Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG Power BASE??  (Posjeta: 7298 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dnbfreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: ...uvijek na glavi
  • MojSetup: ...nema potrebe
  • MojSpuh: Giannelli REKORD
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #20 : 21 Svibanj, 2012, 23:42:44 »
Ljudi hvala na odgovorima!

Onda definitivno za sad nista :/ skut ide super i ovako... pa cu vidit malo kasnije dal cu jos sta radit i sta cu radit :)

Samo pitanje je onda kome vjerovat!? :/ U mašine i motore i skutere se ne kuzim... mislim znam nesto bla bla sta sam po netu procito pa kolko tolko sam uspio povezat sta je sta i sta cemu sluzi u mašini :P al niti jednu nisam sam otvorio, nit imam alat ni nista... tako da ako bi bilo sta radio moram dat nekome... isto tako me bilo tko moze s*ebat i uvalit mi bilosta, i napravit posao preko k*rca, i onda kad mi krenu sranja da se pojedem ziv :/

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #21 : 21 Svibanj, 2012, 23:44:54 »
E pa zato tu imaš ljude na forumu koji su provjereni i znaju to složit i uštelat i kaj je najbitnije to su radili desetke puta i to imaju u malom prstu,kad ti takav slaže stvarno se nemoraš brinut.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #22 : 21 Svibanj, 2012, 23:59:18 »
Ljudi hvala na odgovorima!

Onda definitivno za sad nista :/ skut ide super i ovako... pa cu vidit malo kasnije dal cu jos sta radit i sta cu radit :)

Samo pitanje je onda kome vjerovat!? :/ U mašine i motore i skutere se ne kuzim... mislim znam nesto bla bla sta sam po netu procito pa kolko tolko sam uspio povezat sta je sta i sta cemu sluzi u mašini :P al niti jednu nisam sam otvorio, nit imam alat ni nista... tako da ako bi bilo sta radio moram dat nekome... isto tako me bilo tko moze s*ebat i uvalit mi bilosta, i napravit posao preko k*rca, i onda kad mi krenu sranja da se pojedem ziv :/

dok god živiš u rijeci za skuter tuning se nemoraš brinut  :icon_biggrin: :icon_biggrin:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Nedim92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #23 : 22 Svibanj, 2012, 00:30:28 »
ovaj danas novi piaggio ako ti radilica i ležajevi dožive 20tkm na serijskom cilindru bez rezo auspuha imaš sreće, već na 15tkm ako imaš love i volje trebalo bi se uhvatiti ležajeva i eventualno radilice jer ovo što danas rade je prestrašno

btw moto matušić bježi glavom bez obzira od njihovog servisa, jebeš i garanciju i sve ako ti oni krenu nešto kopat po skuteru, imam ti ja par primjera iz njihovog servisa koji su svi završili ribanjem pa su kod mene došli svi redom plakat u garažu kako su istresli novca i novca a nakraju kompletni setupovi poput due+ i mhr replice su zavšravali u smeću zbog njihove stručnosti, tako da nek ti oni niš ne diraju

ako misliš šta raditi na skuteru ima nas par iz rijeke koji radimo piaggio i možemo ti pomoći oko dijelova i pružiti kakvu takvu servisnu podršku ako neznaš sam  oko skutera i to je to

ovo ti govorim čisto prijateljski, ne držim niakav servis nit mi je matušić konkurencija al samo kažem da oni ali i bilo koji servis (sjetimo se sprinta :) ) radi to nije nikako u redu, osoblje je u prvom redu glupo, neobrazovano i kad pogriješe izuzetno bezobrazno po pitanju preuzimanaj odogovornosti


Samo bi da potvrdim to oko Piaggio motora, imam starog Runnera 1997 god dakle prva serija, Motor ima sada 43000km niti ima lufta niti bilo sta lezajevi uredu, semerinzi uredu, ja prosto ne mogu da vjerujem  :toothy10:

Offline Armando

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Štelanje :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • Moja Kaciga: Nema je :)
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #24 : 22 Svibanj, 2012, 08:28:23 »
DNB imam isti skuter kao i ti, doduše moj ima oko 4000km, i nikako da si naštimam auspuh i naštelam, a imam variomat, red sponge, stage 6 kvačilo i zvono.. zanima me koliko ti skuter ide po nekoj  uzbridici, laganoj i većoj? rekao si da po ravnom 93, možda sa variomatom i bude bolje, najbolje ti je multivar 2000, tako bar svi kažu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #25 : 22 Svibanj, 2012, 13:57:23 »
svaki ležaj je na skuteru na 20000km loš i ima lufta, poliamidni i prije, ja sam sad stavio NTN sa čeličnom rešetkom i 8 kuglica, taj bi trebao biti trajniji...
inače nisam imao problema sa KBC, nekoliko sam ih skinuo na 15-20000km i bili su ok, to što ima lufta nema veze.. on ima zračnost..
a nekoliko idu sa base setupima i dalje i sve je ok..
a gle mijenjaj ležaje ak imaš viška para al ja ih nebi mijenjao bar do 15000km..

Offline dnbfreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: ...uvijek na glavi
  • MojSetup: ...nema potrebe
  • MojSpuh: Giannelli REKORD
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #26 : 22 Svibanj, 2012, 14:50:18 »
DNB imam isti skuter kao i ti, doduše moj ima oko 4000km, i nikako da si naštimam auspuh i naštelam, a imam variomat, red sponge, stage 6 kvačilo i zvono.. zanima me koliko ti skuter ide po nekoj  uzbridici, laganoj i većoj? rekao si da po ravnom 93, možda sa variomatom i bude bolje, najbolje ti je multivar 2000, tako bar svi kažu.

hm... a ovisi kakva uzbdrica... niti na jednoj uzbdrici se ne muci ni najmanje... ja i cura na skuteru, uzbrdica recimo si 35 stupnjeva, 50 drzi bez problema. neka blaža uzbrdica ja i cura 65-75 recimo si... po ravnom bez beda oko 80 :)

Offline dnbfreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: ...uvijek na glavi
  • MojSetup: ...nema potrebe
  • MojSpuh: Giannelli REKORD
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #27 : 22 Svibanj, 2012, 14:51:26 »
dok god živiš u rijeci za skuter tuning se nemoraš brinut  :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Onda ako se odlucim na tako sta, tebe kontaktiram :)

Offline Armando

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Štelanje :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • Moja Kaciga: Nema je :)
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #28 : 22 Svibanj, 2012, 15:53:16 »
hvala ti na odgovoru, e sad me zanima, s čime bi dobio više, s Rekordom, ili Reversom? mislim na brzinu, i sa mojim setupom, znači malossi multivar 2000, red sponge, dizna 64, rolice neznam, treba probat, stage 6 kvačilo i zvono, centralna serijska.. šta je bolje i pametnije? i koji se manje čuje? imao sam laser x pro, ubi bože..

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #29 : 22 Svibanj, 2012, 16:04:31 »
hvala ti na odgovoru, e sad me zanima, s čime bi dobio više, s Rekordom, ili Reversom? mislim na brzinu, i sa mojim setupom, znači malossi multivar 2000, red sponge, dizna 64, rolice neznam, treba probat, stage 6 kvačilo i zvono, centralna serijska.. šta je bolje i pametnije? i koji se manje čuje? imao sam laser x pro, ubi bože..

laser x pro je base auspuh i ima relativno uski powerband, malo ga je teže naštelat. Ali ide! Reverse je sličan tom spuhu po snazi, ali ga je lakše naštelati, doduše isto je base spuh. A zašto baš mora biti Giannelli...?  :toothy11:

Makar meni se sviđa kak serijski NRG ide sa Yasuni R-om, ali se zato vrtiiiiiii  :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dnbfreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: ...uvijek na glavi
  • MojSetup: ...nema potrebe
  • MojSpuh: Giannelli REKORD
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #30 : 22 Svibanj, 2012, 16:26:54 »
hvala ti na odgovoru, e sad me zanima, s čime bi dobio više, s Rekordom, ili Reversom? mislim na brzinu, i sa mojim setupom, znači malossi multivar 2000, red sponge, dizna 64, rolice neznam, treba probat, stage 6 kvačilo i zvono, centralna serijska.. šta je bolje i pametnije? i koji se manje čuje? imao sam laser x pro, ubi bože..

Kazu ljudi da su Rekord i Reverse skoro pa isti spuhovi... ja sam uzeo Rekord jer mi strava izgleda... i zadovoljan sam koliko je skut vise snage dobio, i zvuk mi je isto super... ne dere se jako... iznenedio sam se sa zvukom... ocekivo sam da ce se puno vise derat i bit nekako metalan zvuk, al sam se ugodno iznenadio :)

Offline Armando

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Štelanje :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • Moja Kaciga: Nema je :)
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #31 : 22 Svibanj, 2012, 16:50:30 »
di si kupio rekorda i jel kromiran ili? ja sam tu u rijeci sve živo pretresao, imaju samo Reverse, a čuo sam da je on najbolji za Nrg Power, ma Zx-a nema ni za ljek, a on je isto strava.. da Laser x pro je teško naštelat, za Yasuni neznam..bitno je da što bolje ide, a da se što manje dere :P

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #32 : 22 Svibanj, 2012, 16:56:21 »
razmisli o zxr-u...relativno je tih jer ima velik top,jači je od zxa i ima širok powerband,znaci da ga je lakše nastelat...a košta 1100 i nekaj kn na webshopu
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline dnbfreak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: ...uvijek na glavi
  • MojSetup: ...nema potrebe
  • MojSpuh: Giannelli REKORD
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #33 : 22 Svibanj, 2012, 17:18:38 »
U Moto Matušiću sam uzeo Rekorda, 1150kn.
LeoVince ti drzi sprint tamo na Turniću, ako nemaju trenutno, vjerovatno mogu narucit...

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #34 : 22 Svibanj, 2012, 17:39:58 »
koliko znam revers ti je najtiši rezo auspuh od te ekipe...s obzirom koliko kosta mislim da je super
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #35 : 22 Svibanj, 2012, 18:25:53 »
je prvih 1000km dok mu ne izgori vuna.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #36 : 22 Svibanj, 2012, 18:36:45 »
Tiši od Yasuni R-a na minarelliju zajedno sa malossi sport kitom sam čuo jedino serijski sa katalizatorom  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #37 : 22 Svibanj, 2012, 18:46:45 »
je prvih 1000km dok mu ne izgori vuna.
a jebiga svima izgori vuna kad tad...kad izgori neka stavi neku kvalitetniju i vozi dalje
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline Armando

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • Štelanje :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • Moja Kaciga: Nema je :)
Odg: NRG Power BASE??
« Odgovori #38 : 22 Svibanj, 2012, 20:05:56 »
čuo sam da je Revers najbolji za Nrg Power, najviše se dobije s njim, a i cijena mu je pristupačna, mislim da sam u Mali Moto ili Moto Art 1000kn našao, skupa sa rolicama, ako je dosta tih, onda super..ljudi ovaj laser x pro, nisam mogao s njim ništa izvuč,a derao se ko neka kosilica u iber, a ne ide motor..užas!