Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gume CFMOTO  (Posjeta: 6051 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Gume CFMOTO
« Odgovori #20 : 21 Listopad, 2006, 12:27:02 »
Dakle, praktički san odlučija da zadnju sigurno neću minjat... Do daljnjega...  :toothy3:

Sad me još samo muči dali uzimat prednju Sava MC25 ili ne... Zbunjuje me šta je Poggiali napisan na forumu.hr:

"Uglavnom kad kupuješ gume najbolje je da su obje isti model, a ne jedna sava, druga pirelli, jer možda nemaju isti nagib, pa može bit nespretno za vozit..."

Šta vi mislite o tome? Isplati li mi se prominit samo prednju, kupit novu Sava MC25 i skinit kinesku iako je praktički nova (1600 km)? Dobijam li primjetno na sigurnosti, ili samo bacam lovu? I koliko može smetat ovo šta je Poggiali reka...? :help:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Gume CFMOTO
« Odgovori #21 : 24 Listopad, 2006, 17:14:52 »
Onda...? Ima li neko ideju isplati li mi se stavit Sava MC25 samo naprijed, a da kinezica ostane nazad...? :dontknow:

Ajde ljudi, pomozite ako imate neko mišljenje o ovom problemu, ja se ne mogu odlučit...  :help:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Gume CFMOTO
« Odgovori #22 : 24 Listopad, 2006, 20:36:35 »
Elade, da te malo OT pitam (pa nije toliko OT, o CFMOTO je...  :toothy3: ) jesi naša auspuh za svoju mašinu?
Ja san svoj top da rastavit, toliko je sve skupa šuškalo i vibriralo... Zaminija mi je čovik alu zakovice sa malo većim inox, i reka da su auspuh slagali nogom... Moj ka liči na topove sportskih mašina, sa plaštom, ali kaže da je ispod plašta bilo ajme majko...  :icon_biggrin: Sad se ne čuju više nikakve vibracije od auspuha, čuje se 'samo' variomat, zadnje pločice i sve moguće plastike...  :laughing7:
Reka mi je čovik da ako za jednu sezonu buden tija radit novi top, prije nego ona cijev unutra totalno propadne pa galvanskom korozijom propadne i plašt, mogu iskoristit plašt i da bi me s njim novi hand-made top doša cca. 1000,00 kuna... A bez mog plašta, znači cili top novi, cca. 1200,00-1500,00 kuna... I da se može ponovo proračunal spuh, i optimizirat bolje nego serijski...
Ma, ja ću sad vozit ovaj spuh ovako dok se cili ne raspadne, a možda skuter i prodan za 2-3 sezone, pa spuh izdrži toliko...
Mislin da bi moga ganjat ipak nešto ka Yamaha X-MAX 250 polovna 2-3 godine stara, Yamaha mi je još u srcu... Iman već žrtvu, ako bude sriće... Ali o tome tek za par godina...  :laughing7:
Sad pak ganjam neke zamjenske, bolje i malo tvrđe zadnje amortizere... Moji postavljeni na najtvrđe su premekani čak i za mene samog, a kad i žena sidne, ajme majko, skače ka koza... Zveknu i nogare o pod tu i tamo... Jesi li ti ima sličnih problema sa e-charmom? :icon_scratch:
I aj pliz, imaš li kakvo mišljenje o samo prvoj Sava MC 25 gumi, a zada da ostane Kinez? splati li se, dobije li se išta time...?  :help:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Gume CFMOTO
« Odgovori #23 : 24 Listopad, 2006, 22:29:42 »
Ja nisam on, a niti sam siguran u svoje mišljenje, ali ipak bi napred stavio bolju gumu (ako se radi o 2 različite kvalitete)... ako zadnji kraj i prokliže, nekako mi je lakše odvozit speedway, nego ako bi "pobjeglo" prednje kolo... to je na najboljem putu za "magisterij" ("bliski kontakt" sa magistralom op. a.  :icon_biggrin: )
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Gume CFMOTO
« Odgovori #24 : 24 Listopad, 2006, 22:32:13 »
P.S. (onda postaneš "magistar cestovnog prometa")   :laughing7:
Live to ride, ride to live