Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm  (Posjeta: 5718 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #20 : 09 Siječanj, 2012, 02:58:34 »



sta se svadate odma.. moze vozit sa 17.5 i 90% da ce trebat stelat..
« Zadnja izmjena: 09 Siječanj, 2012, 03:00:49 dusVu »
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #21 : 09 Siječanj, 2012, 03:02:15 »


sta se svadate odma.. moze vozit sa 17.5 i 90% da ce trebat stelat..
Ne moze njemu sad ni bog dokazat,isto ko sto se i prije za spuh prosipao..

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #22 : 09 Siječanj, 2012, 03:05:55 »
a dobro, treba reci da mora stelat, da nebi covijek to nabacio samo gore pa bude nakon par dana cvik cvik
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #23 : 09 Siječanj, 2012, 03:27:35 »
a dobro, treba reci da mora stelat, da nebi covijek to nabacio samo gore pa bude nakon par dana cvik cvik
Bas zato i kazem,dezurnim spammerima daju bannove sto pricaju gluposti,a ovo je 5 puta gore

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #24 : 09 Siječanj, 2012, 03:33:50 »
Ne moze njemu sad ni bog dokazat,isto ko sto se i prije za spuh prosipao..


Momak, da barem znaš čitat, to ti već govorim po 10x, prvo pročitaj pa onda bacaj te svoje već pomalo iritantne spike. A drugo koji ti sad spuh ide po glavi, nemoj da ti ja idem tražit po tvojim postovima koje si gluposti valjal a sad izigravaš inžinjera nekog, a nemaš ni složen pošten skuter da vozi...imaš par djelova koje si našel na smeću i sad misliš da znaš kaj je cilindar, prvo nekaj složi i sredi da se imaš čime falit onda zini i reci too je tak...a ne ovak.

Kad pročitaš kaj sam mu napisal onda buš ak si imalo pametan, a u to sve više sumnjam da sam rekel da će morat štelat i na kraju krajeva nit je on nit sam ja pričal o TS verziji, eto tolko. Nisam rekel niš manje niš više nit nekaj za čim bu poslje žalil, jer karburator i ne štelanje su ko ti i mozak!

A za tebe imam jednu izreku ak znaš ENG, za kaj također sumnjam pošto ni pravilno HRV ne znaš ćitat kad me već vućeš za jezik bez da se pokriješ nečim kaj stoji.

"Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience."

ajd štef moreš mi ga sad hmiru spičiti, na bann mislim :laughing7: pošteno ga bum odslužil

P.S opet vidim da si napisal još jednu glupost a da ne kužiš kaj je dusvu napisal,,,majke mi ak si ti normalan, zbilja si retardiran ko da ne velim kaj, ja isto se nerviram radi svakog dreka u pol 4 ujutro :BangHead:

3281 post od toga 0 od koristi, ajd bar si sebe nazval dežurnim spammerom kaj je ljepo da si svjestan nečeg u životu :BangHead:
« Zadnja izmjena: 09 Siječanj, 2012, 03:37:16 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
..
« Odgovori #25 : 09 Siječanj, 2012, 08:09:34 »
Danco00  istinu si reko! Moze se bez problema voziti na bilo kojoj BASE termogrupi obican Dell 17.5 sa pia 50cc! Ja sam taj ferg imao dosta dugo u pocetku na Sportu i Gianelli gsp i sve 5. Motor je odlicno isao i trosio oko 5 po gradu pun gas od semafora do semafora. Imao sam 84 diznu sa maknutim pipkom iz airboxa, igla na 2zarezu i vozi misko :) sve moze samo ako stvarno imas znanja i osjecaja da znas sta radis i kako ce to funkcionirati. Bzvz se svadjate...vidite da covijeka niti ni nema u temi da raspravi nego se sam vi svadjate i tupite po svojem XD
deca mir   

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #26 : 09 Siječanj, 2012, 14:51:39 »
Momak, da barem znaš čitat, to ti već govorim po 10x, prvo pročitaj pa onda bacaj te svoje već pomalo iritantne spike. A drugo koji ti sad spuh ide po glavi, nemoj da ti ja idem tražit po tvojim postovima koje si gluposti valjal a sad izigravaš inžinjera nekog, a nemaš ni složen pošten skuter da vozi...imaš par djelova koje si našel na smeću i sad misliš da znaš kaj je cilindar, prvo nekaj složi i sredi da se imaš čime falit onda zini i reci too je tak...a ne ovak.

Kad pročitaš kaj sam mu napisal onda buš ak si imalo pametan, a u to sve više sumnjam da sam rekel da će morat štelat i na kraju krajeva nit je on nit sam ja pričal o TS verziji, eto tolko. Nisam rekel niš manje niš više nit nekaj za čim bu poslje žalil, jer karburator i ne štelanje su ko ti i mozak!

A za tebe imam jednu izreku ak znaš ENG, za kaj također sumnjam pošto ni pravilno HRV ne znaš ćitat kad me već vućeš za jezik bez da se pokriješ nečim kaj stoji.

"Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience."

ajd štef moreš mi ga sad hmiru spičiti, na bann mislim :laughing7: pošteno ga bum odslužil

P.S opet vidim da si napisal još jednu glupost a da ne kužiš kaj je dusvu napisal,,,majke mi ak si ti normalan, zbilja si retardiran ko da ne velim kaj, ja isto se nerviram radi svakog dreka u pol 4 ujutro :BangHead:

3281 post od toga 0 od koristi, ajd bar si sebe nazval dežurnim spammerom kaj je ljepo da si svjestan nečeg u životu :BangHead:
Malo,malo ti dajes savjete koji nemaju veze sa zivotom  :)
I sad se vidi ko je idiot i prostak  :sign007:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #27 : 09 Siječanj, 2012, 15:02:04 »
zabrijali ste totalno  :binkybaby:
sad kad vam dođe majstor GAGININI će da vam uštela dvaneJsku na duje plusu LOL =D  :glasses9:
ono j#bo te mrtvi 17.5 ja kad sam stavio 19ku gore motor je poletio a vi tu drkate na m6 dizne j#bo vas ja
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #28 : 09 Siječanj, 2012, 15:06:38 »
dobar je 17.5 za base kit i spuh. Samo ga treba bolje poštelati, jer zna bit prebogata smjesa do pola gasa. Onda se poturpija klipic za 1mm

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #29 : 09 Siječanj, 2012, 16:01:34 »
dobar je 17.5 za base kit i spuh. Samo ga treba bolje poštelati, jer zna bit prebogata smjesa do pola gasa. Onda se poturpija klipic za 1mm

ne ide streetrace na carb 17,5 i jos pogotovo sto je AC
taj kit ima totalno drugacije kanale u odnosu na ostale base kiteve

to sam tvrdio i prije a od kad sam pricao s mmario73 jos vise stojim iza onoga sta sam davno rekao, jer je to kao sta sam napisao malo jaci kit u odnosu na kokurenciju i klasu u koju ga svrstavaju i treba mu malo detaljnije stelanje jer jako voli zaljepit, ako ga se razradi prvih 500km zbog razlike u materijalu cilindra u odnodu na ostale guseve  :icon_thumright:

ti siljo ako vec nemas carb uzmi si dellorto 19 black edition i miran si jer ga vjerojatno neces morat skoro nista ni stelat, jer ce ti na ovom piaggio 17,5 garantirano zaljepit  :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #30 : 09 Siječanj, 2012, 17:49:22 »
sa zx-om ne bude zalijepio sigurno.. kažem ovisi kakav spuh planira..

Offline siljo5555

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #31 : 09 Siječanj, 2012, 22:53:56 »
evo ovako, stvarno ste svi carevi majkemi i svi dosta znate, al nemoj te se svađat zbunite me u picku materinu :toothy10:! stavio sam na ljeto kit stage6 streetrace gus i napravio nekih 700km naravno seriski auspuh katalizator izvađen, nastelo sam karb kak sam mislio da valja znaci nigdje nisam imo rupe trokiranje i slicno, a sad do proljeca moram stavit auspuh mislio sam gianelli revers! zato sam pito koji od ova dva karba, i koje da dizne jos nabavim trenutno je gore 17.5 i dizna 78 mislio sam nabavit do 86 jel ih dobivam za đabe pa isprobavat i dal se igla obavezno moram pomaknit :frajer:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #32 : 10 Siječanj, 2012, 15:04:55 »
za reversa je dost taj 17.5, spusti iglu do kraja, diznu 82-84, izvadi lulicu iz airboxa. Ak bu trokiral na malom gasu poturpijaj klipić po perforaciji. Gledaj boju svječice na punom gasu mora bit boje kave (mljevene :p ) štelaj ga da se vrti na oko 10200-10500okr kroz ubrzanje.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #33 : 10 Siječanj, 2012, 15:44:25 »
Takodje pripazi i na ostale otvore gasa da ne bi imao nalete cvikanja  :icon_thumright:

Offline siljo5555

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #34 : 15 Siječanj, 2012, 00:48:26 »
kontam uzet karb 19.5 i stavit w7 iglu izvađena lulica iz airboksa i redsponge, a imam i w9 pa cu probat :toothy9:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #35 : 15 Siječanj, 2012, 00:49:39 »
kontam uzet karb 19.5 i stavit w7 iglu izvađena lulica iz airboksa i redsponge, a imam i w9 pa cu probat :toothy9:
Uzmi 19phbg black edition,samo stavi karb i vidi koja je glavna dizna,tj. jel ima potrebe mjenjat

Offline siljo5555

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: base kit, karb 17.5 ili 19.5mm
« Odgovori #36 : 15 Siječanj, 2012, 23:04:32 »
problem je sto nemam para za novi karb, a sad gledam ovaj na oglasu sto bi htjeo uzet nema igluw7, w9 w10! oce to bit previse il moram probat, i di mogu nabavit w7 iglu?

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
..
« Odgovori #37 : 16 Siječanj, 2012, 21:20:31 »
Ja prodajem dizne m5 nove pakirane i dellorto 19 sa w7 iglom, stanje je skoro nov. Ako te zanima, javi mi se na pm :)