speedfight 2
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #7 : 18 Svibanj, 2008, 20:49:16 »
a gdje si uzimao te dijelove...u BiH ili negdje drugdje
variomat i kit sam uzeo u Dubrovniku u nekoj prodavnici na babinom kuku kako se vec zove...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #8 : 18 Svibanj, 2008, 20:49:47 »
svaki proizvođač federa ima svoje boje, inače federi kuplunga idu u garniturama po 3x3 komada, mekani, srednji  i tvrdi..
najčešće trebaš srednje il tvrde, ovisi kakav start hoćeš. da čupa il da mirno krene..
mislim moraš znat da slaganje setupa nije "uštekaj i pali" pogotovo ne na pežou, sretno..

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #9 : 18 Svibanj, 2008, 21:05:35 »
e je li ti ovo od frenda speedfght :happy3:

vozi idiote vozi !!!!!

Offline Gianini

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: speedfight 2
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #10 : 18 Svibanj, 2008, 21:10:19 »
svaki proizvođač federa ima svoje boje, inače federi kuplunga idu u garniturama po 3x3 komada, mekani, srednji  i tvrdi..
najčešće trebaš srednje il tvrde, ovisi kakav start hoćeš. da čupa il da mirno krene..
mislim moraš znat da slaganje setupa nije "uštekaj i pali" pogotovo ne na pežou, sretno..
Da se primjetiti  :toothy9: u tebe je isto AC kazes sta si ti sve uradio jel bilo problema nekih ili nije friziran motor nisam te shvatio bas  :) ;D

Offline Gianini

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: speedfight 2
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #11 : 18 Svibanj, 2008, 21:11:41 »
e je li ti ovo od frenda speedfght :happy3:


jaoo ovo nisam vidio da da od Adnana iz Konjica u toj smo garazi sastavljali moj SF  ;D ;D ;D

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #12 : 18 Svibanj, 2008, 21:13:48 »
da ne duljim, promjenio sam 2 klipa i oba su se raspala dijelom zbog moje krivice a dijelom loše obrade tokara, uglavnom, ne vjerujem da ću ikad više na skuter staviti gus kit..
a pogotovo ne gus AC..
LC još da al AC nikada..
kažem za AC skuter aluminij je zakon ostalo goni..

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #13 : 18 Svibanj, 2008, 21:17:45 »
e je li ti ovo od frenda speedfght :happy3:


jaoo ovo nisam vidio da da od Adnana iz Konjica u toj smo garazi sastavljali moj SF  ;D ;D ;D

bio sam jedan dan youtube-u gledao malo filmiće pa sam naletio na ovaj film pa sam ga se sjetio :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #14 : 18 Svibanj, 2008, 21:29:57 »
jedan lega mi je na ss-u prije 4 godine rekao, kad sam pitao za kit za zipa AC..
reko je, dalmatinac neki:
mislim da je imao nick duje92..
"za AC kit uvik biraj Alu, jer se giza AC u 99% slučajeva stisne(zacvika), a alu ne..
evo moj kolega ima već Malossi gizu na Piaggiu AC, brusio ga je već na 49mm, i ide super, čupa na zadnji al kad se zagrije banana.."
kraj citata..

Offline Gianini

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: speedfight 2
Odg: pomoc plz...
« Odgovori #15 : 18 Svibanj, 2008, 21:41:01 »
jedan lega mi je na ss-u prije 4 godine rekao, kad sam pitao za kit za zipa AC..
reko je, dalmatinac neki:
mislim da je imao nick duje92..
"za AC kit uvik biraj Alu, jer se giza AC u 99% slučajeva stisne(zacvika), a alu ne..
evo moj kolega ima već Malossi gizu na Piaggiu AC, brusio ga je već na 49mm, i ide super, čupa na zadnji al kad se zagrije banana.."
kraj citata..
a zagrije se brzo hehehe  ;D